Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!
Τι παίζει με τη φίλη μου;

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

ANNAP_1993

# 1 στις 19/6/2022
author
Γυναίκα gay / 29 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Αμπελόκηποι
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 3
'Aρεσαν+: 0%

Γεια σας βρε παιδιά. Συμβαίνει το εξής. Λοιπόν, έχω μια φίλη από το Λύκειο με την οποία μοιράζομαι πολύ προσωπικά μου ζητήματα... Μόνο μαζί της νιώθω άνετα και με τον κολλητό μου. Τέλος πάντων... Σε κάποια φάση με αφορμή κάτι που συνέβη στη ζωή μου φέτος της εξομολογήθηκα πως μου αρέσουν και οι γυναίκες. Επειδή αν και δεν ήξερα πώς θα το πάρει ένιωθα ότι δε θα με κάνει στην άκρη... Εντάξει σοκαρίστηκε λίγο αλλά δεν έπαψε να μου μιλάει... Πριν λίγες μέρες είχαμε βγει. Κουβεντιάσαμε διάφορα και ήρθε η κουβέντα σε αυτό το θέμα. Ήθελα να κόψω αντιδράσεις... Όλα οκ. Βέβαια, σε κάποια φάση συνέβη το εξής. Έχει μια σχέση τώρα και θέλει να μου γνωρίσει κάποιον φίλο του αγοριού της και μου λέει λοιπόν έλα να βγούμε μια σελφι. Λέω οκ. Τη βγάζει και τη στέλνει στο αγόρι της χωρίς να με ρωτήσει... Της έκανα σκηνή γιατί δεν πήρε την άδειά νου και βλέπω της γράφει αυτός ποια κουκλάρα είναι αυτή. Της λέω τι παίζει; Τι φάση; Θες να κάνουμε τρίο; Εντάξει ήταν βαρύ αυτό αλλά τι να σκεφτώ; Το προσπέρασα. Σήμερα μου στέλνει μήνυμα για να κανονίσουμε έξοδο κάποια στιγμή και της λέω έλα αγάπη τι κάνεις; Παραξενεύτηκε γιατί αν και μιλαω έτσι γενικά σε αυτήν σπάνια το κάνω. Δεν έτυχε και λέει πώς κι έτσι. Τι εξελίξεις είναι αυτές. Μη με παρεξηγείς της λέω. Μίλαω έτσι γενικά... Όχι δεν παρεξηγώ λέει απλώς μου έκανε εντύπωση. Πάντως δε θέλω να κάνω τρίο μαζί σου συνεχίζει... Καλά της απαντάω πώς σου ήρθε αυτό. Εσύ λέει το είπες την προηγούμενη φορά. Τέλος πάντων.. της είπα πως με φίλη μου δε θα έκανα ποτέ κάτι και καλύτερα να μην ξαναμιλήσουμε. για αυτό το θέμα. Συγγνώμη. Εμένα δεν με πειράζει απαντάει. Αλλάξαμε κουβέντα τέλος πάντων και τέλος. Απλώς μου κάνει εντύπωση. Τι φοβάται; Μην της την πέσω; Αφού είναι στρέιτ. Βέβαια, σε κάποια φάση στον καφέ μου είπε όταν σου την έπεφτα εγώ όμως δεν ανταποκρίθηκες... Η αλήθεια είναι πως για πλάκα στο παρελθόν πετούσε κατά καιρούς ότι θα το γύριζε για πάρτι μου, μου έκανε κομπλιμέντα κλπ και γενικά μου έχει πει ότι από όλες τις κοπέλες της παρέας μου έχει λίγο παραπάνω αδυναμία. Οκ, δεν σημαίνει κάτι αυτό... Απλώς δεν ξέρω τι παίζει τώρα... Έχω μπερδευτεί...

Helenaki4

# 2 στις 19/6/2022
author
Γυναίκα / 45 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 2.052

Εχω μια φίλη .

