Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Τον χώρισα και εξαφανιατηκε

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

Oxaman

# 21 στις 16/7/2022
author
Γυναίκα / 77 / Χήρα
Χιλή
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 390
'Aρεσαν+: 0%
Ως γυναίκα θα σου απαντήσω με την ματιά ενός άντρα χαχαχαχα.Του τα έκανες τούμπανο του χριστιανού ...μην περιμένεις άδικα.Όλοι έχουμε ένα όριο... μόλις το πατήσουμε δεν υπάρχει επιστροφή.Και ...μια συμβουλή...ξεκαβάλα το καλάμι και μάθε να σέβεσαι .
Αρέσει στα μέλη Enthalpient, vanarabit και σε ακόμα 1 μέλος.

Qwerty____55

# 22 στις 16/7/2022
author
Ανδρας / 61 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 1.457

Αγαπητή φίλη ... υπάρχει μια λαϊκή ρήση ...

Η στάμνα , πολλές φορές πηγαίνει στην βρύση, ...μια φορά όμως , πέφτει και σπάει ...!!!

Οποτε , τωρα η στάμνα , έσπασε , η , μάλλον , την έσπασες , και μην κλαίς γι'αυτό ..!!!

Ας πρόσεχες ..!!!

Παράθεση:
Σχόλιο # 20 από despoin88
Έβγαινε με τους φίλους του γιατί εγώ τον απέφευγα. Τον έβλεπα μόνο όποτε μπορούσα εγώ. Έβλεπα όμως τις τελευταίες μέρες ότι και αυτός δεν ήθελε να με βλέπει και οπότε του έλεγα να βρεθούμε μου έλεγε δεν μπορώ είμαι κουρασμένος και άλλες δικαιολογίες. Αν με κυνηγούσε όπως είπε κάποια γυναίκα πιο πάνω θα τον έδιωχνα.

Αρέσει στα μέλη Enthalpient, alisida και σε ακόμα 1 μέλος.

Enikos

# 23 στις 16/7/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 30.111

Εσεις Κυρια μου ειστε γυναικα...για την "θεματοθετρια" ερευναται εντατικως...

Παράθεση:
Σχόλιο # 16 από Iraklis_pouaro
Αυτά τα παιχνίδια ούτε εγώ που είμαι γυναίκα δεν τα καταλαβαίνω .Θέλω , δεν θέλω , χωρίζω , δεν χωρίζω.Μια σταθερή απόφαση κοπελιά, μια σταθερή απόφαση μόνο.

Αρέσει στα μέλη MiltosRNLI1930, girl_aloud και σε ακόμα 1 μέλος.

apolitiii

# 24 στις 16/7/2022
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Ηνωμένο Βασίλειο UK
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 1.115

Χμμ... είσαι λυπημένη... γιατί δεν σε κυνήγησε για να τον διώξεις και έφυγε... πρόβλημα κι αυτό... εμείς θα το περασουμε και θα το ξεπεράσουμε???

Άντε να παίξεις με τις κούκλες σου... όπως είπε ο κ. Ενικος παραπάνω μπορεί να είσαι 34 χρονών αλλά σκέφτεσαι για 9 - 11...

Παράθεση:
Σχόλιο # 20 από despoin88
Έβγαινε με τους φίλους του γιατί εγώ τον απέφευγα. Τον έβλεπα μόνο όποτε μπορούσα εγώ. Έβλεπα όμως τις τελευταίες μέρες ότι και αυτός δεν ήθελε να με βλέπει και οπότε του έλεγα να βρεθούμε μου έλεγε δεν μπορώ είμαι κουρασμένος και άλλες δικαιολογίες. Αν με κυνηγούσε όπως είπε κάποια γυναίκα πιο πάνω θα τον έδιωχνα.

Αρέσει στα μέλη MiltosRNLI1930, Persefoni__ και σε ακόμα 3 μέλη.

despoin88

# 25 στις 17/7/2022
author
Γυναίκα / 34 / Ελεύθερη
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 7
Καταλαβαίνω πολύ καλά τι μου λέτε. Απλά δεν μπορώ να χωνέψω και να εξηγήσω την συμπεριφορά του. Όπως σας εξήγησα ήταν πολύ δοτικός άνθρωπος. 10 έδινε 5 έπαιρνε πίσω από μένα. Ήθελε να με κάνει ευτυχισμένη. Φοβάμαι να κάνω κάποια κίνηση μην φάω τα μούτρα μου. Η αδιαφορία του είναι που με σκοτώνει. Με περιφρονεί.
Αρέσει στο μέλος Enthalpient

TheSpell

# 26 στις 17/7/2022
author
Ανδρας / 48 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αργυρούπολη
Απαντήσεις: 99

negative psychology...Δέσποινα, σε πρόδωσε! Δεν αξίζει για σένα!

Όλο δικαιολογίες σου έλεγε, είμαι κουρασμένος και τέτοια...

Ας τον εκεί να σαλιαρίζει με τις beta-women, να καταλάβει το λάθος του και μετά θα σε κρυφοκοιτάζει στα social.

