Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Τι είναι αυτό τώρα ;

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

panagiotismp90

# 21 στις 29/5/2022
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.841
'Aρεσαν+: 0%

σιγουρα στην ιδια παρεα κ να μην σου μιλησει ειναι αγενες και ανωριμο. στα σοσιαλ ειστε φιλοι?

Αρέσει στο μέλος vanarabit

Aseme123

# 22 στις 29/5/2022
author
Γυναίκα / 32 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 4
Παιδιά για να ξεκαθαρίσω η σχέση μου ήξερε ότι θα βγω απλά ούτε εγώ η ίδια δεν ήξερα ότι θα είναι και ο πρώην μου. Επησεις το είπα και στην σχέση μου όλο το συμβάν που έγινε,δεν του έκρυψα κάτι? δεν με καίει καθόλου απλα μου κάνει εντύπωση Γτ έχουν περάσει τόσα χρόνια πλέων και εγώ ήμουν εκείνη που έφαγα το κέρατο,το πρόβλημα θα έπρεπε να το είχα εγω όχι εκείνος? έκανα το φόρουμ γτ σοκαρίστηκα με μη συμπεριφορά γτ πράγματα πήγα με καλή διάθεση,δεν κρατάω κακιά να είναι καλά και τέλος ?.

Qwerty____55

# 23 στις 29/5/2022
author
Ανδρας / 61 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 1.457

Αγαπητή Aseme , εχω την εντύπωση οτι εσύ , και ο σύντροφός σου , εχετε κάνει μια συμφωνία ...να βγαίνει , και να διασκεδάζει ο καθένας μόνος του .

Την προηγούμενη εβδομάδα ειχες βγει εσυ με τις παρέες σου ,  όπου συνάντησες και τον πρωην σου , ενω την ερχόμενη εβδομάδα θα βγει να διασκεδάσει και εκείνος με τίς παρέες του , και ισως εκεί , να συναντήσει και καποια πρωην του .

Παράθεση:
Σχόλιο # 22 από Aseme123
Παιδιά για να ξεκαθαρίσω η σχέση μου ήξερε ότι θα βγω απλά ούτε εγώ η ίδια δεν ήξερα ότι θα είναι και ο πρώην μου. Επησεις το είπα και στην σχέση μου όλο το συμβάν που έγινε,δεν του έκρυψα κάτι? δεν με καίει καθόλου απλα μου κάνει εντύπωση Γτ έχουν περάσει τόσα χρόνια πλέων και εγώ ήμουν εκείνη που έφαγα το κέρατο,το πρόβλημα θα έπρεπε να το είχα εγω όχι εκείνος? έκανα το φόρουμ γτ σοκαρίστηκα με μη συμπεριφορά γτ πράγματα πήγα με καλή διάθεση,δεν κρατάω κακιά να είναι καλά και τέλος ?.

Enikos

# 24 στις 29/5/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 30.111

Ε, ναι...αφτο το..."μου εκανε εντυπωση"...ειναι που συζηταμε...

Και να ηταν ντυμενος καμηλοπαρδαλη, λες...δεν ειναι καλα το παιδι...απο που τον ετζασα...

Αλλα εσενα σου "εκανε εντυπωση"...που εφυγε...

Μεχρι σhοκαριστηκες, μας λες...

Ενταξει, δεν βαριεσαι...που και να σου ζητουσε ο Κος Αλεξανδερ να πα να ζησετε μονοι στην Αλασκα, με ποδηλατα και σκουμπρι ξερο, βρεξει χιονισει, που να μην κυκλοφοραει ουτε μυγα...εκει να εβλεπες σhοκ...

Δεν πειραζει, παμε παρακατου τωρα...

Παράθεση:
Σχόλιο # 22 από Aseme123

Αρέσει στο μέλος sissy108

Uhtred323

# 25 στις 30/5/2022
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Δυτική) / Ελευσίνα
Θέματα: 11
Απαντήσεις: 897

μπραβο κοριτσαρα μου στειλτον στο γυροδιαολο τον χλεχλε  εξαλου εκεινος σε απατησε και πουλα και τουπε 

sissy108

# 26 στις 30/5/2022
author
Γυναίκα / 40 / Ελεύθερη
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 621
Aυτο που προσπαθούν να σου πουν εδώ είναι ότι κανονικά δεν θα έπρεπε καν να ασχολείσαι..δεν θα έπρεπε καν να σε νοιάζει ...αν ο πρώην έμεινε η αν έφυγε η αν καθησε η δεν καθησε και τέτοια...πόσο μάλλον που σου φέρθηκε έτσι...πραγματικά τους περισσότερους πιστεύω δεν τους νοιάζουν καν οι πρώην ... ιδιως αν έχουν προχωρήσει την ζωή τους όπως έχεις κάνει εσύ που λες και καλα έκανες βασικα...!!.το ότι εσύ ασχολήθηκες είναι το περίεργο...γιατί ασχολείσαι ακόμα αλήθεια??
Αρέσει στο μέλος Uhtred323

Uhtred323

# 27 στις 30/5/2022
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Σχόλιο # 26 από sissy108
Aυτο που προσπαθούν να σου πουν εδώ είναι ότι κανονικά δεν θα έπρεπε καν να ασχολείσαι..δεν θα έπρεπε καν να σε νοιάζει ...αν ο πρώην έμεινε η αν έφυγε η αν καθησε η δεν καθησε και τέτοια...πόσο μάλλον που σου φέρθηκε έτσι...πραγματικά τους περισσότερους πιστεύω δεν τους νοιάζουν καν οι πρώην ... ιδιως αν έχουν προχωρήσει την ζωή τους όπως έχεις κάνει εσύ που λες και καλα έκανες βασικα...!!.το ότι εσύ ασχολήθηκες είναι το περίεργο...γιατί ασχολείσαι ακόμα αλήθεια??

εδω ειναι το ερωτημα γιατι ασχολειθηκε και την πειραξε 

Aseme123

# 28 στις 31/5/2022
author
Γυναίκα / 32 / Σε σχέση
Θέλω να νου δώσετε απάντηση σε αυτό που ρώτησα .. δλδ κακό είναι που ρωτάω; Εάν τον ξεπέρασα η όχι είναι δικό μ θέμα ? η ερώτηση μου ήταν άλλη και οι περισσότεροι απαντάτε αλλά ?

Aseme123

# 29 στις 31/5/2022
author
Γυναίκα / 32 / Σε σχέση
Σαφώς και δεν με νοιάζει απλά ήθελα να ακούσω και άλλες γνώμες ? γιατί αυτό που εγινε δεν είναι φυσιολογικό ? ξέρω πιο είναι το σωστό και πιο το λάθος?. Ευχαριστώ για τις απαντήσεις !!

Enikos

# 30 στις 31/5/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Ξερωμε το σωστο απο το λαθος...

Αλλα ταλαιπωραμε ολακερη αιθουσα, επειγοντων περιστατικων...

Με τις αποριες περι σωστου και λαθους της εναγομενης...

Αντε...ειπαμε...καινουργιο θεμα τωρα!!!...

Αρέσει στα μέλη vanarabit, Uhtred323 και σε ακόμα 2 μέλη.

Uhtred323

# 31 στις 31/5/2022
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος

δεν παρατας λεω εγο και τον πρωην και τον νυν και να βγεις μαζι μου μπας και δεις καμια ασπρη μερα 

Αρέσει στα μέλη Aseme123, vanarabit και σε ακόμα 2 μέλη.

Enikos

# 32 στις 31/5/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Γυπα...

Παράθεση:
Σχόλιο # 31 από Uhtred323

δεν παρατας λεω εγο και τον πρωην και τον νυν και να βγεις μαζι μου μπας και δεις καμια ασπρη μερα 

Αρέσει στα μέλη Uhtred323, vanarabit και σε ακόμα 1 μέλος.

spacetube

# 33 στις 31/5/2022
author
Ανδρας / 57 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Πεντέλη
Θέματα: 19
Απαντήσεις: 719

Παράθεση:
Σχόλιο # 32 από Enikos

γυπα...

Αρέσει στο μέλος Enikos

vanarabit

# 34 στις 31/5/2022
author
Γυναίκα / 75 / Σε σχέση
Αργεντινή
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1.839

###

Παράθεση:
Σχόλιο # 31 από Uhtred323

Uhtred323

# 35 στην 1/6/2022
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Σχόλιο # 28 από Aseme123
Θέλω να νου δώσετε απάντηση σε αυτό που ρώτησα .. δλδ κακό είναι που ρωτάω; Εάν τον ξεπέρασα η όχι είναι δικό μ θέμα ? η ερώτηση μου ήταν άλλη και οι περισσότεροι απαντάτε αλλά ?

Εάν τον ξεπέρασα η όχι είναι δικό μ θέμα απο αυτο που ειπες και μονο καταλαβαινουμε οτι δεν τον ξεπερασες τον θες ακομα τον σκεφτεσαι και αν βρεθει ευκαιρια να μου το θυμασε δεν θα του αντισταθης

Αρέσει στο μέλος girl_aloud

Uhtred323

# 36 στην 1/6/2022
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Σχόλιο # 32 από Enikos

Γυπα...

αρε μπαγασα  δεν ειμαι γυπας απλα ψαχνω την πραγματικη αγαπη , ψαχνω αυτο που λενε οτι μια γυναικα μπορει να αγαπησει πραγματικα οταν το βρω θα σου πω

Αρέσει στα μέλη spacetube, vanarabit και σε ακόμα 2 μέλη.

dimitrisx66

# 37 στην 1/6/2022
author
Ανδρας / 56 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Ερυθραία
Απαντήσεις: 298
Άντε βρε κοπελιά κάνε μας το ψυχικό μπας και ηρεμήσει λίγο και αυτός και εμείς.

spacetube

# 38 στην 1/6/2022
author
Ανδρας / 57 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Πεντέλη
Θέματα: 19
Απαντήσεις: 719
# 36Βρες την εσυ και εγω κουμπαρος !!
Αρέσει στο μέλος Uhtred323

Uhtred323

# 39 στην 1/6/2022
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος

Άντε βρε κοπελιά κάνε μας το ψυχικό μπας και ηρεμήσει λίγο και αυτός και εμείς

Αρέσει στο μέλος spacetube

Uhtred323

# 40 στις 2/6/2022
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος

κοπελα μου θα σε συμβουλευα μην ασχολησαι με τον πρωην αν σηκωθηκε και εφυγε ασχολησου με την νυν σχεση σου 

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε

Ο τρόπος λειτουργίας και οι κανόνες των forum του Sxeseis αλλάζουν!

Για λίγες ημέρες και μέχρι την ολοκλήρωση αυτών των αλλαγών η δυνατότητα αποστολής νέων θεμάτων και απαντήσεων δεν είναι θα δυνατή.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.