Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

αποτυχημενα ραντεβου

Επιλέξτε σελίδα: (1-8)
Σελίδες 12345678

vanarabit

# 41 στις 21/6/2022
author
Γυναίκα / 75 / Σε σχέση
Αργεντινή
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1.839
'Aρεσαν+: 0%

#

Τουλάχιστον πήρες πίσω το δώρο από το παλιοκόριτσο ;;; 

Παράθεση:
Σχόλιο # 16 από Uhtred323

να πω και εγω την δικια μου ιστορια ημουνα στο αρχικο ραντεβου  πριν πολλα χρονια και ημουνα το καλο παιδι που εβλεπε ρομαντικες ταινιες ετσι οταν στο αρχικο μου ραντεβου βγηκα με μια κοπελα της αγορασα ενα κολιε με μια καρδια και της το εδωσα να το φορεσει και το φορεσε και εκει που καθομαστε και μιλαμε μου λεει σε βλεπω σαν φιλο μου  δεν σε βλεπω ερωτικα απο εκεινη την στιγμη καταλαβα οτι τελιωσα με το συνδρομο του καλου παιδιου και σταματησα να βλεπω ρομαντικες ταινιες 

δεν σε βλεπω ερωτικα απο εκεινη την στιγμη καταλαβα οτι τελιωσα με το συνδρομο του καλου παιδιου και σταματησα να βλεπω ρομαντικες ταινιες 

Αρέσει στα μέλη alisida, Uhtred323

vanarabit

# 42 στις 21/6/2022
author
Γυναίκα / 75 / Σε σχέση
Αργεντινή
Απαντήσεις: 1.839

#

Χμμμ ... Τέτοια λέγε εσύ και μας χαλάς την "πιάτσα" ..

Παράθεση:
Σχόλιο # 17 από Uhtred323

ΜΗΝ της αγορασετε τιποτε ουτε τριανταφυλλα
 ουτε σοκολατακια ουτε κολιε ...

Αρέσει στα μέλη Uhtred323, alexandriani1 και σε ακόμα 1 μέλος.

vidar70

# 43 στις 21/6/2022
author
Ανδρας / 76 / Ελεύθερος
Αργεντινή
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 728

Παράθεση:
Σχόλιο # 7 από Enikos

Τα τσουραπια μου μεσα!!!

. . . . . . . . . . . .

Αρέσει στο μέλος Enikos

vidar70

# 44 στις 21/6/2022
author
Ανδρας / 76 / Ελεύθερος
Αργεντινή

Σκεψου να ερχοταν και με την ΒΜW  

Παράθεση:
Σχόλιο # 22 από Alezandra
Καλοί μου φίλοι,όλοι θα θυμάστε το πρώτο μου ραντεβού με τον copy.Μου είχε τάξει να έρθει με BMW ,αλλά ήρθε με ατος,όμως παρόλα αυτά πέρασα πολύ καλά γιατί μου προκαλούσε γέλιο.Δεν έγινε τελικά τίποτα μεταξύ μας αλλά θα το πω πετυχημένο ραντεβού γιατί διασκεδασα.Εσείς καλέ μου κύριε Uhtred323, όταν λέτε αποτυχημένο δηλαδή που δεν κατέληξαν σε σχέση ? Αν περνατε όμορφα και έχετε μετά κάτι να διηγηθείτε είναι πετυχημένο το ραντεβού αλλά αποτυχημένη απόπειρα σχέσης καταλάβατε ?

Αρέσει στα μέλη vanarabit, Enikos

vidar70

# 45 στις 21/6/2022
author
Ανδρας / 76 / Ελεύθερος
Αργεντινή

"βγηκα με μια κοπελα της αγορασα ενα κολιε με μια καρδια και της το εδωσα να το φορεσει και το φορεσε και εκει που καθομαστε και μιλαμε μου λεει σε βλεπω σαν φιλο μου"

Την τρομαξες την κοπελα φιλος, μα και συ με κολιε??? χαχαχαχαχαχαχα εισαι ωραιος συνεχισε σε παω

Παράθεση:
Σχόλιο # 29 από alexandriani1

Έλα ρε Ούχτρεντ, αλήθεια; Σα δε ντρέπεται η σκύλα...

