Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

αποτυχημενα ραντεβου

Επιλέξτε σελίδα: (1-8)
Σελίδες 12345678

Uhtred323

# 1 στις 20/6/2022
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Δυτική) / Ελευσίνα
Θέματα: 11
Απαντήσεις: 834
'Aρεσαν+: 0%

αποτυχημενα ραντεβου

αποτυχημενα ραντεβου αξιοσεβαστα μελη  του φορουμ μας εδο  θα πουμε της εμπειριες μας απο αποτυχημενα ραντεβου 

Αρέσει στα μέλη vanarabit, spacetube και σε ακόμα 1 μέλος.

archagellos

# 2 στις 20/6/2022
author
Ανδρας / 56 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 3.553

man ,

και ποιος καθοριζει οτι ενα ραντεβου ειναι αποτυχημένο ? ή απο τι καθοριζεται ?

Απο την δικη σου πχ πλευρα ? 

Αλλο περιμενες ...αλλο βγηκε ? οποτε ...μηπως θα πρεπει να κοιταξεις λιγο τα κριτήριά σου ? 

Προσωπικα ...η επικοινωνια με τον οποιον ανθρωπο ειναι ευπρόσδεκτη ...και μεχρι εκει .

Keep Walking

Αρέσει στα μέλη melinaki345, Serceg και σε ακόμα 5 μέλη.

alexandriani1

# 3 στις 20/6/2022
author
Γυναίκα / 59 / Διαζευγμένη
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 1.371

Για  ξεκίνα και πες πρώτος ρε Ουχτρεντ να δώσεις ατμόσφαιρα και συνθήκη, που λένε και στο θέατρο...

Αρέσει στα μέλη alisida, Rocker_65 και σε ακόμα 2 μέλη.

Enikos

# 4 στις 20/6/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 28.842

Εχω φυγει, εμενα που δεν με βλεπεις, απο παραθυρακι του βε σε...

Το παραξενο, ειναι οτι αυτο ηταν 40χ40 και εγω αμπαουτ 1.90 και 110 κιλος...

Πληρωσα ομως τα πιοτα...Κυριος...καθ' οδον προς το βε σε...

Μετα...ενα ασπρο φως...

Αρέσει στα μέλη Serceg, alexandriani1 και σε ακόμα 5 μέλη.

MiltosRNLI1930

# 5 στις 20/6/2022
author
Ανδρας / 61 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 6.430

Παράθεση:
Σχόλιο # 3 από alexandriani1

Για  ξεκίνα και πες πρώτος ρε Ουχτρεντ να δώσεις ατμόσφαιρα και συνθήκη, που λένε και στο θέατρο...

Αρέσει στο μέλος alexandriani1

MiltosRNLI1930

# 6 στις 20/6/2022
author
Ανδρας / 61 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 6.430

Της ειχα πει να φορεσει  διχτυωτες καλτσες τυπου Moulin Rouge για να ειναι πιο σεξυ στην επαφη μας Εκανε λαθος και δανειστικε απο την παχουλη αδερφη της Οταν κατεβηκε απο το αμαξι της την κοιταγε ολη η Γλυφαδα γιατι οι καλτσες ειχαν κρεμμασει .

Αρέσει στα μέλη Serceg, Silektis και σε ακόμα 6 μέλη.

Enikos

# 7 στις 20/6/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 28.842

Τα τσουραπια μου μεσα!!!

. . . . . . . . . . . .

Παράθεση:
Σχόλιο # 6 από MiltosRNLI1930

Της ειχα πει να φορεσει  διχτυωτες καλτσες τυπου Moulin Rouge για να ειναι πιο σεξυ στην επαφη μας Εκανε λαθος και δανειστικε απο την παχουλη αδερφη της Οταν κατεβηκε απο το αμαξι της την κοιταγε ολη η Γλυφαδα γιατι οι καλτσες ειχαν κρεμμασει .

Αρέσει στα μέλη vidar70, Uhtred323 και σε ακόμα 1 μέλος.

TheSpell

# 8 στις 20/6/2022
author
Ανδρας / 48 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αργυρούπολη
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 71

Πριν πολλά χρόνια είχα βγει ραντεβού με μία τύπισσα, δεν την γνώριζα και πολύ καλά η αλήθεια είναι, μου ήρθε κοτσωνάτη με κονκάρδα της Herba Life. Αν δεν την ξέρετε είναι μία φίρμα που λανσάρει "υγιεινά" προιόντα αδυνατίσματος μέσω πυραμίδας. Πουλάς, βρίσκεις άλλους, οι άλλοι πουλάνε για σένα και το τρενάκι συνεχίζεται.

Η ειρωνία είναι ότι στα πρώτα μου επαγγελματικά βήματα μέχρι να βρω την πρώτη δουλειά είχα πάει σε μάζωξη που κάνανε να κόψω φάση. Μια αμερικανιά, show του καραγκιόζη που απευθύνεται ή σε ηλίθιους ή απελπισμένους.

Το ραντεβού φυσικά είχε καεί απ' τα πρώτα λεπτά. Δεν είχα ξαναδεί πιο φανατισμένο άνθρωπο, σαν να μιλάς με μέλος αιρετικής σέκτας.

