Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Εγώ αυτός και η αδερφή του + η μάνα του

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

Katerinani

# 1 στις 20/5/2022
author
Γυναίκα / 28 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1
'Aρεσαν+: 0%

Εγώ αυτός και η αδερφή του + η μάνα του

Δυστυχώς έχω καταλάβει ότι είμαστε γενικά πολλες που αντιμετωπίζουμε προβλήματα με την αδερφή η γενικά με κάποιο πρόσωπο της οικογένειας του συντρόφου μας. Θέλω να σας πω και εγώ το δικό μου πρόβλημα

Στην αρχή της σχέσης μου με τον σύντροφο μου τα πήγαινα υπερβολικά καλά με την οικογένεια του. Η μάνα του με λάτρευε, έδειχνε συμπάθεια και γενικά ήθελε να κάνουμε πράγματα μαζί. Με την αδερφή του τα πηγαίναμε καλά μιλάγαμε  κτλ και με την υπόλοιπη του οικογένεια εξίσου.Γενικά η αδερφή του μου έλεγε κατά διαστήματα το εξής πράγμα : τώρα που μπήκες στην ζωή του αδερφού μου δεν θα ζήσουμε εγώ και αυτός μαζί με κατοικίδια (γελοίο) Αρχιζε και έκανε πράγματα μπροστά μου τύπου ζήταγε φιλιά, αγκαλιές (πχ θα μου δώσεις ένα φιλακι) ή πιασίματα στα οπίσθια του και αυτό γινόταν ακόμα και σε βιντεοκληση.. Κάθε φορά που βλέπαμε ταινία του έλεγε κάτι για να σταματήσει και να έρθει μέσα στο δωμάτιο της και καλά για να δει κάτι (δικαιολογίες απλά ήθελε προσοχή) η ερχόταν γενικά και καθόταν και του μίλαγε ενώ βλέπαμε ταινία..Ξαπλωνε αυτός και ερχόταν και ξαπλωνε αυτή πάνω του και τον  αγκαλιαζε ή καθόμασταν αγκαλιά και ερχόταν πάλι και έπεφτε πάνω του (δηλαδή πάνω μας). Αυτό γινόταν πιο έντονα μέρα με την μέρα ..Προφανώς ο σύντροφος μου δεν το έκοψε τότε (δεν είχε καταλάβει πόσο περίεργο είναι και πόσο με ενοχλούσε) και ούτε τώρα κάνει ουσιαστικά τίποτα.. Θα μου πείτε αδέρφια είναι σιγά αλλά.. Δεν θεώρησα σωστό να γίνεται έντονα μπροστά μου αυτό. Τέλος πάντων αφού το ανεχτηκα για μήνες αυτό σε κάποια στιγμή σταμάτησα να πηγαίνω γιατί η κατάσταση δεν έφτιαχνε και εμένα αυτό με ενοχλούσε.Κάποια στιγμή είχα τσακωθεί με τον σύντροφο μου και τον είδε η μάνα του στεναχωρημενο και την ώρα που πήγε να βγει μαζί μου άρχιζε να με βρίζει η μάνα του και να λέει στον σύντροφο μου να με χωρίσει και ότι δεν του αξίζω και γενικά με έβριζε. (ειδικά όταν έμαθε τι με ενοχλήσε είχε γίνει χαμός με έβριζε μέχρι και στις φίλες μου) και του απογορευε να πηγαίνω σπίτι (αν και ήταν και είναι ακόμα δηλαδή μια έτσι μια αλλιώς δηλαδή μια λέει να μην ξανά πατήσω το πόδι μου και από την άλλη τον ρωτάει ποτέ θα ερθω).. Με λίγα λόγια ακόμα γίνεται αυτό και μιλάει πολύ άσχημα για εμένα αλλά τέλος πάντων..Η αδερφή του με μισεί όπως την μισώ και εγώ.. Πραγματικά μόνο στην ιδέα ότι ξερω ότι κάνει αυτά τα πράγματα με νευριάζει άσχημαΔεν μπορώ  να βγάλω από το μυαλό μου όλα αυτά που κάνει και έχω φτάσει σε σημείο να με εκνευρίζουν που μιλάνε όλη την ώρα στο τηλέφωνο (και ας μένουν στο ίδιο σπίτι) Ξέρει ο σύντροφός μου ότι με ενοχλεί και οκευ μπορεί να μην πηγαίνω σπίτι του, ακόμα δεν κάνει κάτι για να σταματήσει αυτό (γιατί και εκείνον τον ενοχλεί). Έχει τσακωθεί πολλές φορές με την μανα του για εμένα γιατί όποτε θυμάται κάτι αρχίζει και τσακώνεται μαζί του,ευτυχως με υποστηρίζειΒέβαια δεν θέλει να μιλήσει στην αδερφή του γιατί θα τα πει κατευθείαν στην μάνα τους και θα τσακωθούν και όσο και να θέλει (έτσι λέει) δεν μπορεί..Πραγματικά δεν ξέρω τι να κάνω τον αγαπαω πολύ αλλα αυτά που έχω ανεχτεί από την αδερφή του με έχουν "στοιχειώσει"και απλά δεν μπορώ να τα βγάλω καθόλου από το μυαλό μου. Με νευριαζει απίστευτα πολύΤι να κάνω για να το βγάλω από το μυαλό μου και να σταματήσω να σκέφτομαι όλα αυτά και γενικά να μην νευριάζω μόνο και μόνο που αναφέρεται τον όνομα της ; 
Αρέσει στο μέλος stexatz13