Κάναμε καλη παρέα  μεχρι που της είπα οτι είμαι γκει κι άρχισα να την τρελαίνω στις σπόντες και τα υπονοούμενα .

Παρόλο που της είπα οτι είμαι γκει , τη ρώτησα μπας και θέλει να κάνουμε και τρίο με το αγορι της .

Μ εμένα όλα νορμαλ .

Τι παίζει με τη φίλη μου ?

Μια χαρα .

Τι αλλο θα διαβάσουμε κυριακάτικο .

Αρέσει στα μέλη Johnny_Red, Dimitriosssss και σε ακόμα 8 μέλη.

Enikos

# 3 στις 19/6/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 28.842

Αυτο με τις φιλες πια...

Δεν τρωγεται ουτε με πυροφανι...

Χαθηκε ο κοσμος να βαλεις ενα θεμα με εναν πρωην?...

Με ενα τηλεφωνημα που πηρες απο την αδερφη του πρωην και εγινε αναστα ο Κυριος?...

Κατι...τελοσπαντων πιο ξαφνικο...να τρελαθουμε εντελως...

Αρέσει στα μέλη Serceg, Helenaki4 και σε ακόμα 3 μέλη.

Xenia_Z

# 4 στις 19/6/2022
author
Γυναίκα / 75 / Ελεύθερη
Ιαπωνία
Απαντήσεις: 284
Κατά τη γνώμη μου τίποτα δε φοβάται. Λόγια του αέρα είναι. Σαχλαμάρες χωρίς νόημα. Απλά επειδή μάλλον την γουστάρεις, υπεραναλύεις αυτά που σου λέει με αποτέλεσμα να μπερδεύεσαι. Επίσης, δεν μου φαίνεται ότι είσαι ειλικρινής με τον εαυτό σου. Αν ένιωθες πραγματικά άνετα μαζί της, θα της έλεγες όλη την αλήθεια δηλ. ότι είσαι gay και όχι bi που της είπες. Το να υπεραναλυεις τα λεγόμενα κάποιας που δηλώνει στρέιτ και έχει αγόρι ψάχνοντας να βρεις κρυφά ερωτικά νοήματα είναι χάσιμο χρόνου κατά τη γνώμη μου.
Αρέσει στα μέλη Helenaki4, vanarabit και σε ακόμα 1 μέλος.

Rocker_65

# 5 στις 19/6/2022
author
Ανδρας / 57 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χολαργός
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 325

Ανναρ_1993

Διάβασα προσεκτικά και αν και δεν είμαι σίγουρος (καθότι str8) θα σου πω το εξής : Από αυτά που κατάλαβα, είσαι bi. Αλλά δεν είναι η φίλη σου που φοβάται· αντίθετα, τη βρίσκω άνετη στη συμπεριφορά της. Ίσως, βλέπει επάνω σου ότι εσύ κάπου δε νοιώθεις άνετα και κομπλάρεις. Σκέψου, μήπως η κίνηση με τη σέλφι ήταν υπολογισμένη. Να σε φέρει στο ντε και καλά "ίσιο δρόμο" ή αν όχι, τουλάχιστο να σε κάνει να ξεκαθαρίσεις για σένα. Μερικές φορές, δεν έχει σημασία ότι τα έχουμε μια χαρά με τον εαυτό μας, αλλά παίζει ρόλο και η εικόνα που βγάζουμε στους άλλους ο,τι και να τους λέμε, αν δε δείχνει αυτοπεποίθηση για αυτό που είμαστε.Φιλικά.
Αρέσει στο μέλος vanarabit

TheSpell

# 6 στις 19/6/2022
author
Ανδρας / 48 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αργυρούπολη
Απαντήσεις: 71

Της άναψες το φιτίλι και τώρα φαντασιώνεται είναι απλό. Η κοπέλα θα άλλαζε προσανατολισμό για πάρτυ σου, τι άλλο να ζητήσεις;

Καρακουκλάρα είσαι, φίλη αγαπημένη, αν δεν αποκτήσει την απόλυτη οικειότητα μαζί σου τότε με ποια άλλη;

Πάντως μην ξεκινήσεις με τρίο, να σταθείς στο ύψος σου, ή prive μαζί της ή τίποτα.

Heptamer

# 7 στις 20/6/2022
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 16.070

Παιζει πως...εχει ο καιρός γυρίσματα... 

Παίζει πως...εχουν πλεον και τα φύλα "γυρίσματα"...

Ωιμε και τρισαλί που βαδίζουμε ...στο δικαίωμα του αχταρμά και του πολτού... και της  λα καρτ έλξης... 

Πότε θα πιασει ταβανι η μετανεωτερικοτητα;

https://m.youtube.com/watch?v=vA7KFv8Hf_c

Αρέσει στο μέλος archagellos
Η επιλογή που κάνει ο καθένας για τον εαυτό του, συμπίπτει απολύτως με το πεπρωμένο του

Paralia48

# 8 στις 20/6/2022
author
Γυναίκα / 56 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 30
Απαντήσεις: 9.777
Θα συμφωνησω με την Ξενια στο ποστ 4 σε όλα, εκτός από το <<μάλλον τη γουστάρεις>>. Όχι, εγω θα έλεγα, μάλλον νοιώθεις λίγο άβολα γιαυτό το τρίο που δεν εννοούσες. ή ότι μάλλον την αγαπάς σα φίλη.
Μη δινεις συνέχεια, μην ξανααναφερεις το θέμα. Ξέχνα το, θα ξεχαστεί
Αρέσει στο μέλος Rocker_65

Uhtred323

# 9 στις 20/6/2022
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Δυτική) / Ελευσίνα
Θέματα: 11
Απαντήσεις: 834

κυρια αννα δεν πρεπει να ντρεπεστε αν εχετε αισθηματα για την φιλοι σας, ωστοσο θα πρεπει να βεβαιωθηται οτι και η φιλοι σας εχει τα ιδια αισθηματα για εσας 

Αρέσει στο μέλος spacetube

Uhtred323

# 10 στις 20/6/2022
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Δυτική) / Ελευσίνα
Θέματα: 11
Απαντήσεις: 834

Παράθεση:
Σχόλιο # 5 από Rocker_65

Ανναρ_1993Διάβασα προσεκτικά και αν και δεν είμαι σίγουρος (καθότι str8) θα σου πω το εξής : Από αυτά που κατάλαβα, είσαι bi. Αλλά δεν είναι η φίλη σου που φοβάται· αντίθετα, τη βρίσκω άνετη στη συμπεριφορά της. Ίσως, βλέπει επάνω σου ότι εσύ κάπου δε νοιώθεις άνετα και κομπλάρεις. Σκέψου, μήπως η κίνηση με τη σέλφι ήταν υπολογισμένη. Να σε φέρει στο ντε και καλά "ίσιο δρόμο" ή αν όχι, τουλάχιστο να σε κάνει να ξεκαθαρίσεις για σένα. Μερικές φορές, δεν έχει σημασία ότι τα έχουμε μια χαρά με τον εαυτό μας, αλλά παίζει ρόλο και η εικόνα που βγάζουμε στους άλλους ο,τι και να τους λέμε, αν δε δείχνει αυτοπεποίθηση για αυτό που είμαστε.Φιλικά.

κυριε ροκετ δεν ειναι bi ειναι gay το γραφει και στο προφιλ της απλα εκανα μια διορθωσει 

alisida

# 11 στις 20/6/2022
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 9.687

Η φίλη σου δεν σε παίρνει και πολύ στα σοβαρά.Ενώ της αποκαλύπτεις πώς είσαι γκέι, εκείνη προτείνει να σου γνωρίσει κάποιον (άντρα).Υποθέτω πως και όλα τα υπόλοιπα,δεν τα πήρε τοίς μετρητοίς,ίσως δεν ήσουν και πολυ πειστική.Προτείνω να μιλήσετε ξανά και να ξεκαθαριστεί πού σταματάει το αστείο και πού ξεκινά το σοβαρό/πραγματικό.

Αρέσει στα μέλη Persefoni__, Serceg και σε ακόμα 4 μέλη.
I am Not a psychotherapist :)

Paralia48

# 12 στις 20/6/2022
author
Γυναίκα / 56 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 30
Απαντήσεις: 9.777

Παράθεση:
Σχόλιο # 11 από alisida

Η φίλη σου δεν σε παίρνει και πολύ στα σοβαρά.Ενώ της αποκαλύπτεις πώς είσαι γκέι, εκείνη προτείνει να σου γνωρίσει κάποιον (άντρα).Υποθέτω πως και όλα τα υπόλοιπα,δεν τα πήρε τοίς μετρητοίς,ίσως δεν ήσουν και πολυ πειστική.Προτείνω να μιλήσετε ξανά και να ξεκαθαριστεί πού σταματάει το αστείο και πού ξεκινά το σοβαρό/πραγματικό.

.

εδώ θα διαφωνήσω φιλενάδα Αλυσίδα.

1ο: μεταξύ φίλων και μεταξύ σοβαρού αστείου, γίνονται τετοια <<προξενιά>>. Πολύ περισσότερο, όταν είναι εκ του ασφλαούς, τωρα που ξέρει πως είναι <<άφοβη>>.  Πώς λέμε εμείς οι φιλενάδες <σε παντρεύομαι >.

2ο. Τώρα γιατί να το ξύσει; Η φιλία δεν αλλάζει, ό,τι προτιμήσεις έχει η καθεμιά. Θα αλλάξει, αν αλλάξουν τα αισθήματα μεταξύ τους. Όσο το ξύνει, τόσο χειροτερο το κάνει. Και η φίλη της, θα κατανοήσει με τον καιρό, αν το λέει σοβαρά, δεν επείγει.

apolitiii

# 13 στις 20/6/2022
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Ηνωμένο Βασίλειο UK
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 932

Βρε κοπέλα το προηγούμενο θέμα σου ήταν για μια κοπέλα που είδες και γουσταρες στην εκκλησία σ' ενα 

γάμο που ήσουν προσκεκλημενη... τώρα γουστάρεις την φίλη σου και της προτείνεις τρίο...βρε μήπως 
γουστάρεις τον φιλο της???
Στο προφίλ σου γραφεις γκέι και ζητάς άτομο για σοβαρή σχέση χωρίς να προσδιορίζεις αν θέλεις άντρα ή 
γυναίκα...δεν ξέρεις τι θέλεις???
Στο Athens pride πήγες???
Μας δουλεύεις και αυτοδουλευεσαι???

Αρέσει στα μέλη girl_aloud, MiltosRNLI1930 και σε ακόμα 2 μέλη.

MiltosRNLI1930

# 14 στις 20/6/2022
author
Ανδρας / 61 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 6.430

Eιναι

μια ιστορια Αμερικανικη απο το Penthouse αλλα μεταφρασμενο σε στυλ καλοκαιρινης αναγνωσης για  καρπουζαδες του Ισθμου της Κορινθου οταν εχουν ρεπο .

Αρέσει στα μέλη Serceg, alexandriani1 και σε ακόμα 5 μέλη.

archagellos

# 15 στις 20/6/2022
author
Ανδρας / 56 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 3.553

Αγαπητη 

αναφερεις οτι εισαι 29 ετων ...
Ο τροπος γραφεις και σκεψης ειναι 12 ...
Και βεβαια ...με τοσο εντονη αναφορα στην κολητη σου ...που αυτα που αναφερεις δεν δειχνει να ειναι ή να την νιωθεις και πολυ κολητη σου 
Οι κολλητοι ...διαβαζουν ο ενας τον αλλον ...με τα ματια ...και οχι με την τοση αναλυση που προσφερεις ...
Εν κατα κλειδι ...δεν ξερεις τι σου γινεται 

Keep Walking 
Αρέσει στα μέλη Serceg, Helenaki4 και σε ακόμα 4 μέλη.

MiltosRNLI1930

# 16 στις 20/6/2022
author
Ανδρας / 61 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 6.430

Eιχε βγαλει εισιτηρια  να κατεβει ,αλλα αρπαξε το σασμαν του τρενου και περιμενουν spares απο τη Lohmann and Stolterfoht  Γερμανια 

Παράθεση:
Σχόλιο # 13 από apolitiii

Βρε κοπέλα το προηγούμενο θέμα σου ήταν για μια κοπέλα που είδες και γουσταρες στην εκκλησία σ' ενα 

γάμο που ήσουν προσκεκλημενη... τώρα γουστάρεις την φίλη σου και της προτείνεις τρίο...βρε μήπως 
γουστάρεις τον φιλο της???
Στο προφίλ σου γραφεις γκέι και ζητάς άτομο για σοβαρή σχέση χωρίς να προσδιορίζεις αν θέλεις άντρα ή 
γυναίκα...δεν ξέρεις τι θέλεις???
Στο Athens pride πήγες???
Μας δουλεύεις και αυτοδουλευεσαι???

Αρέσει στα μέλη apolitiii, Enikos

vanarabit

# 17 στις 20/6/2022
author
Γυναίκα / 75 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ιλιον
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1.369

#

Rrrr ..παιδί μου ... Rrrr ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 10 από Uhtred323

κυριε ΡΟΚΕΤ δεν ειναι bi ειναι gay το γραφει και στο προφιλ της απλα εκανα μια διορθωσει 

Αρέσει στα μέλη MiltosRNLI1930, alexandriani1 και σε ακόμα 1 μέλος.

tayri

# 18 στις 20/6/2022
author
Ανδρας / 50 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ιλιον
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 861

Τώρα... πάει του βγήκε το όνομα

Παράθεση:
Σχόλιο # 17 από vanarabit

#

Rrrr ..παιδί μου ... Rrrr ...

Αρέσει στα μέλη vanarabit, giorgos170 και σε ακόμα 1 μέλος.

Hellboy_

# 19 στις 20/6/2022
author
Ανδρας / 34 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Εύοσμος
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 173

κοιτα αν ψαχνετε ατομο για τρι@ που ειπες...εγω μπορω να ξερεις!ετσι απλα το λεω

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από ANNAP_1993

Γεια σας βρε παιδιά. Συμβαίνει το εξής. Λοιπόν, έχω μια φίλη από το Λύκειο με την οποία μοιράζομαι πολύ προσωπικά μου ζητήματα... Μόνο μαζί της νιώθω άνετα και με τον κολλητό μου. Τέλος πάντων... Σε κάποια φάση με αφορμή κάτι που συνέβη στη ζωή μου φέτος της εξομολογήθηκα πως μου αρέσουν και οι γυναίκες. Επειδή αν και δεν ήξερα πώς θα το πάρει ένιωθα ότι δε θα με κάνει στην άκρη... Εντάξει σοκαρίστηκε λίγο αλλά δεν έπαψε να μου μιλάει... Πριν λίγες μέρες είχαμε βγει. Κουβεντιάσαμε διάφορα και ήρθε η κουβέντα σε αυτό το θέμα. Ήθελα να κόψω αντιδράσεις... Όλα οκ. Βέβαια, σε κάποια φάση συνέβη το εξής. Έχει μια σχέση τώρα και θέλει να μου γνωρίσει κάποιον φίλο του αγοριού της και μου λέει λοιπόν έλα να βγούμε μια σελφι. Λέω οκ. Τη βγάζει και τη στέλνει στο αγόρι της χωρίς να με ρωτήσει... Της έκανα σκηνή γιατί δεν πήρε την άδειά νου και βλέπω της γράφει αυτός ποια κουκλάρα είναι αυτή. Της λέω τι παίζει; Τι φάση; Θες να κάνουμε τρίο; Εντάξει ήταν βαρύ αυτό αλλά τι να σκεφτώ; Το προσπέρασα. Σήμερα μου στέλνει μήνυμα για να κανονίσουμε έξοδο κάποια στιγμή και της λέω έλα αγάπη τι κάνεις; Παραξενεύτηκε γιατί αν και μιλαω έτσι γενικά σε αυτήν σπάνια το κάνω. Δεν έτυχε και λέει πώς κι έτσι. Τι εξελίξεις είναι αυτές. Μη με παρεξηγείς της λέω. Μίλαω έτσι γενικά... Όχι δεν παρεξηγώ λέει απλώς μου έκανε εντύπωση. Πάντως δε θέλω να κάνω τρίο μαζί σου συνεχίζει... Καλά της απαντάω πώς σου ήρθε αυτό. Εσύ λέει το είπες την προηγούμενη φορά. Τέλος πάντων.. της είπα πως με φίλη μου δε θα έκανα ποτέ κάτι και καλύτερα να μην ξαναμιλήσουμε. για αυτό το θέμα. Συγγνώμη. Εμένα δεν με πειράζει απαντάει. Αλλάξαμε κουβέντα τέλος πάντων και τέλος. Απλώς μου κάνει εντύπωση. Τι φοβάται; Μην της την πέσω; Αφού είναι στρέιτ. Βέβαια, σε κάποια φάση στον καφέ μου είπε όταν σου την έπεφτα εγώ όμως δεν ανταποκρίθηκες... Η αλήθεια είναι πως για πλάκα στο παρελθόν πετούσε κατά καιρούς ότι θα το γύριζε για πάρτι μου, μου έκανε κομπλιμέντα κλπ και γενικά μου έχει πει ότι από όλες τις κοπέλες της παρέας μου έχει λίγο παραπάνω αδυναμία. Οκ, δεν σημαίνει κάτι αυτό... Απλώς δεν ξέρω τι παίζει τώρα... Έχω μπερδευτεί...

Αρέσει στο μέλος Enikos

apolitiii

# 20 στις 21/6/2022
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Ηνωμένο Βασίλειο UK
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 932

Ωχ άλλος γύπας!!!

Κάποιον τον είπαν γύπα και απάντησε ότι δεν είναι γύπας διότι οι γύπες τρέφονται με σκουλίκια και δεν θεωρεί τις γυναίκες σκουλίκια..ειπε οτι είναι Ελαφοκυνηγός...

Παράθεση:
Σχόλιο # 19 από Hellboy_

κοιτα αν ψαχνετε ατομο για τρι@ που ειπες...εγω μπορω να ξερεις!ετσι απλα το λεω

Αρέσει στο μέλος Enikos
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Η απάντησή σας

Τίτλος :
(Προαιρετικά)
Μεταφορά σε εξέλιξη...
Παρακαλούμε περιμένετε
Επισύναψη αρχείου
1 συνημμένο αρχείο
Υπάρχουν τα παρακάτω προβλήματα:

Δεν έχετε επιλέξει την Kατηγορία του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει τον Τίτλο του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει το Κείμενο του θέματος σας
Η απάντηση σας έχει δημοσιευτεί!
Πιέστε [Εμφάνιση] για να μεταφερθείτε στην απάντησή σας, ή [Νέα Απάντηση] για να συνεχίσετε.
Το θέμα σας έχει αποσταλεί για έγκριση.
Θα δημοσιευτεί μόλις έγκριθεί από την ομάδα διαχείρησης του Sxeseis.gr.
Υπήρξε κάποιο πρόβλημα με την αποστολή του θέματος σας.
Παρακαλούμε δοκιμάστε πάλι. Σε περίπτωση που το πρόβλημα παραμένει παρακαλούμε επικοινωνήστε με την υποστήριξη του Sxeseis.gr.