Έρως ανίκατε μάχαν, απ' την ανάποδη.

Αρέσει στα μέλη melinaki345, Serceg και σε ακόμα 9 μέλη.

Iraklis_pouaro

# 9 στις 20/6/2022
author
Γυναίκα / 51 / Ελεύθερη
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 140
Τα πετυχημένα να καταγραφούν.
Αρέσει στα μέλη Rocker_65, alexandriani1 και σε ακόμα 2 μέλη.

Uhtred323

# 10 στις 21/6/2022
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Σχόλιο # 2 από archagellos

man ,

και ποιος καθοριζει οτι ενα ραντεβου ειναι αποτυχημένο ? ή απο τι καθοριζεται ?

Απο την δικη σου πχ πλευρα ? 

Αλλο περιμενες ...αλλο βγηκε ? οποτε ...μηπως θα πρεπει να κοιταξεις λιγο τα κριτήριά σου ? 

Προσωπικα ...η επικοινωνια με τον οποιον ανθρωπο ειναι ευπρόσδεκτη ...και μεχρι εκει .

Keep Walking

ολοι εχωμε κυριε αρχαγγελε γαβριηλ αποτυχημενα ραντεβου δεν υπαρχει ανθρωπος που να βγηκε και να του πηγαν ολα καλα εστω 1 αποτυχημενο ραντεβου θα εχετε καλυτερα να αφησουμε της θεωριες του χαους στην ακρη για αλλο θεμα

Αρέσει στο μέλος spacetube

Uhtred323

# 11 στις 21/6/2022
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Σχόλιο # 3 από alexandriani1

οχι κυρια αλεχ δεν σας εχωμε δει ποτε να πειτε καποιο θεμα μονο να σχολιαζετε περιμενουμε ολοι πως και πως να σας δουμε με ανυπομονησια να πειτε και εσεις ενα θεμα και οχι να σχολιαζετε μοναχα

Αρέσει στα μέλη spacetube, Enikos

Uhtred323

# 12 στις 21/6/2022
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Σχόλιο # 8 από TheSpell

Πριν πολλά χρόνια είχα βγει ραντεβού με μία τύπισσα, δεν την γνώριζα και πολύ καλά η αλήθεια είναι, μου ήρθε κοτσωνάτη με κονκάρδα της Herba Life. Αν δεν την ξέρετε είναι μία φίρμα που λανσάρει "υγιεινά" προιόντα αδυνατίσματος μέσω πυραμίδας. Πουλάς, βρίσκεις άλλους, οι άλλοι πουλάνε για σένα και το τρενάκι συνεχίζεται.

Η ειρωνία είναι ότι στα πρώτα μου επαγγελματικά βήματα μέχρι να βρω την πρώτη δουλειά είχα πάει σε μάζωξη που κάνανε να κόψω φάση. Μια αμερικανιά, show του καραγκιόζη που απευθύνεται ή σε ηλίθιους ή απελπισμένους.

Το ραντεβού φυσικά είχε καεί απ' τα πρώτα λεπτά. Δεν είχα ξαναδεί πιο φανατισμένο άνθρωπο, σαν να μιλάς με μέλος αιρετικής σέκτας.

Έρως ανίκατε μάχαν, απ' την ανάποδη.

σε καταλαβαινω υπαρχουν μερικες χτυπημενες απο σφεντονα που στα 3 πρωτα λεπτα ετσι και την παρεις πρεφα τη παιζει πρεπει να την κανεις με πατινια 

Αρέσει στα μέλη melinaki345, vanarabit και σε ακόμα 1 μέλος.

Uhtred323

# 13 στις 21/6/2022
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Σχόλιο # 9 από Iraklis_pouaro
Τα πετυχημένα να καταγραφούν.

καλη μου κυρια πετυχημενα ραντεβου δυστυχος δεν εχουμε  με  καμια δεν ταιριαξα εξαλου ποια θα ηθελε εμενα τον χαλβα 

Rocker_65

# 14 στις 21/6/2022
author
Ανδρας / 57 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χολαργός
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 325
Τα ραντεβού είναι σαν το σεξ. Όλα περιμένεις να συμβούν. Όταν είναι πετυχημένο είναι τέλειο. Όταν είναι κακό, και πάλι είναι εντάξει, γιατί τουλάχιστο κέρδισες τη χαρά ότι συνέβη. Δεν υπάρχουν για μένα αποτυχημένα ραντεβού.
Αρέσει στα μέλη melinaki345, vanarabit και σε ακόμα 2 μέλη.

Rocker_65

# 15 στις 21/6/2022
author
Ανδρας / 57 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χολαργός
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 325
Αποτυχημένο είναι μόνο όταν δε συμβεί. Δικό μου παράδειγμα : έχω να δω φίλο για μήνες. Καταφέρνουμε να ορίσουμε ώρα και μέρα. Μπαίνω στο ασανσέρ να είμαι στην ώρα μου. Το ασανσέρ μπλοκάρει και η καμπίνα από τον 2ο εγκλωβίζεται στον ημιόροφο. Και εκεί, αρχίζει να χτυπιέται πέρα δώθε σα μίξερ, Ιούλιο μήνα. Τα χρειάστηκα. Μέχρι και οι άλλοι ένοικοι τρόμαζαν από το θόρυβο και έβγαιναν να δουν. Ευτυχώς, δεν έπιασε φωτιά και πάνω από μία ώρα μετά, κατάφερα να βγω κάθιδρος αλλά σώος. Η ώρα όμως είχε περάσει και το ραντεβού ματαιώθηκε. Ε, αυτό λέω εγώ ραντεβού α(πο)τυχία. Άλλους τόσους μήνες έκανα να τον δω μετά.
Αρέσει στα μέλη Persefoni__, vanarabit

Uhtred323

# 16 στις 21/6/2022
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος

να πω και εγω την δικια μου ιστορια ημουνα στο αρχικο ραντεβου  πριν πολλα χρονια και ημουνα το καλο παιδι που εβλεπε ρομαντικες ταινιες ετσι οταν στο αρχικο μου ραντεβου βγηκα με μια κοπελα της αγορασα ενα κολιε με μια καρδια και της το εδωσα να το φορεσει και το φορεσε και εκει που καθομαστε και μιλαμε μου λεει σε βλεπω σαν φιλο μου  δεν σε βλεπω ερωτικα απο εκεινη την στιγμη καταλαβα οτι τελιωσα με το συνδρομο του καλου παιδιου και σταματησα να βλεπω ρομαντικες ταινιες 

δεν σε βλεπω ερωτικα απο εκεινη την στιγμη καταλαβα οτι τελιωσα με το συνδρομο του καλου παιδιου και σταματησα να βλεπω ρομαντικες ταινιες 
Αρέσει στο μέλος vanarabit

Uhtred323

# 17 στις 21/6/2022
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος

για τους υποψηφιους απο δω μεσα που θα βγουν ραντεβου με μια κοπελα και εχουν το συνδρομο του καλου παιδιου μην της αγορασετε τιποτε ουτε τριανταφυλλα ουτε σοκολατακια ουτε κολιε ξεχαστε οτιδηποτε βλεπετε  σε ρομαντικες ταινιες η σας εχουν πει δεν ισχυει απλα δεν δουλευει με αυτες της πρακτικες οτι εισαι το καλο παιδι και ρομαντικος δεν της προκαλεις ερωτικη ελξη σε καμια γυναικα ποιο πολυ σαν φιλο θα σε δει, αλλα ακομα και να σε δει ερωτικα επειδη εισαι το καλο παιδι αυτο με το χρονο θα της φυγει η ελξη που νιωθει για σενα 

Αρέσει στο μέλος vanarabit

Uhtred323

# 18 στις 21/6/2022
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος

ενα αποτυχημενο ραντεβου που ειχα ηταν οταν βγηκα με μια κοπελα και εκεινη επαιζε συνεχεια με το κινητο της και γυρναω και της λεω φευγουμε και μου λεει γιατι τη εγινε  και της λεω παμε  μην σε απασχολω εχεις δουλεια στο κινητο και ασχολησε, και αφηνει το κινητο και μου λεει οχι μην φυγουμε αλλα τη να το κανεις αμα ξενερωσω  μετα ειναι αργα, δεν υπαρχει ανοχη σε τετοια πραγματα καμμενα ραντεβου 

Αρέσει στα μέλη girl_aloud, vanarabit

apolitiii

# 19 στις 21/6/2022
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Ηνωμένο Βασίλειο UK
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 932

Καλημέρα

Αχ Μίλτο ... έπρεπε να της πεις να βάλει ζαρτιερες...

Οπότε θα της τραγουδουσες "τα πρόστυχα τα μαύρα τα εσώρουχα σου...

https://youtu.be/rJ_BXUe0nso 

Παράθεση:
Σχόλιο # 6 από MiltosRNLI1930

Αρέσει στο μέλος alexandriani1

apolitiii

# 20 στις 21/6/2022
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Ηνωμένο Βασίλειο UK
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 932

Πριν γνωρίσω τον σύντροφό μου, ασχολήθηκα λίγο με τις e-γνωριμιες... μιλούσα ' έναν τύπο, μου άρεσε και 

αποφασίσαμε να βρεθούμε απο κοντά... ενώ μου είχε πει για γυμνασμενο σώμα... βλέπω έναν  160 κιλά με 
1,75 ύψος... ήμουν 62 κιλά με 1,70 ύψος...η πλάκα είναι ότι χωρίς να του μιλήσω για το βάρος του , μου την 
είπε αυτός..οτι είμαι πολύ αδύνατη... μετά βιαζομουν να τελειώσει αυτό το ραντεβού και ο τύπος ήθελε 
σεξακι...αγανακτησα να τον ξεφορτωθω... αλλά δεν έκανα ποτέ άλλο ραντεβού απο τις e-γνωριμιες...

Αρέσει στα μέλη Persefoni__, tzoulia59 και σε ακόμα 4 μέλη.
Επιλέξτε σελίδα: (1-8)
Σελίδες 12345678
Δεν μπορείτε να απαντήσετε