alisida

# 2 στις 20/5/2022
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 9.581

Περιληψη

Ψυχραιμία και καλά ξεμπερδεματα.

η θεία alisida

Αρέσει στα μέλη Persefoni__, vanarabit και σε ακόμα 2 μέλη.

Xenia_Z

# 3 στις 20/5/2022
author
Γυναίκα / 75 / Ελεύθερη
Ιαπωνία
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 212
Αυτό έχει γυριστεί επεισόδιο στα Φιλαράκια! Η Rachel πάντως τον παράτησε...
https://m.youtube.com/watch?v=NzoRYXJgkuE
Αρέσει στα μέλη alexandriani1, Helenaki4

girl_aloud

# 4 στις 20/5/2022
author
Γυναίκα / 40 / Σε σχέση
Ν. Σερρών / Σέρρες
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 207
Περιγραφεις μια αρρωστημενη κατασταση. Τα αδερφια δεν πειραζονται μεταξυ τους με χουφτωματα και σεξουαλικα υπονοουμενα. Το οτι ο φιλος σου το ανεχεται και δεν κανει τιποτα για να το σταματησει, λεει πολλα. Ειναι προφανεστατο οτι κατι πολυ νοσηρο συμβαινει εκει μεσα και καλυτερα να λαβεις τα μετρα σου.
Αρέσει στα μέλη Kastoras65, Justme762 και σε ακόμα 4 μέλη.

alexandriani1

# 5 στις 20/5/2022
author
Γυναίκα / 59 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 1.248

Να σηκωθείς

να φύγεις κορίτσι μου, γιατί έχεις μπλέξει με έναν φύτουλα που ζει μέσα σ' ένα απολύτως νοσηρό οικογενειακό περιβάλλον. Και τα απολύτως νοσηρά οικογενειακά περιβάλλοντα δεν διορθώνονται ποτέ με την είσοδο ενός νέου εξ αγχιστείας μέλους σε αυτά. Απλά "καταπίνουν" και τον νεοαφιχθέντα.

Αρέσει στα μέλη Persefoni__, Qwerty____55 και σε ακόμα 4 μέλη.

magicbus

# 6 στις 20/5/2022
author
Ανδρας / 38 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 130

Που πάτε και μπλέκετε...???

