Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Ερωτική απογοητευση

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Lewnidaspr

# 1 στις 23/5/2022
author
Ανδρας / 36 / Διαζευγμένος
Ν. Πρέβεζας / Πρέβεζα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 3
'Aρεσαν+: 0%

Ερωτική απογοητευση

Με έκανε να νιώσω ζωντανός με αγκάλιαζε και σταματούσε ο χρόνος πραγματικά απίστευτη εμπειρία. Είναι η δεύτερη φορά που το παθαίνω η προηγούμενη ήταν πριν 15 χρόνια. Υποσχέθηκα στον εαυτό μου να μην αφεθω ξανά γιατί ο πόνος είναι τεράστιος όταν δεν έχει καλή κατάληξη. Τελικά το έπαθα δεύτερη φορά και με πολύ χειρότερο τέλος. Δεν μπορώ να την βγάλω από το μυαλό μου και είναι απαραίτητο δεν γίνεται να την έχω ξανά δεν νιώθουμε το ίδιο και έτσι πάντα θα είμαι αυτός που θα πονά. Είχα χάσει το νόημα μέχρι που την γνώρισα. Τώρα νιώθω πολύ χειρότερα. Πίνω κάθε βράδυ για να μπορώ να κοιμηθώ. Δεν μπορώ να φάω και δεν κοιμάμαι πάνω από 2 ώρες για μήνες. Δεν βρίσκω ενδιαφέρον σε τίποτα. Ούτε πριν έβρισκα όσο όμως ήμασταν μαζί ήμουν ένας άλλος άνθρωπος είχα αυτό που με γέμιζε μια αγκαλιά που... Ήταν απίστευτο τι δύναμη μου έδινε. Δεν θέλω να πάω σε κάτι καινούριο γιατί και δεν μου αρέσει και δεν είμαι έτοιμος. Γράφτηκα εδώ να σας πω την ιστορία μου και μήπως με βοηθήσουν αυτά που θα μου πείτε.

gianna1992

# 2 στις 23/5/2022
author
Γυναίκα / 27 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 9
Απαντήσεις: 53
Δεν νομίζω να σε βοήθουσε κάποια απάντηση εδώ αν έχεις τόσο μεγάλο θέμα. Καλυτερη επιλογή ίσως η ψυχοθεραπεία ;;;
Αρέσει στα μέλη Persefoni__, alisida και σε ακόμα 3 μέλη.

girl_aloud

# 3 στις 23/5/2022
author
Γυναίκα / 40 / Σε σχέση
Ν. Σερρών / Σέρρες
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 207
Ειναι φυσιολογικο να νιωθεις ετσι. Ολα ειναι πολυ προσφατα και πολυ νωπα ακομα. Αλλα μην γινεις κι αλκοολικος κιολας! Δωσε χρονο στον εαυτο σου να προσαρμοστει στη νεα κατασταση. Κι εννοειται, μην πας σε κατι αλλο πριν ξεπερασεις το προηγουμενο.
Αρέσει στα μέλη alisida, Uhtred323 και σε ακόμα 4 μέλη.

Megalodondas

# 4 στις 23/5/2022
author
Ανδρας / 50 / Παντρεμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 1.052

Πολύ κλάμα αδερφέ, βαριά είσαι.. 

Θα σου κάνει καλό λίγη γνώση στο παραδίπλα θέμα 

Πού λες όλα είναι ένα παραμύθι... 

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Lewnidaspr

Ερωτική απογοητευση

Με έκανε να νιώσω ζωντανός με αγκάλιαζε και σταματούσε ο χρόνος πραγματικά απίστευτη εμπειρία. Είναι η δεύτερη φορά που το παθαίνω η προηγούμενη ήταν πριν 15 χρόνια. Υποσχέθηκα στον εαυτό μου να μην αφεθω ξανά γιατί ο πόνος είναι τεράστιος όταν δεν έχει καλή κατάληξη. Τελικά το έπαθα δεύτερη φορά και με πολύ χειρότερο τέλος. Δεν μπορώ να την βγάλω από το μυαλό μου και είναι απαραίτητο δεν γίνεται να την έχω ξανά δεν νιώθουμε το ίδιο και έτσι πάντα θα είμαι αυτός που θα πονά. Είχα χάσει το νόημα μέχρι που την γνώρισα. Τώρα νιώθω πολύ χειρότερα. Πίνω κάθε βράδυ για να μπορώ να κοιμηθώ. Δεν μπορώ να φάω και δεν κοιμάμαι πάνω από 2 ώρες για μήνες. Δεν βρίσκω ενδιαφέρον σε τίποτα. Ούτε πριν έβρισκα όσο όμως ήμασταν μαζί ήμουν ένας άλλος άνθρωπος είχα αυτό που με γέμιζε μια αγκαλιά που... Ήταν απίστευτο τι δύναμη μου έδινε. Δεν θέλω να πάω σε κάτι καινούριο γιατί και δεν μου αρέσει και δεν είμαι έτοιμος. Γράφτηκα εδώ να σας πω την ιστορία μου και μήπως με βοηθήσουν αυτά που θα μου πείτε.

