Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Εξελίξεις φωτιά

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Faiyday

# 1 στις 23/5/2022
author
Γυναίκα / 28 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Δυτική) / Ανω Λιόσια
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 4
'Aρεσαν+: 0%

Εξελίξεις φωτιά

Καλησπέρα στην παρέα...

Δεν ξέρω αν με θυμάστε, εμένα και το προηγούμενο θέμα μου...θα κάνω μια γρήγορη περίληψη για να πω μετά τις εξελίξεις!Στο προηγούμενο θέμα μου σας είχα αναφέρει τον προβληματισμό μου γιατί το αγόρι μου έχειοα παλιά φίλη που εμένα από πάντα μου φαίνονταν περίεργη καθώς ποτέ δεν μου μιλούσε και εν τέλη αυτό κορυφώθηκε όταν μια νύχτα γύρισε πρώτη εμένα σπίτι κι μετά εκείνη. Σας είχα ρωτήσει την γνώμη σας για αυτό και σας ειχα πει πως εν τέλη δικαιολογήθηκε αυτός (λόγω διαδρομής είπε ότι το πήγε).Και τώρα οι εξελίξεις...Δεν το κρύβω ότι σαν θέμα μου είχε μείνει πολύ και μου είχε γίνει έμμονη ιδέα. Έμαθα λοιπόν απ' την κοπέλα του κολλητού του ότι τελικά κάτι είχε παιχτεί μεταξύ τους στο παρελθόν (πολλά χρόνια πριν.εννοειται πριν την σχέση μας). Το συζητησα με το αγόρι μου...του είπα ότι του είχα δώσει πολλές ευκαιρίες μέσα στην σχέση μας να μου μιλήσει γ αυτό. Μου είπε ότι δεν μου το έλεγε γτ δεν ήθελε να χαλάσει την παρέα για κάτι παλιό κι ασήμαντο.Με έχει πειράξει. Πιο πολύ γιατί όταν έχω κάπου δίκιο θέλω να μου αναγνωρίζεται. Δεν ξέρω αν μπορώ να τον εμπιστευτω ξανα...και αν κρύβει και άλλα πράγματα;; Τον αγαπάω όσο τίποτα.Θέλω ξανά γνώμες!!!

Heptamer

# 2 στις 23/5/2022
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 16.065

Παρε αμαξι ή διτροχο να γυρνας μονη σου σπιτι.

Χαλιέσαι μόνο με τον εαυτο σου.
Αρέσει στα μέλη Persefoni__, alexandriani1 και σε ακόμα 2 μέλη.

Helenaki4

# 3 στις 23/5/2022
author
Γυναίκα / 45 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 1.985

Εκτος από όχημα , παρτου και μια ραπτομηχανή .

Σε δουλεύει που σε δουλεύει ψιλο γαζί , κρίμα να χαλάει τα μάτια του με τη βελόνα . 
Αρέσει στα μέλη dimitrisx66, Persefoni__ και σε ακόμα 3 μέλη.

MiltosRNLI1930

# 4 στις 23/5/2022
author
Ανδρας / 61 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 6.351

Aν θυμαμαι καλα απο το αστυνομικο ρεπορταζ ,ηταν σε ενα χωριο της Θεσσαλονικης μια γρια που η εγγονη της ειχε αρραβωνιαστει με προξενιο .Κατι ζηλοφθονες γειτονισες που ηθελαν για την παρτι τους το γαμπρο χαλασαν το προξενιο .

Η γρια γιαγια σιωπηλη οπως παντα δεν αντεδρασε με φασαριες που ξυπνανε ακομα και οι γατες στη γειτονια .Στην αυλη ειχε την κουζινα της διπλα στην αποθηκη με τα αλευρια και τα κιουπια με τα τουρσια και την καπαρη .Εφτιαξε τηγανοψωμα και εριξε ζαχαρη αχνη με ποντικοφαρμακο και τα εστειλε σκεπασμενα με ενα κεντητο μαντηλι στους απεναντι .
Αρέσει στα μέλη Enikos, alexandriani1 και σε ακόμα 1 μέλος.

Xenia_Z

# 5 στις 23/5/2022
author
Γυναίκα / 75 / Ελεύθερη
Ιαπωνία
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 212
Βρε Faiyday, αφού ΔΕΝ τον εμπιστεύεται. Τι το κουράζεις; Ανακάλυψες ότι αυτός ο άνθρωπος στα δύσκολα καταφεύγει στο ψέμα. Πώς φαντάζεσαι δηλαδή τη συνέχεια; Γουστάρεις να κάνεις ανακρισούλες κάθε τόσο;
https://m.youtube.com/watch?v=GNw1hLhW3qA
Αρέσει στα μέλη alexandriani1, Uhtred323 και σε ακόμα 2 μέλη.

Enikos

# 6 στις 23/5/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 28.273

Συνεχισε να τον αγαπας οσο τιποτα και...

Αν σε ανεχτει για πολυ...καθε τοσο να του κοπανας για την αλλη κοπελα, για την οποια δεν σου ειχε πει τιποτα γνωριζοντας τι τον περιμενε...

Στο νηπιαγωγειο, σου εχει πει τουλαχιστον τι αλητειες εκανε με τα μωρα η...

Θαχωμε νεο θεμα, οταν το θυμηθεις?...

Για κοιτα το!!!...ποτε δεν ξερεις...αν δεν ξερεις ολα τα "σημαντικα"...

Αρέσει στα μέλη Willow_75, apolitiii και σε ακόμα 2 μέλη.

vanarabit

# 7 στις 23/5/2022
author
Γυναίκα / 75 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ιλιον
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1.101

#

Oυφφφ ...

https://www.youtube.com/watch?v=NK3ZdDw_QBs

Το κείμενο αναγνωρίζεται μόνο στον ρυθμό του Χάρρρυ Κλυννν ..

Αρέσει στα μέλη MiltosRNLI1930, Enikos

tzoulia59

# 8 στις 23/5/2022
author
Γυναίκα / 82 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.490

.συμπτωματικα ειχα διαβασει το θεμα ,,, δικιολογηθηκε οτι ηθελε πρωτα να παει εσενα που ησουν το κοριτσι του ,,,

και μετα  την αλλη ..γιατι ετσι βολευε η διαδρομη ,,

και αφου σου μπηκαν ψυλλοι στ αυτια και δικαιως εμαθες οτι καποτε τα ειχαν ,,

και 

// Μου είπε ότι δεν μου το έλεγε γτ δεν ήθελε να χαλάσει την παρέα για κάτι παλιό κι ασήμαντο.//

τιποτα μην πιστευεις απ ολα αυτα ,,,γιατι αυτος γουσταρει ακομη εκει ..και κοιταζει να την ξεμοναχιασει ,

παρατησε τον τωρα χωρις προειδοποιηση 

κι αυτα του τυπου τον αγαπαω οσο τιποτα λιγη σημασια εχουν 

οταν δεν σ αγαπαει εκεινος ..

δαγκωσε τραπεζια καρεκλες πεσε στα πατωματα ,,και τραβα παρακατω ,,,αυτος ανηκει νοητικα κι αλλου ,,το παει το γραμμα πως το λενε ,,,

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Faiyday

Εξελίξεις φωτιά

Καλησπέρα στην παρέα...

Δεν ξέρω αν με θυμάστε, εμένα και το προηγούμενο θέμα μου...θα κάνω μια γρήγορη περίληψη για να πω μετά τις εξελίξεις!Στο προηγούμενο θέμα μου σας είχα αναφέρει τον προβληματισμό μου γιατί το αγόρι μου έχειοα παλιά φίλη που εμένα από πάντα μου φαίνονταν περίεργη καθώς ποτέ δεν μου μιλούσε και εν τέλη αυτό κορυφώθηκε όταν μια νύχτα γύρισε πρώτη εμένα σπίτι κι μετά εκείνη. Σας είχα ρωτήσει την γνώμη σας για αυτό και σας ειχα πει πως εν τέλη δικαιολογήθηκε αυτός (λόγω διαδρομής είπε ότι το πήγε).Και τώρα οι εξελίξεις...Δεν το κρύβω ότι σαν θέμα μου είχε μείνει πολύ και μου είχε γίνει έμμονη ιδέα. Έμαθα λοιπόν απ' την κοπέλα του κολλητού του ότι τελικά κάτι είχε παιχτεί μεταξύ τους στο παρελθόν (πολλά χρόνια πριν.εννοειται πριν την σχέση μας). Το συζητησα με το αγόρι μου...του είπα ότι του είχα δώσει πολλές ευκαιρίες μέσα στην σχέση μας να μου μιλήσει γ αυτό. Μου είπε ότι δεν μου το έλεγε γτ δεν ήθελε να χαλάσει την παρέα για κάτι παλιό κι ασήμαντο.Με έχει πειράξει. Πιο πολύ γιατί όταν έχω κάπου δίκιο θέλω να μου αναγνωρίζεται. Δεν ξέρω αν μπορώ να τον εμπιστευτω ξανα...και αν κρύβει και άλλα πράγματα;; Τον αγαπάω όσο τίποτα.Θέλω ξανά γνώμες!!!