Αρέσει στο μέλος Persefoni__

vidar70

# 46 στις 21/6/2022
author
Ανδρας / 76 / Ελεύθερος
Αργεντινή

Καποιες καλοδεχουμενες θα ειναι, να λεμε αληθειες

Παράθεση:
Σχόλιο # 32 από alexandriani1

και κάποιες Ούχτρεντ μου, όχι μόνο κάποιοι. Γι' αυτό να προσέχεις. Τσίγκινο εσωρουχάκι πρέπει 

konstandinos73

# 47 στις 21/6/2022
author
Ανδρας / 49 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Απαντήσεις: 365
Αποτυχημενο ραντεβού? Οχι ενα, πολλα! Ειναι απλα τα πραγματα παιδια: Οσο μεγαλώνουμε, τοσο περισσότερα ειναι τα αποτυχημενα ραντεβού...Αντίθετα, οσο πιο μικροι, τοσο πιο "ανεκτικοι" ειμαστε στις μλκιες της αλλης πλευρας..Και αντιθετα, "αυτη" στις δικες μας...Νομος της φυσης. Προσωπικά, δυστυχώς "δε βαζω ευκολα νερο στο κρασι μου", με αποτέλεσμα πολλα αποτυχημενα ραντεβού. Το τιμημα? Αυτο, ειναι μια "αλλη συζήτηση ". Υγ: Θυμαμαι, ημουν φοιτητης και ειχα βγει για "πρωτο ραντεβού" με μια φοιτήτρια (μιλαμε για το ετος 1995). Πήγαμε σε κεντρικό σημειο, με πολυ κοσμο. Καποια στιγμη, περασε μια αθιγγανη κ βλεποντας μας μαζι σαν "ωραιο ζευγαρακι", μου προσφερε να αγορασω ενα τριαντάφυλλο για να το χαρισω,υποτίθεται, στο "φλερτ μου". Και τι εκανα, ο "μλκας"? Επειδη δεν ειχα "ψιλα", παρα μονο δυο 5χιλιαρα στη τσεπη, της εδωσα το ενα, περιμενοντας..."ρεστα"! Τοτε, η αθιγγανη γυριζει το μικρο κουβαδακι που ειχε με τα τριαντάφυλλα κ τα αφησε ολα στο τραπέζι! Και φυσικά, εξαφανιστηκε...Και εμεινα εγω, το φλερτ κ δεκαδες τριαντάφυλλα...να κοιταγομαστε! Απ τα πλεον αποτυχημενα ραντεβού. Σημερα, βέβαια, το θυμάμαι με νοσταλγία...Για την "ιστορία των πραγμάτων", αφου καταφερε κ ξεπερασε η κοπέλα "το ρεζιλι του πρωτου ραντεβού " που ειχε μαζι μου, ε, στο προσεχες μελλον, το "αποτυχημενο ραντεβού" μετετραπηκε σε "επιτυχημενο", ο νοων νοειτω. Παλι καλα.
Αρέσει στα μέλη alisida, Helenaki4 και σε ακόμα 2 μέλη.

