Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Άνεργη μετά από 3 Χρόνια

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Enikos

# 21 στις 2/10/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 30.111
'Aρεσαν+: 0%

Τα μυαλα μας βρε Κιου!!!...

Αφου ειμαστε γατες και τα πιανωμε απο την εισαγωγη τα θεματα...

Τα ξερωμε αυτα που λες...

Τι μας περνας, για τιποτε...βλακες?...

Οχι...δεν ειμαστε...και το δηλωνουμε...

Qwerty____55

# 22 στις 2/10/2022
author
Ανδρας / 61 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 1.457

Παει , χάλασες και συ ...!!

Αρχίζεις , και μαθαίνεις , ... Κάλλιο αργά παρά ποτέ ...!!!

Ερωτευσιμο αγόρι ..!!! number two ...!!!

Παράθεση:
Σχόλιο # 20 από Enikos

Εγω ειμαι παντα διπλα στα κοριτσια...μπας και...που ξερεις...απο εκει που δεν το περιμενεις σου πεταγεται το "μωρο"...

Αρέσει στο μέλος Enikos

Qwerty____55

# 23 στις 2/10/2022
author

Με ευχαριστεί , που είμαι τόσο αναλυτικός , γιατι ειναι , ο τύπος μου έτσι ...και φυσικά μου αρέσει να σπαταλάω , την ενέργεια μου , απο την στιγμή , που δέχομαι , και πληρώνω , μαζι και ..την ρήτρα αναπροσαρμογής !!! ...

Πάντως εμενα , δεν με κουράζει να γραφω , αναλυτικά , οταν δεν σε κουράζει , εσένα που τα διαβάζεις , .. διότι , αν σε κούραζε , .. δεν θα τα διάβαζες !!

Ομως , επειδή εκτιμώ , τον καθε αναγνώστη , ..που διαβάζει , τον ...Q... , θα προσπαθήσω , να γραφω , ... με δυο λόγια , την γνώμη μου ... προκειμένου , να σου γίνει κατανοητό , και να μην σε κουράζει ...

Αν δεν σου γίνει , κατανοητό , τοτε , πες μου , να γραφω , πάλι , ..στο  , .. αναλυτικό ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 18 από paranomos

Απορω βρε Q με την ενεργεια που σπαταλας να γραφεις και να σχολιαζεις τοσο αναλυτικα και περιγραφικά με συνεχομενα κειμενα που μπορει να ειναι και ασχετα και με το θεμα  καμια φορα.

Εσενα δεν σε κουραζει αυτο;

Σε ευχαριστει να εισαι τοσο αναλυτικος;

Ειναι ο τυπος σου ετσι;

Η

Το κανεις γιατι πιστευεις πως αν πεις με δυο λογια τη γνωμη σου ..δεν θα καταλαβουμε;

Αρέσει στο μέλος Enikos

apolitiii

# 24 στις 2/10/2022
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Ηνωμένο Βασίλειο UK
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 1.115

Δεν το σκέφτηκα... διπλό το κακό ξέχασα να διαβάζω Ελληνικος, ξεχασα και να σκέφτομαι!!!

Λες γι αυτο ζηταει πμ???

omg  kai 3 lol

Παράθεση:
Σχόλιο # 20 από Enikos

Εγω ειμαι παντα διπλα στα κοριτσια...μπας και...που ξερεις...απο εκει που δεν το περιμενεις σου πεταγεται το "μωρο"...

Τωρα είδα ότι αντί για Q σε είπα G...

Εκτος από κουμπάρα σου  Είμαι και νονά σου και μην αυθαδιαζεις... άντε τα Χριστούγεννα θα σου στείλω παπούτσια και παιχνιδάκια...

Ξαναδιαβασε το θέμα μηπως και το καταλάβεις, μην σε βάλλω να το γράψεις 100 φορες για τιμωρία!!!

με εκτίμηση.  Αpolitiii

Παράθεση:
Σχόλιο # 19 από Qwerty___55

Αγαπητή κυρία , διαμενουσα ,  εις την αλλοδαπήν ...!!! ...μη γράφεις , για να νομίζεις οτι , δίνεις , απαντησεις , και λύσεις σωστές , οταν δεν ξέρεις να απαντησεις .. !!!

Η κοπελα , δεν ζητάει δουλειά , ..αλλα ζητάει δουλειά !!! διότι , μας είπε ότι απο την πρώτη , του Οκτώβρη ,..θα είναι άνεργη !!!

Λάθος της , μεγάλο , που δεν το έγραψε , και εις την αγγλική γλώσσα  , για να εχεις και εσύ την δυνατότητα , να το διαβάσεις , ..μιας και τοσο γρήγορα , ξέχασες , τα Ελληνικά , στα λιγα χρόνια , που ξενιτεύτηκες  , στο ,.. UK ...!!!

Και βέβαια , κορόιδο , ειναι η αγαπητή Αναστασία , να κανει , μια έξτρα δουλειά , οταν ,  ο  ΟΑΕΔ , της πληρώνει , περίπου 400 και πλέον ευρώ , τον καθε μηνα  .. αντι για ενα χρονο , που ηταν , η επιδότηση , ...τα προηγούμενα χρόνια ...!!!.

Ενω ..τώρα , ο άνεργος , θα πληρώνεται , και μέχρι , δυο χρόνια , επειδή , θα θεωρηθεί , ... μακροχρόνια άνεργος !!!

Επισης αγαπητή μου , το φόρουμ , δεν υποβιβάζεται , οταν  .. , στα  ατομα ,  που έχουν ,... κοινωνιακοοικονομικα , .. προβλήματα , δίνουμε , ..την εμπειρία μας , τις γνώσεις μας , .. και ..την συμβουλή μας , με την δέουσα ευαισθησία , ..

