Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Επαγγελματικες ευκαιριες.

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

Alezandra

# 41 στις 31/5/2022
author
Γυναίκα / 48 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πέραμα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 834
'Aρεσαν+: 0%

Καλέ μου κύριε αυτό δεν είναι επαγγελματικές ευκαιρίες γιατί εγώ βλέποντας τον τίτλο είχα σκεφτεί να σας πω πως ακόμα και ο ψηστης που στέκεται επί δεκαωρες βάρδιες,έχει πολλές ευκαιρίες να συγκινήσει τις γυναίκες εάν φορά στενό μπλουζακι που να διαγραφει τους μύες του,πάνω από το ιδρωμενο δασυτρυχο στέρνο του.

Αλλά πού χρόνος για φλερτ όταν έχουμε το νου μας να κάνουμε οικονομία στο αραβοσιτελαιο και στα εισαγόμενα κρεμμύδια της χωριάτικης σαλάτας,καταλάβατε ? 

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από spacetube

Επαγγελματικες ευκαιριες.

Ποιο αντρικο επαγγελμα κατα την γνωμη σας δινει τις περισσοτερες ευκαιριες για ερωτικες-σεξουαλικες εμπειριες στον κατοχο του [επαγγελματια η μη].

Αρέσει στα μέλη Uhtred323, girl_aloud

Enikos

# 42 στις 31/5/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 28.294

. . . . . . . . . . . .

Παράθεση:
Σχόλιο # 35 από Uhtred323

αυτος δεν επεσε απο ενα κτιριο στης αρχανες μετα το τριο που εκανε με τον ασθενη 

Αρέσει στο μέλος giorgos170

Enikos

# 43 στις 31/5/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 28.294

Ε...εδω πρεπει να επεμβει ο Μιλτος, να εξηγησει περι ψηστων...

Λες και δεν διδαχθηκαμε τιποτα!!!...

spacetube

# 44 στις 31/5/2022
author
Ανδρας / 57 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Πεντέλη
Θέματα: 19
Απαντήσεις: 719

καλη μου κυρια ισως να εχετε στερηθει το αραβοσιτελαιο,ομως οι φαντασιωσεις σας ειναι τροφη για σκεψη και μαλιστα θρεπτικοτατη καταλαβατε? 

Παράθεση:
Σχόλιο # 41 από Alezandra

Καλέ μου κύριε αυτό δεν είναι επαγγελματικές ευκαιρίες γιατί εγώ βλέποντας τον τίτλο είχα σκεφτεί να σας πω πως ακόμα και ο ψηστης που στέκεται επί δεκαωρες βάρδιες,έχει πολλές ευκαιρίες να συγκινήσει τις γυναίκες εάν φορά στενό μπλουζακι που να διαγραφει τους μύες του,πάνω από το ιδρωμενο δασυτρυχο στέρνο του.

Αλλά πού χρόνος για φλερτ όταν έχουμε το νου μας να κάνουμε οικονομία στο αραβοσιτελαιο και στα εισαγόμενα κρεμμύδια της χωριάτικης σαλάτας,καταλάβατε ? 

spacetube

# 45 στις 31/5/2022
author
Ανδρας / 57 / Ελεύθερος

για να δωσω και αραβοσιτελαιο για σκεψη [τροφη ειναι και αυτη] αφησαμε απ'εξω το συμπαθεστατο επαγγελμα των ταξιτζηδων...εκει να δειτε οργια!!

Uhtred323

# 46 στις 31/5/2022
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Αγίος Ιωάννης Ρέντης
Θέματα: 11
Απαντήσεις: 660

αυτο με ττους μυες με  ξεπερναει δηλαδη ολες τους θελουν γυμνασμενους ,βεβαια ολοι οι γυμνασμενοι ειναι ψευτικα τους βλεπω και στα γυμναστιρια να κατεβαζουν της κρεατινες και τα στεροειδη σαν καραμελες , προτιμο να τρωω οτι γουσταρο οπως σουβλακια και να εχο ενα κανονικο σωμα παρα να ειμαι τιγκα στα αναβολικα , και προτιμο να πηγαινω πυγμαχια και να ειμαι λιγο τσαμπουκας λιγο ομως παρα να κατεβαζω τα αναβολικα σαν καραμελες στα γυμναστιρια και να φτιαχνω ψευτικους μυς 

παρα να κατεβαζω τα αναβολικα σαν καραμελες στα γυμναστιρια και να φτιαχνω ψευτικους μυς 
Αρέσει στα μέλη vanarabit, spacetube

spacetube

# 47 στις 31/5/2022
author
Ανδρας / 57 / Ελεύθερος

νομιζω οτι εισαι πολυ κοντα στην φαντασιωση της αλεξανδρας.η μονη διαφορα ειναι οτι εσυ δεν το τυλιγεις το πιτογυρο,το καταναλωνεις...

Παράθεση:
Σχόλιο # 46 από Uhtred323

αυτο με ττους μυες με  ξεπερναει δηλαδη ολες τους θελουν γυμνασμενους ,βεβαια ολοι οι γυμνασμενοι ειναι ψευτικα τους βλεπω και στα γυμναστιρια να κατεβαζουν της κρεατινες και τα στεροειδη σαν καραμελες , προτιμο να τρωω οτι γουσταρο οπως σουβλακια και να εχο ενα κανονικο σωμα παρα να ειμαι τιγκα στα αναβολικα , και προτιμο να πηγαινω πυγμαχια και να ειμαι λιγο τσαμπουκας λιγο ομως παρα να κατεβαζω τα αναβολικα σαν καραμελες στα γυμναστιρια και να φτιαχνω ψευτικους μυς 

παρα να κατεβαζω τα αναβολικα σαν καραμελες στα γυμναστιρια και να φτιαχνω ψευτικους μυς 

Αρέσει στο μέλος Uhtred323

giorgos170

# 48 στις 31/5/2022
author
Ανδρας / 76 / Σε σχέση
Ν. Λέσβου / Καλλονή
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 9.683

https://www.youtube.com/watch?v=QRSAWWo13oo

Ουπς!$$$!! Το κείμενο σας δεν μπορεί να   ...,.,.,.,...:::...,.,.,...:::...,,.,...,,.,,::.,.,..,,
Αρέσει στο μέλος vanarabit

Uhtred323

# 49 στην 1/6/2022
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Σχόλιο # 47 από spacetube

νομιζω οτι εισαι πολυ κοντα στην φαντασιωση της αλεξανδρας.η μονη διαφορα ειναι οτι εσυ δεν το τυλιγεις το πιτογυρο,το καταναλωνεις...

τι να κανουμε ολες μας θελουν σε αυστηρη διαιτα και να εχουμε μεγαλους μυς αλλα εγο ειμαι κατα της αυστηρης διατας οποτε παω να φαω παιδακια στα καρβουνα 

Αρέσει στα μέλη spacetube, girl_aloud

Uhtred323

# 50 στην 1/6/2022
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος

το καλυτερο επαγγελμα ειναι ενα που σε θελουν ολες βοθρατζης

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123