Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Στον εγκέφαλο ενος αρσενικού(???)...

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234

clear_soul

# 1 στις 3/8/2022
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Στον εγκέφαλο ενος αρσενικού(???)...

Πήρα το θάρρος να γράψω γιατί διάβασα πολύ όμορφες, εύστοχες και χιουμοριστικές απαντήσεις σε κάθε θέμα (ελπίζω να φανείτε επιεικείς και να με κάνετε και εμένα να γελάσω)...

Λοιπόν, ξεκινώ... Δεσποινής ετων 39 εδω...ανύπαντρη σε μια κλειστή κοινωνία, πηγαίνω ησυχη κι ωραία κάθε μέρα στη δουλίτσα μου...πριν 4 μήνες λοιπόν σκάει , από το πουθενά, να τον εξυπηρετησω, μια φίρμα εδώ στα μέρη μας(δεν είχαμε γνωριστεί ποτέ πριν, εγω τον ηξερα) ιδιαίτερη προσωπικότητα... Τον κατασυμπαθησα γιατί δε φάνηκε να είναι ξυπασμένος...Τον εξυπηρέτησα, ηρθε 2-3 φορές ακόμα,εστειλε κ την αδερφή του στο ασχετο μια μέρα... Ούτε μου πέρασε από το νου τίποτα το παρακάτω οπως καταλαβαίνετε... Ελα μου που μετά από ενα 20 ήμερο ο πατέρας του πηρε τη μάνα μου (γνωστοί από χρόνια) να της πει πως του άρεσα κ ότι θέλει κάτι σοβαρό... Εμένα μου σηκώθηκε η τρίχα( έχω κ τρία στρέμματα μαλλι...δν μπορούσα να κυκλοφορώ έτσι όπως καταλαβαίνετε)!!! Όχιιι ελεγα, αυτός είναι γνωστός, είναι ετσι, είναι αλλιώς, και πού να κυκλοφορήσω...Να μη σας τα πολυλογώ, με βρηκε στο φατσοβιβλίο , μου ζητησε να βγούμε...κ εγώ ΚΙΟΥΡΙΑ...τον απέρριψα, ευγενικά...αλλά κοφτά! Πως είναι γνωστός και με φοβίζει... Δε μου ξαναγραψε όμως ο ατιμος...ΤΙΠΟΤΑ! Ουυυχχχ...Κι εγω πάλι ΚΙΟΥΡΙΑ επικοινώνησα ξανά μετανιωμένη κ τον ρώτησα τι κανει...ΠΑΛΙ ΜΕ ΕΓΡΑΨΕ!! Κ εγω θυμωμενη, διεγραψα τα μηνύματα και τον ίδιο κ εκεί έληξε...Ελα μου που συνέχισα να τον σκεφτομαι...ξανάστειλα αιτημα, πριν 1 μήνα, το δέχτηκε...αλλά ουτε φωνη ούτε ακρόαση... Ε του ξανάγραψα εγώ! ΚΙΟΥΡΙΑ σου λεω (η ξεφτιλισμένη!!)... Του εξήγησα, του ζήτησα συγνώμη...κ αυτός κοφτος μου είπε πως ο τοτε τροπος μου ήταν απαγορευτικός για την οποιαδήποτε επικοινωνία...Στο τελευταίο μου μήνυμα λοιπόν που του εξηγούσα την αλήθεια για τοτε, δεν απάντησε καν...Τωρα θα μου πειτε γιατί σας εγραψα...ε! Ξερω πως τα σκ@τωσα, πως αυτός την έκανε με ελαφρά για αλλού... Πως είμαι απλά απελπισμενη κ αυτός δεν κανει για εμενα... Α! Και πως δε γίνονται προξενια στις μερες μας...Αλλά να σας πω;;; Θέλω να δω τι θα πει και το παρεάκι σας! ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΙΟΥΡΙΑ, είπαμε , ΚΑΙ ΤΡΕΦΩ ΑΚΟΜΑ ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΙ ΤΟΝΕ ΘΕΛΩ  

archagellos

# 2 στις 3/8/2022
author
Ανδρας / 56 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 3.554
'Aρεσαν+: 0%

Αγαπητη 

τα εκανες μονη σου ωπα και τωρα μαλλον δεν ισιωνει το θεμα  .

Ο τυπος ...εχει συζητησει για εσενα με την οικογενια του ...Με την οικογενια του ...το καταλαβαινεις ? 

και περνει ο πατερας του τηλ και συζηταει με την μητερα σου ...
Και εσυ το παιζει ...ΝΤΙΒΑ.

Και εγω στη θεση του τυπου Τσιγαροροχαλα θα σου εριχνα και μαλιστα μετα απο ξενυχτη, 

Και ξερεις γιατι ?

Εαν οπως λες ο τυπος ειναι "φιρμα" προφανως ψαχνει κατι το οποιο δεν ειναι απο τον ..οχλο . 

Και απο πλευρας του του εδειξες οτι εκει ανηκεις .

Keep Walking

Αρέσει στα μέλη 73Elen, User#574490 και σε ακόμα 5 μέλη.

Iraklis_pouaro

# 3 στις 3/8/2022
author
Γυναίκα / 51 / Ελεύθερη
Απαντήσεις: 145

Ναι σιγά τώρα, έγιναν όλοι ντίβες και δεν ξέρουμε που να τους βάλουμε!

Υ.Γ. έχει εγκέφαλο το συγκεκριμένο αρσενικό?
Αρέσει στα μέλη melinaki345, User#574490 και σε ακόμα 1 μέλος.

clear_soul

# 4 στις 3/8/2022
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Αρχάγγελε σε ευχαριστώ για την απάντηση...Σορρυ, αλλά δεν ξέρω πως να σου γράψω ότι απαντω σε εσενα γτ γράφω πρώτη φορα. (Αν μπορείτε πείτε μου...γραφω από κινητό).Είσαι λίγο αυστηρός απ'ό,τι διαβαζω γενικά...και δεν περίμενα κάτι άλλο. Αλλά ναι...μπορεί να εχεις δίκιο ότι το πήρε έτσι. Κατανοητή η απάντηση...Ντίβα σε καμία περίπτωση...είμαι ήπιων τονων κ με φόβισε η τόση έκθεση. Πίστεψα ότι το κάνει κ συχνά αυτό να ζητά κοπέλες... Αλλα οκ...πλέον δεν το καταλαβαίνει και λογικό...

Kristina_

# 5 στις 3/8/2022
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2.559

Τωρα εσυ μας κανεις πλακα, αλλα εστω οτι εγιναν ολα οπως τα λες

Υποθετω οτι ο τυπος ειναις την ηλικια σου,,,δεν πολυκαταλαβαινω τι «φιρμα» ειναι αλλα εστω οτι κανουμε ενα ταξιδι 50 χρονια πισω και παιζει μια τετοια ιστορια
Ο τυπος μαλλον ειναι σοβαρος και εσυ απο οτι φιανεται Δεννν οποτε τωρα δεν υπαρχει τπτ για να κανεις πια!!! Αν αυτος απογοητευτει απο τη ζωη και τις επιλογες που του δινει και ξαναεπικοινωνησει μαζι σου,,,τοτε ισως εχεις μια ευκαιρια (για να την καψεις) ακομη,,,
Παντως βρε κοριτσι μην σκας! Σκεψου οτι και ναι να του ειχες πει και να χαρε βγει απο την αρχη, εεε τι πιθανοτητες ειχε  να εξελιχθει η ιστορια καλυτερα??? Μηδαμινες μου φαινεται 
(Εγκρινεις την απαντηση μου??? )
Αρέσει στα μέλη 73Elen, Rocker_65 και σε ακόμα 2 μέλη.

Enikos

# 6 στις 3/8/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 28.864

Ζορικα τα πραματα, για να σωθει η κατασταση Αφροξυλανθη...

Κατ' αρχας εχει ξεκινησει με τροπο "ελατε να μας πιασετε"...