Αρέσει στα μέλη vanarabit, la-mer και σε ακόμα 1 μέλος.

Qwerty____55

# 5 στις 23/5/2022
author
Ανδρας / 61 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Απαντήσεις: 749

Αγαπητέ Λεωνίδα , είσαι και εσυ , ενα ακομα θυμα , της γυναικείας γοητείας .. αλλα και της δικής σου ανικανότητας , που δεν προφυλαξες , τον Λεωνίδα απο τα , λάγνα θέλγητρα , και την ψεύτικη αγαπη , της συγκεκριμένης γυναίκας .!!!

Τωρα , κάθεσε και κλαις !!!  Κλαίς για μια γυναίκα , που αφου σε αφόπλισε πρωτα ...μετα σε παράτησε ...και πήγε αλλού , για να επιδείξει το ταλέντο της ...και σε άλλους .., που αν και αυτοί δεν προσέξουν ...τοτε θα κλαίτε , ολοι μαζί  παρεα..!!!

Δεν τρως , δεν πίνεις , δεν κοιμάσαι ...κλπ.

Τα πράγματα είναι απλά αγαπητέ Λεωνίδα .. 

Άνοιξε ενα σημειωματάριο , και εκει γράφε την συλλογή σου , συλλογή απο τις γυναίκες που έζησες , δοκίμασες , και απολαυσες ,  !!

Τότε λοιπόν , θα νοιώσεις , δυνατός ...και νά θυμάσαι , αυτό που έχω πει πάλι , σε παλαιότερες τοποθετησεις μου ...

Υπάρχουν και αλλου , πορτοκαλιές , που κάνουν , πολλα και ωραία πορτοκάλια !!!  

Σήκω λοιπόν και προχώρησε παρακάτω...γιατι οι πορτοκαλιές , εκει εξω , σε περιμένουν  !!!

Και κατι τελευταίο ...

Αυτά που λες εδώ ... γιατί τά λες ???

Για να σου συμπαρασταθούν , οι αντρες , να σε λυπηθούν , και να σε παρηγορήσουν ...η , , Να χαρούν κάποιες γυναίκες για την δική σου κατάντια , που εχουν τον τρόπο , να φέρνουν σε τέτοιο σημείο , κάποιους λεβέντες , σαν και σενα ???

Με εκτίμηση ...Q...

Παράθεση:

Ερωτική απογοητευση

Αρέσει στα μέλη Uhtred323, Enikos και σε ακόμα 1 μέλος.

gianna1992

# 6 στις 23/5/2022
author
Γυναίκα / 27 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 9
Απαντήσεις: 53
Ποια ειναι πολυ προσφατα; αφου λέει είναι έτσι μήνες..

alexandriani1

# 7 στις 23/5/2022
author
Γυναίκα / 59 / Διαζευγμένη
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 1.266

Ωπα, ώπα, όλοι λίγο πολύ το έχουμε δει το έργο.

Επειδή όμως κάποιοι από εμάς έχουμε και κάμποσες δεκαετίες στην πλάτη μας και πλέον, παρά την προχωρημένη πρεσβυωπία, μπορούμε να δούμε κάποια πράγματα πιο καθαρά, να σου επισημάνω ότι περνάς μεν το στάδιο του πένθους, το οποίο όμως συνοδεύεται με τον ναρκισισμό της αυτολύπησης, αν με καταλαβαίνεις. Είσαι δηλαδή σε φάση που χωρίς να το καταλάβεις απολαμβάνεις τον αξιολύπητο εαυτό σου, τον γουστάρεις μπορώ να σου πω.

Κοίτα να θυμηθείς τρόπους να σε αγαπάς. Πρώτη κίνηση σ' αυτή την κατεύθυνση είναι να ελέγξεις τη χρήση αλκοόλ και να φροντίσεις να τρέφεσαι σωστά. Κάποτε εγώ η ηλίθια σε παρόμοια φάση είχα χάσει 10 κιλά σε περίπου 15 μέρες. Έβγαλα υπερθυρεοειδίτιδα η οποία μου προξένησε ένα σωρό μικρά ή μεγαλύτερα προβλήματα υγείας που ακόμα κουβαλάω. Κοίτα μην πάθεις το ίδιο.

Παράθεση:

Ερωτική απογοητευση

Αρέσει στα μέλη alisida, MiltosRNLI1930 και σε ακόμα 2 μέλη.

Xenia_Z

# 8 στις 23/5/2022
author
Γυναίκα / 75 / Ελεύθερη
Ιαπωνία
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 219
Η απάντηση είναι η αποκαθήλωση/απομυθοποίηση της μέσα στο μυαλό σου. Δεν ήταν αυτή η γυναίκα ποτέ τέλεια. Εσύ την έπλασες στο μυαλό σου όπως ήθελες προκειμένου ν' αποδράσεις από μια καθημερινότητα που δε σου άρεσε. Η αντίδραση σου στο χωρισμό αυτό και ο τρόπος που έχεις θεοποιήσει τη γυναίκα αυτή εμένα μου δείχνει ότι σαν άνθρωπος δεν έμαθες ποτέ να πατάς σταθερά στα πόδια σου μόνος σου και έψαχνες/ψάχνεις για σωτήρα να σε γλυτώσει από τη ζωή σου που δεν σ' αρέσει. Το πραγματικό πρόβλημα σου λοιπόν είναι οτι "δεν βρίσκεις ενδιαφέρον σε τίποτα" και προϋπήρχε της γνωριμίας σας απ' ότι έγραψες. Τη ζωή σου όμως τη φτιάχνεις εσύ και μπορείς (και πρέπει) να ξεκουνηθείς και να την αλλάξεις αντί να φορτώνεις τις ευθύνες σε φανταστικές σούπερ γυναίκες. Σταμάτα να χρησιμοποιείς το χωρισμό αυτό σα δικαιολογία/άλλοθι και κοίτα κατάματα το πραγματικό σου πρόβλημα. Η λύση είναι να ξεβολευτείς και να βρεις ενδιαφέροντα στη ζωή σου. Βρες πράγματα που να σε γεμίζουν και κάντα π.χ. βοήθησε ανθρώπους που το έχουν ανάγκη, δραστηριοποιήσου εθελοντικά στην κοινότητα σου, πάρε τα βουνά (κοινώς ξεκουνήσου).
Αρέσει στα μέλη alisida, alexandriani1 και σε ακόμα 4 μέλη.

giorgos170

# 9 στις 23/5/2022
author
Ανδρας / 76 / Σε σχέση
Ν. Λέσβου / Καλλονή
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 9.683

https://www.youtube.com/watch?v=8KDhS6Wx4Kc

Ουπς!$$$!! Το κείμενο σας δεν μπορεί να   ...,:::...,,,
Αρέσει στο μέλος Enikos

Helenaki4

# 10 στις 23/5/2022
author
Γυναίκα / 45 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 1.994

Άνθρωπος μισος , που μόνος του δε βρισκει νόημα .

Λες και δεν έχει επάγγελμα , φίλους , ιδέες , κάτι να σκαρώσει στη δουλειά του , ένα χόμπι να κάνει , ένα βιβλίο να διαβάσει , κάτι να φανταστεί .

Προσκολλάται σε άλλον άνθρωπο , γιατί ? Σίγουρα όχι επειδη «ερωτεύτηκε» . 

Νομίζω πως η Ξενια θίγει τη ρίζα του προβλήματος . 

Αλλο έρωτας , αλλο εξάρτηση . 

Σίγουρα θα βοηθούσε να μας πεις γιατί χωρίσατε , αλλα όσο λάθος και να ειναι εκείνη , εσυ στα πόδια σου δεν πατάς . 

Καλό θα ήταν να ορθοποδήσεις πριν πας παρακάτω , γιατί έτσι οπως είσαι τώρα , σε βλέπω να προσκολλάσαι σε νέο παυσίπονο , μοιραία πρόσκαιρα και Φτου κι απ? την αρχη .

Αρέσει στα μέλη Willow_75, Persefoni__ και σε ακόμα 5 μέλη.

MiltosRNLI1930

# 11 στις 23/5/2022
author
Ανδρας / 61 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 6.358

Ρε Φιλε γραφτηκες στο καλυτερο Φορουμ του κoσμου για να μας πεις οτι σε εγκατελειψε χωρις καν να αναφερεις αιτιες .Η μεινε και παρουσιασου με στοιχεια, να σκεφτουν οι εμπειροι της ζωης η πατα το κουμπι και γραψου στο Twitter να γινεις international !

Αρέσει στα μέλη Willow_75, alisida και σε ακόμα 3 μέλη.

Lewnidaspr

# 12 στις 23/5/2022
author
Ανδρας / 36 / Διαζευγμένος
Ν. Πρέβεζας / Πρέβεζα
Απαντήσεις: 3
Ευχαριστώ για τα σχόλια σας. Σίγουρα δεν μπορείτε να έχετε ολοκληρωμένη άποψη γιατί δεν με γνωρίζετε σαν άνθρωπο οπότε κάποια σχόλια είναι άστοχα. Το σίγουρο είναι ότι εγώ φταίω για την κατάσταση την οποία βρίσκομαι. Δεν είμαι μεγάλος αλλά. Έχω κάνει πάρα πολλά πράγματα στην ζωή μου ήμουν πολύ δραστήριος και στάθηκα μόνος μου στα πόδια μου από πολύ μικρός και έχω καταφέρει πολλά. Πλέον είμαι ελεύθερος επαγγελματίας αρκετά χρόνια. Έχω ασχοληθεί πολύ με τον αθλητισμό και σε μεγάλες διοργανώσεις εθνικές και ευρωπαϊκες. Έχω δύο παιδάκια που είναι υγιέστατα από έναν γάμο που απέτυχε. Μετά γνώρισα την κοπέλα αυτή βλέπετε είμαι άνθρωπος που δεν μπορώ να πάω με κάποια έτσι για καλοπέραση. Δίνω μεγάλη έμφαση στις σχέσεις. Δεν σας έγραψα ούτε να εντυπωσιάσω ούτε να με λυπηθείτε ούτε να μου γράψετε λόγια παρηγοριάς. Είμαι πολύ κλειστός άνθρωπος και έχω ελάχιστους φίλους και απλά ήθελα να ακούσω από σας και δύο πράγματα παραπάνω μήπως βοηθηθω. Επίσης να ξέρετε ότι είδη έχω πάει σε γιατρούς και είμαι σε αγωγή τρεις μήνες
Αρέσει στα μέλη spacetube, vanarabit

Enikos

# 13 στις 23/5/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 28.294

Οχι...δεν θα σε βοηθησουν αυτα που θα σου πουμε...

Αν δεν "σου" τα πεις εσυ που τα ξερεις και απο πρωτο χερι...αστο...

Κουκουλωματα και αποφυγη της ουσιας ειναι...

Αρέσει στα μέλη MiltosRNLI1930, Serceg και σε ακόμα 1 μέλος.

soyroypo

# 14 στις 23/5/2022
author
Γυναίκα / 53 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Απαντήσεις: 26
Αγαπητέ όταν η καρδιά χτυπά κάνουμε λάθη...μέσα από τα λάθη μαθαίνουμε...τα παιδάκια σου σε θέλουν ΖΩΝΤΑΝΟ..Βοηθός του εαυτού σου είσαι εσύ...όταν κλείνει μια πόρτα...ανοίγει ένα παράθυρο...άνοιξε το και πάρε ανάσες ζωής ..γιατί είναι πολύ μικρή...όσο μπορείς άφησε το πίσω ..Ξεκόλλα για να ζήσεις...
Αρέσει στα μέλη magicbus, makis-1973 και σε ακόμα 3 μέλη.

Qwerty____55

# 15 στις 23/5/2022
author
Ανδρας / 61 / Διαζευγμένος
Απαντήσεις: 749

Αγαπητέ Λεωνίδα ...θα σε παρακαλέσω να διαβάσεις , μια ακόμα φορά , αυτα που σου έγραψε ο ...Q..

Επισης θα προσθέσω κατι ακόμα ..

Ας υποθέσουμε οτι , ολο τα φταίξιμο , ειναι δικο σου , και γι'αυτό , σε παράτησε και έφυγε ...

Πίνεις πολυ !!! Τρέχεις σε ψυχολόγους , !!! και προφανώς , δεν εχεις καταλάβει , ποσο μεγάλο κακό κάνεις , στον εαυτό σου , στην υγεία σου , στην δουλειά σου , και πανω απο ολα στα παιδιά σου ..!!!

Λεωνίδα ,  πιστεύεις , οτι με την κατάντια σου αυτή , θα σε λυπηθεί ??? και θα γυρίσει ???

Για σκέψου λοιπόν ...

Λες οτι έχεις κάνει πολλά πράγματα στην ζωη σου , ... Τίποτα δεν έχεις κανει Λεωνιδα μου , οταν , η καψούρα σου , για μια γυναίκα , σε .. αχρηστεψε !!!

Έχεις ασχοληθεί με τον αθλητισμό και γυμνασες , το σώμα σου .. οκ.. αυτό ομως που δεν κατάφερες να γυμνάζεις , ειναι ..το μυαλο σου .!!!

Απόδειξε , ότι μπορείς να το κάνεις ... ..για σένα , αλλα και για τα παιδια σου .!!!

Με εκτίμηση ..

Psychoanalyst ...Q...

.. 

Παράθεση:
Σχόλιο # 12 από Lewnidaspr
Ευχαριστώ για τα σχόλια σας. Σίγουρα δεν μπορείτε να έχετε ολοκληρωμένη άποψη γιατί δεν με γνωρίζετε σαν άνθρωπο οπότε κάποια σχόλια είναι άστοχα. Το σίγουρο είναι ότι εγώ φταίω για την κατάσταση την οποία βρίσκομαι. Δεν είμαι μεγάλος αλλά. Έχω κάνει πάρα πολλά πράγματα στην ζωή μου ήμουν πολύ δραστήριος και στάθηκα μόνος μου στα πόδια μου από πολύ μικρός και έχω καταφέρει πολλά. Πλέον είμαι ελεύθερος επαγγελματίας αρκετά χρόνια. Έχω ασχοληθεί πολύ με τον αθλητισμό και σε μεγάλες διοργανώσεις εθνικές και ευρωπαϊκες. Έχω δύο παιδάκια που είναι υγιέστατα από έναν γάμο που απέτυχε. Μετά γνώρισα την κοπέλα αυτή βλέπετε είμαι άνθρωπος που δεν μπορώ να πάω με κάποια έτσι για καλοπέραση. Δίνω μεγάλη έμφαση στις σχέσεις. Δεν σας έγραψα ούτε να εντυπωσιάσω ούτε να με λυπηθείτε ούτε να μου γράψετε λόγια παρηγοριάς. Είμαι πολύ κλειστός άνθρωπος και έχω ελάχιστους φίλους και απλά ήθελα να ακούσω από σας και δύο πράγματα παραπάνω μήπως βοηθηθω. Επίσης να ξέρετε ότι είδη έχω πάει σε γιατρούς και είμαι σε αγωγή τρεις μήνες

Αρέσει στα μέλη Lolita68, alisida και σε ακόμα 3 μέλη.

girl_aloud

# 16 στις 23/5/2022
author
Γυναίκα / 40 / Σε σχέση
Ν. Σερρών / Σέρρες
Απαντήσεις: 207
Νομιζω οτι χρειαζεσαι και ψυχοθεραπεια περα απο φαρμακευτικη αγωγη. Μπορει να εχεις καταθλιψη και να μην το εχεις συνειδητοποιησει. Την εχεις κανει το κεντρο του κοσμου σου ολου, πριν τη γνωρισεις δεν ειχες ζωη;
Αρέσει στα μέλη alisida, Helenaki4 και σε ακόμα 1 μέλος.

sissy108

# 17 στις 24/5/2022
author
Γυναίκα / 40 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 559

Mου κσνει τρομερη εντυπωση πως ενας ανθρωπος που εχει παιδια φτανει σε τετοιο σημειο εξαθλιωσης για μια αγνωστη μεχρι προσφατα γυναικα...οι περισδοτεροι οταν κανουν παιδια δεν βαζουν κανενα πανω απο τα παιδια τους... Γενικα πρεπει καποιοι ανθρωποι να αποκτησετε αυτοσεβασμο...εισαι 36 χρονων οπως γραφεις εχεις δυο παιδια..και καθεστε και συμπεριφερεστε σαν 15 χρονα που τα παρατησε ο γκομενος η η γκομενα..ειμαστε σοβαροι??Ποσες βλακειες ακομα να διαβασουμε...αν αυτο το θεμα το ειχε ανεβασει ενα αγορακι η ενα κοριτσακι 20 χρονων εννοειται οτι θα μας ευαισθητοποιουσε γιατι αυτα τα θεματα  του τρελου ερωτα ειναι αυτων των ηλικιων..εδω τωρα με εσενα τι να σου πουμε..??πραγματικα σκεψου σε τι θεση μας φερνεις??..,., κι εγω πιστευω οτι κατι ισως δεν μας λες...Ενα αοριστο ο πρωτος γαμος σπετυχε λες και μιλας για φαγητο... και εχω 2 παιδια...επισης προσθετεις και λεπτομεριες αχρειαστες του στυλ εισαι πολυ ευαισθητος και  αισθηματιας οπως εγραψες...που λογικα δεν ισχυουν κιολας...Επισης λες οτι ερωτευτηκες ετσι ξανα πριν 15 χρονια...τι εννοεις με την πρωην γυναικα σου..?? Η αλλη..??αντε βρες...Πως το ξεπερασες τοτε??τον ιδιο τροπο να χρησιμοποιησεις...ειναι πολυ απλο..εχεις και την εμπειρια...δεν καταλαβαινω  μηπως το θεμα ειναι οτι αυτη την φορα σε παρατησαν αντι να παρατησεις εσυ??Εχεις σκεφτει αν ζεις σε μικρη κοινωνια οπως λες τι κανεις στα παιδια σου..τι θα λεει ο κοσμος??ποσο τα εκθετεις κι αυτα??

Αρέσει στα μέλη alisida, Enikos

Uhtred323

# 18 στις 24/5/2022
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Αγίος Ιωάννης Ρέντης
Θέματα: 11
Απαντήσεις: 660

απο οτι καταλαβαινω πιαστηκες απο πανο της γατζωθηκες που λεμε και τωρα ολα σου φενονται ανουσια και δεν θες να κανεις τιποτα παρα μονο να εχεις ενα μπουκαλι ουισκι στο χερι και να ακους Vasilis Karras - Aporw an aisthanesai typseis   αλλα  θα σου ελεγα οτι με αυτα που κανεις μονο κακο κανεις στον εαυτο σου ουτε προκειται να ξαναγυρισει ουτε θα σε βγαλει ολο αυτο,αυτο που εχεις να κανεις ειναι να ανασκουμπωθεις να κρατησεις τα καλα που σου αφησε αυτη η σχεση και να συνεχισης μεχρι να βρεις κατι καλυτερο 

Αρέσει στο μέλος alisida

Uhtred323

# 19 στις 24/5/2022
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Σχόλιο # 16 από girl_aloud
Νομιζω οτι χρειαζεσαι και ψυχοθεραπεια περα απο φαρμακευτικη αγωγη. Μπορει να εχεις καταθλιψη και να μην το εχεις συνειδητοποιησει. Την εχεις κανει το κεντρο του κοσμου σου ολου, πριν τη γνωρισεις δεν ειχες ζωη;

δυστηχος εκανε την γυναικα αυτη τον κοσμο του ολο, να σου πω girl  δεν ειναι κακο να δεθεις με μια γυναικα και να αφαιθεις κακο ειναι να δεθεις με την λαθος γυναικα που δεν σου ταιριαζει, πραγματικα χριαζεται βοηθεια απο ειδικους γιατι η καταθλιψη δεν ειναι καλο πραγμα και μερικες φορες εχει καταστροφικα αποτελεσματα 

Αρέσει στο μέλος Qwerty____55

Uhtred323

# 20 στις 24/5/2022
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος

σε λυγισε μια γυναικα και σε εστειλε σε γιατρους δηλαδη φιλε αν η ζωη σε χτυπαγε τοσο σκληρα και σε χτυπαγε 1000 χτυπηματα και εσει επρεπε να σηκωθεις 10.000 φορες τι θα εκανες το να σε αφησει μια γκομενα η να χασεις την δουλεια σου ειναι πραγματα που παλευονται  το να σου πουν ομως οι γιατροι φιλε πεθαινεις η να χασεις καποιον που αγαπας πολυ απο την οικογενεια σου αυτα τα 2 ειναι τα ποιο δυσκολα πραγματα να διαχειριστεις ολα τα αλλα ειναι ευκολα μπροστα σε αυτα τα 2 μαθε να παλευεις οτι και να σου ερθει στην ζωη σου οσο δυσκολο και να ειναι ακομα και αν ειναι ο θανατος και να μην τα παρατας σαν ενας δειλος.

Αρέσει στα μέλη Qwerty____55, girl_aloud
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε