Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Τι ζητάμε εδω μέσα...

Επιλέξτε σελίδα: (1-7)
Σελίδες 1234567

Bobeeras48

# 41 στις 22/9/2022
author
Ανδρας / 48 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Πετρούπολη
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 47
'Aρεσαν+: 0%

Qwerty

Αγαπητέ φίλε QΕιλικρινά με πηραν τα κλάματα.. Με αυτά που έγραψες... Πως δεν τα είχα δει ολα αυτα που έγραψες.. Μάλλον φταίνε τα γαλανά μάτια που εχω οπως λέει κ η αλυσίδα... Βλέπω οτι εκτός απο καθηγητής ορθογραφίας εισαι κ ψυχολογίας... Ολα αυτά που λες.. Μπορείς να τα κάνεις οπως λες.. Να μιλήσεις.. Να βγείς.. Να γνωρίσεις.. Να φάς φτυσιμο... Κ πολλα αλλά... Αλλά κρυβεσαι πισω απο ένα νικ... Χωρίς ο αλλος να σε ξέρει... Εξω στον κόσμο.. Οταν γνωρίσεις κάποιον βλέπει απο την πρωτη στιγμή πιος είσαι... Και τι είσαι.. Κ τι θες απο αυτόν που μιλάς εκείνη την στιγμή.. Σε ένα σάιτ γνωριμιών δεν μπαίνεις γιατί απέτυχες εξω.. Κάποιοι μπαίνουν για να κάνουν αυτά που δεν μπορούν να κάνουν εξω... Κ αλλοι γιατι θέλουν να το παιζουν σε διπλό ταμπλό... Συν οτι εγω έβαλα την ερώτηση τι ζητάνε εδω μέσα... Οχι τι κάνουν εδω μέσα... Για αυτό εαν κ καθηγητής που είσαι... Μαθε να ξεχωρίζεις της λέξεις...Γιατί εαν ζητάς σχεση... Μπαίνεις στα μυνήματα..Εαν ζητάς ομιλία.. Μπαίνεις στο τσατ.. Εαν θές να πάρεις γνώμες.. Μπαίνεις στο φορουμ... Εαν δεν θες τιποτα απο ολα αυτά.. Μπαίνεις πάντου... Παράδειγμα... Υπάρχουν κ άντρες κ γυναίκες που απλά παιζουν εδω μεσα γιατί εξω τρώνε τα μουτρα τους κ δεν μπορούν να το κάνουν... Έσυ σε ποια κατηγορία θα τους έβαζες μέσα στο σάιτ αυτό??? Με εκτιμήση... Μπομπ!!!
Αρέσει στα μέλη vanarabit, GIANNIS_1961 και σε ακόμα 2 μέλη.

paranomos

# 42 στις 22/9/2022
author
Ανδρας / 49 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Απαντήσεις: 1.212

Παράθεση:
Σχόλιο # 39 από Qwerty___55

Αγαπητέ Bob ,...μιας και θέλεις να διορθώσω , το γραπτό σου , θα το κανω για να μήν έχεις παράπονο ...

Αναρωτιέσαι , τι κάνουμε , εδω , σε αυτό το σάιτ γνωριμιών ...και η απάντηση ειναι απλή ,...

Κάνουμε γνωριμίες ,...με το να στέλνουμε προσωπικά μηνύματα , ο ενας στον άλλον ...

Συζητάμε στο φόρουμ ,...και ανταλλάσσουμε αποψεις ...

Επισκεπτόμαστε το , chat ,...και κουβεντιάσουμε , real time , ..με γραπτά μηνύματα ...

Ολα τα παραπάνω , ... , μας τα παρέχει , αυτο το σαιτ ...!!!

Αν φυσικά θέλουμε να κάνουμε , μια γνωριμία , εξω απο το σαιτ , στην κανονική ζωη  , ... σαφώς και μπορούμε να το κάνουμε ...!!!

Αν λοιπόν Bob , δεν μπόρεσες , να κάνεις , γνωριμίες , στην κανονική ζωή , ψάξε να βρεις , τι φταίει ...!!!

Δεν έχεις τον τρόπο ,...για να φλερτάρεις , μια γυναίκα ???

Δεν αρέσει , η εικόνα σου , ...στις γυναικες ???

Σε απορρίπτουν γενικά ,... οι γυναίκες ???

Οποτε , καλώς ήρθες , ...και εσύ στο σαιτ ... μιας και απέτυχες ,  , η , απορρίφθηκες , εκει εξω ...!!!

Και μην αναρωτιέσαι , για το τί κάνουμε εμεις εδώ ...!!!

Δες μόνο , τι δεν κατάφερες , να κάνεις εκει εξω ,...και φρόντισε , να δεις , τι θα κάνεις ...εδω ..!!!

Αν , και εδω , αποτύχεις , η , απορριφθείς , .. τότε , δεν θα φταίει κανένας άλλος , .. εκτός απο εσένα τον ιδιο ...!!!

Ωραια η αναλυση σου Q.

Συμφωνω εκτος απο ενα σημειο.

Δεν ειναι ολοι οι αποτυχημενοι εδω.

Δεν γινεται αλλωστε ενας αποτυχημενος στη ζωη του..να εχει επιτυχιες εδω.

Και εδω αποτυχιες θα εχει.

Αντιθετα  ο επιτυχημενος στη ζωη του θα εχει παντου επιτυχιες.

Εκτος αν θεωρεις επιτυχια..το να πηγαινει κανεις απο αποτυχια σε αποτυχια..

Ειναι μια αποψη και αυτο ε;

Αρέσει στα μέλη Qwerty____55, GIANNIS_1961 και σε ακόμα 2 μέλη.

NightWsh

# 43 στις 22/9/2022
author
Γυναίκα / 43 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 395

Το ότι κορέκτ σε λειτουργία ...

Κάποιος μας λυπηθηκε...

Αγαπάμε Mister Q!!!

Αρέσει στα μέλη GIANNIS_1961, Enikos και σε ακόμα 1 μέλος.

Enikos

# 44 στις 22/9/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 29.391

Ρεκλαμα και κλαμα

Μολις σας συστηθηκα για επιτυχημενος...

Αρέσει στα μέλη Qwerty____55, alexandriani1 και σε ακόμα 2 μέλη.

Qwerty____55

# 45 στις 22/9/2022
author
Ανδρας / 61 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 1.177

Σωστά το έγραψες Bob ... μπράβο , μαθαίνεις γρήγορα ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 40 από Bobeeras48

alexandriani1# 33σήμερα στις 0:14author Τι θες να μάθεις να στο μάθουμε.Θελω να μαθω πως γίνεται αυτή η παραθεση!!! Το εγραψα σωστά Q!!!

Αρέσει στα μέλη vanarabit, Enikos

Qwerty____55

# 46 στις 22/9/2022
author

Ελα βρε Bob , που σε πήραν , τα κλάματα ...

Μου αρέσεις ,...μου αρέσει το στυλ σου ,.. γιατί έχεις έναν ξεκάθαρο ,... ευθύ λόγο , και δίχως περιστροφές , ... λες αυτό που σκέφτεσαι , γι'αυτό και εγώ , σε καλωσόρισα , απο το πρώτο μου κιόλας μήνυμα ... 

Εχω μάθει , πολλά πράγματα , στην ζωη μου ...και το ιδιο , εύχομαι και σε σένα ..

Μου αρέσει επίσης το χιούμορ σου ,...

Δεν ειμαι καθηγητής ορθογραφίας ...

Είμαι όμως ...απλα , ... Psychoanalyst !!

Εχεις απόλυτο δίκιο , αυτό που περιγράφεις , για τους ανθρώπους , στον έξω κόσμο , ... όπως και στα social media ...στο διαδίκτυο ...

Ομορφα , τα γράφεις ...και μπράβο σου , ... κρατάω την πιο κάτω φράση σου  , .. γιατί , μου άρεσε...

Να είσαι καλά Bob , σου εύχομαι κάθε καλό 

Με εκτίμηση ...Q...

Το κρατώ , γιατί είναι δικό σου ..

... Εξω στον κόσμο.. Οταν γνωρίσεις κάποιον βλέπει απο την πρωτη στιγμή πιος είσαι... Και τι είσαι.. Κ τι θες απο αυτόν που μιλάς εκείνη την στιγμή.. Σε ένα σάιτ γνωριμιών δεν μπαίνεις γιατί απέτυχες εξω.. Κάποιοι μπαίνουν για να κάνουν αυτά που δεν μπορούν να κάνουν εξω... 

