Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

αποτυχημενα ραντεβου

Επιλέξτε σελίδα: (1-8)
Σελίδες 12345678

Uhtred323

# 21 στις 21/6/2022
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Δυτική) / Ελευσίνα
Θέματα: 11
Απαντήσεις: 897
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Σχόλιο # 20 από apolitiii

Πριν γνωρίσω τον σύντροφό μου, ασχολήθηκα λίγο με τις e-γνωριμιες... μιλούσα ' έναν τύπο, μου άρεσε και 

αποφασίσαμε να βρεθούμε απο κοντά... ενώ μου είχε πει για γυμνασμενο σώμα... βλέπω έναν  160 κιλά με 
1,75 ύψος... ήμουν 62 κιλά με 1,70 ύψος...η πλάκα είναι ότι χωρίς να του μιλήσω για το βάρος του , μου την 
είπε αυτός..οτι είμαι πολύ αδύνατη... μετά βιαζομουν να τελειώσει αυτό το ραντεβού και ο τύπος ήθελε 
σεξακι...αγανακτησα να τον ξεφορτωθω... αλλά δεν έκανα ποτέ άλλο ραντεβού απο τις e-γνωριμιες...

σεξ απο το πρωτο ραντεβου απαραδεκτο δεν ξερω τη σκεπτικο εχουν καποιοι 

Alezandra

# 22 στις 21/6/2022
author
Γυναίκα / 48 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πέραμα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 855
Καλοί μου φίλοι,όλοι θα θυμάστε το πρώτο μου ραντεβού με τον copy.Μου είχε τάξει να έρθει με BMW ,αλλά ήρθε με ατος,όμως παρόλα αυτά πέρασα πολύ καλά γιατί μου προκαλούσε γέλιο.Δεν έγινε τελικά τίποτα μεταξύ μας αλλά θα το πω πετυχημένο ραντεβού γιατί διασκεδασα.Εσείς καλέ μου κύριε Uhtred323, όταν λέτε αποτυχημένο δηλαδή που δεν κατέληξαν σε σχέση ? Αν περνατε όμορφα και έχετε μετά κάτι να διηγηθείτε είναι πετυχημένο το ραντεβού αλλά αποτυχημένη απόπειρα σχέσης καταλάβατε ?
Αρέσει στα μέλη Xenia_Z, Helenaki4 και σε ακόμα 3 μέλη.

Enikos

# 23 στις 21/6/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 30.111

Ηταν και θρασυς ο Κουρος!...

Παράθεση:
Σχόλιο # 20 από apolitiii

Πριν γνωρίσω τον σύντροφό μου, ασχολήθηκα λίγο με τις e-γνωριμιες... μιλούσα ' έναν τύπο, μου άρεσε και 

αποφασίσαμε να βρεθούμε απο κοντά... ενώ μου είχε πει για γυμνασμενο σώμα... βλέπω έναν  160 κιλά με 
1,75 ύψος... ήμουν 62 κιλά με 1,70 ύψος...η πλάκα είναι ότι χωρίς να του μιλήσω για το βάρος του , μου την 
είπε αυτός..οτι είμαι πολύ αδύνατη... μετά βιαζομουν να τελειώσει αυτό το ραντεβού και ο τύπος ήθελε 
σεξακι...αγανακτησα να τον ξεφορτωθω... αλλά δεν έκανα ποτέ άλλο ραντεβού απο τις e-γνωριμιες...

Αρέσει στα μέλη MiltosRNLI1930, vidar70 και σε ακόμα 4 μέλη.

apolitiii

# 24 στις 21/6/2022
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Ηνωμένο Βασίλειο UK
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 1.115

Θρασυτατος... αλλά νόμιζε οτι ηταν ερωτευσιμος!!!

Η πρώτη μου σκέψη, μόλις τον είδα ήταν οτι αν πέσει αυτός επάνω μου... πάει με κατεδάφισε... οπότε όπου 

φυγει φύγει εγώ...

Το θυμάμαι και γελαω!!! 

Παράθεση:
Σχόλιο # 23 από Enikos

Αρέσει στα μέλη Persefoni__, tzoulia59 και σε ακόμα 3 μέλη.