Που σε ξερει αυτος ο φιρμας τοσο καλα, ωστε να βαλει μεσον τον πατερα του, να παρει τη μανα σου, να πουνε αυτα τα φρικιαστικα του χιλια οχτακοσα τριαντα τεσσερα?...

Εσυ απο την αλλη με το σταρτ της μιζας δεν ηθελες, αλλα μετα τη σουπα ηθελες?...

Που εχετε μπλεξει ολοι μαζι, εκει περα?...

Και να πεις οτι εισαστε τιποτα πιτσιρικια?...Δις ετων 39 μας συστηνεσαι, να μην ειναι και ο αλλος εκει γυρω?...

Σε κανει κρα, μετα την πορτα που εφαγε και εσυ θυμωνεις και σβηνεις τα ιερα μνμτα του φβ!!! 

Μετα κανα μηνα ξανα τα ιδια. λες οτι τα σκ@τωσες αλλα αποφασιζεις οτι ΑΥΤΟΣ δεν κανει για σενα...

Μπα, το αντιθετο συμβαινει Δωροθεα!!!...

Δε μου λες? Δεν μου δινεις το τηλ του να του σπικαρω δυο τρεις κουβεντες του αθρωπου, (με τον μπαμπα γκομενικα και αυτος...αααλος αυτος), μπας και λυγισει και παθει καμια νιλα με σενανε?...

Εσυ κατα πως τα λες, μπορει να πει κανα οκ για εξοδο ο ανθρωπος και να του πεις "οχι βρε αλητη, για ποιαν με περασες?"...

Σου τοχω, εδω που τα λεμε μεταξυ μας...

Αρέσει στα μέλη Helenaki4, Persefoni__ και σε ακόμα 4 μέλη.

vanarabit

# 7 στις 3/8/2022
author
Γυναίκα / 75 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ιλιον
Απαντήσεις: 1.380

##

Η ελπίδα λένε ότι "πεθαίνει" πάντα τελευταία ..

Αρέσει στα μέλη melinaki345, SPACE00TUBE

tayri

# 8 στις 3/8/2022
author
Ανδρας / 50 / Ελεύθερος
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 861

Πεθαίνει όμως!

Παράθεση:
Σχόλιο # 7 από vanarabit

##

Η ελπίδα λένε ότι "πεθαίνει" πάντα τελευταία ..

Αρέσει στα μέλη Rocker_65, Enikos

tayri

# 9 στις 3/8/2022
author
Ανδρας / 50 / Ελεύθερος
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 861

Δεν ξέρω αλλά... ο δικός μου αρσενικός εγκέφαλος δουλεύει ως εξής:

Είπες όχι, δεν απάντησες στο μήνυμα ή δεν έδειξες ενδιαφέρον = DELETE

Τώρα τι είδους αρσενικός είναι αυτός που του κανονίζουν οι γονείς τις σχέσεις του, άλλο καπέλο αυτό!

Αρέσει στα μέλη alisida, melinaki345 και σε ακόμα 3 μέλη.

archagellos

# 10 στις 3/8/2022
author
Ανδρας / 56 / Διαζευγμένος
Απαντήσεις: 3.554

Παράθεση:
Σχόλιο # 4 από clear_soul
Αρχάγγελε σε ευχαριστώ για την απάντηση...Σορρυ, αλλά δεν ξέρω πως να σου γράψω ότι απαντω σε εσενα γτ γράφω πρώτη φορα. (Αν μπορείτε πείτε μου...γραφω από κινητό).Είσαι λίγο αυστηρός απ'ό,τι διαβαζω γενικά...και δεν περίμενα κάτι άλλο. Αλλά ναι...μπορεί να εχεις δίκιο ότι το πήρε έτσι. Κατανοητή η απάντηση...Ντίβα σε καμία περίπτωση...είμαι ήπιων τονων κ με φόβισε η τόση έκθεση. Πίστεψα ότι το κάνει κ συχνά αυτό να ζητά κοπέλες... Αλλα οκ...πλέον δεν το καταλαβαίνει και λογικό...

Πιστευεις οτι βαζει συχνα τον πατερα του ...να περνει τηλ γονιους κοριτσιων και να τις ζηταει ? 