Παράθεση:
Σχόλιο # 41 από Bobeeras48

QwertyΑγαπητέ φίλε QΕιλικρινά με πηραν τα κλάματα.. Με αυτά που έγραψες... Πως δεν τα είχα δει ολα αυτα που έγραψες.. Μάλλον φταίνε τα γαλανά μάτια που εχω οπως λέει κ η αλυσίδα... Βλέπω οτι εκτός απο καθηγητής ορθογραφίας εισαι κ ψυχολογίας... Ολα αυτά που λες.. Μπορείς να τα κάνεις οπως λες.. Να μιλήσεις.. Να βγείς.. Να γνωρίσεις.. Να φάς φτυσιμο... Κ πολλα αλλά... Αλλά κρυβεσαι πισω απο ένα νικ... Χωρίς ο αλλος να σε ξέρει... Εξω στον κόσμο.. Οταν γνωρίσεις κάποιον βλέπει απο την πρωτη στιγμή πιος είσαι... Και τι είσαι.. Κ τι θες απο αυτόν που μιλάς εκείνη την στιγμή.. Σε ένα σάιτ γνωριμιών δεν μπαίνεις γιατί απέτυχες εξω.. Κάποιοι μπαίνουν για να κάνουν αυτά που δεν μπορούν να κάνουν εξω... Κ αλλοι γιατι θέλουν να το παιζουν σε διπλό ταμπλό... Συν οτι εγω έβαλα την ερώτηση τι ζητάνε εδω μέσα... Οχι τι κάνουν εδω μέσα... Για αυτό εαν κ καθηγητής που είσαι... Μαθε να ξεχωρίζεις της λέξεις...Γιατί εαν ζητάς σχεση... Μπαίνεις στα μυνήματα..Εαν ζητάς ομιλία.. Μπαίνεις στο τσατ.. Εαν θές να πάρεις γνώμες.. Μπαίνεις στο φορουμ... Εαν δεν θες τιποτα απο ολα αυτά.. Μπαίνεις πάντου... Παράδειγμα... Υπάρχουν κ άντρες κ γυναίκες που απλά παιζουν εδω μεσα γιατί εξω τρώνε τα μουτρα τους κ δεν μπορούν να το κάνουν... Έσυ σε ποια κατηγορία θα τους έβαζες μέσα στο σάιτ αυτό??? Με εκτιμήση... Μπομπ!!!

Αρέσει στα μέλη vanarabit, paranomos και σε ακόμα 2 μέλη.

GIANNIS_1961

# 47 στις 22/9/2022
author
Ανδρας / 60 / Διαζευγμένος
Ν. Κοζάνης / Νεάπολη
Απαντήσεις: 12

Θεωρητικά

η απάντηση είναι απλή : ο καθένας ζητά αυτό που δηλώνει ! Όμως, επειδή η ερώτηση είναι γενική και όχι εξειδικευμένη, θεωρώ ότι χρήζει περαιτέρω αναλύσεως.Omnis definitio periculosa est, κάθε ορισμός είναι επικίνδυνος, έλεγαν οι λατίνοι. Μόνο επί προσωπικού θα αναφερθώ. Ότι ζητάω, είναι δηλωμένο στο προφίλ μου. Επομένως, έχω αποσαφηνίσει το σκοπό μου και αναμένω να γίνω αποδεκτός από τη θηλυκή πλευρά της ιστοσελίδας. Για το λόγο αυτό, περιγράφω τον εαυτό μου, δυνητικά ανεβάζω (προσωπικά όχι) τις φωτογραφίες μου, κοντολογίς κρεμάω το «είναι» μου στα μανταλάκια του site και είμαι διατεθειμένος να πράξω όλα όσα έχω δηλώσει. Κάτι αντίστοιχο θεωρώ ότι συμβαίνει και με τα κορίτσια μας.Ως προς το δεύτερο σκέλος της ερωτήσεως τώρα. Τι βρίσκω εδώ, που δε βρίσκω έξω και αντιστρόφως. Η απάντηση είναι εξ ίσου απλή : θεωρώ ότι είμαι κατασταλαγμένος και ότι αυτά που έχω δηλώσει στο προφίλ μου, είναι άμεσα διαθέσιμα. Επομένως εδώ - σε αντίθεση με το «έξω» - έχω το κέρδος ότι να, μπροστά μου, έχω τις συγκεκριμένες επιλογές αυτής που αναζητώ, ΧΩΡΙΣ να κουραστώ να τις ανακαλύψω μέσα από τυχαία ή προγραμματισμένα ραντεβού. Κάνω λοιπόν μια ή όλες από τις διατιθέμενες ενέργειες - χαμόγελο, κείμενο, δώρο. Ένα είδος φλερτ είναι κι αυτό. Το αν πετύχει ή όχι, σαφώς και ΔΕΝ εξαρτάται από το τι θέλει το απέναντι κορίτσι, αλλά από το πως πλασάρω τον εαυτό μου και με τι τρόπο την προσεγγίζω. Εν κατακλείδι, οι ηλικίες μας εμπεριέχουν την ωριμότητα, τα «θέλω» μας είναι δεδηλωμένα και προφανώς, εδώ είμαστε αυτοβούλως για το λόγο που ήδη έχουμε δηλώσει στην περιγραφή μας. Προσωπικά τώρα, είμαι εδώ, εκμεταλλευόμενος, είτε την πληθώρα των δεδομένων και των «θέλω» των κοριτσιών μας, είτε την ασφάλεια της εν κρυπτώ αναζητήσεως, εν είδει «ξεφυλλίσματος» περιοδικού, είτε την παράκαμψη της (φυσικής) συστολής, από την οποία ίσως να διακατέχονται είτε κύριοι, είτε κορίτσια. Εννοείται ότι η συζήτηση (forum), είναι ένας λόγος, αλλά όχι ο αυτοσκοπός που βρίσκομαι εδώ.Τέλος, δράττομαι της ευκαιρίας να ρωτήσω - όπως προαναφέρθηκε ανωτέρω από εκλεκτό μέλος σχετικά με την παράθεση : α) το εάν υπάρχει η ερμηνεία του γιατί οι τρεις τέλειες των αποσιωπητικών, μετατρέπονται σε αγγλικό ερωτηματικό, αλλοιώνοντας το όλο νόημα της προτάσεως και β) γιατί οι παράγραφοι εξαφανίζονται, δίνοντας την εικόνα του κατεβατού. Έχω δηλώσει ψηφιακά αναλφάβητος και θα παρακαλούσα για κάποια ευλογοφανή αιτιολογία από πλέον εμού ειδικούς.Ευχαριστώ για το χρόνο και την υπό(επι-)μονή να αναγνώσετε έως εδώ την τοποθέτησή μου.

Bobeeras48

# 48 στις 22/9/2022
author

Q...

Νομίζω οτι κάποιοι δεν θα, σε αγαπάνε μετά απο αυτο που έγραψες... Χαχαχα
Αρέσει στο μέλος Qwerty____55

Qwerty____55

# 49 στις 22/9/2022
author

Αγαπητέ Bob ,...με αυτά που γράφω εδω στο φόρουμ , ...δεν τα γράφω για να με αγαπάνε ...

Μου αρεσει , το δίκαιο , ..ο σεβασμός ,...το ηθικό ,...το αξιοπρεπές ,...οι ωραίοι άνθρωποι  ,...οι ειλικρινείς ,...οι αξίες των ανθρώπων ... 

Οτιδήποτε , άλλο , εξω απο  αυτα ,...δεν με βρίσκουν σύμφωνο , ... γι'αυτό  και προσαρμόζω , τον λόγο μου ,   και την συμπεριφορά μου , .. ανάλογα ...!!! ,...για να πάρει , την πρέπουσα απάντηση ,  ... οποίος  , έχει διαφορετικές αντιλήψεις , αξίες  και απόψεις ,  με αυτες που εχω εγω ...!!!

.

Παράθεση:
Σχόλιο # 48 από Bobeeras48

Q... Νομίζω οτι κάποιοι δεν θα, σε αγαπάνε μετά απο αυτο που έγραψες... Χαχαχα

Αρέσει στα μέλη vanarabit, NightWsh και σε ακόμα 2 μέλη.

Bobeeras48

# 50 στις 22/9/2022
author
Πάντως εγω βλέπω κάτι... Έως τώρα καμιά γυναίκα δεν έγραψε τι ζητάει εδω μέσα...ίσως αυτό δείχνει ότι καμιά δεν θέλει να αποκαλύψει τι ζητάει μέσα σε ενα σάιτ γιατί ουτε η ίδια πολλες φορες δεν ξέρει... Η αλήθεια πάντως είναι οτι υπαρχουν από ολα μεσα σε αυτό το σάιτ... Ίσως είναι μια ερώτηση το τι ζητάμε μέσα σε ενα σάιτ που περισσότερο περιλαμβάνει της γυναίκες γιατί ισως είναι ωραίο να τους κινηγανε άντρες (λέμε τώρα) που εξω αυτό δεν γίνεται... Όσο ευκολα γινεται εδω... Κ έτσι έχουν την δυνατότητα να κάνουν οτι θέλουν χωρίς επιπτώσεις... Για αυτό κ ίσως η φωτογραφία παιζει μεγάλο ρόλο.. Γιατί οσο πιο όμορφη είσαι.. Τοσο πιο πολυ κυνήγι θα έχει... Υπάρχει κ ιντερνετ σχέση... Οου κάποιοι.. Κάποιες... Νομίζουν οτι εχουν κάτι με τους άλλους επειδή μιλάνε εδω μέσα.. Χωρίς να τους έχουν γνωρίσει εκτός.. Οπως λένε η φίλοι μου... Αλλά εξω δεν τους εχουν δεί.. Είναι φιλοι μόνο μέσα εδω... Με λίγα λόγια... Αυτό το ιντερνετ εχει καταστρεψει πολυ κόσμο... Αλλά έχει βοηθήσει κ λίγο κόσμο... Να κάνει αυτά που δεν μπορεί να κάνει εκτός ιντερνετ..

JIMTHEBLASTER1975

# 51 στις 23/9/2022
author
Ανδρας / 47 / Ελεύθερος
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο
Απαντήσεις: 143
Εγώ ζητάω σχέση από απόσταση,ζητάω κάπως 'εναλλακτικη' κοπέλα άντε να τα ψάχνεις τώρα αυτά στην Κρήτη και μάλιστα πέριξ του Ηρακλείου...Ως τώρα από αυτό το site βρήκα μια σχέση από απόσταση η οποία κράτησε πάνω κάτω κανένα εξάμηνο...τώρα πάλι εδώ.

Enikos

# 52 στις 23/9/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Θαυμα, θαυμα!!!...

Οθπσ! Το κείμενο σας  μπορεί να αναγνωριστεί ως κείμενο γραμμένο στα ελληνικά ή τα αγγλικά.
Αρέσει στο μέλος Bobeeras48

NightWsh

# 53 στις 23/9/2022
author
Γυναίκα / 43 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Απαντήσεις: 395

Μια μερίδα σουβλάκια στο 4

Μερσί... 

Αρέσει στα μέλη _NikosRollingStone, alexandriani1 και σε ακόμα 1 μέλος.

Enikos

# 54 στις 23/9/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Ληγμενες πληροφοριες σου δηνουν η φιλοι σου...

Παράθεση:
Σχόλιο # 50 από Bobeeras48
Πάντως εγω βλέπω κάτι... Έως τώρα καμιά γυναίκα δεν έγραψε τι ζητάει εδω μέσα...ίσως αυτό δείχνει ότι καμιά δεν θέλει να αποκαλύψει τι ζητάει μέσα σε ενα σάιτ γιατί ουτε η ίδια πολλες φορες δεν ξέρει... Η αλήθεια πάντως είναι οτι υπαρχουν από ολα μεσα σε αυτό το σάιτ... Ίσως είναι μια ερώτηση το τι ζητάμε μέσα σε ενα σάιτ που περισσότερο περιλαμβάνει της γυναίκες γιατί ισως είναι ωραίο να τους κινηγανε άντρες (λέμε τώρα) που εξω αυτό δεν γίνεται... Όσο ευκολα γινεται εδω... Κ έτσι έχουν την δυνατότητα να κάνουν οτι θέλουν χωρίς επιπτώσεις... Για αυτό κ ίσως η φωτογραφία παιζει μεγάλο ρόλο.. Γιατί οσο πιο όμορφη είσαι.. Τοσο πιο πολυ κυνήγι θα έχει... Υπάρχει κ ιντερνετ σχέση... Οου κάποιοι.. Κάποιες... Νομίζουν οτι εχουν κάτι με τους άλλους επειδή μιλάνε εδω μέσα.. Χωρίς να τους έχουν γνωρίσει εκτός.. Οπως λένε η φίλοι μου... Αλλά εξω δεν τους εχουν δεί.. Είναι φιλοι μόνο μέσα εδω... Με λίγα λόγια... Αυτό το ιντερνετ εχει καταστρεψει πολυ κόσμο... Αλλά έχει βοηθήσει κ λίγο κόσμο... Να κάνει αυτά που δεν μπορεί να κάνει εκτός ιντερνετ..