Uhtred323

# 25 στις 21/6/2022
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Σχόλιο # 22 από Alezandra
Καλοί μου φίλοι,όλοι θα θυμάστε το πρώτο μου ραντεβού με τον copy.Μου είχε τάξει να έρθει με BMW ,αλλά ήρθε με ατος,όμως παρόλα αυτά πέρασα πολύ καλά γιατί μου προκαλούσε γέλιο.Δεν έγινε τελικά τίποτα μεταξύ μας αλλά θα το πω πετυχημένο ραντεβού γιατί διασκεδασα.Εσείς καλέ μου κύριε Uhtred323, όταν λέτε αποτυχημένο δηλαδή που δεν κατέληξαν σε σχέση ? Αν περνατε όμορφα και έχετε μετά κάτι να διηγηθείτε είναι πετυχημένο το ραντεβού αλλά αποτυχημένη απόπειρα σχέσης καταλάβατε ?

φιλτατη Alezandra οχι απλα οταν θα βγω ραντεβου με μια κοπελα που πραγματικα μου αρεσει κοιταω να περασουμε καλα και οι δυο μας και θα σας πω ενα ραντεβου που ειχα βγει, εχο βγει λοιπον με μια κοπελα και εκει που εγω προσπαθω να ανοιξω συζητηση εκεινη ασχολειοταν συνεχεια με το κινητο της και της ειπα να σηκωθουμε να φυγουμε εκεινη μου ειπε οχι να κατσουμε αλλα πως να κατσω αφου δεν μου βγαινει πλεων αφτο που λεμε ξενερωσα 

Αρέσει στα μέλη girl_aloud, alexandriani1

Uhtred323

# 26 στις 21/6/2022
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Σχόλιο # 23 από Enikos

πρεπει να εχεις θρασος για να επιβιωσεις πλεων στης μερες μας ( βρομικος χαρη dirty harry )

Αρέσει στο μέλος Enikos

alexandriani1

# 27 στις 21/6/2022
author
Γυναίκα / 59 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 1.807

Κι όμως...

Φαίνεται πως δεν με παρακολουθείτε επισταμένως αγαπητέ.

Παράθεση:
Σχόλιο # 11 από Uhtred323

οχι κυρια αλεχ δεν σας εχωμε δει ποτε να πειτε καποιο θεμα μονο να σχολιαζετε περιμενουμε ολοι πως και πως να σας δουμε με ανυπομονησια να πειτε και εσεις ενα θεμα και οχι να σχολιαζετε μοναχα

Αρέσει στο μέλος giorgos170

alexandriani1

# 28 στις 21/6/2022
author

Μη μου πτοείσθε!

Σιμιγδαλένιος με ολόκληρα ξεφλουδισμένα αμύγδαλα είναι κόλαση! αρκεί νάχει πετύχει στο "δέσιμο"

Παράθεση:
Σχόλιο # 13 από Uhtred323

καλη μου κυρια πετυχημενα ραντεβου δυστυχος δεν εχουμε  με  καμια δεν ταιριαξα εξαλου ποια θα ηθελε εμενα τον χαλβα 

Αρέσει στα μέλη Helenaki4, giorgos170

alexandriani1

# 29 στις 21/6/2022
author

Έλα ρε Ούχτρεντ, αλήθεια; Σα δε ντρέπεται η σκύλα...

Παράθεση:
Σχόλιο # 16 από Uhtred323

να πω και εγω την δικια μου ιστορια ημουνα στο αρχικο ραντεβου  πριν πολλα χρονια και ημουνα το καλο παιδι που εβλεπε ρομαντικες ταινιες ετσι οταν στο αρχικο μου ραντεβου βγηκα με μια κοπελα της αγορασα ενα κολιε με μια καρδια και της το εδωσα να το φορεσει και το φορεσε και εκει που καθομαστε και μιλαμε μου λεει σε βλεπω σαν φιλο μου  δεν σε βλεπω ερωτικα απο εκεινη την στιγμη καταλαβα οτι τελιωσα με το συνδρομο του καλου παιδιου και σταματησα να βλεπω ρομαντικες ταινιες 

δεν σε βλεπω ερωτικα απο εκεινη την στιγμη καταλαβα οτι τελιωσα με το συνδρομο του καλου παιδιου και σταματησα να βλεπω ρομαντικες ταινιες 