Και όχι μόνο μπλέκετε αλλά τα δέχεστε κιόλας...
It' s up to you...
Που λένε και στο χωριό μου...
Αρέσει στο μέλος vanarabit

Zetoni6

# 7 στις 20/5/2022
author
Γυναίκα / 46 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Απαντήσεις: 26
Εδω κολλαει η ατακα ειμαστε μια ευχαριστη ατμοσφαιρα. Περιλυπτικα θα σου πω οτι οσο κ να τον αγαπας αυτο δεν αλλαζει κ γιατι ν αλλαξει εφοσον ετσι τον γνωρισες; Ποια εισαι εσυ που θα του αλλαξει τις συνηθειες; Ποσο μαλλον οταν αυτες εχουν να κανουν με μαμα κ αδερφουλα.Αστον να ζησει μαζι τους, πιστεψε με το μελλον του ειναι πιο δυσκολο απο το δικο σου. Go on
Αρέσει στα μέλη Uhtred323, Qwerty____55 και σε ακόμα 4 μέλη.

Kristina_

# 8 στις 20/5/2022
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή
Απαντήσεις: 2.459

Τι ψυχραιμια βρε αλις?  Εδω αγχωθηκα εγω που τα διαβασα,,,δλδ δεν καταλαβα τι διαβασα απο τον εκνευρισμο, ολο γκρινια, βρισιμο, παραπονα πωπωπωπω μα στα αληθεια υπαρχουν ανθρωποι με τετοιες σχεσεις??? Μπααα τρολ μπερδεμενομπερδευμα

Παράθεση:
Σχόλιο # 2 από alisida

Περιληψη

Ψυχραιμία και καλά ξεμπερδεματα.

η θεία alisida

Αρέσει στα μέλη Enikos, Helenaki4 και σε ακόμα 1 μέλος.

sissy108

# 9 στις 20/5/2022
author
Γυναίκα / 40 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Απαντήσεις: 552
Αυτά τα θέματα καλό είναι να τα διαβάζουν οι νέες μαμάδες που έχουν αγόρια...μήπως και βάλουν μυαλό επιτελους.. ολες πανω κάτω εχουμε ζήσει παρόμοιες καταστάσεις...δυστυχώς...Ειναι κρίμα που γίνονται ακόμα όλα αυτά το 2022..από ότι φαίνεται όλα εξελίσσονται εκτός από την σχέση νύφης πεθεράς ...μαμάς και γιου...κουνιάδας κλπ...!!Οι ίδιες που καποτε είχαν παράπονα από τις πεθερές τους ...γίνονται τρειςχειρότερες όταν γίνονται αυτές πεθερές..!!Βγάζουν τα απωθημένα τους ένα πραγμα...Καλώς ήρθες κι εσύ στο κλαμπ λοιπον...καλό κουράγιο να σου ευχηθουμε...όπως σου είπε κι η αλυσίδα..συμβουλη δεν μπορούμε να σου δωσουμε...γιατι θα είναι μάταιη ..να ξέρεις ότι αυτό το πράγμα δεν αλλαζει..και δεν πρόκειται ποτέ αυτό να φτιάξει ούτε να κοπεί...μόνο θα χειροτερεύει..ιδίως μετά το γάμο ..απλά μαθαίνεις κι ζεις με αυτό..όπως έχουμε μάθει όλες...Το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να χωρισεις ;όλα και άλλον να βρεις υπάρχουν σοβαρές πιθανότητες να έχεις τα ιδια...καλό κουράγιο λοιπον..από ότι διαβάζω θα το χρειαστείς...!!
Αρέσει στο μέλος playful_panther

sissy108

# 10 στις 20/5/2022
author
Γυναίκα / 40 / Ελεύθερη
Αυτό με την αδερφή δεν το είχα διαβάσει...εχεις καταλάβει ότι υπάρχει σοβαρό θεμα...τι να σχολιάσεις τώρα..καλό όπως σου είπαν και οι αλλοι είναι να αποχωρησεις σιγά σιγά...πιστεύω ότι αν βρεις κάτι καινούριο έχεις πολλές πιθανότητες να γλυτώσεις τα θέματα με την αδερφή τουλάχιστον...δεν είναι όλες οι αδερφές έτσι...τα θέματα με την πεθερά δεν νομίζω όμως να τα αποφύγεις τελικα ..αλλά ότι γλυτώσεις καλό είναι ..

alisida

# 11 στις 20/5/2022
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 9.581

Υπάρχουν,υπάρχουν !