Αρέσει στα μέλη spacetube, girl_aloud

Uhtred323

# 9 στις 24/5/2022
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Αγίος Ιωάννης Ρέντης
Θέματα: 11
Απαντήσεις: 626

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Faiyday

Εξελίξεις φωτιά

Καλησπέρα στην παρέα...

αν ηταν παλιο και ασημαντο οπως λεει το αγορι σου γιατι σου το εκρυψε δεν βρισκο τον λογο ? οταν εισαι καθαρος και ειλικρινεις δεν φοβασαι να πεις την αληθεια,θα σου ελεγα οτι δεν μαρεσει που στο εκρυψε εφοσον τον ειχες ρωτησει και αυτο που σου λεει Μου είπε ότι δεν μου το έλεγε γτ δεν ήθελε να χαλάσει την παρέα για κάτι παλιό κι ασήμαντο εγο το βλεπο σαν δικαιολογια κρατα μικρο καλαθι καλου κακου για να μην πληγωθεις πολυ στο τελος.

Αρέσει στο μέλος girl_aloud

Kristina_

# 10 στις 24/5/2022
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2.459

Ναι καλε, το ξερουμε!!! Τον αγαπας οσο (το)  τιποτα!!! Αυτο ακριβως

Νεξτττ

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Faiyday

Εξελίξεις φωτιά

Καλησπέρα στην παρέα...

Αρέσει στα μέλη Persefoni__, MiltosRNLI1930 και σε ακόμα 4 μέλη.

alexandriani1

# 11 στις 24/5/2022
author
Γυναίκα / 59 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Απαντήσεις: 1.248

Έχουμε link με τη συνταγούλα;  

Παράθεση:
Σχόλιο # 4 από MiltosRNLI1930

Aν θυμαμαι καλα απο το αστυνομικο ρεπορταζ ,ηταν σε ενα χωριο της Θεσσαλονικης μια γρια που η εγγονη της ειχε αρραβωνιαστει με προξενιο .Κατι ζηλοφθονες γειτονισες που ηθελαν για την παρτι τους το γαμπρο χαλασαν το προξενιο .

Η γρια γιαγια σιωπηλη οπως παντα δεν αντεδρασε με φασαριες που ξυπνανε ακομα και οι γατες στη γειτονια .Στην αυλη ειχε την κουζινα της διπλα στην αποθηκη με τα αλευρια και τα κιουπια με τα τουρσια και την καπαρη .Εφτιαξε τηγανοψωμα και εριξε ζαχαρη αχνη με ποντικοφαρμακο και τα εστειλε σκεπασμενα με ενα κεντητο μαντηλι στους απεναντι .

Αρέσει στα μέλη dimitrisx66, Helenaki4

alexandriani1

# 12 στις 24/5/2022
author
Γυναίκα / 59 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Απαντήσεις: 1.248

Να θυμάσαι επίσης

καλή μου θεματοθέτρια, ότι υπάρχουν και ορισμένοι ψυχοτέτοιοι που απολαμβάνουν να είναι κολλημένοι με παλιές σχέσεις όταν βρίσκονται σε νέες σχέσεις. Μην ανησυχείς. Όταν θα χωρίσετε και θα βρει άλλη, θάχει κόλλημα μαζί σου

Αρέσει στα μέλη Xenia_Z, dimitrisx66 και σε ακόμα 3 μέλη.

alisida

# 13 στις 24/5/2022
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 9.581
Αν και έχω ιδιαίτερη ευαισθησία στα παλιά κολλήματα ,θα διαφωνήσω στο ότι η δική του περίπτωση είναι κολλημα με πρώην Μάλλον αδιάφορο μου φαίνεται και για αυτό καλά έκανε και δεν σου ανέφερε κάτι.Εκτός και αν έχεις σημάδια κρυφών συναντήσεων, εκεί να ανησυχήσεις και να ετοιμάσεις και τη βαλίτσα σου για αναχώρηση
Αρέσει στα μέλη Persefoni__, vanarabit

alisida

# 14 στις 24/5/2022
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 9.581

Αυτή με το παραθειο ??

Παράθεση:
Σχόλιο # 11 από alexandriani1

Παράθεση:

Αρέσει στα μέλη Persefoni__, alexandriani1 και σε ακόμα 2 μέλη.

Enikos

# 15 στις 24/5/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

https://www.youtube.com/watch?v=QPhUCuGqzHo

Παράθεση:
Σχόλιο # 8 από tzoulia59

δαγκωσε τραπεζια καρεκλες πεσε στα πατωματα 

Αρέσει στο μέλος vanarabit

Enikos

# 16 στις 24/5/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Τι δγιαλο ντερτι και αυτο...

Εχωμε πλημμυρισει απο "τον-την αγαπω, αλλα με αγαπει και ο-η πρωην και εξηντα σοσ"...

Παράθεση:
Σχόλιο # 12 από alexandriani1

Να θυμάσαι επίσης

καλή μου θεματοθέτρια, ότι υπάρχουν και ορισμένοι ψυχοτέτοιοι που απολαμβάνουν να είναι κολλημένοι με παλιές σχέσεις όταν βρίσκονται σε νέες σχέσεις. Μην ανησυχείς. Όταν θα χωρίσετε και θα βρει άλλη, θάχει κόλλημα μαζί σου. 

Αρέσει στα μέλη alexandriani1, Helenaki4 και σε ακόμα 1 μέλος.

giorgos170

# 17 στις 24/5/2022
author
Ανδρας / 76 / Σε σχέση
Ν. Λέσβου / Καλλονή
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 9.678

https://www.youtube.com/watch?v=EhilV4i5ko0

Ουπς!$$$!! Το κείμενο σας δεν μπορεί να   ...,,,:::...,.,.,.,
Αρέσει στα μέλη vanarabit, Megalodondas και σε ακόμα 1 μέλος.

spacetube

# 18 στις 24/5/2022
author
Ανδρας / 57 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Πεντέλη
Θέματα: 19
Απαντήσεις: 719

Μετα την απομακρυνση απο το ταμειο ουδεν λαθος αναγνωριζετε. Σε εμενα μια επαιζε με δυο ταυτοχρονα μονα ζυγα οπως λεμε..ειναι οι λεγομενοι τριπλοθεσιτες. Το τραγικο ξερεις ποιο ειναι? οτι εχουν γνωση ολοι οι εμπλεκομενοι ενω εσυ δεν γνωριζεις με απτες αποδειξεις ομως βλεπεις οτι υπαρχει "κινηση" και εκει τρελλαινεσαι απο την υποκρισια. Απο οτι καταλαβαινω ολοι "γνωριζουν" στην παρεα εκτος απο εσενα... Τοξικο περιβαλλον, αν ηταν κυριος θα ειχε ξεκαθαρισει την θεση του απο την αρχη για να σου εδινε την ευκαιρια να επιλεξεις τι θα κανεις. Αν η παρεα του μετραει περισσοτερο απο εσενα τοτε θα εισαι παντα κομπαρσος με ημερομηνια ληξεως.

Παράθεση:

Σχόλιο # 1 από Faiyday

Εξελίξεις φωτιά

Καλησπέρα στην παρέα...

Αρέσει στο μέλος Faiyday

spacetube

# 19 στις 24/5/2022
author
Ανδρας / 57 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Πεντέλη
Θέματα: 19
Απαντήσεις: 719

υπαρχουν πραγματικα πολλοι τετοιοι ψυχοτετοιοι που αυτοκερνουνται φραπεδες!!!

Παράθεση:
Σχόλιο # 12 από alexandriani1

Να θυμάσαι επίσης

καλή μου θεματοθέτρια, ότι υπάρχουν και ορισμένοι ψυχοτέτοιοι που απολαμβάνουν να είναι κολλημένοι με παλιές σχέσεις όταν βρίσκονται σε νέες σχέσεις. Μην ανησυχείς. Όταν θα χωρίσετε και θα βρει άλλη, θάχει κόλλημα μαζί σου. 

MiltosRNLI1930

# 20 στις 24/5/2022
author
Ανδρας / 61 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 6.351

Παράθεση:
Σχόλιο # 11 από alexandriani1

Παράθεση:

Αρέσει στο μέλος alexandriani1
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε