Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

πως να την φέρω πίσω;

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Kristina_

# 21 στις 31/8/2022
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Μπαγκλαντές
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2.831
'Aρεσαν+: 0%

Φωτο θεμεεε  εμεις κυκλοφορουμε ,,,μινιμαλ και φωτο δεν εχει 

Παράθεση:
Σχόλιο # 18 από Enikos

Εμεις στο σπιτι μεσα κυκλοφοραμε ντυμενοι υπερπαραγωγες...

Ναι...

Αρέσει στο μέλος Enikos

Enikos

# 22 στις 31/8/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 30.111

Τι να δεις καλε? Ενα λυκοτομαρο θα δεις, το οποιο καλυπτει ολο το κορμι, σκουφο απο καστορα σαν κρανος του ΑΠΠ και αντιανεμικα γυαλια καθρεφτες για τις καθετες εφορμησεις βομβαρδισμου!!!...

Και στα ακουστικα, Μαζω...

Παράθεση:
Σχόλιο # 21 από Kristina_

Φωτο θεμεεε  εμεις κυκλοφορουμε ,,,μινιμαλ και φωτο δεν εχει 

Αρέσει στα μέλη alexandriani1, Kristina_

Oxaman

# 23 στις 4/9/2022
author
Γυναίκα / 77 / Χήρα
Χιλή
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 390
Αυτόν που φεύγει δεν μπορείς να τον φέρεις πίσω... Έφυγε γιατί δεν άντεχε άλλο...αν μπορούσε να το παλέψει θα ήταν εκεί...Τι σημαίνει θα αλλάξω?Αν ήθελες θα το είχες κάνει πριν τα πράγματα φτάσουν στο απροχώρητο.
Αρέσει στα μέλη seychelles, alexandriani1

tzoulia59

# 24 στις 4/9/2022
author
Γυναίκα / 82 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.558

οταν ακους του τυπου ,,υποσχεθηκα οτι θ αλλαξω ,,

της πηγα ανθοδεσμη ,,

και θα παω σε συμβουλο γαμου -σχεσεων 

φιλε τελος ο γαμος σχολασε ..

τι να αλλαξεις τωρα και να μην αλλαξεις ,,

αν φτανεις σε συμφωνια και υποσχεσεις  ..για να παιξεις εναν ρολο τον οποιο δεν εισαι 

αστο να παει στο διαολο ..

η γυναικα αυτη ηταν 40 ηθελε ενα παιδι ,, τι δρακους αραγε εβλεπε εκει κι οπου φυγει φυγει 

μπας και προλαβει με κανεναν την γονιμοτητα ..

δεν προκειται να ξαναγυρισει ειμαι 100 % σιγουρη ..

οσο και να την θελεις τραβα παρακατω ,,πολλοι θελουν αλλα δεν γινεται ,

,ετσι συμβαινει σ αυτη την ζωη ..και βρες τροπο να την ξεχασεις ,

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από nicke4

πως να την φέρω πίσω;

Μετα απο 3 χρόνια σχέσης αποφασισε να χωρίσουμε (40 χρονών). Όλα αυτά τα χρόνια συγκατοικουσαμε, ειχαμε οπως όλα τα ζευγαρια προβλήματα στην σχέση μας τα οποια τα ξεπερνουσαμε. Το τελευταιο καιρο όλο αυ΄το εγινε πιο εντονο και επιδεινωθηκαν τα προβλήματα, αυτά συνηθως κινουνταν γύρω απο την προσπαθεια για παιδι , σε πολλά έφταιγα εγω και αναλαμβανα πάντοτε την ευθύνη . Μετα απο μια εντονη συζητηση - τσακωμο μου ζητησε να χωρίσουμε, εγώ προσπαθησα να την μεταπισω ζητώντας την συγγνώμη και υποσχώμενος πως θα αλλάξω και πραγματικα το προσπαθησα, προσπαθησαμε να κάνουμε μια νεα αρχη και να διορθώσουμε τα κακως κείμενα, γι αμια βδομαδα τα πραγματα έδειχναν να φτιάχνουν και να επιστρέφει το χαμόγελο. Ώσπου ακριβως μετα απο μια βδομαδα ενα πρωινο μου ανακοινωσε αποφασισμενη πως πρεπει να χωρίσουμε. Έχασα την γη κάτω απο τα πόδια μου για άλλη μια φορά! Έφυγε απο το σπίτι παιρνοντας ελλαχιστα πράγματα. Δεν έχουμε καμια επικοινωνια εδώ και τρεις μέρες. Θα ήθελα σαν τρελος να γυρίσει πισω, είμαι σε συναισθηματικη καταιγιδα, νιώθω χαμενος και συντετριμενος. Προσπαθώ να μαζέψω τα κομματια μου και να σηκωθω όρθιος. Η κοπέλα μενει αυτές τις μέρες με την οικογενεια της. Πείτε μου υπάρχει περιπτωση επανασυνδεσης και αν ναι τι περναει να κάνω απο το δικό μου χέρι; Δέχτηκα την αποφαση της χωρις παρακαλια και την αφησα να παρει τον χρόνο και χώρο της. Να προσπαθήσω να την προσεγγίσω ή να αφήσω να κάνει αυτή την πρώτη κινηση. Ποσο χρόνο θα πρέπει να απέχω απο κάθε είδους επικοινωνια;  ήμουν ξεκαθαρος απο την αρχη μαζι της πως εγώ ήθελα να είμασταν μαζι. Ευχαριστω εκ των προτέρων

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε

Ο τρόπος λειτουργίας και οι κανόνες των forum του Sxeseis αλλάζουν!

Για λίγες ημέρες και μέχρι την ολοκλήρωση αυτών των αλλαγών η δυνατότητα αποστολής νέων θεμάτων και απαντήσεων δεν είναι θα δυνατή.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.

lastpost