Παράθεση:
Σχόλιο # 17 από Uhtred323

για τους υποψηφιους απο δω μεσα που θα βγουν ραντεβου με μια κοπελα και εχουν το συνδρομο του καλου παιδιου μην της αγορασετε τιποτε ουτε τριανταφυλλα ουτε σοκολατακια ουτε κολιε ξεχαστε οτιδηποτε βλεπετε  σε ρομαντικες ταινιες η σας εχουν πει δεν ισχυει απλα δεν δουλευει με αυτες της πρακτικες οτι εισαι το καλο παιδι και ρομαντικος δεν της προκαλεις ερωτικη ελξη σε καμια γυναικα ποιο πολυ σαν φιλο θα σε δει, αλλα ακομα και να σε δει ερωτικα επειδη εισαι το καλο παιδι αυτο με το χρονο θα της φυγει η ελξη που νιωθει για σενα 

alexandriani1

# 30 στις 21/6/2022
author

Α, όλα κι όλα. Ούχτρεντ θα σε μαλώσω.

Μην ξενερώνεις τα αγόρια. Άσε να δούμε κι εμείς κανένα καινούριο μπρασελέ ή σκουλαρίκι στη συλλογή μας 

Παράθεση:

για τους υποψηφιους απο δω μεσα που θα βγουν ραντεβου με μια κοπελα και εχουν το συνδρομο του καλου παιδιου μην της αγορασετε τιποτε ουτε τριανταφυλλα ουτε σοκολατακια ουτε κολιε ξεχαστε οτιδηποτε βλεπετε  σε ρομαντικες ταινιες η σας εχουν πει δεν ισχυει απλα δεν δουλευει με αυτες της πρακτικες οτι εισαι το καλο παιδι και ρομαντικος δεν της προκαλεις ερωτικη ελξη σε καμια γυναικα ποιο πολυ σαν φιλο θα σε δει, αλλα ακομα και να σε δει ερωτικα επειδη εισαι το καλο παιδι αυτο με το χρονο θα της φυγει η ελξη που νιωθει για σενα 

Αρέσει στα μέλη Uhtred323, vanarabit και σε ακόμα 1 μέλος.

alexandriani1

# 31 στις 21/6/2022
author

Ετσι μπράβο. Αποφασιστικότης! ειναι το παν

Παράθεση:
Σχόλιο # 18 από Uhtred323

ενα αποτυχημενο ραντεβου που ειχα ηταν οταν βγηκα με μια κοπελα και εκεινη επαιζε συνεχεια με το κινητο της και γυρναω και της λεω φευγουμε και μου λεει γιατι τη εγινε  και της λεω παμε  μην σε απασχολω εχεις δουλεια στο κινητο και ασχολησε, και αφηνει το κινητο και μου λεει οχι μην φυγουμε αλλα τη να το κανεις αμα ξενερωσω  μετα ειναι αργα, δεν υπαρχει ανοχη σε τετοια πραγματα καμμενα ραντεβου 

Αρέσει στο μέλος vanarabit

alexandriani1

# 32 στις 21/6/2022
author

και κάποιες Ούχτρεντ μου, όχι μόνο κάποιοι. Γι' αυτό να προσέχεις. Τσίγκινο εσωρουχάκι πρέπει 

Παράθεση:
Σχόλιο # 21 από Uhtred323

σεξ απο το πρωτο ραντεβου απαραδεκτο δεν ξερω τη σκεπτικο εχουν καποιοι 

Αρέσει στο μέλος Helenaki4

alisida

# 33 στις 21/6/2022
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 37
Απαντήσεις: 9.939

Καλέ μας 323, ένας άντρας που θα έρθει στο πρώτο (πρώτο,το τονίζω) ραντεβού με δώρα,

αποπνέει όχι ρομαντισμό,αλλά υπερβολή και απελπισία ,

κατ εμέ πάντα,διότι δεν ρισκάρω να μιλήσω εκ μέρους όλων των γυναικών, μιλώ εκ μέρους αυτών που σκεφτόμαστε παρόμοια.

Δώρα δεν περιμένουμε φυσικά στο πρώτο ραντεβού,όμως,ένα ρημαδοκαφε κερασμενο χωρίς γκρίνια και μιζέρια,όσο να ναι τον θέλουμε.