Και μάλιστα,προσπαθούν να σε πείσουν πως έτσι πρέπει να είναι οι αγαπημένες οικογένειες,τόσο,που σε κάνουν να νοιώθεις ενοχές και να αναρωτιέται γιατί στον κόρακα εσυ δεν μπόρεσες πότε να αποκτήσεις τόσο "αγαπητική" σχέση με τη μανούλα και την αδερφή σου 

Παράθεση:
Σχόλιο # 8 από Kristina_

μα στα αληθεια υπαρχουν ανθρωποι με τετοιες σχεσεις??? 

Αρέσει στα μέλη alexandriani1, vanarabit

Kristina_

# 12 στις 20/5/2022
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή
Απαντήσεις: 2.459

Α εγω απορουσα αν υπαρχουν ανθρωποι που βλεπουν οτι δε  «χωρανε» σε μια σχεση και παρολα αυτα επιμενουν εκει!!! Το ξερω καλε οτι υπαρχουν και τετοιες οικογενειες και τριτοι που πανε και μπλεκουν,,,και νομιζω οτι εδω κολλαει το «ομοιος τον ομοιο και η κοπρια τα καχανα»  

κρινω εξ ιδιων γμτ,,,ποτε δε θα εμπλεκα με καποιον που δε με θελει η οικογενεια του πλας θα ξενερωνα εντελως μαζι του οταν εβλεπα τετοιες απαραδεκτου συμπεριφορες και σχεσεις μεταξυ τους,,,

Κυριως  απορω γιατι αναρωτιεται η θεματοθετρια και βαζει και θεμα 

Παράθεση:
Σχόλιο # 11 από alisida

Υπάρχουν,υπάρχουν !

Και μάλιστα,προσπαθούν να σε πείσουν πως έτσι πρέπει να είναι οι αγαπημένες οικογένειες,τόσο,που σε κάνουν να νοιώθεις ενοχές και να αναρωτιέται γιατί στον κόρακα εσυ δεν μπόρεσες πότε να αποκτήσεις τόσο "αγαπητική" σχέση με τη μανούλα και την αδερφή σου 

Αρέσει στα μέλη Enikos, girl_aloud και σε ακόμα 1 μέλος.

Enikos

# 13 στις 20/5/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 28.273

Και ακομα πιο νοσηρο...να συλλαβει κανεις τετοιο σεναριο...

Ουτε πλακα δεν εχει...

Παράθεση:
Σχόλιο # 4 από girl_aloud
Περιγραφεις μια αρρωστημενη κατασταση. Τα αδερφια δεν πειραζονται μεταξυ τους με χουφτωματα και σεξουαλικα υπονοουμενα. Το οτι ο φιλος σου το ανεχεται και δεν κανει τιποτα για να το σταματησει, λεει πολλα. Ειναι προφανεστατο οτι κατι πολυ νοσηρο συμβαινει εκει μεσα και καλυτερα να λαβεις τα μετρα σου.

Αρέσει στα μέλη vanarabit, spacetube

Enikos

# 14 στις 20/5/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Επειδη λεει "η θεματοθετρια", οτι βλεπανε ταινιες κιολα...

Ξερεις τι καταλαβα εγω?...

Καποια γκραν γκινιολ ταινια που ειδανε περιγραφει...

Ουουουου!!!...Ρηχο το τρολ του γουικεντ...

Αρέσει στα μέλη vidar70, Persefoni__ και σε ακόμα 1 μέλος.

Megalodondas

# 15 στις 20/5/2022
author
Ανδρας / 50 / Παντρεμένος
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 1.052

Αφού δεν "αλλάζει αυτό", το μόνο πού μπορεί να κάνει είναι υπομονή και σε λίγα χρόνια θα πάρει κι αυτή την εκδίκησή της ως πεθερά πλέον..! 

Τώρα γιατί γινόμαστε αυτό πού απευχομαστε δεν το ξέρω να στο πω.. 

