Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Την εξήγηση σας θέλω!

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234

spyrakos_13

# 1 στις 17/6/2022
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Την εξήγηση σας θέλω!

Καλησπέρα σε όλη την παρέα. Θέλω λίγο την γνώμη σας για κάτι που έγινε. Δεν θέλω να λέτε αερολογιες παρά μόνο αυτό που πιστεύεται. Είχε μια κλήση από έναν άγνωστο αριθμό. Το σήκωσα και μου το έκλεισαν στα μούτρα. Πήρα τηλ αλλά έστειλα κ μνμ και δεν απάντησαν ποτέ. Δεν με ενοχλεισε ξανα. Άρχισα να μπαίνω στο τρυπάκι ότι μπορεί να είναι η πρώην μου αλλά δεν ήμουν σίγουρος. Ξαναπηρα μετά από λίγες ώρες δεν το σήκωσαν. Το άφησα στην τύχη του. Μια μέρα μετά από λίγες μέρες έστειλα ένα μνμ για να δω αν θα μου απαντήσουν κ έγραψα: καταλαβαίνεις κάτι με όλο αυτό που κάνεις; Χειρότερα τα κανείς τα πράγματα. Μου απάντησε και μου λέει:συγνώμη για την ενοχληση αλλά δεν βλέπω κάτι σε αυτό τον αριθμό. Στέλνω μετά: ποιος η ποια είσαι; Που βρήκες τον αριθμό μου; Και μου στέλνει: είμαι η Σόφια (πρώην) γιατί στέλνεις τέτοιο μνμ; Χάλασε το κινητό του αδερφού μου και του έδωσα το δικό μου παλιό. Αφού σε πήρε ο ίδιος καταλάθος διέγραψα το μνμ που έστειλες και τον αριθμό σου. Γιατί στέλνεις τέτοιο μνμ; (Φουλ επίθεση). Δεν απάντησα. Ήθελε κουβέντα από ότι είδα και δεν μπήκα στο τρυπάκι. Την άλλη μέρα όμως της έστειλα και της είπα: ότι δεν με νοιάζει αν με πήρε ο αδερφός σου καταλάθος η όχι, ούτε για κινητά που χάλασαν. Σου στέλνω όμως και δεν λες ποιος η ποια είσαι. Πες ότι έκανα λάθος και τέλος και ας μην πεις ότι είσαι εσύ. Και μου λέει μετά: δεν νευρίασα με το μνμ σου. Απλά δεν ήξερα τι μπορεί να έχει κάνει άλλο ο αδερφός μου. Εκεί έληξε τ θέμα. Τα συμπεράσματα δικά σας. 

MiltosRNLI1930

# 2 στις 17/6/2022
author
Ανδρας / 61 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 6.582
'Aρεσαν+: 0%

Εγω

Φιλε δεν καταλαβα τιποτα .Υπαρχει ομως ενας φοβερος τυπος εδω μεσα που μπορει να λυσει το γριφο .Εχει παρτιδες με ολες τις κινητες τηλεφωνικες κολπαδιες τυπου Μιλατε ελευθερα απο το πρωι στις 7 μεχρι να πεσει το πλανο στον πινακα της ΔΕΗ .

Αρέσει στα μέλη alexandriani1, Enikos και σε ακόμα 2 μέλη.

Helenaki4

# 3 στις 17/6/2022
author
Γυναίκα / 45 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 2.147

Θεματοθετη , απ?ότι μπόρεσα να καταλάβω ως τώρα : 

Τα ειχατε φτιαγμένα με την πρωτεύουσα της Βουλγαρίας .

Τα χαλάσατε .

Το άφησες στην τύχη του , αλλα είπες «συν Αθήνα, να στείλω κι ένα μήνυμα»

Η Σόφια ήθελε κουβέντα , αλλα εσυ όχι . Γι αυτό την άλλη μερα της ξανά έστειλες μήνυμα .

Το συμπέρασμα .

Αν τη θέλεις (που τη θέλεις δηλαδή) πες της να βρεθείτε να τα πείτε από κοντά .

Αν δεν τη θέλεις , μην ξαναστειλεις μήνυμα . Όταν στέλνεις για να πεις οτι δε σε νοιάζει , ΑΥΤΟΑΚΥΡΩΝΕΣΑΙ και η Σόφια καταλαβαίνει οτι γουστάρεις .

Αν όντως γουστάρεις , βιάσου. Ο δικός μας Βόλος εδώ ειναι κούκλος και ποτε δεν ξερεις .

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από spyrakos_13

Την εξήγηση σας θέλω!

Το άφησα στην τύχη του. Μια μέρα μετά από λίγες μέρες έστειλα ένα μνμ για να δω αν θα μου απαντήσουν 

Και μου στέλνει: είμαι η Σόφια (πρώην) γιατί στέλνεις τέτοιο μνμ;

Ήθελε κουβέντα από ότι είδα και δεν μπήκα στο τρυπάκι. Την άλλη μέρα όμως της έστειλα και της είπα: ότι δεν με νοιάζει αν με πήρε ο αδερφός σου Σου στέλνω όμως και δεν λες ποιος η ποια είσαι.

Τα συμπεράσματα δικά σας. 

Αρέσει στα μέλη axaraktiristos, alexandriani1 και σε ακόμα 5 μέλη.

Enikos

# 4 στις 17/6/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 30.111

Μονο να τις διαβαζουμε επιτρεπεται?...

Παράθεση:

Την εξήγηση σας θέλω!

Καλησπέρα σε όλη την παρέα. Θέλω λίγο την γνώμη σας για κάτι που έγινε. Δεν θέλω να λέτε αερολογιες παρά μόνο αυτό που πιστεύεται. Είχε μια κλήση από έναν άγνωστο αριθμό. Το σήκωσα και μου το έκλεισαν στα μούτρα. Πήρα τηλ αλλά έστειλα κ μνμ και δεν απάντησαν ποτέ. Δεν με ενοχλεισε ξανα. Άρχισα να μπαίνω στο τρυπάκι ότι μπορεί να είναι η πρώην μου αλλά δεν ήμουν σίγουρος. Ξαναπηρα μετά από λίγες ώρες δεν το σήκωσαν. Το άφησα στην τύχη του. Μια μέρα μετά από λίγες μέρες έστειλα ένα μνμ για να δω αν θα μου απαντήσουν κ έγραψα: καταλαβαίνεις κάτι με όλο αυτό που κάνεις; Χειρότερα τα κανείς τα πράγματα. Μου απάντησε και μου λέει:συγνώμη για την ενοχληση αλλά δεν βλέπω κάτι σε αυτό τον αριθμό. Στέλνω μετά: ποιος η ποια είσαι; Που βρήκες τον αριθμό μου; Και μου στέλνει: είμαι η Σόφια (πρώην) γιατί στέλνεις τέτοιο μνμ; Χάλασε το κινητό του αδερφού μου και του έδωσα το δικό μου παλιό. Αφού σε πήρε ο ίδιος καταλάθος διέγραψα το μνμ που έστειλες και τον αριθμό σου. Γιατί στέλνεις τέτοιο μνμ; (Φουλ επίθεση). Δεν απάντησα. Ήθελε κουβέντα από ότι είδα και δεν μπήκα στο τρυπάκι. Την άλλη μέρα όμως της έστειλα και της είπα: ότι δεν με νοιάζει αν με πήρε ο αδερφός σου καταλάθος η όχι, ούτε για κινητά που χάλασαν. Σου στέλνω όμως και δεν λες ποιος η ποια είσαι. Πες ότι έκανα λάθος και τέλος και ας μην πεις ότι είσαι εσύ. Και μου λέει μετά: δεν νευρίασα με το μνμ σου. Απλά δεν ήξερα τι μπορεί να έχει κάνει άλλο ο αδερφός μου. Εκεί έληξε τ θέμα. Τα συμπεράσματα δικά σας. 

Αρέσει στα μέλη axaraktiristos, Lolita68 και σε ακόμα 8 μέλη.

