Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Άνεργη μετά από 3 Χρόνια

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Anastasia199699

# 1 στις 28/9/2022
author
Γυναίκα / 26 / Σε σχέση
Ν. Μαγνησίας / Βόλος
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1
'Aρεσαν+: 0%

Άνεργη μετά από 3 Χρόνια

Καλησπέρα σας το πρόβλημα μου έχει να κάνει πως μετά από 3 Χρόνια θα μείνω άνεργη 1 Οκτωβρίου τελειώνω με τη δουλειά μου και έπειτα πάλι από την αρχή . Αυτή τη περίοδο της ζωής μου είμαι πολύ στεναχωριμενη έχω μια σχεση που ναι μεν κυλάει όμορφα αλλά χωρίς δουλειά εγώ χωρίς δουλειά ο ίδιος θα υπάρξουν και προβλήματα που δεν ξέρω πως να τα αντιμετώπισω. Σκεφτόμασταν μήνες τώρα να μείνουμε μαζί με το αγορι μου στην αρχή σπίτι του λέγαμε αλλα επειτα αλλάξαμε γνώμη και του είπα να έρθει στο σπίτι μου με τους γονείς μου για ένα μικρό διάσημα και επειτα να νοικιάσουμε σπίτι σκεφτόμουν με τα χρήματα που θα έχω μια γκαρσονιέρα θα μπορούσαμε να νοικιάσουμε , αλλά τα πράγματα δεν πηγαίνουν όπως τα θέλω σε σημειο που έχω κλειστεί πολυ στον εαυτό μου και το αγόρι μου να λεει χαλάρωσε σιγά θα βρεις κάτι και εγώ θα δουλέψω αλλά δεν νιώθω ιδιαιτερη υποστήριξη με βλέπει χάλια να σκέφτομαι ότι θα έρθει να ζήσουμε μαζί με τους δικούς μου και θέλω να έχω χρήματα όχι να με συντηρούν οι δικοί μου και μαζί και το αγόρι μου . Ο ίδιος λέει χαλάρωσε ξεκουρασού και λίγο δουλεύεις κάθε μέρα πολλές ώρες και Σάββατοκυριακα δεν ξεκουράζεσαι Ναι μεν έχει δίκιο αλλά 1 χρόνο ήμαστε μαζί δε με έμαθε ακόμη πως θέλω να συντηρώ τον εαυτό μου και αντί να με στηρίξει να ακούσω Καλή κουβέντα αυτός χερεται που έμεινα χωρίς δουλεια λέει να έχουμε περισσότερο χρόνο δύο μας το τι θα τρωμε δεν το σκέφτηκε όμως οι γονείς μου δεν έχουν τα τρελά λεφτά ισα ίσα τα βασικά βγάζουμε . Δεν σκέφτομαι παράλογα που θέλω κάτι σίγουρο φοβάμαι πλέον άμα ακούς το αγόρι σου 26 χρονών να λέει ένταξη μωρέ καλύτερα να ήμαστε μαζί περισσότερο δεν μπορώ να διανοηθώ τι σκέφτεται εγώ θέλω μια δουλίτσα να βγάζω τα βασικά άμα οι γονείς μου έχουν και τους δύο μας να μας συντηρούν θα με πετάξουν έξω και θα έχουν δίκιο διότι όπως ξαναείπα τα βασικά βγάζουν οι γονείς μου και το αγόρι μου δεν τον βλέπω και πρόθυμο να δουλέψει να βοηθήσει και μένα μέχρι να πάρω τα πάνω μου πραγματικά πρώτη φορά στη ζωή μου νιώθω έτσι έμαθα από 15 χρονών να δουλευω και πλέον μου κοστίζει να κάθομαι σπίτι και να περιμένω τους άλλους πρέπει να πάρω τα πάνω μου και δεν έχω στήριγμα 

Αρέσει στο μέλος Joie_De_Vivre

squirrel-b1968

# 2 στις 28/9/2022
author
Γυναίκα / 54 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 622
Το αγόρι τεμπελιαζει ,αν δεν κάνω λάθος..κ είναι μεγάλος για να το κάνει ...οπότε ευτυχώς που βρέθηκες εσύ χωρίς δουλειά για να διαπιστώσεις κ άλλα πράγματα που βγήκαν στην επιφάνεια για την σχέση σαςκ για τον χαρακτήρα του..Εσύ στους γονείς σου κάθεσαι άνετα ,το αγόρι σου ας βρει κ αυτός τον τρόπο να ζήσει.Νεα είσαι οπότε ψάξε κ θα βρεις έστω κάτι προσωρινό μέχρι να βρεις αυτό που θες.Εσενα σου κοστίζει που βρέθηκες χωρίς δουλειά κ λογικοτατο...αυτόν δεν τον απασχολεί σου λέει κάτι αυτό?κ μην κάνεις την βλακεία να τον πάρεις αντάμα γιατί θα προκύψει πρόβλημα κ με τους γονείς σου.Αυτος με τους γονείς του μένει?δεν εργάζεται δεν του λέει κανεις τίποτε?...
Αρέσει στα μέλη Silektis, Joie_De_Vivre

Enikos

# 3 στις 28/9/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 30.111

Εσυ να πας να μεινεις στους γονεις σου, μεχρι να βρεις μια δουλεια και να ορθοποδησεις παλι...

Τον τεμπελη στειλτον να καθεται ξαπλωτος και να λεει φιλοσοφιες, αλλου...

Στα παγκακια, στο λιμανι, στην δεξαμενη, στο γκαζον, στην παραλια...καπου αλλου τελος παντων...

Και δεν ειναι καλη ευκαιρια για να ειστε πιο πολυ μαζι, οπως λεει ο ...ρος...

Ειναι ευκαιρια να τον σουταρεις στο γαμα, διοτι εχεις μπλεξει με τα εργασιακα, δεν χρειαζεται να μπλεξεις και με τον ...ρο...

Ουτε και οι γονεις σου οφειλουν ναχουν εναν ανασκελωμενο να ταιζουν και να λεει τιποτε φιλοσοφιες για το οτι τα λεφτα ειναι του διαολου...(αυτο τοχω ακουσει απο εναν αλλο επαγγελματια ...ρο)...

Ενταξει?...

Αρέσει στα μέλη girl_aloud, Joie_De_Vivre και σε ακόμα 2 μέλη.

Helenaki4

# 4 στις 28/9/2022
author
Γυναίκα / 45 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 2.147

Κοπελιά μου , μου φαίνεται με τον εαυτό σου τα'χεις.

1. Στους γονείς σου να μην πας με το σύντροφο. Χειρότερα θα γίνει , σώγαμπρος αυτός, στη μέση εσύ.

2. Τώρα ξαφνικά ανακάλυψες ότι ο σύντροφος δεν σε στηρίζει?

Αν είναι τεμπέλης , έχει ήδη φανεί απ'την αρχή.

Αν πιο πριν πρόσφερε κι εκείνος , τότε μήπως τρώγεσαι με τα ρούχα σου?

Δηλαδή αν όντως μικρή κοπέλα δουλεύεις όλη μερα καθε μέρα και σκ , που είναι το κακό να σου πει ο άλλος "χαίρομαι που θα σε βλέπω λίγο περισσότερο"?

Αν πρέπει να βγάλω ένα βιαστικό συμπέρασμα, σ'έχει πιάσει ανυπομονησία για γρήγορο νοικοκύρεμα.

'Οχι απαραίτητα κακό , αρκεί να παίρνεις την ευθύνη εσύ για το γεγονός ότι χάνεις κομμάτια από το ΤΩΡΑ της ζωής σου και να μην σου ξυνίζει ο άλλος που δείχνει πιο κουλ στην παρούσα φάση.

Αν δεν σου τα τρώει , αν δεν καλύπτεις και το δικό του μερίδιο , τεμπέλης ΔΕΝ λέγεται.

Δεν έχει υποχρέωση ούτε να σε ζει , ούτε να τραβάει μπροστά οικονομικά περισσότερο από σένα.

Αν είχατε παιδί κι εσύ ήσουν λεχώνα , να το συζητούσαμε.

Όσο γκρινιάζεις εσύ ότι δεν σέβεται τα άγχη σου , άλλο τόσο δικαιούται κι εκείνος να ζήσει τη ζωή του όσο χαλαρά τη γουστάρει , εφόσον αυτοσυντηρείται .

Αρέσει στα μέλη Persefoni__, Anastasia199699 και σε ακόμα 4 μέλη.

Qwerty____55

# 5 στις 29/9/2022
author
Ανδρας / 61 / Διαζευγμένος
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 1.457

Αγαπητή Αναστασία , για την ωρα , , η , μάλλον αυτή την στιγμή , μια και μόνο μία , ειναι η λύση , ... η κίνηση που πρέπει να κάνεις ...

Απομακρύνεσαι , απο το παλικάρι αυτό , που αδιαφορεί , στο να ψάξει , να βρει μια δουλειά , και το μόνο που θέλει , είναι , ..να βρεις εσύ , ... και μια , και δύο και τρεις δουλειές ,,... ενώ αυτός , θα είναι ξαπλωμένος , στον καναπέ , όλη την ημέρα , για να σε περιμένει , να κάνετε παρέα !!!

Κάθε ημέρα , θα τρώτε ... αγάπη ...!!!

Αγάπη βραστή ... αγάπη τηγανιτή , ...αγαπη γεμιστή ...κλπ.

Κίνηση νούμερο δυο ...

Αφου τον χωρίσεις , ζήτησε απο τους δικούς σου , να σε στηρίξουν , για ενα χρονικό διάστημα , ... μέχρι να βρεις κάποια δουλειά , ..και να σταθείς στα πόδια σου ...

Οι δικοί σου , μπορούν να ταιζουν , και να στηρίζουν ... μόνο εσενα ... Οχι ομως , και τον τεμπέλη ,...τον φυγόπονο ...!!! τον δεσμό σου ...τον φιλο σου ...!!!

Αυτόν , ας τον ταιζουν , οι δικοί του άνθρωποι ...!!!

Γενικά , ο άνθρωπος αυτός , ... θα κανει , ζημιά σε σένα ,...αλλα και σε οποια αλλη γυναίκα , στο μέλλον ,.. κάνει σχεση μαζί του ...!!

Εύχομαι να πάρεις , την σωστή απόφαση ...και αργότερα , θα γνωρίσεις , κάποιο άλλο παλικάρι ,...που θα αξίζει να ειναι , στο πλευρό σου , ωστε να δημιουργήσετε , όμορφα πράγματα , στην ζωη σας ...

Με εκτίμηση ...Q...

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Anastasia199699

Άνεργη μετά από 3 Χρόνια

Καλησπέρα σας το πρόβλημα μου έχει να κάνει πως μετά από 3 Χρόνια θα μείνω άνεργη 1 Οκτωβρίου τελειώνω με τη δουλειά μου και έπειτα πάλι από την αρχή . Αυτή τη περίοδο της ζωής μου είμαι πολύ στεναχωριμενη έχω μια σχεση που ναι μεν κυλάει όμορφα αλλά χωρίς δουλειά εγώ χωρίς δουλειά ο ίδιος θα υπάρξουν και προβλήματα που δεν ξέρω πως να τα αντιμετώπισω. Σκεφτόμασταν μήνες τώρα να μείνουμε μαζί με το αγορι μου στην αρχή σπίτι του λέγαμε αλλα επειτα αλλάξαμε γνώμη και του είπα να έρθει στο σπίτι μου με τους γονείς μου για ένα μικρό διάσημα και επειτα να νοικιάσουμε σπίτι σκεφτόμουν με τα χρήματα που θα έχω μια γκαρσονιέρα θα μπορούσαμε να νοικιάσουμε , αλλά τα πράγματα δεν πηγαίνουν όπως τα θέλω σε σημειο που έχω κλειστεί πολυ στον εαυτό μου και το αγόρι μου να λεει χαλάρωσε σιγά θα βρεις κάτι και εγώ θα δουλέψω αλλά δεν νιώθω ιδιαιτερη υποστήριξη με βλέπει χάλια να σκέφτομαι ότι θα έρθει να ζήσουμε μαζί με τους δικούς μου και θέλω να έχω χρήματα όχι να με συντηρούν οι δικοί μου και μαζί και το αγόρι μου . Ο ίδιος λέει χαλάρωσε ξεκουρασού και λίγο δουλεύεις κάθε μέρα πολλές ώρες και Σάββατοκυριακα δεν ξεκουράζεσαι Ναι μεν έχει δίκιο αλλά 1 χρόνο ήμαστε μαζί δε με έμαθε ακόμη πως θέλω να συντηρώ τον εαυτό μου και αντί να με στηρίξει να ακούσω Καλή κουβέντα αυτός χερεται που έμεινα χωρίς δουλεια λέει να έχουμε περισσότερο χρόνο δύο μας το τι θα τρωμε δεν το σκέφτηκε όμως οι γονείς μου δεν έχουν τα τρελά λεφτά ισα ίσα τα βασικά βγάζουμε . Δεν σκέφτομαι παράλογα που θέλω κάτι σίγουρο φοβάμαι πλέον άμα ακούς το αγόρι σου 26 χρονών να λέει ένταξη μωρέ καλύτερα να ήμαστε μαζί περισσότερο δεν μπορώ να διανοηθώ τι σκέφτεται εγώ θέλω μια δουλίτσα να βγάζω τα βασικά άμα οι γονείς μου έχουν και τους δύο μας να μας συντηρούν θα με πετάξουν έξω και θα έχουν δίκιο διότι όπως ξαναείπα τα βασικά βγάζουν οι γονείς μου και το αγόρι μου δεν τον βλέπω και πρόθυμο να δουλέψει να βοηθήσει και μένα μέχρι να πάρω τα πάνω μου πραγματικά πρώτη φορά στη ζωή μου νιώθω έτσι έμαθα από 15 χρονών να δουλευω και πλέον μου κοστίζει να κάθομαι σπίτι και να περιμένω τους άλλους πρέπει να πάρω τα πάνω μου και δεν έχω στήριγμα 

Αρέσει στο μέλος Joie_De_Vivre

MiltosRNLI1930

# 6 στις 29/9/2022
author
Ανδρας / 61 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 6.582

Ο πατερας σου τι λεει ? Αντιδρα η πινουν ουζα κατω απο τη μουρια ?

Αρέσει στα μέλη NightWsh, Enikos

alexandriani1

# 7 στις 29/9/2022
author
Γυναίκα / 59 / Διαζευγμένη
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 1.807

Κορίτσι, δεν μας είπες, ο φίλος σου είναι άνεργος τώρα ή έτσι ήταν πάντα?

Γιατί εάν η ανεργία είναι μια καινούρια κατάσταση και για τους δυο σας και εσύ έχεις πέσει στα πατώματα κι εκείνος σου λέει αυτά που μας γράφεις, μήπως απλώς προσπαθεί να σου τονώσει το ηθικό; μήπως είναι άνθρωπος πιο αισιόδοξος από εσένα και πιστεύει πως πάντα βρίσκονται λύσεις; μήπως απλώς δεν θέλει να τον πάρει κι αυτόν από κάτω η κατάσταση;Αν βέβαια πρόκειται για καθ' έξιν άνεργο, δεν το συζητάμε καθόλου. Στα είπανε και οι παραπάνω.
Αρέσει στα μέλη Persefoni__, MiltosRNLI1930

Joie_De_Vivre

# 8 στις 29/9/2022
author
Ανδρας / 57 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Ραφήνα
Απαντήσεις: 260
Βλέπετε το θέμα της δουλειάς και της ζωής τελείως διαφορετικά. Εσύ δεν επαναπαύεσαι και αγχώνεσαι, αυτός το αντίθετο, είναι χαλαρός και δεν τον νοιάζει να τρώει από τα έτοιμα. Δεν πάτε μακριά μαζί. Μείνε στους γονείς σου να συσπειρώσεις δυνάμεις στο πώς θα προχωρήσεις με την ανεργία και άστον απέξω.
Αρέσει στα μέλη NightWsh, Qwerty____55 και σε ακόμα 2 μέλη.

alisida

# 9 στις 29/9/2022
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 37
Απαντήσεις: 9.939

Προέχει λοιπόν να βρεις δουλειά

Με τον τεμπελακο θα ασχοληθούμε αργότερα 

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Anastasia199699

Ο ίδιος λέει χαλάρωσε ξεκουρασού και λίγοτο αγόρι μου δεν τον βλέπω και πρόθυμο να δουλέψει 
λέει ένταξη μωρέ καλύτερα να ήμαστε μαζί περισσότερο 
δεν έχω στήριγμα 
άμα οι γονείς μου έχουν και τους δύο μας να μας συντηρούν θα με πετάξουν έξω και θα έχουν δίκιο 
θέλω να συντηρώ τον εαυτό μου 

Αρέσει στα μέλη Persefoni__, Joie_De_Vivre και σε ακόμα 3 μέλη.

Qwerty____55

# 10 στις 29/9/2022
author

Νομίζω οτι θα πρέπει να τοποθετηθω , σε καθε μια , απο αυτες , τις παραγράφους .

Ε... Κοπελιά μου , μου φαίνεται με τον εαυτό σου τα'χεις. 

Q ... Δεν τα έχει καθόλου με τον εαυτο της ,.. . Δυστυχώς , .., Ειναι άνεργη !!!

Ε...  1. Στους γονείς σου να μην πας με το σύντροφο. Χειρότερα θα γίνει , σώγαμπρος αυτός, στη μέση εσύ. 

Q... Μάλλον , εσύ έχεις δεί πολλούς σωγαμπρους , να μενουν στο σπίτι ,  της συντοφου των , και να κάθονται ολη την ημέρα , στον καναπέ , και να περιμενουν να τους ταισουν , οι γονείς της ..!!!

Ε... 2. Τώρα ξαφνικά ανακάλυψες ότι ο σύντροφος δεν σε στηρίζει?Αν είναι τεμπέλης , έχει ήδη φανεί απ'την αρχή. 

Q... Οχι , ..δεν το ανακαλυψε τωρα ... Μονο εσύ πιστεύεις , ότι δεν το είχε δείξει απο την αρχή ...

Ε ... Αν πιο πριν πρόσφερε κι εκείνος , τότε μήπως τρώγεσαι με τα ρούχα σου? 

Q... Το. , Πριν , ειναι ... πριν ..., Τωρα τι γίνεται ..???  Επισης ,..  Δεν τρώγεται με τα ρούχα της , .. Άνεργη είναι , ..και νοιωθει , μια μεγάλη ανασφάλεια , ..οταν όχι μόνο ο σύντροφός της , ...αλλα ουτε και οι γονείς της , δεν μπορούν να την στηρίξουν ...!!!

Ε ... Δηλαδή αν όντως μικρή κοπέλα δουλεύεις όλη μερα καθε μέρα και σκ,

Q ... Γιατί σου κάνει εντύπωση , που μια μικρή κοπέλα , δουλεύει , ολη μερα ,.και καθε μερα ,..και οχι ...σκ , οπως γραφεις ,... Αλλα δουλεύει , και  Σαββατοκύριακα , !!! κάτι που εσύ ...δεν το έχεις κάνει ποτε !!!

Ε ... που είναι το κακό να σου πει ο άλλος. "χαίρομαι που θα σε βλέπω λίγο περισσότερο"? 

Q ... Οχι , κακό δεν ειναι , αρκεί , ..και μονο , .. όταν βλέπει ο ενας , τον αλλον , ..να έχουν και ενα πιάτο , φαγητό , στο τραπεζι τους ..!!!

Ε...  Αν πρέπει να βγάλω ένα βιαστικό συμπέρασμα, σ'έχει πιάσει ανυπομονησία για γρήγορο νοικοκύρεμα.'Οχι απαραίτητα κακό ,

Q... Αυτό ειναι το κακό με σενα , οτι βιάζεσαι να βγάλεις , ενα βιαστικό συμπερασμα !!! Διότι την κοπελα αυτη  , δεν την έχει πιάσει , η ανυπομονησία , για γρήγορο νοικοκυρεμα , ..  Διότι δεν μπορεί να πει , στο στομαχι της , να...περιμενει ... Μην βιάζεσαι στομαχι μου , περίμενε λιγο ακομα !!!Αργά , η , γρήγορα , ..θα πεινάσει ...!!

Ε... αρκεί να παίρνεις την ευθύνη εσύ για το γεγονός ότι χάνεις κομμάτια από το ΤΩΡΑ της ζωής σου και να μην σου ξυνίζει ο άλλος που δείχνει πιο κουλ στην παρούσα φάση. 

Q ... Αν ήσουν εσυ στην θεση της ,..ας επαιρνες εσυ , την ευθύνη ,  και να επέτρεπες , στον ... λεβέντη αυτόν ..να είναι ...κουλ ..στην παρούσα φάση ,!!!

Ε ... , Αν δεν σου τα τρώει , αν δεν καλύπτεις και το δικό του μερίδιο , τεμπέλης ΔΕΝ λέγεται. 

Q ... Εσύ τι λες !!! Ότι τόσο καιρο , δεν της τα τρώει !!! Έχεις δει , πολλους ανέργους , να τρώνε , από το μεριδιο , το δικο τους ??? Δηλαδη , να τρωνε , τα λεφτά που δεν εχουν ???

Ε ..., Δεν έχει υποχρέωση ούτε να σε ζει , ούτε να τραβάει μπροστά οικονομικά περισσότερο από σένα. 

Q... Καινούριο και αυτό πάλι !!! ..Δεν εχει υποχρέωση , ..να την ζει ..., Αλλα έχει την υποχρέωση ,.. Να τον ζει !!!

Ε..., Αν είχατε παιδί κι εσύ ήσουν λεχώνα , να το συζητούσαμε. 

Q... , Αν ηταν , λεχώνα ... , Τοτε ,  Θα πεινούσαν , ..και οι τρεις !!!

Ε ... Όσο γκρινιάζεις εσύ ότι δεν σέβεται τα άγχη σου , άλλο τόσο δικαιούται κι εκείνος να ζήσει τη ζωή του όσο χαλαρά τη γουστάρει , εφόσον αυτοσυντηρείται .

Q ... Το να υποστηρίζεις , τους ανεύθυνους ,...τους αδιάφορους για προκοπή  , ειναι δικαιωμα σου !!!

Και αφού αγαπητή μου , δικαιούται , και εκείνος , να ζήσει την ζωη του ...χαλαρα ...και οπως την γουστάρει.  .. τουλάχιστον , αυτό μας λες ,..

Ας φήσει το κοριτσάκι ήσυχο , να πάει μπροστά , για να προκόψει , ...και αυτός , ας ψάξει να βρει , άλλο κορόιδο , για να τον συντηρεί ..!!!

Παράθεση:
Σχόλιο # 4 από Helenaki4

Κοπελιά μου , μου φαίνεται με τον εαυτό σου τα'χεις.

1. Στους γονείς σου να μην πας με το σύντροφο. Χειρότερα θα γίνει , σώγαμπρος αυτός, στη μέση εσύ.

2. Τώρα ξαφνικά ανακάλυψες ότι ο σύντροφος δεν σε στηρίζει?

Αν είναι τεμπέλης , έχει ήδη φανεί απ'την αρχή.

Αν πιο πριν πρόσφερε κι εκείνος , τότε μήπως τρώγεσαι με τα ρούχα σου?

Δηλαδή αν όντως μικρή κοπέλα δουλεύεις όλη μερα καθε μέρα και σκ , που είναι το κακό να σου πει ο άλλος "χαίρομαι που θα σε βλέπω λίγο περισσότερο"?

Αν πρέπει να βγάλω ένα βιαστικό συμπέρασμα, σ'έχει πιάσει ανυπομονησία για γρήγορο νοικοκύρεμα.

'Οχι απαραίτητα κακό , αρκεί να παίρνεις την ευθύνη εσύ για το γεγονός ότι χάνεις κομμάτια από το ΤΩΡΑ της ζωής σου και να μην σου ξυνίζει ο άλλος που δείχνει πιο κουλ στην παρούσα φάση.

Αν δεν σου τα τρώει , αν δεν καλύπτεις και το δικό του μερίδιο , τεμπέλης ΔΕΝ λέγεται.

Δεν έχει υποχρέωση ούτε να σε ζει , ούτε να τραβάει μπροστά οικονομικά περισσότερο από σένα.

Αν είχατε παιδί κι εσύ ήσουν λεχώνα , να το συζητούσαμε.

Όσο γκρινιάζεις εσύ ότι δεν σέβεται τα άγχη σου , άλλο τόσο δικαιούται κι εκείνος να ζήσει τη ζωή του όσο χαλαρά τη γουστάρει , εφόσον αυτοσυντηρείται .

Αρέσει στο μέλος Anastasia199699

NightWsh

# 11 στις 29/9/2022
author
Γυναίκα / 43 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 674

πολλα λογια διχως..

στειλτον στην μανα μαζι με τα συγχαρικια για τον " αντρα" που εβγαλε στην κοινωνια...

εισαι αξια θα βρεις αλλη δουλεια...

αρκει να πεταξεις τις πετρες που βαραινουν τα ποδια σου...

Αρέσει στα μέλη Lolita68, Persefoni__ και σε ακόμα 5 μέλη.

apolitiii

# 12 στις 29/9/2022
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Ηνωμένο Βασίλειο UK
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 1.115
Αντί να αγχώνεστε απάντησε του με το ασμα
Που θα πάει επιτέλους η βαλίτσα...

https://youtu.be/WbOY0ZcZJv4

Πάντως αν τον ένα χρόνο που είσαστε μαζί δεν γουσταρε να βρει μια δουλειά... είναι τεμπέλης... δειχτου 
κοκκινη κάρτα και προχώρα... χάνεις τον χρόνο σου... τέτοιοι υπαρχουν πολλοί... αρκεί να μην τους τραβάς 
σαν μαγνήτης...

Ειπαμε να γράφουμε την αποψη μας εδω μέσα...οχι να απαντάμε ως τρίτοι σε καθε μια προταση της αποψης 
ενος e -συναδελφου μονο και μονο για να χουμε να γράφουμε...ετσι γινόμαστε κουραστικοι...
Αρέσει στα μέλη Enikos, Helenaki4 και σε ακόμα 1 μέλος.

alexandriani1

# 13 στις 29/9/2022
author
Γυναίκα / 59 / Διαζευγμένη
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 1.807

Εμ, του τα λέμε, του τα ξαναλέμε, του μεταξαναλέμε κι εκείνος δεεεν.

Δύο τα τινά.

Το πρώτο πλήρης ανικανότης κατανόησης απλών πραγμάτων (συμπονούμε, άλλωστε όλοι είμαστε πλάσματα του Θεού)

Το δεύτερο βαριά κλινική περίπτωση (συμπονούμε και πάλι, αλλά δυστυχώς δεν είμεθα Ψί επιστήμονες)

Δεν θέλω να σκεφτώ άλλο ενδεχόμενο, γιατί θα παρέπεμπε σε χυδαιότητα χαρακτήρα και δεν θέλω να πιστέψω κάτι τέτοιο για κανέναν e-συνάδελφο

Παράθεση:
Σχόλιο # 12 από apolitiii
Αντί να αγχώνεστε απάντησε του με το ασμα
Που θα πάει επιτέλους η βαλίτσα...

https://youtu.be/WbOY0ZcZJv4

Πάντως αν τον ένα χρόνο που είσαστε μαζί δεν γουσταρε να βρει μια δουλειά... είναι τεμπέλης... δειχτου 
κοκκινη κάρτα και προχώρα... χάνεις τον χρόνο σου... τέτοιοι υπαρχουν πολλοί... αρκεί να μην τους τραβάς 
σαν μαγνήτης...

Ειπαμε να γράφουμε την αποψη μας εδω μέσα...οχι να απαντάμε ως τρίτοι σε καθε μια προταση της αποψης 
ενος e -συναδελφου μονο και μονο για να χουμε να γράφουμε...ετσι γινόμαστε κουραστικοι...

Αρέσει στα μέλη NightWsh, Helenaki4 και σε ακόμα 1 μέλος.

Qwerty____55

# 14 στις 30/9/2022
author

Θα πω μια καλημέρα στην αγαπητή Αναστασία , και σε όλους όσους ασχολήθηκαν , μαζι με εμένα , με την υπόθεση και το πρόβλημα , της Αναστασίας ...

Να θυμίσω λοιπόν , σε όλους οτι , σήμερα , θα ειναι η τελευταία ημέρα , που η Αναστασία , θα εργαστεί ...Από αύριο , θα είναι άνεργη ...Μήπως εχετε  καποια πρόταση , που θα μπορούσαμε  να κάνουμε , , σε αυτό το κορίτσι ???Ίσως ακόμη εχετε να κάνετε , κάποιο σχόλιο , για το παλικάρι , που έχει σχέση μαζι του ...και μάλιστα ,  όσοι θεώρησαν , οτι αυτός , δεν ειναι τεμπελης !!! Οποτε , απο αυριο ,... η Αναστασία , και η ... σχέση της , ...θα έχουν  αρκετό χρόνο , για να χαρούν την ...αγαπη τους ...!!!Θα ζήσουν ,...κουλλλ ,..!!! , σύμφωνα , με την αποψη , .. ορισμένων ,  !!!Επισης , το παλικάρι αυτό , ...θα πρέπει , να τρώει , απο το , μερίδιο το δικο του  !!! σύμφωνα , με την αποψη , κάποιων άλλων ..!!! και οτι  δεν ειναι υποχρεωμένος , να υποστηρίξει. ...την Αναστασία ...!!!Θα κάνω μια πρόταση , σε ολες , τις εξαιρετικές μαγείρισσες , ...και νοικοκυρές , της παρέας μας. ...Στείλτε , ενα προσωπικό μήνυμα , στην Αναστασία. ..και  δώστε της , τα τηλέφωνα σας , και μαγειρέψτε , για αυτήν , ..και στηρίξτε την ,.. αξιοποιώντας , τις μοναδικές , και ξεχωριστές συνταγές , που κατα καιρούς , εχετε , ανταλλάξει , εδω στο φόρουμ ... τουλάχιστον , για όσο καιρό θα ειναι ... άνεργη ...Επισης , αντι να εχετε ... υψηλές  , φιλοσοφημένες .. , απόψεις , σκεφτείτε , με ποιόν τρόπο θα βρούμε μια δουλειά , σε αυτό το κοριτσι ... Επισης ,  προτείνεται , στην Αναστασία , να έρχεται λίγες ωρες ,..στο σπίτι σας , και να σας βοηθάει στις δουλειές , του σπιτιού...με λίγες  ωρες απασχόλησης , ..και μια μικρή αμοιβή ...Ειμαι σίγουρος , οτι θα ακούσω , το υπέροχο ... Τι μας λες κύριε ...Q... , ..εμεις εδω προσφέρουμε ...φιλοσοφία ... και δεν μπορούμε να λύσουμε το προβλημα του καθενός !!!

Qwerty____55

# 15 στην 1/10/2022
author
Αγαπητή Αναστασία καλησπέρα ... ..Αισίως συμπληρώθηκαν, δώδεκα περίπου ώρες , από την στιγμή που έκανα μια πρόταση , ... σήμερα το πρωί ..γύρω στις, , 09:00 , ..με την ,.. #14 ,.. αναρτηση μου ,. .. και η επιτροπή , ..ακομα ,.. συσκέπτεται... !!!Είναι αυτο που ειπε ,..κάποτε , ο ...Δ. Σολωμός ...Άκρα , του τάφου , σιωπή ...!!Ισως , και ...να συσκέπτεται , ..και ολη την νύχτα ...!!!Απο αύριο. , ..να υπενθυμίσω , ..οτι δεν θα έχεις δουλειά ...Αύριο λοιπόν , .. πρωινή ωρα , ..θα κάνω μια πρόταση , ..σε σένα , και στον φίλο .. σου ,. .., τον σύντροφό σου , ..τον δεσμό σου ..., όπως θέλεις , .. πέστο ..., Εκτός καί αν με προλάβει ,... με κάποια , απόφαση της , η , επιτροπή ...!!! ..Καλό βράδυ , ...Φιλικά ...Q...

Qwerty____55

# 16 στην 1/10/2022
author

Αγαπητή Αναστασία  , καλημέρα και καλό μήνα ...

Από σήμερα , είσαι άνεργη , ομως δεν ήρθε και η καταστροφή , του κόσμου ,.

Ελπίζουμε για ενα καλύτερο αυριο , και προσπαθούμε , για να το επιτύχουμε ..

Ανεργία , ..και οικονομική κρίση ...και τι κάνουμε ?!?!?!

Εσύ Αναστασία , προφανώς , θα επιδοτηθεις , απο τον ΟΑΕΔ , για ορισμένο , χρονικό διάστημα ...

Ομως , θα μπορούσες να αυξήσεις το εισόδημα σου , ...και εσύ , αλλα και ολοι μας , με το να περιορίσουμε , τα εξοδα μας , στο μέτρο , του δυνατού , αλλα , να κάνουμε και μια Extra , εργασία , που θα μας αποφέρει , ενα μικρό κέρδος ..

πχ. .. Σε λίγο καιρό , περίπου , στο τέλος , του Οκτώβρη ,με αρχές , του Νοέμβρη , θα αρχίσει , το μάζεμα , της ελιάς , σε όλη την Ελλάδα ...

Δουλειά εύκολη και ευχάριστη ... γιατί ο καιρός έχει δροσίσει , και δεν δουλεύει κανείς μεσα στο λιοπυρι ...ενω δημιουργούνται παρέες  , και την ωρα , του κολατσιου , η , του φαγητού , κατω απο τα δέντρα , και ξάπλα , επάνω στα λιοπανα , ξεκουράζεσαι , απολαμβάνεις , την φύση , και είναι μια εμπειρία μοναδική !!!

Φυσικά , η αμοιβή , θα ειναι , είτε σε ευρώ , είτε σε λάδι , αγνό , παρθένο , απο αυτό που θα μαζέψουμε , ...αλλα θα ζήσουμε και από κοντά , τις δουλειές στα λιοτρίβια , απο την στιγμή , που πέφτει , ο ελαιοκαρπος , στην χοάνη , για να πλυθεί , και να καθαριστεί απο τα φύλλα , μέχρι να γίνει πολτός , και να βγεί τελικά το λάδι , ζεστό στο τελευταίο στάδιο ...!!!

Τις ημέρες , που θα απουσιαζουμε , απο το σπίτι μας , δεν θά έχουμε έξοδα ,..!!!

Οικονομία λοιπόν , !!!

Δεν καταναλώνουμε ρεύμα , ..για να μαγειρέψουμε στην κουζίνα , ..δεν ανάβουμε τον θερμοσίφωνα ,  για να πλυθούμε ..δεν  ανάβουμε φώτα ,.και καλοριφέρ ,..γιατι θα φαμε ..και θα πιούμε ,,.. και θα κοιμηθούμε , στο χωριό ...και αυτό μπορούμε ,να το κάνουμε , για τόσες ημέρες , όσες διαρκεί , το μάζεμα , ..αλλα κα περισσότερες ημέρες , ..αν συμμετέχουμε και στην φροντίδα , των ελαιοδένδρων , πριν απο το μάζεμα , της ελιάς..!!!

Οπότε , έχουμε , οικονομία , αμοιβή , σωματική άσκηση , υγεία , εμπειρία  ,  και σύσφιξη σχέσεων , μεταξύ , των ανθρώπων ,...που έχουμε κλείσει ολοι , στα σπίτια μας , στην μοναξιά μας , και ,..στα ,... social media ,.!!

Την  πρόταση μου αυτή , την κανω στην Αναστασία μεν , αλλά περισσότερο , στον φιλο της ,..στον δεσμό της , .. ώστε να αποδειχθεί , οτι δεν είναι , τεμπέλης και φυγοπονος ..

Απλα , να γνωρίζει , ο φίλος της , οτι στην δουλειά αυτή , ...δεν υπάρχουν θέσεις διευθυντών ...!!!

Και φυσικά Αναστασία , θα είσαι μαζι με το αγόρι σου , !!!

Αν εσύ θέλεις να βοηθήσεις και στις δουλειές , του σπιτιού ...πχ. μαγείρεμα ...κλπ. ..οκ ... κάντο ...!!

Στείλτε μου , ..ενα προσωπικό μήνυμα ,. , ...για περισσότερες λεπτομέρειες , ακομα και αλλοι φίλοι , εδω απο το φόρουμ ...

Θα είμαστε όλοι μαζι !!

Φιλικά ...Q...

Παράθεση:
Σχόλιο # 15 από Qwerty___55
Αγαπητή Αναστασία καλησπέρα ... ..Αισίως συμπληρώθηκαν, δώδεκα περίπου ώρες , από την στιγμή που έκανα μια πρόταση , ... σήμερα το πρωί ..γύρω στις, , 09:00 , ..με την ,.. #14 ,.. αναρτηση μου ,. .. και η επιτροπή , ..ακομα ,.. συσκέπτεται... !!!Είναι αυτο που ειπε ,..κάποτε , ο ...Δ. Σολωμός ...Άκρα , του τάφου , σιωπή ...!!Ισως , και ...να συσκέπτεται , ..και ολη την νύχτα ...!!!Απο αύριο. , ..να υπενθυμίσω , ..οτι δεν θα έχεις δουλειά ...Αύριο λοιπόν , .. πρωινή ωρα , ..θα κάνω μια πρόταση , ..σε σένα , και στον φίλο .. σου ,. .., τον σύντροφό σου , ..τον δεσμό σου ..., όπως θέλεις , .. πέστο ..., Εκτός καί αν με προλάβει ,... με κάποια , απόφαση της , η , επιτροπή ...!!! ..Καλό βράδυ , ...Φιλικά ...Q...

apolitiii

# 17 στις 2/10/2022
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Ηνωμένο Βασίλειο UK
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 1.115

Βρε G... Βρε G 

Συνελθε ...μη γράφεις για να γράφεις χωρίς να ξέρεις τι γράφεις..

Σοβαρεψουυ!

Η κοπελα δεν ζητάει δουλειά, ζητάει απόψεις για πρόβλημα που αντιμετωπίζει με τον σύντροφό της, εσύ οτι 

του φανεί του λολοστεφανή... την έκανες καθαρίστρια σε σπίτια, εργατρια γης, και μάλιστα ζητας πμ για να 

της πεις λεπτομέρειες...

Ξαναδιαβασε το θέμα ...οι δυο απαντήσεις σου , αυτή και η 14 ειναι εκτός θέματος...

Η Αναστασία αν έχει όρεξη για δουλειά θα βγει έξω, θα στείλει βιογραφικά και θα κανει ότι δουλειά της αρέσει...

Έλεος πια μην υποβιβάζουμε το φόρουμ που μας φιλοξενεί...

Παράθεση:
Σχόλιο # 16 από Qwerty___55

Αγαπητή Αναστασία  , καλημέρα και καλό μήνα ...

Από σήμερα , είσαι άνεργη , ομως δεν ήρθε και η καταστροφή , του κόσμου ,.

Ελπίζουμε για ενα καλύτερο αυριο , και προσπαθούμε , για να το επιτύχουμε ..

Ανεργία , ..και οικονομική κρίση ...και τι κάνουμε ?!?!?!

Εσύ Αναστασία , προφανώς , θα επιδοτηθεις , απο τον ΟΑΕΔ , για ορισμένο , χρονικό διάστημα ...

Ομως , θα μπορούσες να αυξήσεις το εισόδημα σου , ...και εσύ , αλλα και ολοι μας , με το να περιορίσουμε , τα εξοδα μας , στο μέτρο , του δυνατού , αλλα , να κάνουμε και μια Extra , εργασία , που θα μας αποφέρει , ενα μικρό κέρδος ..

πχ. .. Σε λίγο καιρό , περίπου , στο τέλος , του Οκτώβρη ,με αρχές , του Νοέμβρη , θα αρχίσει , το μάζεμα , της ελιάς , σε όλη την Ελλάδα ...

Δουλειά εύκολη και ευχάριστη ... γιατί ο καιρός έχει δροσίσει , και δεν δουλεύει κανείς μεσα στο λιοπυρι ...ενω δημιουργούνται παρέες  , και την ωρα , του κολατσιου , η , του φαγητού , κατω απο τα δέντρα , και ξάπλα , επάνω στα λιοπανα , ξεκουράζεσαι , απολαμβάνεις , την φύση , και είναι μια εμπειρία μοναδική !!!

Φυσικά , η αμοιβή , θα ειναι , είτε σε ευρώ , είτε σε λάδι , αγνό , παρθένο , απο αυτό που θα μαζέψουμε , ...αλλα θα ζήσουμε και από κοντά , τις δουλειές στα λιοτρίβια , απο την στιγμή , που πέφτει , ο ελαιοκαρπος , στην χοάνη , για να πλυθεί , και να καθαριστεί απο τα φύλλα , μέχρι να γίνει πολτός , και να βγεί τελικά το λάδι , ζεστό στο τελευταίο στάδιο ...!!!

Τις ημέρες , που θα απουσιαζουμε , απο το σπίτι μας , δεν θά έχουμε έξοδα ,..!!!

Οικονομία λοιπόν , !!!

Δεν καταναλώνουμε ρεύμα , ..για να μαγειρέψουμε στην κουζίνα , ..δεν ανάβουμε τον θερμοσίφωνα ,  για να πλυθούμε ..δεν  ανάβουμε φώτα ,.και καλοριφέρ ,..γιατι θα φαμε ..και θα πιούμε ,,.. και θα κοιμηθούμε , στο χωριό ...και αυτό μπορούμε ,να το κάνουμε , για τόσες ημέρες , όσες διαρκεί , το μάζεμα , ..αλλα κα περισσότερες ημέρες , ..αν συμμετέχουμε και στην φροντίδα , των ελαιοδένδρων , πριν απο το μάζεμα , της ελιάς..!!!

Οπότε , έχουμε , οικονομία , αμοιβή , σωματική άσκηση , υγεία , εμπειρία  ,  και σύσφιξη σχέσεων , μεταξύ , των ανθρώπων ,...που έχουμε κλείσει ολοι , στα σπίτια μας , στην μοναξιά μας , και ,..στα ,... social media ,.!!

Την  πρόταση μου αυτή , την κανω στην Αναστασία μεν , αλλά περισσότερο , στον φιλο της ,..στον δεσμό της , .. ώστε να αποδειχθεί , οτι δεν είναι , τεμπέλης και φυγοπονος ..

Απλα , να γνωρίζει , ο φίλος της , οτι στην δουλειά αυτή , ...δεν υπάρχουν θέσεις διευθυντών ...!!!

Και φυσικά Αναστασία , θα είσαι μαζι με το αγόρι σου , !!!

Αν εσύ θέλεις να βοηθήσεις και στις δουλειές , του σπιτιού ...πχ. μαγείρεμα ...κλπ. ..οκ ... κάντο ...!!

Στείλτε μου , ..ενα προσωπικό μήνυμα ,. , ...για περισσότερες λεπτομέρειες , ακομα και αλλοι φίλοι , εδω απο το φόρουμ ...

Θα είμαστε όλοι μαζι !!

Φιλικά ...Q...

Αρέσει στα μέλη girl_aloud, Helenaki4 και σε ακόμα 2 μέλη.

paranomos

# 18 στις 2/10/2022
author
Ανδρας / 49 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Απαντήσεις: 1.523

Απορω βρε Q με την ενεργεια που σπαταλας να γραφεις και να σχολιαζεις τοσο αναλυτικα και περιγραφικά με συνεχομενα κειμενα που μπορει να ειναι και ασχετα και με το θεμα  καμια φορα.

Εσενα δεν σε κουραζει αυτο;

Σε ευχαριστει να εισαι τοσο αναλυτικος;

Ειναι ο τυπος σου ετσι;

Η

Το κανεις γιατι πιστευεις πως αν πεις με δυο λογια τη γνωμη σου ..δεν θα καταλαβουμε;

Qwerty____55

# 19 στις 2/10/2022
author

Αγαπητή κυρία , διαμενουσα ,  εις την αλλοδαπήν ...!!! ...μη γράφεις , για να νομίζεις οτι , δίνεις , απαντησεις , και λύσεις σωστές , οταν δεν ξέρεις να απαντησεις .. !!!

Η κοπελα , δεν ζητάει δουλειά , ..αλλα ζητάει δουλειά !!! διότι , μας είπε ότι απο την πρώτη , του Οκτώβρη ,..θα είναι άνεργη !!!

Λάθος της , μεγάλο , που δεν το έγραψε , και εις την αγγλική γλώσσα  , για να εχεις και εσύ την δυνατότητα , να το διαβάσεις , ..μιας και τοσο γρήγορα , ξέχασες , τα Ελληνικά , στα λιγα χρόνια , που ξενιτεύτηκες  , στο ,.. UK ...!!!

Και βέβαια , κορόιδο , ειναι η αγαπητή Αναστασία , να κανει , μια έξτρα δουλειά , οταν ,  ο  ΟΑΕΔ , της πληρώνει , περίπου 400 και πλέον ευρώ , τον καθε μηνα  .. αντι για ενα χρονο , που ηταν , η επιδότηση , ...τα προηγούμενα χρόνια ...!!!.

Ενω ..τώρα , ο άνεργος , θα πληρώνεται , και μέχρι , δυο χρόνια , επειδή , θα θεωρηθεί , ... μακροχρόνια άνεργος !!!

Επισης αγαπητή μου , το φόρουμ , δεν υποβιβάζεται , οταν  .. , στα  ατομα ,  που έχουν ,... κοινωνιακοοικονομικα , .. προβλήματα , δίνουμε , ..την εμπειρία μας , τις γνώσεις μας , .. και ..την συμβουλή μας , με την δέουσα ευαισθησία , ..

Αν τωρα σε εσάς δεν αρέσει , να πλησιάζετε , και να βρίσκεστε , κοντά στα προβλήματα , .. των συνανθρώπων μας , είναι δικαίωμα σας !!!

Αν πάλι , θέλετε , να μην τα πλησιάζουμε εμείς , γιατί σας αρέσει , πιο πολυ ,  .. η αερολογια .,  και το κουτσομπολιό ,.. και παλι  ειναι δικαιωμα σας ...

Εξάλλου , η πρόταση , ηταν , για να κάνει , μια αξιοπρεπή εργασία ...και , αν εκείνη δεν θέλει να έχει , ένα έξτρα εισόδημα ,. ..τοτε , ας ξεκουραστεί , ..και να τρώει τα λεφτά που θα παίρνει , απο τον ΟΑΕΔ , .. μαζί με τον αγαπημένο της ...!!!

Ευχαριστώ ...Q...

Παράθεση:
Σχόλιο # 17 από apolitiii

Βρε G... Βρε G 

Συνελθε ...μη γράφεις για να γράφεις χωρίς να ξέρεις τι γράφεις..

Σοβαρεψουυ!

Η κοπελα δεν ζητάει δουλειά, ζητάει απόψεις για πρόβλημα που αντιμετωπίζει με τον σύντροφό της, εσύ οτι 

του φανεί του λολοστεφανή... την έκανες καθαρίστρια σε σπίτια, εργατρια γης, και μάλιστα ζητας πμ για να 

της πεις λεπτομέρειες...

Ξαναδιαβασε το θέμα ...οι δυο απαντήσεις σου , αυτή και η 14 ειναι εκτός θέματος...

Η Αναστασία αν έχει όρεξη για δουλειά θα βγει έξω, θα στείλει βιογραφικά και θα κανει ότι δουλειά της αρέσει...

Έλεος πια μην υποβιβάζουμε το φόρουμ που μας φιλοξενεί...

Enikos

# 20 στις 2/10/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 30.111

Εγω ειμαι παντα διπλα στα κοριτσια...μπας και...που ξερεις...απο εκει που δεν το περιμενεις σου πεταγεται το "μωρο"...

Αρέσει στα μέλη apolitiii, Qwerty____55
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε

Ο τρόπος λειτουργίας και οι κανόνες των forum του Sxeseis αλλάζουν!

Για λίγες ημέρες και μέχρι την ολοκλήρωση αυτών των αλλαγών η δυνατότητα αποστολής νέων θεμάτων και απαντήσεων δεν είναι θα δυνατή.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.