Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Καλό καφεδάκι

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234

Serceg

# 41 στις 29/8/2022
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Θα πω ακόμη για την καφετέρια που έγραψα πάνω δεν την πολυσυμπαθώ...την θεωρώ κάτι σε σπαταλη χρονου και τεμπέλικο... Πάνω από 1.5 ώρα δεν το μπορώ, προτιμώ να μιλώ και να περπατώ αν χρειάζεται να συνεχιστεί... Την τελ φορα θυμάμαι ήταν μια αντροπαρέα γύρω στα 30, ε όσο ήμουν εκεί όλοι τους το ένα χέρι είχε το κινητό το άλλο τον καφέ...μια κουβέντα δεν αντάλλαξαν, τι να πω...οπως και το ζευγαράκι πιο κει κάθονταν δίπλα και κοιτούσαν μπροστά σαν μούμιες, ούτε αυτοί κουβέντα κιχ μιλάμε...τωρα όλοι αυτοί διασκεδασαν μάλλον...δεκτο, τι να πω...Ο καθένας έχει την δική του αποψη ζωης και λειτουργια της... 

Στην δουλειά θεωρώ διάλειμμα τα πειράγματα με τους υπολοιπους να γελάσω...θεωρώ ότι σ αυτη έχεις και την ευκαιρία να ελαττώσεις το τσιγάρο... 

dimitrisx66

# 42 στις 29/8/2022
author
Ανδρας / 56 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Ερυθραία
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 298
'Aρεσαν+: 0%
Μια και πιάσαμε την κουβέντα για το καφενείο, παρατήρησα ότι διεγράφησαν ΟΛΑ τα θέματα του Πανταζή. Κλειδωμένα και ελεύθερα. Πήρε σύνταξη;
Αρέσει στα μέλη Paralia48, alexandriani1

alisida

# 43 στις 30/8/2022
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 37
Απαντήσεις: 9.939

Παράθεση:
Σχόλιο # 42 από dimitrisx66
Μια και πιάσαμε την κουβέντα για το καφενείο, παρατήρησα ότι διεγράφησαν ΟΛΑ τα θέματα του Πανταζή. Κλειδωμένα και ελεύθερα. Πήρε σύνταξη;

Enikos

# 44 στις 30/8/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 30.111

Απορω, απορω ειλικρινα ομως...

Τοσο πολυ οτιναναι?...

Δεν το χωραει ο νους μου...

Τι να πω...

Herman123

# 45 στις 30/8/2022
author
Ανδρας / 49 /
Ν. Αττικής (Δυτική) / Ανω Λιόσια
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 82

Ωραία η οικολογική συνείδηση που το βλέπει η θεματοθετης. Αλλά πως να αρνηθώ το σερβίρισμα του καφέ από μια όμορφη καλλιγραμμη κοκκινομάλλα που είναι και της μόδας να μου σερβίρει σε ένα αντιοικολογικο ποτηράκι μιας χρήσης με λαμπερό χαμογελο, αδυνατώ να την πληγωσω 

Αρέσει στο μέλος hornet19

squirrel-b1968

# 46 στις 30/8/2022
author
Γυναίκα / 54 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Απαντήσεις: 622
...προτιμώ να μιλώ και να περπατώ ...Όσες φορές (ελάχιστες) δοκίμασα φραπέ, καπουτσίνο, εσπρέσο ανέβασα παλμούς... Υ.Γ.στο χωριό μου κάπως τους λεγανε αυτουνους...πάρε κ ένα αζαξ...άκου που σου λέω...να είναι καθαρά τουλάχιστον.. τα παράθυρα.
Αρέσει στο μέλος vanarabit

Enikos

# 47 στις 31/8/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Τελικα, ποτε ισχυει το..."γουστα ειναφτα"?...

Δυστοπια η ουτοπια?...

Πως βολευει?...

squirrel-b1968

# 48 στις 31/8/2022
author
Γυναίκα / 54 / Διαζευγμένη
Απαντήσεις: 622
Σχόλιο 27/41...Μόνη σου τα λες...Σκίουρος που γελάει δυνατά...εμμμ
Αρέσει στο μέλος vanarabit

Serceg

# 49 στις 31/8/2022
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Ναι σκουρε με τα κορίτσια αυτό κάνουμε και τις παρεσυρα εγώ σ αυτο... 

Μετα το κατσιο στην καφετέρια αν θέλουμε συνέχεια στην κουβεντα πάμε για περπάτημα...και το προτιμώ να μιλώ και να αλλάζει η εικόνα γύρω μου... Και για τον καφέ πρώτη φορά ακούς να προκαλεί ταραχή; εσύ έχεις συνηθίσει στους 4 τον οργανισμό σου και καλα κάνεις...Τώρα αυτό με το χωριό επειδή δεν έχεις τι να πεις το γύρισες στους χαρακτηρισμους...αντε πες τι λένε...

Υ. Γ ηρέμησε κόψε τον έναν τουλάχιστον...στο πρώτο ποστ είπα περί ορέξεως την αποψη μου... δεν αναφέρθηκα σε σένα, εσύ τωρα γιατί τέτοια μύγα μετά δεν ξέρω ειλικρινά... και βλέπω οτι το συνεχίζεις... 

Enikos

# 50 στις 31/8/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Αργει η ατακα με τον αδειο τενεκε?...

hornet19

# 51 στις 31/8/2022
author
Ανδρας / 54 / Ελεύθερος
Θέματα: 11
Απαντήσεις: 2.346
Άλλοι τον λατρεύουν τον καφέ, άλλοι σηκώνουν πολλούς σε μια ημέρα .. εγώ από τότε που ξενυχτούσα νέος, πολύ νέος.. να διαβάζω για τις εξετάσεις, δεν ξέρω, με ανακάτευε άσχημα. Προτιμούσα να αποκοιμηθώ και να μην τελειώσω την επανάληψη, παρά να με πονάει το στομάχι. Κάτι σαν το τσιγάρο δηλαδή, που με έπνιγε και δεν μπορούσα να ρουφήξω τον καπνό μέσα.

- Κοντολογίς: Καλά πήγε κι αυτό (..για μένα)

Αρέσει στο μέλος MiltosRNLI1930

MiltosRNLI1930

# 52 στις 31/8/2022
author
Ανδρας / 61 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 6.582

Εγω φιλε ,που ειμαι απο τους πρωτους που γραφτηκαν στο Sxeseis νομιζω οτι ο Πανταζης δεν ειναι υπαρκτο προσωπο ! 

Παράθεση:
Σχόλιο # 42 από dimitrisx66

Αρέσει στα μέλη dimitrisx66, alexandriani1

MiltosRNLI1930

# 53 στις 31/8/2022
author

Ειχα παει στο Χαλιφαξ Καναδα για ενα δεξαμενισμο για την προπελα που χτυπησε στους παγους αν και το πλοιο ηταν ice class 1A και απεναντι απο το ξενοδοχειο ηταν ενα μαγαζι καφε και καφετερια που δεν ειχα δει ποτε στη ζωη μου Ολοι οι τοιχοι ξυλινα ντουλαπια με συρταρια που εγραφαν τα χαρμανια ολου του κοσμου .Τετοιο πραγμα δεν ειχα ξαναδει πουθενα 

Το βραδυ φορεσα τις ωτασπιδες μου και κοιταζα εξω τους παγους με - 18 βαθμους Ελληνικους οχι Αμερικανικους
Αρέσει στα μέλη saga-saga, Enikos

Paralia48

# 54 στις 31/8/2022
author
Γυναίκα / 56 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 31
Απαντήσεις: 9.841

Παράθεση:
Σχόλιο # 45 από Herman123

Ωραία η οικολογική συνείδηση που το βλέπει η θεματοθετης. Αλλά πως να αρνηθώ το σερβίρισμα του καφέ από μια όμορφη καλλιγραμμη κοκκινομάλλα που είναι και της μόδας να μου σερβίρει σε ένα αντιοικολογικο ποτηράκι μιας χρήσης με λαμπερό χαμογελο, αδυνατώ να την πληγωσω 

μα μπορείς να το πεις πολύ γλυκά: <<Μήπως να σκεφτείτε τα μελλοντικά παιδάκια σας, που αν μοιάζουν στη μανούλα τους, θα είναι τόσο όμορφα και που ίσως να είναι και δικά μου παιδάκια; Ας μην τους αφήσουμε κληρονομιά έναν πλανήτη γεμάτο πλαστικά>>

Αρέσει στα μέλη Herman123, vanarabit και σε ακόμα 1 μέλος.

Paralia48

# 55 στις 31/8/2022
author
Αλλη χώρα

Παράθεση:
Σχόλιο # 53 από MiltosRNLI1930

Ειχα παει στο Χαλιφαξ Καναδα για ενα δεξαμενισμο για την προπελα που χτυπησε στους παγους αν και το πλοιο ηταν ice class 1A και απεναντι απο το ξενοδοχειο ηταν ενα μαγαζι καφε και καφετερια που δεν ειχα δει ποτε στη ζωη μου Ολοι οι τοιχοι ξυλινα ντουλαπια με συρταρια που εγραφαν τα χαρμανια ολου του κοσμου .Τετοιο πραγμα δεν ειχα ξαναδει πουθενα 

Το βραδυ φορεσα τις ωτασπιδες μου και κοιταζα εξω τους παγους με - 18 βαθμους Ελληνικους οχι Αμερικανικους

κι δε με πήρες μαζί ε; Μπράβο σου!

Αρέσει στο μέλος alexandriani1

Paralia48

# 56 στις 31/8/2022
author
Αλλη χώρα

Παράθεση:
Σχόλιο # 52 από MiltosRNLI1930

Εγω φιλε ,που ειμαι απο τους πρωτους που γραφτηκαν στο Sxeseis νομιζω οτι ο Πανταζης δεν ειναι υπαρκτο προσωπο ! 

Είναι βρε υπαρκτός. Είναι και τριαθλητής νομίζω. Κάτσε θα ξαναπεράσει.

Αρέσει στο μέλος MiltosRNLI1930

alexandriani1

# 57 στις 31/8/2022
author
Γυναίκα / 59 / Διαζευγμένη
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 1.807

Παράθεση:
Σχόλιο # 54 από Paralia48

μα μπορείς να το πεις πολύ γλυκά: <<Μήπως να σκεφτείτε τα μελλοντικά παιδάκια σας, που αν μοιάζουν στη μανούλα τους, θα είναι τόσο όμορφα και που ίσως να είναι και δικά μου παιδάκια; Ας μην τους αφήσουμε κληρονομιά έναν πλανήτη γεμάτο πλαστικά>>

alexandriani1

# 58 στις 31/8/2022
author

Γεννήθηκες καλό παιδί ρε hornet. Από μικρός δεν γουσταρες τσιγάρο και καφέ; Πώς τα κατάφερνες; σε θαυμάζω.

Φαντάσου εγώ με το που μπουσούλησα έγλυφα το κατακάθι απ' το φλυτζάνι των γονιών. 

Αργότερα, στην πρώτη εφηβεία, έκλεβα τις βασιλικές γόπες από το τασάκι του πατέρα μου.

Δεν υπάρχει σωτηρία. Ούτε καν η Σωτηρία...

https://www.youtube.com/watch?v=9qx-LsuLi-o&ab_channel=%CE%95%CE%BD%CE%A4%CE%B5%CF%87%CE%BD%CE%BF

Παράθεση:
Σχόλιο # 51 από hornet19
Άλλοι τον λατρεύουν τον καφέ, άλλοι σηκώνουν πολλούς σε μια ημέρα .. εγώ από τότε που ξενυχτούσα νέος, πολύ νέος.. να διαβάζω για τις εξετάσεις, δεν ξέρω, με ανακάτευε άσχημα. Προτιμούσα να αποκοιμηθώ και να μην τελειώσω την επανάληψη, παρά να με πονάει το στομάχι. Κάτι σαν το τσιγάρο δηλαδή, που με έπνιγε και δεν μπορούσα να ρουφήξω τον καπνό μέσα.

- Κοντολογίς: Καλά πήγε κι αυτό (..για μένα)

Αρέσει στα μέλη hornet19, MiltosRNLI1930

alexandriani1

# 59 στις 31/8/2022
author

Δεν είναι άνθρωπος, είναι ιδέα

Παράθεση:
Σχόλιο # 52 από MiltosRNLI1930

Αρέσει στα μέλη Paralia48, vanarabit και σε ακόμα 1 μέλος.

MiltosRNLI1930

# 60 στην 1/9/2022
author

Παράθεση:
Σχόλιο # 55 από Paralia48

κι δε με πήρες μαζί ε; Μπράβο σου!

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234
Δεν μπορείτε να απαντήσετε

Ο τρόπος λειτουργίας και οι κανόνες των forum του Sxeseis αλλάζουν!

Για λίγες ημέρες και μέχρι την ολοκλήρωση αυτών των αλλαγών η δυνατότητα αποστολής νέων θεμάτων και απαντήσεων δεν είναι θα δυνατή.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.