Rocker_65

# 5 στις 17/6/2022
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

# 1

Αυτό το " δε θέλω αερολογίες παρά μόνο αυτό που πιστεύεται " το διάβασα πολύ πρόσφατα και διατυπωμένο έτσι ακριβώς, σε ένα άλλο forum. Προσωπικά δεν πιστεύω τίποτα, ίσως όμως πιστεύεται από άλλους συμφορουμίτες.

sissy108

# 6 στις 17/6/2022
author
Γυναίκα / 40 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 621
Αν διάβασα καλά είσαι 38 χρόνων και η κοπέλα σου λογικά κι αυτή θα πρέπει να είναι πάνω από 30 σίγουρα.Την όλη ιστορια με τις κλήσεις που περιγράφεις συμπεριλαμβανομένου και των μηνυμάτων που στείλατε μεταξύ σας... θα πίστευα ότι την εξιστορουν άτομα σε ηλικία 15 με 25 χρονων...το 25 είναι πάρα πολύ που σου λέω..γενικά μια ανωριμότητα αμφότεροι...μια ότι να ναι κατάσταση...δικαιολογίες χαζές...μου την λες σου την λέω κλπ...γενικώς μπουρδες...πραγματικά τώρα εσύ θέλεις να ακούσεις και την γνώμη μας για το περιστατικό...και περιμένεις να ακούσεις σοβαρές απόψεις και όχι αερολογιες...και είσαι και 38 χρόνων...εντάξει...όπως έχω ξαναπει και σε άλλα θέματα..προσπαθώ να μην παίρνω στα σοβαρά αυτά που γράφονται εδώ..
Αρέσει στα μέλη spacetube, archagellos και σε ακόμα 1 μέλος.

spyrakos_13

# 7 στις 18/6/2022
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
sissy108 δεν θες να πεις την γνώμη σου αλλά σχολιάζεις όμως. Αυτό σε πείραξε; Ότι είπα να μην μου πουν αερόλογιες; Οι ηλικίες τι σε πειράζουν; Παιδιά είμαστε και παίζουμε. Αν δεν σου αρέσει δες την γη της ελιάς.

Serceg

# 8 στις 18/6/2022
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Εξηγησε μου και μενα βρε Σπυρακο γιατι δεν ζητας εξηγηση απο τον αδελφο της να σου εξηγησει οσα σου εξηγησε η αδελφη του και δεν μπορεσες να τα εξηγησεις εσυ και θες να στα εξηγησουμε εμεις...

ολα ανεξηγητα, τι να πω...

tzoulia59

# 9 στις 18/6/2022
author
Γυναίκα / 82 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Απαντήσεις: 7.558

ποια συμπερασματα φιλε μου??

και πες οτι το εκανε επιτουτου ,,να βολιδοσκοπησει συμπεριφορες σου ,,

εσενα τωρα σε ποναει το δοντακι η δεν σε ποναει .,.,

γιατι ολη αυτη η τσαμπα μαγκια κατι αλλο μου δειχνει ,,οτι σε παραποναει ..

το θεμα ειναι οτι δεν αναφερεις τους λογους του χωρισμου ,,

ανεφερε τους λογους και τα ξαναλεμε ..

Παράθεση:

Την εξήγηση σας θέλω!

Αρέσει στο μέλος girl_aloud

spacetube

# 10 στις 18/6/2022
author
Ανδρας / 57 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Πεντέλη
Θέματα: 19
Απαντήσεις: 719
Τρεμω στην σκεψη οτι απο λαθος θα μπορουσα να σε ειχα παρει τηλεφωνο..
Αρέσει στα μέλη sissy108, vanarabit και σε ακόμα 2 μέλη.

konstandinos73

# 11 στις 18/6/2022
author
Ανδρας / 49 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 365
Φιλαρακο, να σε ρωτησω μια "αερολογια" και αν θες απαντας... Ποια η διαφορα του "ανθρώπου" απο τα "ζωα"? Ευχαριστώ.
Αρέσει στα μέλη Greeknow_, Persefoni__ και σε ακόμα 3 μέλη.

Uhtred323

# 12 στις 18/6/2022
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Δυτική) / Ελευσίνα
Θέματα: 11
Απαντήσεις: 897

φιλε σχεδον ολοι δεν καταλαβαμε τιποτα απο αυτο που εγραψες βλεπω ενα κειμενο κουλουβαχατα δηλαδη μια μερα σε πειρε κληση  καποιος αγνωστος που τελικα ηταν η πρωην και αλαξε κινητο με τον αδερφο της γραψε μας περισσοτερες λεπτομερειες για να μπορεσουμε να σε βοηθησουμε καταλληλος

Αρέσει στα μέλη girl_aloud, Qwerty____55 και σε ακόμα 1 μέλος.

alisida

# 13 στις 18/6/2022
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 37
Απαντήσεις: 9.939
Δεν τολμώ να φανταστώ το είδος επικοινωνίας που είχατε τα οκτώ χρόνια σχέσης. Οκ,έγινε μια λάθος κλήση από άγνωστο αριθμό,εσύ γιατί ψαχνεσαι να μάθεις ποιος ήταν ?
Αρέσει στα μέλη Persefoni__, vanarabit και σε ακόμα 1 μέλος.

giorgos170

# 14 στις 18/6/2022
author
Ανδρας / 76 / Σε σχέση
Ν. Λέσβου / Καλλονή
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 9.754

ο λεγάμενος άνθρωπος, προσπαθεί να μπορέσει, νατα καταστρέψει όλα.,,:

τα υπόλοιπα λεγόμενα ζώα, φαίνεται να σέβονται περισσότερο το μωσαϊκό ...,::.,,

Αρέσει στα μέλη MiltosRNLI1930, Enikos και σε ακόμα 1 μέλος.

Enikos

# 15 στις 18/6/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 30.111

Καλε ειναι και αγριεμενο το απαυτο!!!...

Αρέσει στο μέλος giorgos170

apolitiii

# 16 στις 18/6/2022
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Ηνωμένο Βασίλειο UK
Απαντήσεις: 1.115

Σε ενα αερολογια τρολοθεμα με αερολογιες απαντάμε...αμ πως...

Ποια συμπεράσματα ειναι δικά μας???
Αν ήσουν σοβαρός δεν θα είχες ασχοληθεί καθόλου με μια κλήση από άγνωστο αριθμό!!!
Εκτός αν πονάει ακόμα το δοντακι σου για την πρώην...
Βοήθεια σου ο άγιος Μνημόνιος...

Αρέσει στο μέλος girl_aloud

Qwerty____55

# 17 στις 18/6/2022
author
Ανδρας / 61 / Διαζευγμένος
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 1.457

Σπυράκο μου καλημέρα ... Δεν εχω την πρόθεση να σου πω ,  αερολογιες , ... και θα σου πω , μόνο αυτο που σκέφτομαι ...

Δέχτηκες μια κλήση , απο εναν άγνωστο αριθμό ,..κι ομως , εσυ πηρες τηλ . .. όχι μόνο αυτόν τον άγνωστο αριθμό ...αλλα ... έστειλες και μήνυμα .!!!

Ολα τα υπόλοιπα που γράφεις , δεν θα τα σχολιάσω , γιατι , εδω τωρα , φαίνεται οτι , οι αερολογιες ,  είναι δικές σου ...και μόνο ..δικές σου...και εμείς τωρα , θα πρέπει να πούμε αυτό που πιστεύουμε ..Α.ρχίζω πρώτος ...

Αν οι απαντησεις , ηταν του τύπου...

πχ. δεν μας χέζεις , βρε νταλάρα ..

η ,  κόβεις φλέβες για παρτη της ...

η , χωρίς αυτην , δεν μπορείς ουτε λεπτό ...

η , παρε με στο τηλέφωνο , γιατι αν δεν με πάρεις εσυ , θα σε παρω εγω ..

η , μήν λέτε αερολογιες , γιατι προηγούμαι εγω ..

η , θα κοψω το τηλέφωνο , να μην με κυνηγάς ..

η ,  σεχω ξεχάσει πια , οσο κι αν πόνεσα , ελα ομως που δεν μπορω ...

η , παρε το δάκρυ μου , βοριά .

Σου ζητω συγνωμη , που δεν μπορεσα , να σου γραψω ... αερολογιες , ομως , νομιζω , πως οι απαντήσεις μου , θα σε ηρεμήσουν λιγο ...

...Q...

Παράθεση:

Την εξήγηση σας θέλω!

Αρέσει στο μέλος Persefoni__

alexandriani1

# 18 στις 18/6/2022
author
Γυναίκα / 59 / Διαζευγμένη
Απαντήσεις: 1.807

Όχιιι!!!   Μη!!!   Μη του δίνεις θάρρος !!!

Παράθεση:
Σχόλιο # 12 από Uhtred323

φιλε σχεδον ολοι δεν καταλαβαμε τιποτα απο αυτο που εγραψες βλεπω ενα κειμενο κουλουβαχατα δηλαδη μια μερα σε πειρε κληση  καποιος αγνωστος που τελικα ηταν η πρωην και αλαξε κινητο με τον αδερφο της γραψε μας περισσοτερες λεπτομερειες για να μπορεσουμε να σε βοηθησουμε καταλληλος

Αρέσει στα μέλη Greeknow_, Uhtred323 και σε ακόμα 2 μέλη.

alexandriani1

# 19 στις 18/6/2022
author
Γυναίκα / 59 / Διαζευγμένη
Απαντήσεις: 1.807

Κι εμένα

φίλε μ' τις προάλλες με πήρε ένας άγνωστος αριθμός. Κι έκανα κι εγώ το λάθος και πήρα πίσω και τελικά ήθελε να μου πουλήσει ένα καινούριο πρόγραμμα ηλεκτρικής ενέργειας που δεν έχει ρήτρα προσαρμογής αλλά μια ρήτρα απροσάρμοστη λέει. Και μου έγινε στενός κορσές και δεν τόκλεινε με τίποτα. Αναγκάστηκα να του πω ότι στο σπίτι δεν έχουμε ηλεκτρικό, τη βγάζουμε με κεριά κι έτσι υποχώρησε μετά από 3 ώρες τηλέφωνο.

Γι' αυτό σου λέω φίλε μου, μακριά από τα άγνωστα νούμερα.  

Μακριά και από τα γνωστά νούμερα μη σου πω.Και από τα νούμερα γενικώς  

Και από τα νούμερα γενικώς

Αρέσει στα μέλη vanarabit, girl_aloud και σε ακόμα 2 μέλη.

Kristina_

# 20 στις 18/6/2022
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Μπαγκλαντές
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2.831

Το  συμπερασμα παραμενει ενα: πισω απο μια οθονη δεν ξερουμε ποιος ειναι, την προιστορια του, τα προβληματα του -εκ γενετης και επικτητα- και τι ζορια τραβαει τι στιγμη που ποσταρει (καλα και εκει εξω το ιδιο ισχυει),,,οποτε σε σενα σπυρακο θαπω, μια και ρωτας: χαλαρωσε και αν δεν μπορεις μονος σου, ζητα οση βοηθεια χρειαστει! Πρωτα  κοιτα να χαλαρωσεις και μετα ασχολησου με πρωην η με επομενες,,,μονο με επομενες θα σου προτεινα

Δλδ εγω τι επρεπε να κανω στην κοσμοτε που με ενοχλει συνεχως απο διαφορα νουμερα???

Παράθεση:

Την εξήγηση σας θέλω!

Τα συμπεράσματα δικά σας. 

Αρέσει στα μέλη Greeknow_, giorgos170 και σε ακόμα 2 μέλη.
Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234
Δεν μπορείτε να απαντήσετε

Ο τρόπος λειτουργίας και οι κανόνες των forum του Sxeseis αλλάζουν!

Για λίγες ημέρες και μέχρι την ολοκλήρωση αυτών των αλλαγών η δυνατότητα αποστολής νέων θεμάτων και απαντήσεων δεν είναι θα δυνατή.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.