Αν τωρα σε εσάς δεν αρέσει , να πλησιάζετε , και να βρίσκεστε , κοντά στα προβλήματα , .. των συνανθρώπων μας , είναι δικαίωμα σας !!!

Αν πάλι , θέλετε , να μην τα πλησιάζουμε εμείς , γιατί σας αρέσει , πιο πολυ ,  .. η αερολογια .,  και το κουτσομπολιό ,.. και παλι  ειναι δικαιωμα σας ...

Εξάλλου , η πρόταση , ηταν , για να κάνει , μια αξιοπρεπή εργασία ...και , αν εκείνη δεν θέλει να έχει , ένα έξτρα εισόδημα ,. ..τοτε , ας ξεκουραστεί , ..και να τρώει τα λεφτά που θα παίρνει , απο τον ΟΑΕΔ , .. μαζί με τον αγαπημένο της ...!!!

Ευχαριστώ ...Q...

Αρέσει στο μέλος Enikos

Enikos

# 25 στις 2/10/2022
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 30.111

Μη γραφεις αυτα τα κορακιστικα τα...ο...μι...τζι και ολα αυτα τα αθεικα...δε σουχω πει?...

Ποναει η θεα ουσια μου για να κατανοησω...

Και λεω οτι κατσει μετα και...

Ερχεται αυτος ο τρισκαταρατος και μου καμει...

...οοοααα!...

Παράθεση:
Σχόλιο # 24 από apolitiii

Δεν το σκέφτηκα... διπλό το κακό ξέχασα να διαβάζω Ελληνικος, ξεχασα και να σκέφτομαι!!!

Λες γι αυτο ζηταει πμ???

omg  kai 3 lol

Τωρα είδα ότι αντί για Q σε είπα G...

Εκτος από κουμπάρα σου  Είμαι και νονά σου και μην αυθαδιαζεις... άντε τα Χριστούγεννα θα σου στείλω παπούτσια και παιχνιδάκια...

Ξαναδιαβασε το θέμα μηπως και το καταλάβεις, μην σε βάλλω να το γράψεις 100 φορες για τιμωρία!!!

με εκτίμηση.  Αpolitiii

Αρέσει στο μέλος apolitiii

Qwerty____55

# 26 στις 2/10/2022
author

Οταν διαβάζεις , δεν χρειάζεται , να σκέφτεσαι ...,μονο οταν , γράφεις !!!

Ετσι κι αλλιώς , το G , .. είναι στρογγυλό , .. σαν το .. Q..., !!!

Υπάρχουν , και τα γυαλιά πρεσβυωπιας , .. καλό ειναι , να τα φοράμε , εμεις οι γέροι ...και εσείς βεβαίως ...!!!

Παράθεση:
Σχόλιο # 24 από apolitiii

Λες γι αυτο ζηταει πμ???

omg  kai 3 lol

Τωρα είδα ότι αντί για Q σε είπα G..

με εκτίμηση.  Αpolitiii

Αρέσει στα μέλη apolitiii, Enikos

paranomos

# 27 στις 2/10/2022
author
Ανδρας / 49 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1.523

Παράθεση:
Σχόλιο # 23 από Qwerty___55

Με ευχαριστεί , που είμαι τόσο αναλυτικός , γιατι ειναι , ο τύπος μου έτσι ...και φυσικά μου αρέσει να σπαταλάω , την ενέργεια μου , απο την στιγμή , που δέχομαι , και πληρώνω , μαζι και ..την ρήτρα αναπροσαρμογής !!! ...

Πάντως εμενα , δεν με κουράζει να γραφω , αναλυτικά , οταν δεν σε κουράζει , εσένα που τα διαβάζεις , .. διότι , αν σε κούραζε , .. δεν θα τα διάβαζες !!

Ομως , επειδή εκτιμώ , τον καθε αναγνώστη , ..που διαβάζει , τον ...Q... , θα προσπαθήσω , να γραφω , ... με δυο λόγια , την γνώμη μου ... προκειμένου , να σου γίνει κατανοητό , και να μην σε κουράζει ...

Αν δεν σου γίνει , κατανοητό , τοτε , πες μου , να γραφω , πάλι , ..στο  , .. αναλυτικό ...

Ευχαριστω για την διευκρινηση Q.

Φυσικα να κανεις αυτο που σε ευχαριστει.

Οι αναγνωστες αν κουραζονται ας μην το διαβαζουν.

Αρέσει στο μέλος Qwerty____55

Qwerty____55

# 28 στις 3/10/2022
author

Γίνεται , μια συζήτηση , στα υψηλόβαθμα στελέχη , του ΟΑΕΔ , ωστε , παράλληλα , με την επιδότηση , που ηδη , παίρνει , ενας άνεργος , ..να επεκταθεί, η , μαλλον να οριστεί , και ενα βοήθημα , ακομα και στον /στην , σύντροφο , του επιδοτούμενου ανέργου ...

Ομως , προκύπτει , η δυσκολία , για το πως θα αποδεικνύεται , οτι , τα δυο αυτα ατομα , βρίσκονται  , σε σχέση ...

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε

Ο τρόπος λειτουργίας και οι κανόνες των forum του Sxeseis αλλάζουν!

Για λίγες ημέρες και μέχρι την ολοκλήρωση αυτών των αλλαγών η δυνατότητα αποστολής νέων θεμάτων και απαντήσεων δεν είναι θα δυνατή.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.

lastpost