Παράθεση:
Σχόλιο # 9 από sissy108
Αυτά τα θέματα καλό είναι να τα διαβάζουν οι νέες μαμάδες που έχουν αγόρια...μήπως και βάλουν μυαλό επιτελους.. ολες πανω κάτω εχουμε ζήσει παρόμοιες καταστάσεις...δυστυχώς...Ειναι κρίμα που γίνονται ακόμα όλα αυτά το 2022..από ότι φαίνεται όλα εξελίσσονται εκτός από την σχέση νύφης πεθεράς ...μαμάς και γιου...κουνιάδας κλπ...!!Οι ίδιες που καποτε είχαν παράπονα από τις πεθερές τους ...γίνονται τρειςχειρότερες όταν γίνονται αυτές πεθερές..!!Βγάζουν τα απωθημένα τους ένα πραγμα...Καλώς ήρθες κι εσύ στο κλαμπ λοιπον...καλό κουράγιο να σου ευχηθουμε...όπως σου είπε κι η αλυσίδα..συμβουλη δεν μπορούμε να σου δωσουμε...γιατι θα είναι μάταιη ..να ξέρεις ότι αυτό το πράγμα δεν αλλαζει..και δεν πρόκειται ποτέ αυτό να φτιάξει ούτε να κοπεί...μόνο θα χειροτερεύει..ιδίως μετά το γάμο ..απλά μαθαίνεις κι ζεις με αυτό..όπως έχουμε μάθει όλες...Το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να χωρισεις ;όλα και άλλον να βρεις υπάρχουν σοβαρές πιθανότητες να έχεις τα ιδια...καλό κουράγιο λοιπον..από ότι διαβάζω θα το χρειαστείς...!!

sissy108

# 16 στις 20/5/2022
author
Γυναίκα / 40 / Ελεύθερη

Ξερεις κατι megalodonta δεν γινεται να μην υπαρχει καμια διαφορα σε αυτο το θεμα...οσοι αιωνες και να περασουν...εγω παλια δεν το πιστευα..ακουγα ιστοριες απο την εποχη της γιαγιας μου η της μαμας μου κι τα κοροιδευα...ελεγα οτι μαλλον γινονται αυτα γιατι εχουν μαθει ετσι...γιατι ισως ποτε δεν ειχαν σωστη παιδεια..οτι ειχαν χαμηλο επιπεδο γενικα...κλπ...ελεγα αποκλειεται η δικη μου γενια να το κανει αυτο...ελα ομως που το ζει και η δικη μου γενια απο τις τοτε κακοποιημενες νυφες και νυν κακοποιητικες πεθερες..ειναι δυνατον...να γινεται συνεχεια και παντου..??Δηλαδη ειναι να απορεις...δεν ειναι μονο η κοπελα...να ξερεις!!Δεν χρειαζεται να κανεις απολυτως τιποτα και η κοντρα θα ξεσπασει ουτως η αλλως!!επισης επειδη με εχει απασχολησει το θεμα εχω δει και πολλες κοπελες τις ηλικιας μου πλεον...που εχουν αγορια και εχουν προβληματα με την πεθερα τους κυριως η και με τους αντρες τους...να εχουν κι αυτες μια προσκοληση  στα αγορια τους πολυ εντονη και τοσο περιεργη που σου κανει εντυπωση...ποσο τυχαιο να ειναι αυτο??Με τα κοριτσια δεν συμβαινει αυτο..τα κοριτσια απο την φυση τους ειναι πιο ανεξαρτητα..και τα αγορια πολυ πιο χειρισιμα...αυτο μπορουν να στο επιβεβαιωσουν μαμαδες που εχουν παιδια και στα δυο φυλα..

MiltosRNLI1930

# 17 στις 20/5/2022
author
Ανδρας / 61 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 6.351

Εισαι

πολυ τυχερη που δεν σε εμπλεξαν στην οικογενειακη επιχειρηση και να εισαι αναγκασμενη καθε πρωι να ανοιγεις σακια με αλευρια να τα ριχνεις στο ζυμωτηριο .

Ασε που ειναι καμμενη η λαμπα στον καμπινε και πηγαινουν με αναπτηρα !Μακρυα .

Enikos

# 18 στις 20/5/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Οσοι εχουν καμει πεθερα, να σηκωσουν το χερι...

Για να ξερωμε την εγκυροτητα των τοποθετησεων...

Εκ του ιατρειου...

Αρέσει στα μέλη sissy108, vanarabit

spacetube

# 19 στις 20/5/2022
author
Ανδρας / 57 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Πεντέλη
Θέματα: 19
Απαντήσεις: 719

Πολλες φορες οι υποψιες και οι καποιες ενδειξεις ειναι απιστευτα πιο σκληρες και κολασιμες απο τις ιδιες τις αποδειξεις..

Αρέσει στα μέλη vanarabit, Uhtred323 και σε ακόμα 1 μέλος.

Megalodondas

# 20 στις 20/5/2022
author
Ανδρας / 50 / Παντρεμένος
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 1.052

Δεν έχω δει κάτι αρρωστημένο, να ξέρεις όμως, είναι ισχυρό το ένστικτο κυριαρχίας και εκδηλώνεται ενίοτε όπου βολικά μπορέσει.. 

Και συμφωνώ πώς η γυναίκα χειραγωγει τον άντρα πόσο μάλλον όταν αυτός είναι παιδί.. 

Και σίγουρα μια καταπιεσμενη γυναίκα θα χαϊδέψει τον γιο επιτεινοντας την εξάρτησή του από αυτήν..Ίσως και ψυχαναγκαστικα.. 

Αφού δεν κυριαρχεί στον σύζυγο κάπου κι αυτή αλλού πρέπει να είναι από πάνω έστω και με τίμημα ψυχολογικό βαρύ για το αγόρι - άντρα, τον απόγονο της.. 

Τραγική η φύση μας, πέρασε η γνώση και έκλαψε.. 

Όλοι από πάνω ρε 

Παράθεση:
Σχόλιο # 16 από sissy108

Ξερεις κατι megalodonta δεν γινεται να μην υπαρχει καμια διαφορα σε αυτο το θεμα...οσοι αιωνες και να περασουν...εγω παλια δεν το πιστευα..ακουγα ιστοριες απο την εποχη της γιαγιας μου η της μαμας μου κι τα κοροιδευα...ελεγα οτι μαλλον γινονται αυτα γιατι εχουν μαθει ετσι...γιατι ισως ποτε δεν ειχαν σωστη παιδεια..οτι ειχαν χαμηλο επιπεδο γενικα...κλπ...ελεγα αποκλειεται η δικη μου γενια να το κανει αυτο...ελα ομως που το ζει και η δικη μου γενια απο τις τοτε κακοποιημενες νυφες και νυν κακοποιητικες πεθερες..ειναι δυνατον...να γινεται συνεχεια και παντου..??Δηλαδη ειναι να απορεις...δεν ειναι μονο η κοπελα...να ξερεις!!Δεν χρειαζεται να κανεις απολυτως τιποτα και η κοντρα θα ξεσπασει ουτως η αλλως!!επισης επειδη με εχει απασχολησει το θεμα εχω δει και πολλες κοπελες τις ηλικιας μου πλεον...που εχουν αγορια και εχουν προβληματα με την πεθερα τους κυριως η και με τους αντρες τους...να εχουν κι αυτες μια προσκοληση  στα αγορια τους πολυ εντονη και τοσο περιεργη που σου κανει εντυπωση...ποσο τυχαιο να ειναι αυτο??Με τα κοριτσια δεν συμβαινει αυτο..τα κοριτσια απο την φυση τους ειναι πιο ανεξαρτητα..και τα αγορια πολυ πιο χειρισιμα...αυτο μπορουν να στο επιβεβαιωσουν μαμαδες που εχουν παιδια και στα δυο φυλα..

Παράθεση:
Σχόλιο # 16 από sissy108

Αρέσει στα μέλη sissy108, spacetube και σε ακόμα 1 μέλος.
Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε