Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Τι ζητάμε εδω μέσα...

Επιλέξτε σελίδα: (1-11)
Σελίδες 12345678910Τελ.»

paranomos

# 21 στις 21/9/2022
author
Ανδρας / 49 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1.519
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Σχόλιο # 10 από Bobeeras48
Είναι ευκολο να μάθεις για εμενα οτι θες alisida... Περνάς απο την γραμματεία του Δαφνίου... Κ ζητάς το βιογραφικό μου... Γράφει τα πάντα!!! Μια μέρα δεν είχα τι να κάνω.. Κ καθώς περπατουσα..εξω απο την πορτα σας.. Άκουσα φωνές κ μπήκα!!! Εαν φτάσουμε 200 σελίδες... Ο νικητρια θα βγεί για φαγητό με τον παρανομο κ πληρωμενα ολα απο εμενα!!!

Μπομπιρα 

Μην την ταλαιπωρεις την αλυσιδα..

Που να τρεχει στο δαφνι ..

Αφου σε μεταφορικη δουλευεις στειλε της το μπλε φακελο με ολα τα χαρτια.

Παντως με το δαφνοχαρτο  εδω τις εχεις σιγουρες τις 200 σελιδες.

Αρέσει στο μέλος Bobeeras48

MiltosRNLI1930

# 22 στις 21/9/2022
author
Ανδρας / 61 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 6.582

Παράθεση:
Σχόλιο # 14 από alexandriani1

Πάντως,

δεν ξέρω τι ψάχνουν, ψάχνεις, ψάχνω, ψαχνόμαστε, εσένα μια φορά για "μπόμπιρα" δεν σε κόβω. 

Qwerty____55

# 23 στις 21/9/2022
author
Ανδρας / 61 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 1.447

Αγαπητέ Μπόμπιρα καλησπερα ...

Ωραίο θεμα ανεβασες ...και θελω να δω , αν κατάλαβα καλά , στην ερώτηση που εκανες ...

Τι ζητάνε , οι γυναίκες , αλλα και οι αντρες , εδω μέσα , ... δηλαδή , σε ενα σαιτ γνωριμιών ...μιας και δεν μπορούν , να κάνουν μια γνωριμία , εξω , στην κανονική ζωη  ,...και βρέθηκαν , να αναζητούν , αυτή , την γνωριμία , μεσα στο ίντερνετ ...??

Σωστά το κατάλαβα , η , οχι .. ???

Με εκτίμηση ...Q...

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Bobeeras48

Τι ζητάμε εδω μέσα...

Ερώτηση.. Τι ζητανε η γυναίκες εδω μέσα κ τι η άντρες που δεν μπορούν να το βρουν εξω στην κανονική ζωη κ οχι στην Ιντερνικη... 

Αρέσει στα μέλη vanarabit, NightWsh και σε ακόμα 1 μέλος.

Enikos

# 24 στις 21/9/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 30.102

Σωπηστε να ακουσουμε...

Αρέσει στα μέλη alexandriani1, NightWsh και σε ακόμα 2 μέλη.

Bobeeras48

# 25 στις 21/9/2022
author
Ανδρας / 48 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Πετρούπολη
Απαντήσεις: 68
Για αρχή.. Κάποιος να μου εξηγήσει πώς βάζουμε την παρενθεση γαμωτο;!!! Χαχαχα χαχαχα
Αρέσει στο μέλος vanarabit

Bobeeras48

# 26 στις 21/9/2022
author
Q... Η ερώτηση είναι πολυ απλή.. Σε ενα σάιτ γνωριμιών μπαίνεις να γνωρίσεις άντρα η γυναίκα για να βγείς οπως γινεται εξω κ στην κανονική ζωη μας... Για αυτό κ λέγεται σαιτ γνωριμιών... Όμως απο οτι φαίνεται... Αυτό το σαιτ.. Δεν είναι μόνο γνωριμιών... Έχει τα παντα... Οπως γυναίκες που απλά μπαίνουν για να κοροϊδευουν.. Η να παιζουν με τους άλλους.. Η.. Η... Η... Οπως κ άντρες μπαίνουν για να κάνουν τα ίδια που κανουν κ η γυναίκες... Εαν κ ήμαστε λιγότεροι.. Γιατί εμείς στέλνουμε μυνήματα συνήθως... Κ αφου αυτό το σάιτ λέγεται γνωριμιών... Γιατί μπαίνουν εδω μέσα αφου δεν εχουν σκοπό να κανουν γνωριμία... Πιστευω οτι εξηγήθηκα καλά... Ε ενικε???
Αρέσει στα μέλη Paralia48, nicknam και σε ακόμα 2 μέλη.

TheSpell

# 27 στις 21/9/2022
author
Ανδρας / 48 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αργυρούπολη
Απαντήσεις: 99

Παράθεση:
Σχόλιο # 26 από Bobeeras48
 Γιατί μπαίνουν εδω μέσα αφου δεν εχουν σκοπό να κανουν γνωριμία... 

Κάθε κυρία ψάχνει διαφορετικά πράγματα αλλά αν τις ρωτήσεις δεν ξέρουν τι πράγματα να σου πουν.Οπότε αυτοπεριορίζονται στο confidence boost, τα χαχανάκια και τις ευκαιρίες για ενσυνείδητο trolling.

Αρέσει στα μέλη nicknam, MiltosRNLI1930 και σε ακόμα 1 μέλος.

vanarabit

# 28 στις 21/9/2022
author
Γυναίκα / 75 / Σε σχέση
Αργεντινή
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1.839

##

Είναι ΚΑΙ έτσι ... Γιατί .. ;; Αναγκαστικά .. ΕΚΕΙ καταλήγει κάποιος... 
Βλέπεις καμιά διέξοδο ;;; Προσωπικά καμία ..
ΔΕΝ υπάρχει σωτηρία .. 

Παράθεση:
Σχόλιο # 27 από TheSpell

Tα χαχανάκια και τις ευκαιρίες για ενσυνείδητο trolling...

Αρέσει στο μέλος trocadero

alexandriani1

# 29 στις 21/9/2022
author
Γυναίκα / 59 / Διαζευγμένη
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 1.806

Η παρένθεση, ε?

Τα υπόλοιπα τάχεις λυμένα δηλαδή? 

Παράθεση:ο
Σχόλιο # 25 από Bobeeras48
Για αρχή.. Κάποιος να μου εξηγήσει πώς βάζουμε την παρενθεση γαμωτο;!!! Χαχαχα χαχαχα

Αρέσει στα μέλη Enikos, NightWsh και σε ακόμα 1 μέλος.

alexandriani1

# 30 στις 21/9/2022
author

Δε 'ν' κακό!

Παράθεση:
Σχόλιο # 27 από TheSpell

Κάθε κυρία ψάχνει διαφορετικά πράγματα αλλά αν τις ρωτήσεις δεν ξέρουν τι πράγματα να σου πουν.Οπότε αυτοπεριορίζονται στο confidence boost, τα χαχανάκια και τις ευκαιρίες για ενσυνείδητο trolling.

Αρέσει στο μέλος dimitrisx66

Qwerty____55

# 31 στις 21/9/2022
author

Μπόμπιρα , σε ευχαριστώ για την άμεση , .. γρήγορη απάντηση σου ...

Καποιος απο την παρέα , θα σου εξηγήσει , με απλα λόγια , πως θα κάνεις , .. μια ... παράθεση , ..και όχι ... παρένθεση ,...αν κατάλαβα καλά ..

Ειδικός , ειναι , ο φίλος , Heptamer  .

Bob..., Μην βιάζεσαι , να βγάλεις συμπεράσματα ..

Το σαιτ , εδω προσφέρει , και άλλες υπηρεσίες , εκτός από τις γνωριμίες ... Οπως , ...το φόρουμ , που βρίσκεσαι και εσύ τωρα ...  και εδω ,...μονο γράφουμε ...!!!

Ανεβάζουν κάποια , άτομα ,... θέματα , που θέλουν να συζητήσουν , με τα υπόλοιπα μελη , ..και αυτο κάνουμε ολοι εδω  ,  συζητάμε ..!!!  και πάντα , στο μέτρο , της κοσμιότητας , και ευπρέπειας ... άσχετα , αν μερικές φορές ,... ξεφεύγουμε και ... κυριαρχεί ,  , η ειρωνία , ...ο αυτοαρκασμος ,...και το πειραγμα , γενικά ...

Επισης , υπάρχει το ..., Chat ..., οπου εκει , όσοι θέλουν , μπαίνουν ,και γράφουν , οτι τους κατέβει , στο μυαλό ,...και ειναι , real time. ...δηλαδη ,. η συζήτηση εκει , είναι , άμεση , δίχως την παρέμβαση , της ομάδας διαχείρισης , του σάιτ. ..

Και οι γνωριμίες , είναι σε άλλον χώρο ,... για να κάνεις την αναζήτηση σου , και να επικοινωνήσεις , με αλλα μελη ... άντρες , η , γυναίκες ..

Πίστευα , οτι , αυτά που σου έγραψα , τα γνώριζες ...  

Και μια συμβουλή , απο τον ...Q..., 

Αν , εξηγηθηκες καλά , η , οχι. ... Μάθε οτι δεν πρέπει να ρωτάς , ... ούτε τον  , Ενικό , .. ούτε , κανένα άλλον ... τουλάχιστον , .. όταν μιλάς μαζι μου ...!!!

Φιλικά ...Q...

Παράθεση:
Q... Η ερώτηση είναι πολυ απλή.. Σε ενα σάιτ γνωριμιών μπαίνεις να γνωρίσεις άντρα η γυναίκα για να βγείς οπως γινεται εξω κ στην κανονική ζωη μας... Για αυτό κ λέγεται σαιτ γνωριμιών... Όμως απο οτι φαίνεται... Αυτό το σαιτ.. Δεν είναι μόνο γνωριμιών... Έχει τα παντα... Οπως γυναίκες που απλά μπαίνουν για να κοροϊδευουν.. Η να παιζουν με τους άλλους.. Η.. Η... Η... Οπως κ άντρες μπαίνουν για να κάνουν τα ίδια που κανουν κ η γυναίκες... Εαν κ ήμαστε λιγότεροι.. Γιατί εμείς στέλνουμε μυνήματα συνήθως... Κ αφου αυτό το σάιτ λέγεται γνωριμιών... Γιατί μπαίνουν εδω μέσα αφου δεν εχουν σκοπό να κανουν γνωριμία... Πιστευω οτι εξηγήθηκα καλά... Ε ενικε???

Αρέσει στα μέλη vanarabit, NightWsh

Bobeeras48

# 32 στις 21/9/2022
author

alexandriani1# 29σήμερα στις 21:59author Η παρένθεση, ε? Τα υπόλοιπα τάχεις λυμένα δηλαδή

Δεν εχω λυμένα τιποτα.. Προσπαθώ όμως.. Ριχνω ιδρώτα... Για να μαθω... Βοηθά λίγο!!!
Αρέσει στο μέλος Paralia48

alexandriani1

# 33 στις 22/9/2022
author

Τι θες να μάθεις να στο μάθουμε.

Για τον ιδρώτα μην ανησυχείς. Φθινοπώριασε και κρύωσ' ο καιρός.

Παράθεση:
Σχόλιο # 32 από Bobeeras48

alexandriani1# 29σήμερα στις 21:59author Η παρένθεση, ε? Τα υπόλοιπα τάχεις λυμένα δηλαδήΔεν εχω λυμένα τιποτα.. Προσπαθώ όμως.. Ριχνω ιδρώτα... Για να μαθω... Βοηθά λίγο!!!

Αρέσει στα μέλη Bobeeras48, NightWsh

paranomos

# 34 στις 22/9/2022
author
Ανδρας / 49 / Σε σχέση

Παράθεση:
Σχόλιο # 27 από TheSpell

Δεν ξερουν;;

Αρέσει στο μέλος Bobeeras48

Bobeeras48

# 35 στις 22/9/2022
author
Λογικά Q... Εσυ πρέπει να είσαι ο καθηγητής ορθογραφίας του φορουμ... Δεν ήξερα οτι για να μιλησεις μεσα σε ενα σαιτ.. Πρέπει να εχεις κ απολυτήριο Πανεπιστήμιου κ να το δείχνεις... Αλλά να μου πεις.. Δεν είσαι ο μοναδικός εδω μέσα που διορθώνει τα γραπτά... Οσο αφορά το να ρωταω τους άλλους.. Για αυτό συζητάμε εδω... Γιατί απλά δεν μιλαω μόνο μαζί σου... Κ ολα αυτά που γράφεις για το σαιτ.. Δίκιο έχεις.. Αλλά απο οτι δείχνει... Δεν είναι ξεχωριστά... Ολα γίνονται κ εδω.. Κ στο τσατ κ στης γνωριμίες... Υ. Σ.. Πιστεύω να μου βάλεις 10...δεν νομίζω να εκανα λαθος γράμμα... ..
Αρέσει στο μέλος Paralia48

paranomos

# 36 στις 22/9/2022
author
Ανδρας / 49 / Σε σχέση

Παράθεση:
Σχόλιο # 35 από Bobeeras48
Λογικά Q... Εσυ πρέπει να είσαι ο καθηγητής ορθογραφίας του φορουμ... Δεν ήξερα οτι για να μιλησεις μεσα σε ενα σαιτ.. Πρέπει να εχεις κ απολυτήριο Πανεπιστήμιου κ να το δείχνεις... Αλλά να μου πεις.. Δεν είσαι ο μοναδικός εδω μέσα που διορθώνει τα γραπτά... Οσο αφορά το να ρωταω τους άλλους.. Για αυτό συζητάμε εδω... Γιατί απλά δεν μιλαω μόνο μαζί σου... Κ ολα αυτά που γράφεις για το σαιτ.. Δίκιο έχεις.. Αλλά απο οτι δείχνει... Δεν είναι ξεχωριστά... Ολα γίνονται κ εδω.. Κ στο τσατ κ στης γνωριμίες... Υ. Σ.. Πιστεύω να μου βάλεις 10...δεν νομίζω να εκανα λαθος γράμμα... ..

Ενταξει ενα γραμματακι το εκανες..αλλα βελτιωθηκες πολυ μπομπιρα.

Ειδες; Αμα σου κανουν παρατηρησεις;

Βελτιωνεσαι..

Περιμενε να το διαβασει και ο μεγας γλωσσολόγος δόκτωρ χαρβελερ  να σε βαθμολογησει.

Εγω παντως για την προσπαθεια και μονο θα σου εβαζα 10 με τονο trata.

Προσπαθησε λιγουλακι ακομη αν θες με rio mare.

Αρέσει στα μέλη trocadero, alexandriani1 και σε ακόμα 1 μέλος.

Enikos

# 37 στις 22/9/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Ασε, τον εχει αναλαβει ο Καβαφης των yellow roosters, ο παρασημοφορημενος για τις υπηρεσιες του στην κοινωνια...

Ο λογοπλαστης του βε σε...

Αρέσει στα μέλη alexandriani1, Bobeeras48 και σε ακόμα 1 μέλος.

Enikos

# 38 στις 22/9/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Εσκισες παλι...

Οταν πετυχαινεις την ορθογραφια, ειναι εκει που εχεις μαθει κανενα κακο νεο?...

Απο καποιο σhοκ πρεπει να συμβαινει αυτο, ε?...

Παράθεση:

Αρέσει στα μέλη alexandriani1, NightWsh

Qwerty____55

# 39 στις 22/9/2022
author

Αγαπητέ Bob ,...μιας και θέλεις να διορθώσω , το γραπτό σου , θα το κανω για να μήν έχεις παράπονο ...

Αναρωτιέσαι , τι κάνουμε , εδω , σε αυτό το σάιτ γνωριμιών ...και η απάντηση ειναι απλή ,...

Κάνουμε γνωριμίες ,...με το να στέλνουμε προσωπικά μηνύματα , ο ενας στον άλλον ...

Συζητάμε στο φόρουμ ,...και ανταλλάσσουμε αποψεις ...

Επισκεπτόμαστε το , chat ,...και κουβεντιάσουμε , real time , ..με γραπτά μηνύματα ...

Ολα τα παραπάνω , ... , μας τα παρέχει , αυτο το σαιτ ...!!!

Αν φυσικά θέλουμε να κάνουμε , μια γνωριμία , εξω απο το σαιτ , στην κανονική ζωη  , ... σαφώς και μπορούμε να το κάνουμε ...!!!

Αν λοιπόν Bob , δεν μπόρεσες , να κάνεις , γνωριμίες , στην κανονική ζωή , ψάξε να βρεις , τι φταίει ...!!!

Δεν έχεις τον τρόπο ,...για να φλερτάρεις , μια γυναίκα ???

Δεν αρέσει , η εικόνα σου , ...στις γυναικες ???

Σε απορρίπτουν γενικά ,... οι γυναίκες ???

Οποτε , καλώς ήρθες , ...και εσύ στο σαιτ ... μιας και απέτυχες ,  , η , απορρίφθηκες , εκει εξω ...!!!

Και μην αναρωτιέσαι , για το τί κάνουμε εμεις εδώ ...!!!

Δες μόνο , τι δεν κατάφερες , να κάνεις εκει εξω ,...και φρόντισε , να δεις , τι θα κάνεις ...εδω ..!!!

Αν , και εδω , αποτύχεις , η , απορριφθείς , .. τότε , δεν θα φταίει κανένας άλλος , .. εκτός απο εσένα τον ιδιο ...!!!

Παράθεση:
Σχόλιο # 35 από Bobeeras48

Αρέσει στα μέλη vanarabit, NightWsh

Bobeeras48

# 40 στις 22/9/2022
author

alexandriani1# 33σήμερα στις 0:14author Τι θες να μάθεις να στο μάθουμε.

Θελω να μαθω πως γίνεται αυτή η παραθεση!!! Το εγραψα σωστά Q!!!
Αρέσει στο μέλος Qwerty____55
Επιλέξτε σελίδα: (1-11)
Σελίδες 12345678910Τελ.»
Δεν μπορείτε να απαντήσετε

Ο τρόπος λειτουργίας και οι κανόνες των forum του Sxeseis αλλάζουν!

Για λίγες ημέρες και μέχρι την ολοκλήρωση αυτών των αλλαγών η δυνατότητα αποστολής νέων θεμάτων και απαντήσεων δεν είναι θα δυνατή.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.