Αρέσει στα μέλη alexandriani1, NightWsh

alexandriani1

# 55 στις 23/9/2022
author
Γυναίκα / 59 / Διαζευγμένη
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 1.645

Εεεεφτασεεε! 

Παράθεση:
Σχόλιο # 53 από NightWsh

Μια μερίδα σουβλάκια στο 4

Μερσί... 

Αρέσει στο μέλος NightWsh

alexandriani1

# 56 στις 23/9/2022
author
Γυναίκα / 59 / Διαζευγμένη
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 1.645

Παράθεση:
Σχόλιο # 54 από Enikos

Ληγμενες πληροφοριες σου δηνουν η φιλοι σου...

Αρέσει στο μέλος Enikos

vanarabit

# 57 στις 23/9/2022
author
Γυναίκα / 75 / Ελεύθερη
Αργεντινή
Απαντήσεις: 1.609

##

Εγώ πάλι σκέφτομαι .. Μπορούν να μου έρχονται  ΚΑΙ τα γλυκά από απόσταση ΚΑΙ διαδικτυακά ;;
Να τα βλέπω στην οθόνη μου .. Να τα τρώω και να μην παχαίνω ;;; 

Αρέσει στα μέλη Qwerty____55, trocadero και σε ακόμα 2 μέλη.

Bobeeras48

# 58 στις 23/9/2022
author

Enikos# 54σήμερα στις 10:08author

Ενικός... Το όπως λένε.. Η φιλοι μου.. Επεξήγηση... Πάμε παλι... Είναι κάποιοι εδω μέσα που επειδή μιλάνε με κάποιους... Εδω κ. Μήνες... Οταν τους ρωτήσεις πιος είναι αυτός που μιλάει.. Σου απαντάει ο φιλος μου ο ενικός για παραδειγμα... Αλλά ποτέ δεν τον έχει γνωρίσει εκτός ιντερνετ... Αρα.. Είναι ιντερνετικός φίλος...Αυτό εννοουσα κυριε ενικε... Πάντως περνεις likes... Συνέχισε έτσι... Χαχαχα χαχαχα

Qwerty____55

# 59 στις 23/9/2022
author

Αγαπητέ Bob , θα σου δώσω μια μικρή , πολύ μικρή , συμβουλή ,... Θέλεις κράτησε την ,... Θέλεις πέταξε την ...

Μάθε , οτι εδω που  βρίσκεσαι , ... βρίσκεσαι σε συμπληγάδες πέτρες ...!!!

Αν αντέξεις , τότε μπραβο σου ...αν ομως όχι ,... τοτε συνέχισε την αναζήτηση σου , και κάνε γνωριμίες ,  ...με άτομα που θεωρείς , οτι σου ταιριάζουν ...!!!

Φιλικά ...Q...

Παράθεση:
Σχόλιο # 50 από Bobeeras48

Αρέσει στο μέλος vanarabit

vanarabit

# 60 στις 23/9/2022
author
Γυναίκα / 75 / Ελεύθερη
Αργεντινή
Απαντήσεις: 1.609

###

Παράθεση:
Σχόλιο # 59 από Qwerty___55

Μάθε , οτι εδω που βρίσκεσαι , ... βρίσκεσαι σε συμπληγάδες πέτρες ...!!!
Αν αντέξεις , τότε μπραβο σου !!!

Επιλέξτε σελίδα: (1-7)
Σελίδες 1234567
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
2199493