Πως μπορεί να αντισταθεί στη γοητεία σου; Είναι απλά θέμα χρόνου, περίμενε...

ΕΣΥ, μόνο ΕΣΥ αξίζεις, κανείς άλλος!

Serceg

# 27 στις 17/7/2022
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Βιωσε το παλικαρι την αρνηση σου και την εκανε με ελαφρα πηδηματακια...

ΚΥΡΙΟΣ... 

Ευχομαι να βρει αυτό που του αξιζει... 

Εσύ πες τωρα πως σε χαρακτηριζεις με οσα γραφεις... 

Kristina_

# 28 στις 17/7/2022
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Μπαγκλαντές
Απαντήσεις: 2.831

Βρε κοριτσι πολυ μπερδεμενα τα  χεις στο μυαλο σου,,,εχουν γραψει τα χειροτερα για το προσωπο σου,,,οχι αδικα,,,και εσυ απλα ρωτας τωρα γιατι ο αλλος που εδινα τα διολα απο οσα ζητσουσες και που ηθελε να σε κανει ευτυχισμενη σταματησε να ειναι κοροιδο? Και γιατι σε περιφρονει???Σαν τι θες να σου πουμε τωρα???

Οκ θα σε ρωτησω εγω: πολυ σωστα πραττει, επιτελους!!! Εσυ ονως γιατι θεωρεις οτι «αξιζεις» κατι διαφορετικο? Ειλικρινα θα θελα να διαβασω την απαντηση σου σε αυτο

Παράθεση:
Σχόλιο # 25 από despoin88
Καταλαβαίνω πολύ καλά τι μου λέτε. Απλά δεν μπορώ να χωνέψω και να εξηγήσω την συμπεριφορά του. Όπως σας εξήγησα ήταν πολύ δοτικός άνθρωπος. 10 έδινε 5 έπαιρνε πίσω από μένα. Ήθελε να με κάνει ευτυχισμένη. Φοβάμαι να κάνω κάποια κίνηση μην φάω τα μούτρα μου. Η αδιαφορία του είναι που με σκοτώνει. Με περιφρονεί.

Αρέσει στα μέλη girl_aloud, Enikos

despoin88

# 29 στις 17/7/2022
author
Γυναίκα / 34 / Ελεύθερη
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο
Απλά ήμουν σε μια σχέση που τον είχα δεδομένο και του έκανα κάποια πράγματα τα οποία ανεχοταν. Δεν πήγα με κάποιον άλλον για να το ξεκαθαρίσω. Ανεχοταν καταστάσεις αυτό εννοώ. Τσακωνομασταν αρκετά αλλά λύση δεν βρισκόταν. Τον έβλεπα ότι έκανε πίσω και εγώ αυτό το εκμεταλλευομουν. Δυστυχώς. Και ήξερα ότι θα ήταν εκεί σε όλα. Αλλά εμένα αυτό με κούρασε. Και ήθελα να το ληξω για να προχωρήσω. Να κάνω ένα νέο ξεκίνημα. Στεναχωρήθηκα που του φέρθηκα έτσι. Κλείστηκα στον εαυτό μου. Τον παραμέλησα. Έχω πάρει 4 κιλά από τότε. Το έριξα στο φαι. Δεν μπορώ να τον αντικρίσω από κοντά. Μια φορά τον είδα τυχαία στον δρόμο και άλλαξα δρόμο. Με έπιασε πανικός. Πρέπει να το κατάλαβε. Αλλά εκείνη την ώρα δεν σκέφτηκα τι θα είπε. Σίγουρα και αυτός κουράστηκε. Ίσως να τα σκέφτηκε με καθαρό μυαλό και να είπε ότι δεν αξίζει να είμαι μαζί της και για αυτό να μην με ενοχλησε.

Xenia_Z

# 30 στις 17/7/2022
author
Γυναίκα / 75 / Ελεύθερη
Ιαπωνία
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 430
Οι άνθρωποι εξελίσσονται. Αλλάζουν. Ο άνθρωπος αυτός πολύ απλά αποφάσισε να βάλει τελεία. Αν σου είχε κάτσει κάποια από τις επόμενες γνωριμίες θεματοθέτρια, δε θα σε απασχολούσε η εξαφάνιση του πρώην. Ο,τι σας χώρισε ζει και βασιλεύει. Όλες αυτές οι σκέψεις που κάνεις είναι χάσιμο χρόνου και θέμα πληγωμένου εγωισμού, όχι συναισθημάτων για τον πρώην. Αυτό που πρέπει να σε απασχολεί είναι να μάθεις από τα λάθη που κάνατε και να πας παρακάτω.
Αρέσει στο μέλος vanarabit

Enikos

# 31 στις 17/7/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Παράθεση:
Σχόλιο # 28 από Kristina_

Βρε κοριτσι πολυ μπερδεμενα τα  χεις στο μυαλο σου,,,

Αρέσει στο μέλος Kristina_

apolitiii

# 32 στις 17/7/2022
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Ηνωμένο Βασίλειο UK
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 1.115

Βρε τι είναι αυτή??? 

Πραγματικό τζουκ μποξ... Δίνεις αντί για κέρμα μια απάντηση και παίζει δέκα...
 Μπλα μπλα και τα κουκιά μπαγλαν!!!

Αρέσει στα μέλη MiltosRNLI1930, Chs_86 και σε ακόμα 3 μέλη.

Hellboy_

# 33 στις 17/7/2022
author
Ανδρας / 34 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Εύοσμος
Απαντήσεις: 176

εχω ερθει μονο για τα σχολια...

Αρέσει στα μέλη Chs_86, vanarabit

Enikos

# 34 στις 18/7/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Μηπως εμφανιατηκε αυτο το λεσι?...

Αρέσει στα μέλη tzoulia59, vidar70 και σε ακόμα 1 μέλος.

Persefoni__

# 35 στις 18/7/2022
author
Γυναίκα / 53 / Διαζευγμένη
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Απαντήσεις: 418

#3 Αγαπητέ Ρόκερ ...

μα... πώς τα λέτε έτσι απότομα!!! 

Παράθεση:
Σχόλιο # 3 από Rocker_65

# 1Η γνώμη μου : Δεν αξίζεις να σου δώσει την ελάχιστη σημασία ο οποιοσδήποτε άνδρας · πόσο μάλλον στο να θελήσει να έχει κάτι μαζί σου.

Αρέσει στο μέλος giorgos170

Persefoni__

# 36 στις 18/7/2022
author
Γυναίκα / 53 / Διαζευγμένη
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Απαντήσεις: 418

# 32

δάκρυσα απ τα γέλια !!! 

Παράθεση:
Σχόλιο # 32 από apolitiii

Βρε τι είναι αυτή??? 

Πραγματικό τζουκ μποξ... Δίνεις αντί για κέρμα μια απάντηση και παίζει δέκα...
 Μπλα μπλα και τα κουκιά μπαγλαν!!!

Αρέσει στα μέλη giorgos170, apolitiii

XorisLogia

# 37 στις 19/7/2022
author
Ανδρας / 42 / Ελεύθερος
Απαντήσεις: 3

χωρις πολλα λογια

Ο μονος λογος που το συζητας ειναι επειδη δεχθηκε αυτο που θελεις με αξιοπρεπεια (κατι που συνηθως δεν υπαρχει).

Ουτε εσυ τον θελεις, τον ειχες βαρεθει θανατηφορα. Οταν αγαπαμε δεν βαριομαστε.
Ακομα και να εκανες κινηση και αυτος να ηταν θετικος, παλι θα εφτανες στο ιδιο αποτελεσμα με μαθηματικη ακριβεια.
Ξεχνατο και συνεχισε την ζωη σου, κριμα να χανεις χρονο για εναν πληγωμενο εγωισμο!!!
Αρέσει στα μέλη Paralia48, Enthalpient και σε ακόμα 1 μέλος.

Chs_86

# 38 στις 20/7/2022
author
Ανδρας / 36 / Ελεύθερος
Απαντήσεις: 25

Δέσποινα... η τρόλλαρεις ή ρετάρεις... Ένα από τα δύο, δεν μπορώ να πειστώ ότι τα λές σοβαρά όλα αυτά... 

Αρέσει στα μέλη Paralia48, vanarabit και σε ακόμα 1 μέλος.

tayri

# 39 στις 21/7/2022
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Συνηθισμένη περίπτωση. Μου θυμίζει τη δική μου. Αφού μου τα έκανε τσουρέκια και την έστειλα, τώρα θέλει να τα ξαναβρούμε, επίμονα και πιεστικά.

Αλλά, τώρα το πουλάκι πέταξε και είμαι αλλού.

Άρα ο τύπος, όπως καλά ξέρεις, δεν είναι βλήμα για να κοιτάει πίσω και προχωράει τη ζωή του παρακάτω, Γιατί αν επέστρεφε, ξέρετε και οι δύο ότι στη θέση των τσουρεκίων θα αποκτούσε Ζέπελιν.

despoin88

# 40 στις 22/7/2022
author
Γυναίκα / 34 / Ελεύθερη
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο
Μπορεί να τον χώρισα εγώ αλλά αισθάνομαι σαν να με έχει χωρίσει εκείνος. Η πλήρης αδιαφορία από αυτόν. Έκανα κάποιες πολύ μικρές κινήσεις που δεν του δείχνω ξεκάθαρα κάποια πράγματα αλλά δεν μπορώ να κάνω και πολλά. Ευχαριστώ για τις γνώμες σας και ας είναι οι περισσότερες προς το πρόσωπο μου απαξιωτικές.
Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε

Ο τρόπος λειτουργίας και οι κανόνες των forum του Sxeseis αλλάζουν!

Για λίγες ημέρες και μέχρι την ολοκλήρωση αυτών των αλλαγών η δυνατότητα αποστολής νέων θεμάτων και απαντήσεων δεν είναι θα δυνατή.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.