Αγαπητη ...κατι δεν σκεφτηκες καλα  .

Διαγραψε την ολη κατασταση και προχωρα 

Keep Walking 

Αρέσει στα μέλη alisida, Persefoni__ και σε ακόμα 1 μέλος.

clear_soul

# 11 στις 3/8/2022
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Πωπω...διαβάζω τις απαντήσεις και κατάλαβα πόσο παρεξηγείται ο γραπτος λόγος... Φάνηκα λίγο ξεπεταγμένο ε;;; Χαχαχα! Βρε παιδια!! Εγώ χρησιμοποίησα λίγο το χιούμορ μου γτ είναι ψιλοαστείο αυτο που μου συμβαίνει...Το αντίθετο... Είμαι τόσο ντροπαλή που δυσκολεύομαι να σε κοιτάξω κ στα μάτια χωρίς να κοκκινήσω...απλά λόγω δουλειάς οφείλω να βγαζω τα καλά μου στοιχεία κ να μη ντρέπομαι (μη με πτροβολάτεεε!!). Σοβαρότατη ειμαι, σπουδαγμένη από καλη οικογένεια...κι αυτά εδω μαθαίνονται...φαινονται!!! Του φερθηκα και πολύ καλά όταν με συναναστράφηκε... Είμαι όμως ανασφαλης...οταν με πλησιαζει καποιος ούτε που μου περνά απο τ νου κάτι... Πόσο μάλλον με κάποιον που συναναστρέφεται τόσες γυναίκες...Είναι μουσικός...τι αλλο να είσαι στην Κρητη κ να είσαι φίρμα βρε παίδες;;;!!! Το ξέρω δε σώνεται...πάει ο γαμπρός!!! (χαχαχα! Προφανώς δεν μπορώ να βγάλω χιουμορ από το γραπτό λόγο... (( ).

clear_soul

# 12 στις 3/8/2022
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Α ξέχασα να γράψω πως είναι 42 εκείνος... Ντάξει...σας λειπουν πληροφορίες... Σορρυ παίδες!!!Όσο για το μπλεξιμο των σογιών, εδω στην Κρήτη συμβαίνει κ μάλιστα συχνά...ακόμα κ αν είσαι μεσήλιξ οπως στην περίπτωσή μας καλή ωρα (αφού γέννησαν ζαβά παιδιά...κάτι πρέπει να κανουν κι οι γονείς...)...

clear_soul

# 13 στις 3/8/2022
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Enikos... Είσαι υ-πέ-ρο-χος κι ας με βρίζεις με το γάντι... Χαχαχα! Το τηλεφωνάκι να στο δώσω,αν θες να μας τα βρεις! Τα λες τόσο ωραία!! Χαχαχα!!!Γι'αυτές τις απαντήσεις έβαλα αυτον τον τίτλο...για να καταλάβω πώς σκέφτεστε και τι σας απωθεί...Απλά σας εχω νέα...κι εσείς μας παιδεύετε με διάφορα, αλλά όταν ενδιαφερόμαστε πραγματικά και δείξετε μεταμέλεια...εμείς σας δεχόμαστε! Προφανώς και δεν ενδιαφέρεται... Και στο κάτω κάτω τι του είπα αγαπητέ μου;;; Ένα όχι του είπα το οποίο το μετάνιωσα! Δεν τον έκανα αφίσα στο Σύνταγμα να τον πετροβολούν!!!

vanarabit

# 14 στις 3/8/2022
author
Γυναίκα / 75 / Διαζευγμένη
Απαντήσεις: 1.380

#

DUM SPIRO SPERO ..( Όσο αναπνέω ζω ..( Ελπίζω ) ... 

Υ.Γ) Κάποια στιγμή όλοι θα πεθάνουμε  .. μπρρρ ..

Παράθεση:
Σχόλιο # 8 από tayri

Πεθαίνει όμως!

Αρέσει στο μέλος tayri

Serceg

# 15 στις 3/8/2022
author
Γυναίκα / 44 / Σε διάσταση
Απαντήσεις: 118

Δεν καταλαβα, θελεις να σε κανουμε να γελασεις με σενα;

Δλδ μας προετοιμαζεις οτι ακολουθει γελοιο θεμα με σενα πρωταγωνιστρια;
Και σοβαρες απαντησεις δεν θα ειναι επιεικεις γι αυτο ας το ριξουμε στο καλαμπουρι...στον δικο σου κοριτσι ψαξε πρωτα τι συμβαινει και μετα ασχολησου με τον αρσενικο... 
Αρέσει στα μέλη melinaki345, User#574490

SPACE00TUBE

# 16 στις 3/8/2022
author
Ανδρας / 57 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Μελίσσια
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 76

γυαλινο...

Παράθεση:
Σχόλιο # 3 από Iraklis_pouaro

Ναι σιγά τώρα, έγιναν όλοι ντίβες και δεν ξέρουμε που να τους βάλουμε!

Υ.Γ. έχει εγκέφαλο το συγκεκριμένο αρσενικό?

Evelina_985

# 17 στις 3/8/2022
author
Γυναίκα / 33 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Αγιος Αθανάσιος
Απαντήσεις: 1
Αγαπητή μου, κόλλησες γιατί σε απορριψε. Κοινώς, σε έφτυσε. Αν συνέχιζε να σε πολιορκεί, θα του έκανες χειρότερα. Από ότι φαίνεται, ο κύριος αναζητά μια ισορροπημένη γυναίκα για σοβαρά πράγματα... Και εσύ του έδειξες πως είσαι τουλάχιστον ανωριμη. Ο λόγος της απόρριψης είναι ανόητος, επιεικώς... Τι σημαίνει είναι γνωστός; Εσύ τι είσαι άγνωστη; Υποτιμάς τον εαυτό σου και δείχνεις χαμηλή αυτοεκτιμηση. Ξεκόλλα λοιπόν από τον κύριο και να σου γίνει μάθημα... Δεν μπορεί κανείς να παίζει με τα αισθήματα του άλλου. Όποιος κι αν είναι ο άλλος. Πρώτα και πάνω από όλα είμαστε άνθρωποι. Το να εκτεθείς είναι εύκολο, το να κρατήσεις την αξιοπρέπεια σου, θέλει πολύ κόπο.
Αρέσει στα μέλη melinaki345, User#574490 και σε ακόμα 2 μέλη.

Oxaman

# 18 στις 3/8/2022
author
Γυναίκα / 77 / Χήρα
Χιλή
Απαντήσεις: 308
Κοίτα... δυσκολευόμαστε να κατανοήσουμε τους κοινούς αρσενικούς...πώς να πιάσουμε τις φίρμες? χαχαχαχαχαχα.Έχει να κάνει και με το πόσο μεγάλη φίρμα είναι.χαχαχα.
Αρέσει στα μέλη Rocker_65, Qwerty____55 και σε ακόμα 6 μέλη.

clear_soul

# 19 στις 3/8/2022
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Πάντως ειναι πολύ ενδιαφέρουσες ολες οι απόψεις και σας ευχαριστώ! Λάθη ολοι κάνουμε και παραδεχτειτε το παίδες!! Δεν μπορεί κανεις να μετανιωσει για κάτι?? Αλλά οκ...ναι...εγώ αναγνωριζω τι έκανα κ έληξε...απλά το συζητω γιατί είδα πως εχουν ενδιαφερον οι συζητήσεις σας.Ευχαριστώ όπως και να εχει!!

Oxaman

# 20 στις 3/8/2022
author
Γυναίκα / 77 / Χήρα
Χιλή
Απαντήσεις: 308
Αν είναι ο πρόεδρος του χωριού μην περιμένεις χαχαχαχα...Σιγά μην ρίξει τα μούτρα του ...δεν φτάνει που τον έφτυσες που θα μπορούσε να έχει την καλύτερη???Πώς τόλμησες???χαχαχαχα
Αρέσει στα μέλη melinaki345, User#574490
Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234
Δεν μπορείτε να απαντήσετε