Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Τι είναι αυτό τώρα ;

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

Aseme123

# 1 στις 27/5/2022
author
Γυναίκα / 32 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 4
'Aρεσαν+: 0%

Τι είναι αυτό τώρα ;

Καλησπέρα !! Ειδα τον πρώην μου μετά απο 6 χρόνια. Βρεθήκαμε σε κοινή παρέα ? δεν μου μίλησε καθόλου με το που έκατσα σηκώθηκε κει βγήκε έξω ..: είχαμε χωρίσει επδ εκείνος πήγε με μια ‘’φιλη’’ μου ? αλλά Γτ να το έκανε αυτό ; Μετά απο τόσα χρόνια ; Δεν είναι ανώριμο; Εκείνη δεν ήταν εκεί αλλά και να ηταν θα της μίλαγα ? πλεων έχουμε φτιάξει τις ζωές μας !!! 

MiltosRNLI1930

# 2 στις 27/5/2022
author
Ανδρας / 61 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 6.582

Στειλε του ενα ταψι με εκλαιρ να δει ποσο ανωτερη εισαι !

Αρέσει στα μέλη Dimitriosssss, Persefoni__ και σε ακόμα 5 μέλη.

Helenaki4

# 3 στις 27/5/2022
author
Γυναίκα / 45 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 2.147

Αυτός κατά πάσα πιθανότητα , θυμάται ακόμα πόσο χοντρό ήταν αυτό που σου έκανε και σε αποφεύγει.

Εσύ όμως βρε κοπέλα , τι ζόρι τραβάς με τον τύπο που στα φόρεσε με τη φίλη σου, και μάλιστα ύστερα από 6 χρόνια?

Κανονικά εσύ θα έπρεπε να έχεις ξεχάσει οτι υπάρχει.

Αρέσει στα μέλη Dimitriosssss, Aseme123 και σε ακόμα 7 μέλη.

Uhtred323

# 4 στις 27/5/2022
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Δυτική) / Ελευσίνα
Θέματα: 11
Απαντήσεις: 897

δηλαδη η ειδες τον πρωην σου μετα απο 6 χρονια και βρεθηκατε σε κοινη παρεα και σηκωθηκε και εφυγε μολις σε ειδε δεν μας λες ομως το ποιο σημαντικο εσενα γιατι σε πειραξε αυτο, μηπως σε πειραξε επειδη δεν τον εχεις ξεπερασει ακομα για ποιο λογο να σε πηραξει δεν εχετε καμια δουλια να βρισκεστε στο ιδιο μερος ουτε να κρατατε επαφη ουτε να μιλατε σαν φιλαρακια 

Αρέσει στα μέλη vanarabit, apolitiii και σε ακόμα 1 μέλος.

tzoulia59

# 5 στις 27/5/2022
author
Γυναίκα / 82 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.558

ναι και γιατι να της μιλαγες ??

στην θεση σου με το που θα ηξερα οτι ειναι καποιος απ αυτους στην παρεα δεν επροκειτο να παω ,,

κι οχι να μην κανεις τον ανωτερο ανθρωπο ,,μ αυτα τα παχυδερμα που δεν χαμπαριαζουν ,,τα σκουληκια ,,

αξιζει να τους περιφρονεις ,,και καλα εκανε που σ ενοχλησε ,,η προδοσια ηταν διπλη ,,κι απο τους δυο ..

και επισης ξερω οτι βαθια σε ποναει ,,φυσιολογικο ειναι κι αυτο σ οποιονδηποτε θα ποναγε ,,

οσο για την ερωτηση στο γιατι εφυγε ,,δεν ηθελε να ειναι μαζι σου ..

μην του ερθει και το φτυσιμο .,του καραγκιοζη ,,

συγνωμη δεν λερωνεσαι που ασχολεισαι ακομη μ αυτους??

μην ξαναπας παρεα τους ,, 

και τραβα τον δρομο σου ,,

Παράθεση:
Σχόλιο # 4 από Uhtred323

δηλαδη η ειδες τον πρωην σου μετα απο 6 χρονια και βρεθηκατε σε κοινη παρεα και σηκωθηκε και εφυγε μολις σε ειδε δεν μας λες ομως το ποιο σημαντικο εσενα γιατι σε πειραξε αυτο, μηπως σε πειραξε επειδη δεν τον εχεις ξεπερασει ακομα για ποιο λογο να σε πηραξει δεν εχετε καμια δουλια να βρισκεστε στο ιδιο μερος ουτε να κρατατε επαφη ουτε να μιλατε σαν φιλαρακια 

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Aseme123

Τι είναι αυτό τώρα ;

Καλησπέρα !! Ειδα τον πρώην μου μετά απο 6 χρόνια. Βρεθήκαμε σε κοινή παρέα ? δεν μου μίλησε καθόλου με το που έκατσα σηκώθηκε κει βγήκε έξω ..: είχαμε χωρίσει επδ εκείνος πήγε με μια ‘’φιλη’’ μου ? αλλά Γτ να το έκανε αυτό ; Μετά απο τόσα χρόνια ; Δεν είναι ανώριμο; Εκείνη δεν ήταν εκεί αλλά και να ηταν θα της μίλαγα ? πλεων έχουμε φτιάξει τις ζωές μας !!! 

Αρέσει στα μέλη Aseme123, Xenia_Z και σε ακόμα 3 μέλη.

spacetube

# 6 στις 27/5/2022
author
Ανδρας / 57 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Πεντέλη
Θέματα: 19
Απαντήσεις: 719

εξυπνος ανθρωπος και με απιστευτα γρηγορα αντανακλαστικα!!!

Αρέσει στα μέλη Enikos, Uhtred323

alisida

# 7 στις 27/5/2022
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 37
Απαντήσεις: 9.939

Κοίτα,κανονικά,τις παρέες που συμπεριλαμβάνουν πρώην,είναι καλή ιδέα να τις αποφεύγουμε.Απ ο,τι φαίνεται,το παλικάρι δεν θέλει πάρε δώσε μαζί σου.Αλλά ,εσένα τι σε καίει ? Το ότι δεν έμεινε να του τρίψεις στη μούρη ότι έχεις ξαναφτιάξει τη ζωή σου ? Αν κρίνω από την πίκρα που έφαγες,μάλλον τελικά δεν την ξαναεφτιαξες, ,δες το λίγο αυτό 

Αρέσει στα μέλη Dimitriosssss, Aseme123 και σε ακόμα 4 μέλη.
I am Not a psychotherapist :)

Enikos

# 8 στις 27/5/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 30.111

Ε, οχι και σκουληκια!!!...Μας υποβιβασες στα ταρταρα τωρα...

Γιατι, τι εχει το "χοιροι"... ειναι πολυ αντιπροσωπευτικο...

Τοχουμε συνηθισει κιολα...

Ε, οχι...υπαρχει και Θεος...

Παράθεση:
Σχόλιο # 5 από tzoulia59

ναι και γιατι να της μιλαγες ??

στην θεση σου με το που θα ηξερα οτι ειναι καποιος απ αυτους στην παρεα δεν επροκειτο να παω ,,

κι οχι να μην κανεις τον ανωτερο ανθρωπο ,,μ αυτα τα παχυδερμα που δεν χαμπαριαζουν ,,τα σκουληκια ,,

αξιζει να τους περιφρονεις ,,και καλα εκανε που σ ενοχλησε ,,η προδοσια ηταν διπλη ,,κι απο τους δυο ..

και επισης ξερω οτι βαθια σε ποναει ,,φυσιολογικο ειναι κι αυτο σ οποιονδηποτε θα ποναγε ,,

οσο για την ερωτηση στο γιατι εφυγε ,,δεν ηθελε να ειναι μαζι σου ..

μην του ερθει και το φτυσιμο .,του καραγκιοζη ,,

συγνωμη δεν λερωνεσαι που ασχολεισαι ακομη μ αυτους??

μην ξαναπας παρεα τους ,, 

και τραβα τον δρομο σου ,,

Αρέσει στο μέλος spacetube

apolitiii

# 9 στις 27/5/2022
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Ηνωμένο Βασίλειο UK
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 1.115

Χμ καλα έκανε και σηκώθηκε κι έφυγε... εσένα τι σε κοφτει???

Μάλλον το σηκώνει ο οργανισμός σου το κέρατο... μήπως ήθελες δευτερη δόση αναμνηστική???

Αρέσει στα μέλη MiltosRNLI1930, vanarabit και σε ακόμα 2 μέλη.

Uhtred323

# 10 στις 28/5/2022
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος

σε αυτο το θεμα σχεδον ολα τα μελη  συμφωνουμε οταν υπαρχει πρωην στην ιδια παρεα σηκωνομαστε και φευγουμε δεν υπαρχει λογος να βρισκομαστε στην ιδια παρεα, ο ανθρωπος αυτος σε απατησε σωστα εσενα γιατι σε πειραξε που σηκωθηκε και εφυγε εσει επρεπε να σηκωθεις να φυγεις με το που ειδες οτι ειναι στην ιδια παρεα, εγω αντιλαμβανομαι απο αυτα που μας γραφεις οτι εσενα σε πειραξε που εφυγε μετα απο 6 χρονια και σε απατησε κιολας δεν θα επρεπε να σε ενδιαφερει καν ο τυπος αλλα απο οτι φαινεται σε ενδιαφερει ακομα.