Γενικά αυτό που δεν θέλουμε είναι να μνημονεύει κάποιος τα ευρώ που έδωσε για να μας κεράσει μεγαλύτερη ξεφτίλα δεν υπάρχει και σας μιλά κάποια που βάζει συχνότατα το χέρι στην τσέπη 

Αυτά ,καταλάβατε ? (Είναι και τρίτη σήμερα) 

Παράθεση:

Αρέσει στα μέλη girl_aloud, Persefoni__ και σε ακόμα 5 μέλη.

alisida

# 34 στις 21/6/2022
author
Καζακστάν

Παράθεση:
Σχόλιο # 32 από alexandriani1

και κάποιες Ούχτρεντ μου, όχι μόνο κάποιοι. Γι' αυτό να προσέχεις. Τσίγκινο εσωρουχάκι πρέπει 

Αρέσει στο μέλος alexandriani1

Enikos

# 35 στις 21/6/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 30.111

Το φανταζεσαι καθολου?...

Να βγεις με τον αλιγατορα, να του πας και φο?...

Τι να τα καμει, να ντα φαει και αυτα?...

Οχι πες μου...το φανταζεσαι?...

Αρέσει στα μέλη Uhtred323, alexandriani1 και σε ακόμα 3 μέλη.

Rocker_65

# 36 στις 21/6/2022
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Άλλο παράδειγμα φίλου, σε αντιδιαστολή με το πρώτο που μου το διηγήθηκε παλιά. Είχε πειρατικό σταθμό αυτός και φωνή γυναικομαγνήτη. Καμμιά 300ριά αριθμούς είχε κρατήσει έτσι (δεν υπήρχαν κινητά τότε) και έβγαινε με διάφορες ραντεβού. Μία μέρα κανόνισε με κάποια που είχε και εκείνη θεϊκή φωνή. Εκεί που ήταν να συναντηθούν, ήρθε με αμάξι αυτή και πάρκαρε πιο πέρα. Πανέμορφη, όπως την έβλεπε αυτός από το παράθυρο. "Έλα να πάμε βόλτα" αυτή "Βγες, πάμε εδώ κοντά καλύτερα " αυτός. Εκείνη επέμενε, του μπήκαν ψύλλοι στ' αυτιά. Με τα πολλά υποχωρεί, βγαίνει από το αμάξι και άρχισε να "κινείται" προς το μέρος του. Σώμα που κουνιόταν σαν όρθιο χέλι και έγερνε σαν τον πύργο της Πίζας.. σπαστική. "Δεν ήξερα από πού να φύγω, ούτε τί να της πω μην την πληγώσω" μου έλεγε.. Τελικά, κάθησαν στο διπλανό παγκάκι (δε σήκωνε και παραπέρα) και το διέλυσαν 2 ώρες μετά. "Τουλάχιστο, ήξερε να συζητάει, είχε ενδιαφέρον. Δεν πέρασα και τόσο χάλια τελικά". Αυτή η ιστορία τότε, μου έμαθε πολλά.

Rocker_65

# 37 στις 21/6/2022
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

# 33 alisida

Είναι και ο τύπος του ραντεβού πάντως. Αν δε γνωρίζονται καθόλου, ναι, αποπνέει απελπισία. Μπορεί όμως να έχουν τσατάρει αρκετές φορές ή να έχουν μιλήσει συχνά από πριν στο τηλέφωνο. Ξέρει ήδη ότι της αρέσει γενικά η λογοτεχνία και της πάει στο πρώτο ραντεβού δωράκι ένα βιβλίο "20 ερωτικά ποιήματα" του Pablo Neruda, με ωραίο περιτύλιγμα. "Δεν ξέρω αν το έχεις, άνοιξέ το σπίτι σου". Μιλούν κατά το υπόλοιπο χαλαρά. Πιστεύω έτσι, όχι μόνο δεν αποπνέει απελπισία, αλλά θα τον εκτιμήσει εκείνη ακόμα περισσότερο.

Όσο για το ποιος κερνάει καφέ, κερνάει αυτός που προσκαλεί για καφέ (βασικά ο άνδρας).

alisida

# 38 στις 21/6/2022
author
Καζακστάν

Δεν ξέρω από ποίηση,το μόνο δώρο που έχω λάβει σε πρώτο ραντεβού,ήταν μια Lacta ,τρομάρα του και δεν χρειαζόταν καν,γιατί τον είχα ερωτευτεί από πριν, (να φανταστείτε εκείνα τα χρόνια είχα ξεχάσει εντελώς τον Βανταμ) 

Δε χρειάζεται να σας πω το ...τραγικό και άδοξο τελος της σχέσης 

Για αυτό σας λέω,αφήστε τα πρώιμα δωράκια και περιμένετε την κατάλληλη στιγμή για να τα προσφέρετε 

(σαρκαστικοχαμογελαστη φατσούλα) 

Παράθεση:
Σχόλιο # 37 από Rocker_65

# 33 alisida

Είναι και ο τύπος του ραντεβού πάντως. Αν δε γνωρίζονται καθόλου, ναι, αποπνέει απελπισία. Μπορεί όμως να έχουν τσατάρει αρκετές φορές ή να έχουν μιλήσει συχνά από πριν στο τηλέφωνο. Ξέρει ήδη ότι της αρέσει γενικά η λογοτεχνία και της πάει στο πρώτο ραντεβού δωράκι ένα βιβλίο "20 ερωτικά ποιήματα" του Pablo Neruda, με ωραίο περιτύλιγμα. "Δεν ξέρω αν το έχεις, άνοιξέ το σπίτι σου". Μιλούν κατά το υπόλοιπο χαλαρά. Πιστεύω έτσι, όχι μόνο δεν αποπνέει απελπισία, αλλά θα τον εκτιμήσει εκείνη ακόμα περισσότερο.

Όσο για το ποιος κερνάει καφέ, κερνάει αυτός που προσκαλεί για καφέ (βασικά ο άνδρας).

Αρέσει στα μέλη Persefoni__, Uhtred323 και σε ακόμα 2 μέλη.

MiltosRNLI1930

# 39 στις 21/6/2022
author
Ανδρας / 61 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 6.582

Εγω το ειχα καταλαβει απο την αρχη που σας γνωρισα Αποκλειεται αυτη η ρομαντικη κυρια να " τακιμιασει " ερωτικα λογω τζατζικι παρα μονο με σοκολατοειδη !

Παράθεση:
Σχόλιο # 38 από alisida

Δεν ξέρω από ποίηση,το μόνο δώρο που έχω λάβει σε πρώτο ραντεβού,ήταν μια Lacta ,τρομάρα του και δεν χρειαζόταν καν,γιατί τον είχα ερωτευτεί από πριν, (να φανταστείτε εκείνα τα χρόνια είχα ξεχάσει εντελώς τον Βανταμ) 

Δε χρειάζεται να σας πω το ...τραγικό και άδοξο τελος της σχέσης 

Για αυτό σας λέω,αφήστε τα πρώιμα δωράκια και περιμένετε την κατάλληλη στιγμή για να τα προσφέρετε 

(σαρκαστικοχαμογελαστη φατσούλα) 

Αρέσει στα μέλη alisida, Helenaki4 και σε ακόμα 1 μέλος.

vanarabit

# 40 στις 21/6/2022
author
Γυναίκα / 75 / Σε σχέση
Αργεντινή
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1.839

#

Έλα μωρέ ... Μην κλαις και μου ραγίζεις την καρδιά ..

Παράθεση:
Σχόλιο # 13 από Uhtred323

καλη μου κυρια πετυχημενα ραντεβου δυστυχος δεν εχουμε  με  καμια δεν ταιριαξα εξαλου ποια θα ηθελε εμενα τον χαλβα 

Αρέσει στα μέλη alisida, Uhtred323 και σε ακόμα 2 μέλη.
Επιλέξτε σελίδα: (1-8)
Σελίδες 12345678
Δεν μπορείτε να απαντήσετε

Ο τρόπος λειτουργίας και οι κανόνες των forum του Sxeseis αλλάζουν!

Για λίγες ημέρες και μέχρι την ολοκλήρωση αυτών των αλλαγών η δυνατότητα αποστολής νέων θεμάτων και απαντήσεων δεν είναι θα δυνατή.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.