Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Τρίο με άγνωστη / άγνωστο

Επιλέξτε σελίδα: (1-10)
Σελίδες 12345678910

giorgos170

# 101 στις 27/5/2022
author
Ανδρας / 77 / Σε σχέση
Ν. Λέσβου / Καλλονή
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 9.754
'Aρεσαν+: 0%

γιά νά μάθεις να πηγαίνεις απ' τα μονοπάτια ...,   δέν σ' αρέσουν τά διόδια ...:::...,,

Παράθεση:
Σχόλιο # 96 από Enikos

Βουκινο μην το κανουν, διοτι οσο ναναι ειναι για δουλεμα και δειχνει βλαχια...

Πολλααα απωθημενα...δειχνει...

Η λανθανω?...

Αρέσει στο μέλος Enikos

Megalodondas

# 102 στις 27/5/2022
author
Ανδρας / 51 / Παντρεμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 1.053

Φυσικά δεν αλλάζεις προτιμήσεις από την μία στιγμή στην άλλη, θα συμφωνήσω με αλυσίδα πως για να κανονίζεις κάτι τέτοιο σαφώς και θα είσαι έτοιμος για όλα και με έναν άλλο άντρα, γιατί να σου πω ίσως την διαφορά μεταξύ των δύο φύλων και γιατί ίσως το νομίζουν κάποιοι αυτό.. 

Οταν υπάρχει διείσδυση αγαπητή στον άντρα δεν γίνεται κατά λάθος..! Noway!! 

Γι αυτό ίσως να λέγεται πως "πέρασε το γεφυράκι.." 

Γιατί η περιέργεια τότε τείνει περαιτέρω σε έναν φαύλο κύκλο αναζήτησης καινούργιων ηδονων, μιας ματαιοτητας εν τέλει αλλά στερνή μου γνώση να σε είχα πρώτα πού λένε.. 

Πάντως γεφυράκι είναι.. 

Γιατί εσείς τι θα πάθετε? 

Απο μικρές χαιδολογιεστε με τις φίλες σας.. 

Εμείς παίζουμε ξύλο 

Παράθεση:
Σχόλιο # 94 από Helenaki4

Χα χα ...

Υπάρχει διάχυτη η αντίληψη μεταξύ ορισμένων αρσενικών , οτι οι γυναίκες ακόμα κι αν κάνουν ένα λεσβιακό εξτραδακι , δεν έγινε και τίποτα βρε αδερφέ , η θηλυκότητά τους ειναι δεδομένη .

Αν όμως ...

ο ανήρ δοκιμάσει κάτι ανάλογο , πάει τελείωσε , την κούνησε την αχλαδιά , το πέρασε το,γεφυράκι , αδελφοποιήθηκε οριστικά και αμετάκλητα .

Λες και όλες εμείς οι γυναίκες θεωρούμε το ομοφυλοφιλικό σεξ απλώς ένα ποικιλμα ...

Παναΐαμ

spacetube

# 103 στις 27/5/2022
author
Ανδρας / 58 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Πεντέλη
Θέματα: 19
Απαντήσεις: 719

μην λες τετοια γιατι θα πουμε το ψωμι ψωμακι..

Παράθεση:
Σχόλιο # 87 από Uhtred323

βρε ανθρωπε μου ποιο πολυ για τρολ σε κοβω μπαινεις σε ενα φορουμ και ρωτας παιδια θελω να κανο τριο ειμαστε σοβαρη αμα θες να κανεις κατι καντο γιατι να ρωτησεις ξενους οπως εμεις να σου πουμε αν πρεπει να το κανεις 

Αρέσει στα μέλη Uhtred323, Enikos

Enikos

# 104 στις 27/5/2022
author
Ανδρας / 79 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 30.102

Καλυτερα "πνευμα και ηθικη"...παρα πελαγοδρομησεις στα γεραματα...επειδη δεν καναμε στην ωρα τους οτι "προτεινουμε"  ως καινοτομια της σκεψης και της εξελιξης, μετα απο εκατον εξηντα χρονια ...

Οσοι εχουν κανει αυτα που φαντασιωνεστε παρακαιρα, εχουν συγκεκριμενες θεσεις και εχουν κανει συγκεκριμενες επιλογες, (μετα τους πειραματισμους τους)...για τις οποιες δεν ντρεπονται οπως καποιοι που ντρεπονται για το οτι ειχαν μια ρηχη ζωη  και θυμηθηκαν εκ των υστερων και παρα πολυ αργοπορημενα να την "βαθυνουν" κατα φαντασιαν...και το χειροτερο...να μας συστησουν κιολας οτι η εξελιξη περναει αποκλειστικα απο την καταπολεμηση των αναστολων ΜΟΝΟ στο σεξ...αρα να τους αντιμετωπισουμε ως...ανεπτυγμενες νοημοσυνες...τσου...οχι εμεις, οχι εγω...βλαχους τους λεω ον σαιτ...και πικραμενους...διοτι δεν εχουν ζησει οι ερμοι πραγματα...

Οι θεσεις μας ειναι εδω, σταθερες και μπαρουτοκαπνισμενες...ιφ γιου νοου γουατ αμ σεεινγκ, ιφ γιου νοου γουατ αι μεαν...

Και δεν προσπαθουμε να προσποιηθουμε τους νεολαιους της απελευθερωσης και της αμερικανιας...

Εναν καιρο ειχαμε τις μομφες των ταχαμ προοδευτικων, για τους "νοικοκυραιους"...λεξη στην οποια εδωσαν αρνητικο προσημο επειδη ετσι εκανε η διανοηση της στροφης των 360 μοιρων και της αμορφωσιας...

Τωρα, πηγαμε στον αντιποδα...θυμηθηκαμε τα σεξουαλικα οργια, (που τα αναρτουμε ως θεμα, στο νετ για να μας πουν οι αλλοι τι να κανωμε και...τους λεμε εμεις να ξεσκαλωσουν ), και ανεβηκαμε στον Υμηττο να ποζαρωμε για καινοτομοι...

Σα δε ντρεπομαστε, μεγαλοι αθρωποι...τοσο υποκριτες και τοσο για το θεαθηναι!!!...

Λεω εγω, μια κουταμαρα ως συνηθως...ρε μαγκες...

(στα πμ πεφτει βλοκ ον σαιτ, μην λεμε και αυθαδειες τωρα! Βλοκ...στα δεκαπεντε λεπτα εξεταση και μετα παραπονα στο φορουμ για...το βλοκ που μας κερασαν...οχι αυθαδειες λεω!...)...

Αρέσει στα μέλη spacetube, Uhtred323

Enikos

# 105 στις 27/5/2022
author
Ανδρας / 79 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Ακομα δεν μας εχεις πει ομως...μετα την εξελιξη σου μας γραφεις, ολα αυτα τα κροτου λαμψης η πριν?...

Πολυ ντουκου το προσπερασες...

Παράθεση:
Σχόλιο # 99 από alexandriani1

Χμ, φαίνεται πως θα ανταποκριθούν τότε στο καλυμμένο κάλεσμα του φίλου μας  τα ιδρυτικά μέλη του σωματείου "πνεύμα και ηθική". Αλλά θα το κάνουν κρυφίως, για να παραμείνουν μέλη του σωματείου. Εμφανώς κράζουν σωμιέδες και στρώματα.

Θα πάρουν φωτιά τα pm ωρεέεεεέ!  

Αρέσει στα μέλη spacetube, Uhtred323

Helenaki4

# 106 στις 27/5/2022
author
Γυναίκα / 46 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 2.147
Πανάθεμά τηνε την Έδρα πρωι πρωι  με τα @@@χάμπερα 
Θεματοθετη , στο 2:40 η θρυλική Μαρία Καβογιάννη, κάνει μια ερώτηση στον αξέχαστο Χρυσομαλλη , αφού το ένα ζευγάρι έβαλε αγγελία για ομαδικό σουλουμουτουκουμ (credits : Enikos).
Δώσε βάση , εδώ ειναι η λύση στο πρόβλημα σου 

https://m.youtube.com/watch?v=imjE_pGe_ZA
Αρέσει στα μέλη Heptamer, Enikos

alisida

# 107 στις 27/5/2022
author
Γυναίκα / 53 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 37
Απαντήσεις: 9.937

Μάλιστα ..

Και ,για να καταλάβω δηλαδή, έχετε κάνει γυναίκες στο παρελθόν ? 

Πώς και είστε τόσο σίγουροι πως οι στρέιτ  γυναίκες δεν θα ενοχλούνταν ή θέλουν και καλά να δοκιμάσουν ομοφυλοφιλικό σεκσ ? 

Με το ίδιο σκεπτικό,κι εμείς να πιστεύουμε πως ούτε οι άντρες θ ενοχληθούν να το κάνουν.

Το επιχείρημα της (απαγορευμένης για το  άνδρα παρά φύσεως) διείσδυσης δεν στέκει από μόνο του,διότι μπορούν κάλλιστα να γίνουν όλα τα υπόλοιπα εκτός αυτού 

Όσο για τον κίνδυνο "αλλαγής πορείας'" γιατί να μην ισχύει κι για τις γυναίκες ,πάλι τον εαυτό σας μόνο προστατεύετε.

Επίσης, με τις φίλες μας δεν φιλιομαστε στο στόμα , πού το διάβασες παλι αυτό ? 

Παράθεση:
Σχόλιο # 102 από Megalodondas

Φυσικά δεν αλλάζεις προτιμήσεις από την μία στιγμή στην άλλη, θα συμφωνήσω με αλυσίδα πως για να κανονίζεις κάτι τέτοιο σαφώς και θα είσαι έτοιμος για όλα και με έναν άλλο άντρα, γιατί να σου πω ίσως την διαφορά μεταξύ των δύο φύλων και γιατί ίσως το νομίζουν κάποιοι αυτό.. 

Γιατί η περιέργεια τότε τείνει περαιτέρω σε έναν φαύλο κύκλο αναζήτησης καινούργιων ηδονων, μιας ματαιοτητας εν τέλει αλλά στερνή μου γνώση να σε είχα πρώτα πού λένε.. 

Πάντως γεφυράκι είναι.. 

Εμείς παίζουμε ξύλο 

Αρέσει στα μέλη Herman123, Uhtred323 και σε ακόμα 2 μέλη.

Helenaki4

# 108 στις 27/5/2022
author
Γυναίκα / 46 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 2.147

Προσωπικά δεν ένιωσα ποτε την ανάγκη να «χαιδολογηθω» με καμμία φίλη μου .

Τις γυναίκες που περιγράφετε , πιστέψτε με , δεν τις θέλετε ούτε εσείς . Γιατί δεν ειναι στρειτ γυναίκες .

Τα υπόλοιπα ανήκουν απλώς σε όσα διηγείται η μια γενια στην άλλη , χωρίς ουσιαστική αντιστοιχία στην πραγματικότητα . 

Η σιγουριά σας για το πως σκέφτεται η γυναίκα τη σεξουαλικότητα της με ξεπερνάει .

Παράθεση:
Σχόλιο # 102 από Megalodondas

Πάντως γεφυράκι είναι.. 

Εμείς παίζουμε ξύλο 

Αρέσει στα μέλη Enikos, girl_aloud και σε ακόμα 1 μέλος.

MiltosRNLI1930

# 109 στις 27/5/2022
author
Ανδρας / 62 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Γλυκά Νερά
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 6.582

Αυτο λεω κι εγω Μανδαμ αλλα μια βλαχουλα με τη φιλη της τις χαιδεψα στις διακοπες ενα καλοκαιρι και δεν πιστευω πλεον τους παπαδες που λενε για τον παραδεισο 

Παράθεση:
Σχόλιο # 108 από Helenaki4

Τις γυναίκες που περιγράφετε , πιστέψτε με , δεν τις θέλετε ούτε εσείς . Γιατί δεν ειναι στρειτ γυναίκες .

Τα υπόλοιπα ανήκουν απλώς σε όσα διηγείται η μια γενια στην άλλη , χωρίς ουσιαστική αντιστοιχία στην πραγματικότητα . 

Η σιγουριά σας για το πως σκέφτεται η γυναίκα τη σεξουαλικότητα της με ξεπερνάει .

Αρέσει στα μέλη Enikos, Megalodondas

Uhtred323

# 110 στις 27/5/2022
author
Ανδρας / 38 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Δυτική) / Ελευσίνα
Θέματα: 11
Απαντήσεις: 897

Παράθεση:
Σχόλιο # 97 από Enikos

Ποιος να ανταποκριθει βρε Κιου?...Οι μεγαλυτεροι πουριτανοι, ειναι αυτοι που φωνασκουν δημοσιως για την "εξελιξη" του σωμιε και δηλωνουν προχω!!!...

Αστειευεσαι τωρα?...

πες τα αρχοντα 

Αρέσει στο μέλος Enikos

Enikos

# 111 στις 27/5/2022
author
Ανδρας / 79 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Στο ταρατατα...στην ενοτητα, "η φιλοσοφια του επιτυχημενου αποτετοιου"...

Παράθεση:
Σχόλιο # 107 από alisida

Αρέσει στα μέλη Uhtred323, Helenaki4

Uhtred323

# 112 στις 27/5/2022
author
Ανδρας / 38 / Ελεύθερος

ωχ τωρα στα γεραματα τον 37 ειναι πλεων αργα να αλαξω  τροπω σκεψεις να γινω και εγω αλος ενας με  προχωρημενες ιδεες και να εξελιχθω σε αυτες τις προχωρημενες ιδεες οπως μας προτεινουν καποια μελη του φορουμ μας αλλα δεν μας εχουν πει και η ιδιοι πως αισθανονται μετα την εξελιξη τους θα περιμενω να μας απαντησουν αυτα τα μελη του φορουμ μας 

Αρέσει στα μέλη girl_aloud, Enikos

Uhtred323

# 113 στις 27/5/2022
author
Ανδρας / 38 / Ελεύθερος

καμια γυναικα στρειτ δεν θελει να κανει κατι με μια αλλη γυναικα οπως κανενας στρειτ ανδρας δεν θελει να κανει τιποτα με αλλον ανδρα 

Αρέσει στα μέλη Enikos, Helenaki4

Megalodondas

# 114 στις 27/5/2022
author

Γιατί το διάβασες εσύ κάπου? 

Δεν ξέρω για εσένα, εγώ μιλάω γι ανθρώπους νέους πού είναι διατεθειμένοι να εξερευνήσουν την σεξουαλικοτητα τους.. 

Και γνώμη μου είναι πως είναι πιο εύκολες οι καταστάσεις αυτές για γυναίκα παρά για άντρα.. Τα τρίο..!! 

Να στο ζωγραφίσω μην φαντάζεσαι άλλο? 

Παράθεση:
Σχόλιο # 107 από alisida

Uhtred323

# 115 στις 27/5/2022
author
Ανδρας / 38 / Ελεύθερος

Παράθεση:

δεν το περιμενα οτι θα συμφωνησω μαζι σου κανενας ανδρας στρειτ δεν θελει μια γυναικα που να κανει κατι με αλλες γυναικες οπως και καμια γυναικα στρειτ δεν θελει εναν ανδρα να κανει κατι με αλλλους ανδρες 

Αρέσει στα μέλη girl_aloud, Enikos

Megalodondas

# 116 στις 27/5/2022
author

Γνώμη σου και σύμφωνα με τα ηθικά πρότυπά σου αγαπητή.. 

Ενας τύπος υπάρχει στις γυναίκες και μιλάμε για κάποια συγκεκριμένη "φόρμα" δηλαδή? 

Καλή - κακή? 

Γνώμη ίσον υπόθεση εφ όσον δεν είμαι εγώ στην θέση αυτή σίγουρα δεν γενικευω.. 

Υποθετικά ομιλωντας και βάσει ιδιαίτερης διαφοράς ανατομίας ανάμεσα στα δύο φύλλα, όσο να ναι προκύπτουν διαφορές στο πείραμα τρίο - σεξ- ομοφυλοφιλία η όχι.. 

Εξαντλήθηκα, δεν είμαι για τέτοια είδες? 

Ούτε γραπτώς.. 

Παράθεση:

Uhtred323

# 117 στις 27/5/2022
author
Ανδρας / 38 / Ελεύθερος

κανενας ανδρας που σεβεται τον εαυτο του και την γυναικα που εχει διπλα του δεν εχει αναγκη να κανει τριο μια χαρα ικανοποιειται με την γυναικα που εχει για συντροφο του 

Αρέσει στα μέλη girl_aloud, Lolita68 και σε ακόμα 1 μέλος.

Enikos

# 118 στις 27/5/2022
author
Ανδρας / 79 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Φερτε το πυθαρι, να εχει καπου να κοιμηθει οταν νυσταζει...

Παρτε του και εναν σκυλο...

Να τον ξυπναει να παει για δουλεια...

Φορεστε του και τιποτα ριχτα, να ταιριαζει στην σχολη των σοφιστων-ειδικων απαυτολογων... 

Τσι αρχαιοτητος...

Μας φυγανε οι ταπες απο την συλλογιστικη του Διογενη, εκει που μεταφραζει...Αντισθενη...

Αρέσει στο μέλος MiltosRNLI1930

Enikos

# 119 στις 27/5/2022
author
Ανδρας / 79 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

. . . . . . . .

Παράθεση:
Σχόλιο # 103 από spacetube

μην λες τετοια γιατι θα πουμε το ψωμι ψωμακι..

vidar70

# 120 στις 27/5/2022
author
Ανδρας / 77 / Ελεύθερος
Αργεντινή
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 728

Τωρα θελεις πραγματικα να το εξηγησουμε??? Οχι χρυση μου δεν ειναι κριτηριο το ψησιμο και της αλλης μεριας του ψαριου. Μην επιμενεις, και αν θελει η κυρια να το δει αστην να θελει. Τι σχεση εχει η ισοτητα που γραφεις μονο εσυ και οι κυριες που γραφουν εδω ισως ξερουν. 

Παράθεση:
Σχόλιο # 93 από alisida

Κάτσε,περίμενε ,να το συζητήσουμε 

Αν δεν κάνω λάθος, οι άντρες προτιμούν για επιπλέον άτομο μια γυναίκα για τρίο ,φαντάζομαι ότι βασικός λόγος της προτίμησης είναι για να τους δωθεί η ευκαιρία να δουν τζάμπα λάιβ λεσβιακό ,έτσι δεν είναι ?  Συγχρόνως,θα γευτούν και τις δύο γυναίκες.

Πού είμαι λάθος λοιπόν σε όσα είπα ? 

Αν στο τρίο υπάρχουν δύο άντρες και μια γυναίκα ,δεν θα ζητήσει και η γυναίκα να δει τζαμπα λάιβ ομοφυλοφιλικό και επίσης να γευτεί και τους δύο άντρες ?

Ρε σεις ,υπάρχει ισότητα ή δεν υπάρχει και μας το παίζετε προχω μόνο σε ο,τι σας συμφέρει ? Ε ?? 

ΟχιtrolAlis,αλλά 

κανονική θεία alisida 

Αρέσει στο μέλος Enikos
Επιλέξτε σελίδα: (1-10)
Σελίδες 12345678910
Δεν μπορείτε να απαντήσετε

Ο τρόπος λειτουργίας και οι κανόνες των forum του Sxeseis αλλάζουν!

Για λίγες ημέρες και μέχρι την ολοκλήρωση αυτών των αλλαγών η δυνατότητα αποστολής νέων θεμάτων και απαντήσεων δεν είναι θα δυνατή.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.