Qwerty____55

# 11 στις 28/5/2022
author
Ανδρας / 61 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 1.457

Αν , οπως λες , έχετε φιάξει τις ζωές σας  , ...το πρώτο ερώτημα που μπαίνει ειναι ...που βρισκόταν η τωρινή σχέση σου ???

Τόν άφησες στο σπίτι , και εσυ , βρέθηκες με κοινές παρέες , που εκεί συνάντησες και τον πρωην σου ??

Επισης αγαπητή μου , ενα ακομα ερώτημα ...

Πόσο ανώριμο , ηταν το δικο του , που βγήκε έξω και δεν σου μίλησε , ενώ πόσο ώριμο  , ειναι , το δικο σου , όταν συμμετέχεις σε συνάντηση με κοινούς σας φίλους ,  και ευελπιστείς , εκει , να συναντήσεις , τον πρωην σου !!!

Και φυσικά , αναρωτιωσουν , που να ειναι που , και η φιλη σου , που καποτε ο πρωην σου , "" πηγε "" μαζι της .!!!

Σου κόστισε πολύ η συγκεκριμένη του ενέργεια/κίνηση . .

Σου κόστισε , τοσο πολυ , μέχρι που έφτασες στο σημείο , να ανεβάσεις το θεμα για συζήτηση , μπας και δικαιωθείς ..

...Q...

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Aseme123

Τι είναι αυτό τώρα ;

Αρέσει στα μέλη Uhtred323, alisida και σε ακόμα 2 μέλη.

Xenia_Z

# 12 στις 28/5/2022
author
Γυναίκα / 75 / Ελεύθερη
Ιαπωνία
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 430
Αseme123 το ότι ανέβασες το θέμα αύτο δείχνει ότι κατά βάθος σε "πονάει" ακόμα η προδοσία που σου έγινε και ότι νιώθεις την ανάγκη ν' αποδείξεις ότι είσαι υπεράνω. Πιστεύω ότι πηγές εκεί θέλοντας ν' αποδείξεις κάτι στον εαυτό σου. Αυτό που ανακάλυψες είναι ότι εξακολουθεί να σου προξενεί συναισθήματα η προδοσία εκείνη. Αν αυτός είχε μείνει ενδεχομένως να είχες σκεφτεί πόσο παχύδερμο είναι που ήρθε και σου μίλησε σα μη συνέβη τίποτα. Αν σου ήταν πλέον αδιάφορο αυτό που σου έκανε, οποιαδήποτε αντίδραση του θα σου ήταν επίσης αδιάφορη. Δεν υπάρχει όμως λόγος να σε απασχολεί πλέον όλο αυτό. Απλά προσπέρασε το και μελλοντικά αναλογίσου αν αξίζει τον κόπο να βάζεις τον εαυτό σου σε καταστάσεις όπου μπορεί να συναντάς κάποιον που είναι συνδεδεμένος με κάτι που σε τραυμάτισε. Μπράβο που ξαναέφτιαξες τη ζωή σου. Δεν το καταφέρνουν όλοι. Το τελευταίο βήμα όμως είναι να εμπεδώσεις ότι δε χρειάζεται να αποδείξεις σε κανέναν τίποτα.
Αρέσει στο μέλος alisida

magicbus

# 13 στις 28/5/2022
author
Ανδρας / 38 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 158
Καλα εκανε...Μπλεξίματα με τους πρώην δεν χρειάζονται...Άσε τους εκεί που κάθονται...
Αρέσει στο μέλος MiltosRNLI1930

Uhtred323

# 14 στις 28/5/2022
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος

εγο λυπαμαι το παλλικαρι που εισται μαζι πως θα νιωσει αραγε δηλαδη αν μαθαινε οτι σκεφτεσαι ακομα τον πρωην σου και συναντηθηκαμε σε ιδια παρεα και σε πειραξε που σηκωθηκε και εφυγε 

Persefoni__

# 15 στις 28/5/2022
author
Γυναίκα / 53 / Διαζευγμένη
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 418

Σωστός!!! #6

Παράθεση:
Σχόλιο # 6 από spacetube

εξυπνος ανθρωπος και με απιστευτα γρηγορα αντανακλαστικα!!!

Enikos

# 16 στις 28/5/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Ρωταει κιολα η ανεμελη κορασιδα..."τι ειναι αυτο τωρα?"...

Πρεπει να της πει ο κοσμος τι επαθε η ιδια μολις τον ειδε...

Οπως αλλωστε και ολα τα περιστατικα του..."ητανε εκει διπλα ο πρωην και επινε Κατσαβιδια σοσ σοσ σοσ"...

Ασε μας κουκλιτσα μου, για χαλασμενο τρολ!!!...

Αρέσει στα μέλη vanarabit, Uhtred323

girl_aloud

# 17 στις 28/5/2022
author
Γυναίκα / 40 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Καλαμαριά
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 239
Πολυ που "φτιαξατε τις ζωες σας"... γι'αυτο σε καιει και σε τσουρουφλιζει...
Αρέσει στα μέλη vanarabit, Enikos

alexandriani1

# 18 στις 28/5/2022
author
Γυναίκα / 59 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 1.807

Εγώ φίλε μου δεν συμφωνώ. Δεν κατάλαβα δηλαδή, εάν συμπέσουν σε κοινή παρέα γιατί να φύγει εκείνη; Αυτός θα πρέπει να νοιώθει άσχημα για ό,τι συνέβη, εκείνη ήταν ντεκλαρέ.

Κούκλα μου, φρόντισε νάααι θεά όποτε ξανασυμβεί να συναντηθείτε και εννοείται μην του δώσεις καμία σημασία. Αυτός να σκεφτεί τι έχασε. Εσύ απλώς γλύτωσες.

Παράθεση:
Σχόλιο # 10 από Uhtred323

σε αυτο το θεμα σχεδον ολα τα μελη  συμφωνουμε οταν υπαρχει πρωην στην ιδια παρεα σηκωνομαστε και φευγουμε δεν υπαρχει λογος να βρισκομαστε στην ιδια παρεα, ο ανθρωπος αυτος σε απατησε σωστα εσενα γιατι σε πειραξε που σηκωθηκε και εφυγε εσει επρεπε να σηκωθεις να φυγεις με το που ειδες οτι ειναι στην ιδια παρεα, εγω αντιλαμβανομαι απο αυτα που μας γραφεις οτι εσενα σε πειραξε που εφυγε μετα απο 6 χρονια και σε απατησε κιολας δεν θα επρεπε να σε ενδιαφερει καν ο τυπος αλλα απο οτι φαινεται σε ενδιαφερει ακομα.

Αρέσει στο μέλος Dimitriosssss

Uhtred323

# 19 στις 28/5/2022
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Σχόλιο # 18 από alexandriani1

Εγώ φίλε μου δεν συμφωνώ. Δεν κατάλαβα δηλαδή, εάν συμπέσουν σε κοινή παρέα γιατί να φύγει εκείνη; Αυτός θα πρέπει να νοιώθει άσχημα για ό,τι συνέβη, εκείνη ήταν ντεκλαρέ.

Κούκλα μου, φρόντισε νάααι θεά όποτε ξανασυμβεί να συναντηθείτε και εννοείται μην του δώσεις καμία σημασία. Αυτός να σκεφτεί τι έχασε. Εσύ απλώς γλύτωσες.

οχι αλεχανδριανη δεν υπαρχει λογος να εισαι σε μια παρεα με πρωην θα στο εξηγησω αν εχεις σχεση δεν εχεις καμια σχεση με τον πρωην αν εισαι ελευθερη κατσε στην παρεα με τον πρωην ,οι κοπελα ομως λεει οτι εχει σχεση οποτε δεν εχει καποιο λογο να εχει νταραβερια με τον πρωην της 

Αρέσει στο μέλος spacetube

Enikos

# 20 στις 29/5/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

ΚΑΙ αυτο το ζητημα θεμα ΟΣΦΠ-ΠΑΟ!!!...

Ποιος να φυγει και γιατι...

Τζοτζο, καμε ρε φιλε καμια Σολωμονικη να μην μας παει ετσι η επανασταση με τοσες ζεστες ρε γμτ...

Θα στο χρωσταω...

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε

Ο τρόπος λειτουργίας και οι κανόνες των forum του Sxeseis αλλάζουν!

Για λίγες ημέρες και μέχρι την ολοκλήρωση αυτών των αλλαγών η δυνατότητα αποστολής νέων θεμάτων και απαντήσεων δεν είναι θα δυνατή.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.