Kristina_

# 48 στις 21/6/2022
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Μπαγκλαντές
Απαντήσεις: 2.831

Ναι υπαρχουν περιπτωσεις που ενα δωρακι δεν θα παρεξηγηθει σε μια πρωτη συναντηση/ραντεβου (πχ ερχεται ο ενας απο μακρια και φερνει κατι τοπικο πχ βελγικες πραλινες,,,μεχρις εκει ομως)

Εμενα παντως η ποιητικη συλλογη στο πρωτο ραντεβου,,,χμ,,,οχι, δε μου φαινεται οκ καλυτερα οχι 

Παράθεση:
Σχόλιο # 37 από Rocker_65

# 33 alisida

Είναι και ο τύπος του ραντεβού πάντως. Αν δε γνωρίζονται καθόλου, ναι, αποπνέει απελπισία. Μπορεί όμως να έχουν τσατάρει αρκετές φορές ή να έχουν μιλήσει συχνά από πριν στο τηλέφωνο. Ξέρει ήδη ότι της αρέσει γενικά η λογοτεχνία και της πάει στο πρώτο ραντεβού δωράκι ένα βιβλίο "20 ερωτικά ποιήματα" του Pablo Neruda, με ωραίο περιτύλιγμα. "Δεν ξέρω αν το έχεις, άνοιξέ το σπίτι σου". Μιλούν κατά το υπόλοιπο χαλαρά. Πιστεύω έτσι, όχι μόνο δεν αποπνέει απελπισία, αλλά θα τον εκτιμήσει εκείνη ακόμα περισσότερο.

Όσο για το ποιος κερνάει καφέ, κερνάει αυτός που προσκαλεί για καφέ (βασικά ο άνδρας).

Αρέσει στα μέλη Uhtred323, Helenaki4

Enikos

# 49 στις 21/6/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 30.111

Για χαλασμενα ραντεβου μιλαμε η για..."να με προτιμησετε, ειμαι και τσιφτης"?...

Αρέσει στα μέλη vidar70, apolitiii και σε ακόμα 1 μέλος.

spacetube

# 50 στις 21/6/2022
author
Ανδρας / 57 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Πεντέλη
Θέματα: 19
Απαντήσεις: 719
Αρκετα περισσοτερα απο τα "επιτυχημενα" τουλαχιστον..αλλα ειναι μεσα στο παιχνιδι. Το βλεπω σαν την ρουλετα δηλαδη που θα κατσει η μπιλια..τρια χρονια στο σαιτ εχω πλεον εξοικειωθη .βγαινω με πρωταρχικο σκοπο να σκοτωσω μερικες ωρες ετσι πλεον δεν εχω "βαρος" . Σις οχτω περιπτωσεις απο τις δεκα θελω να φυγω στα πρωτα δεκα λεπτα.
Αρέσει στα μέλη Uhtred323, vanarabit

MiltosRNLI1930

# 51 στις 21/6/2022
author
Ανδρας / 61 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 6.582

Μηπως ειχες φαει τζατζικι και το κοριτσι ευγενεστατο δεν ηθελε να σε προσβαλει Σε ανοιχτους χωρους δινουμε τα δωρα .

Παράθεση:
Σχόλιο # 45 από vidar70

"βγηκα με μια κοπελα της αγορασα ενα κολιε με μια καρδια και της το εδωσα να το φορεσει και το φορεσε και εκει που καθομαστε και μιλαμε μου λεει σε βλεπω σαν φιλο μου"

Την τρομαξες την κοπελα φιλος, μα και συ με κολιε??? χαχαχαχαχαχαχα εισαι ωραιος συνεχισε σε παω

Αρέσει στα μέλη Uhtred323, alexandriani1 και σε ακόμα 1 μέλος.

MiltosRNLI1930

# 52 στις 21/6/2022
author

Δεν ειναι αναγκη να χαλας τα ματια σου στην οθονη ,μερα-νυχτα ,να μιλας με τις παχουλες Κατεβα μια μερα στην Αιγλη του Ζαππειου να γνωρισεις καμια σε φυσικο περιβαλλον .

Παράθεση:
Σχόλιο # 50 από spacetube
Αρκετα περισσοτερα απο τα "επιτυχημενα" τουλαχιστον..αλλα ειναι μεσα στο παιχνιδι. Το βλεπω σαν την ρουλετα δηλαδη που θα κατσει η μπιλια..τρια χρονια στο σαιτ εχω πλεον εξοικειωθη .βγαινω με πρωταρχικο σκοπο να σκοτωσω μερικες ωρες ετσι πλεον δεν εχω "βαρος" . Σις οχτω περιπτωσεις απο τις δεκα θελω να φυγω στα πρωτα δεκα λεπτα.

Αρέσει στα μέλη alisida, alexandriani1

Rocker_65

# 53 στις 21/6/2022
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

# 47 Konstandinos73

Εντελώς επιτυχημένο το ραντεβού σου βρίσκω. Έρχεται από το πουθενά η ευκαιρία (αθίγγανη) να προσφέρεις τριαντάφυλλο στην κοπέλα σου και εσύ αντί για μόνο ένα, τη ραίνεις δεκάδες... (και ούτε καν σου είχε τραγουδήσει). "Καις" και εξανεμίζεις πεντοχίλιαρο που (υποτίθεται ως φοιτητής) δε θα σου περισσεύει, ώστε μέχρι και η τσιγγάνα ντράπηκε μπροστά σε τόσο ρομαντικό μεγαλείο και το έβαλε στα πόδια... και σε κεντρικό σημείο κιόλας, να χρησιμεύει ως παράδειγμα προς μίμησιν.. Όχι μόνο η συγκεκριμένη τυχερή, αλλά κάθε γυναίκα της υφηλίου θα έπρεπε να σε ερωτευτεί αυτοστιγμεί..(ελπίζω μόνο να μην έδειξες φανερά ότι περιμένεις για ρέστα).

MiltosRNLI1930

# 54 στις 21/6/2022
author

Με αυτα που διαβαζω εδω μεσα θα μπορουσα να γυρισω σειρες για την τηλεοραση αντι να νοικιαζουν απο τους Τουρκους .

Σκεψου τωρα σκηνη !Η Μανταμ με το τζατζικι στο ταπερ παει να συναντησει τον Παρανομο στα Ταμπουρια στο μικρο δωματιακι που νοικιαζει και περναει τυχαια ο συζυγος που ασβεστωνει τα πεζοδρομια με την αντλια .Ακουει τον καυγα ο Παρανομος και πεταγεται εξω με τις ριγε πιτζαμες .Συνεχιζεται,

Αρέσει στα μέλη alisida, alexandriani1 και σε ακόμα 3 μέλη.

Enikos

# 55 στις 21/6/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Πρεπει να πινει, Τζοτζο...

Αρέσει στο μέλος Uhtred323

Qwerty____55

# 56 στις 21/6/2022
author
Ανδρας / 61 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 1.457

Για ποια χαλασμένα ραντεβού μιλάς τωρα ... Εγω έφαγα κάτι χαλασμένα αυγά , και με εχει πιάσει, το στομάχι μου ...!!! 

Και τα λέω αυτά , γιατι , μονο εσυ με καταλαβαίνεις...!!! 

Εισαι και τσιφτης ..!!!

Δεν πιστευω να με μπερδεψεις , με κατι αλλο  ???

Παράθεση:
Σχόλιο # 49 από Enikos

Για χαλασμενα ραντεβου μιλαμε η για..."να με προτιμησετε, ειμαι και τσιφτης"?...

Αρέσει στο μέλος Enikos

Enikos

# 57 στις 21/6/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Αν παρεξηγουνται τα δωρα η οχι και αν πρεπει να πηγαινουμε κατι τις...

Να σκασω μυτη με τσιρους σε καρτον αμπαλαζ και μετα μου λες...

Στα ρουσφετια συνηθισμενοι, μπερδεψαμε τα παντα ολα...

Για να "προσληφθουμε", εξαγοραζουμε ακομα και την ευνοια...

Πολυ προσβλητικη κινηση κατ' εμε, να πηγαινεις σε πρωτο ραντεβου με πασοκικη διαθεση...

Παράθεση:
Σχόλιο # 48 από Kristina_

Ναι υπαρχουν περιπτωσεις που ενα δωρακι δεν θα παρεξηγηθει σε μια πρωτη συναντηση/ραντεβου 

Αρέσει στα μέλη Uhtred323, MiltosRNLI1930 και σε ακόμα 1 μέλος.

MiltosRNLI1930

# 58 στις 21/6/2022
author

Στην ανηφορα της Βουρβαχη υπηρχε η ταβερνα του Ατσαλη .Μεγας καταναλωτης ρετσινας Μεσογειων ειχε παρει μαλιστα και παρασημο απο τον παραγωγο για τις παραγγελιες Οποτε περναγες εψηναν τσιρους .Μολις βγηκε η Κοκα-Κολλα Ζερο εκλεισε και πουλησε ολα τα βαρελια .

Αρέσει στα μέλη alexandriani1, Enikos

Kristina_

# 59 στις 21/6/2022
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Μπαγκλαντές
Απαντήσεις: 2.831

Αμαν πια με αυτο το παΣΟΚ!!! Τι εχετε παθειΙιιι???

Ενταξει το δωρακι ποιητικησυλλογη δε μας πολυαρεσει,,,αλλα ανμας γραψει επιτοπου ποιημα κι ας ειναι και σε τσιροαμπαλαζ ,,,οκ λεειιι

Παράθεση:
Σχόλιο # 58 από Enikos

Αν παρεξηγουνται τα δωρα η οχι και αν πρεπει να πηγαινουμε κατι τις...

Να σκασω μυτη με τσιρους σε καρτον αμπαλαζ και μετα μου λες...

Στα ρουσφετια συνηθισμενοι, μπερδεψαμε τα παντα ολα...

Για να "προσληφθουμε", εξαγοραζουμε ακομα και την ευνοια...

Πολυ προσβλητικη κινηση κατ' εμε, να πηγαινεις σε πρωτο ραντεβου με πασοκικη διαθεση...

Αρέσει στο μέλος alexandriani1

Rocker_65

# 60 στις 21/6/2022
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

# 59 kristina_

Υπάρχουν "μπούσουλες" για όλα τα πράγματα στη ζωή... από τα αρχαία χρόνια, όλα αλλάζουν, μερικά πολύ γρήγορα...το ίδιο και οι μπούσουλες...ο 20ος αιώνας πχ. υπήρξε ο αιώνας της πλαστικοποίησης και της ταχύτητας (fast food)... όλα άρχισαν να τρέχουν και να αλλάζουν πολύ γρήγορα, ΕΝΤΟΎΤΟΙΣ... ένα πράγμα εξακολουθεί από την αρχαιότητα να πηγαίνει πεισματικά πολύ αργά.. είναι τα ανθρώπινα συναισθήματα, σχέσεις και συμπεριφορές... θέλουν το χρόνο τους· εκεί, οι μπούσουλες παραμένουν ίδιοι.. μία υποκατηγορία ανθρώπινης συμπεριφοράς, είναι πώς να φέρεται ένας άνδρας σε μία γυναίκα στο πρώτο ραντεβού και το αντίστροφο..με συγκεκριμένο μπούσουλα, πλαίσιο και κανόνες προσέγγισης εδώ και αιώνες. Υπάρχουν στερεότυπα εκεί, ναι...και προσπαθούμε να "χωρέσουμε" μία ανάσα αυτοσχεδιασμού σε αυτά. Κάτι άλλο δεν έχω να πω.
Επιλέξτε σελίδα: (1-8)
Σελίδες 12345678
Δεν μπορείτε να απαντήσετε

Ο τρόπος λειτουργίας και οι κανόνες των forum του Sxeseis αλλάζουν!

Για λίγες ημέρες και μέχρι την ολοκλήρωση αυτών των αλλαγών η δυνατότητα αποστολής νέων θεμάτων και απαντήσεων δεν είναι θα δυνατή.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.