Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Πανελλήνιες ξανά;

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

Uhtred323

# 41 στις 20/6/2022
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Αγίος Ιωάννης Ρέντης
Θέματα: 11
Απαντήσεις: 660
'Aρεσαν+: 0%

πλεον ειμαι καλος με ολους το καλο παιδι θα σας μιλαω με το συς και το σας 

Αρέσει στο μέλος Enikos

Enikos

# 42 στις 20/6/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 28.290

https://www.youtube.com/watch?v=MuFOidNhGEU

Παράθεση:
Σχόλιο # 41 από Uhtred323

πλεον ειμαι καλος με ολους το καλο παιδι θα σας μιλαω με το συς και το σας 

spacetube

# 43 στις 21/6/2022
author
Ανδρας / 57 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Πεντέλη
Θέματα: 19
Απαντήσεις: 719
Πριν χρονια γνωρισα στην σουηδια το φλερτ της κορης μου. Ενα παληκαρακι 16-17 ετων. Ειχα γνωρισει και τους γονεις του ανθρωποι με πολυ καλη οικονομικη καταστασι αλλα και μορφωση. Απλοι και καταδεκτικοι . Η μητερα ηταν ιατρος χειρουργος στο karoloniska sjuckhuset. O πατερας εργαζοταν ως ψυχολογος με παιδια που ειχαν μαθησιακα προβληματα. Ηταν η περιοδος οπου τα παιδια μας θα επρεπε να επιλεξουν τι γραμμη επαγγελματικη θα ακολουθουσαν στο σουηδικο gymnasium. Με εκπληξη ακουσα τοτε τον Mathias να μου λεει οτι θελει να σπουδασει οικοδομος..και αυτο εγινε. Επισης τα δυο αδελφια της κορης μου απο τον δευτερο γαμο της μητερας τους εκπαιδευθηκαν μετα το σχολειο στα Caterpillar. Δηλαδη οδηγοι χειριστες σε μεγαλα οχηματα οπως μπουλντοζες,γερανους,κλπ..σημερα και οι δυο δουλευουν σε υπευθυνες θεσεις σε μια πολυ μεγαλη εταιρεια κατασκευων εργων στην σουηδια. Διαφορετικη νοοτροπια οπου οι νεοι ακομπλεξαριστοι δεν κυνηγουν μονο γραφεια και γραβατες για 800 ευρω..ο θεματοθετης εχει ενα δικιο. Στα ξενοδοχεια σημερα τους νεους που πανε να δουλεψουν τους μεταχειριζωνται σαν σκλαβους..κοιμουνται 5-6 μαζι σε ενα δωματιο για 12ωρα εργασιας με 500 ευρω Εχω μιλησει με νεους που την εκαναν την δουλεια στα νησια και βεβαια φετος δεν θα το επαναλαβουν,ηδη υπαρχει ελλειψης σε ξενοδοχεια απο προσωπικο..
Αρέσει στο μέλος Uhtred323
Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost