Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Τον σκέφτομαι ακόμα μετά από χρόνια

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

lampros28

# 21 στις 23/10/2022
author
Ανδρας / 43 / Διαζευγμένος
Ν. Φθιώτιδας / Λαμία
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 33
'Aρεσαν+: 0%

Καλησπερα.
Στο προφιλ σας δηλωνετε ''σε διασταση'' ενω εδω μας λετε οτι εχετε κανονικα σχεση με καποιο αγορι και το πατε για σοβαρα.Τι ισχυει απ'τα 2 τελικα ?
Αποφασιστε.

Qwerty____55

# 22 στις 23/10/2022
author
Ανδρας / 62 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 1.447

Δεν είναι δυνατόν να πηγαινοέρχεται   απο τον ένα , στον άλλο ...!!

Θα καταντήσει , ..σαν το .. εκκρεμές ...!!!

Αν δεν μπόρεσε να εκτιμήσει , απο την αρχή , ...ποιος ειναι ο ενας ..και ποιος ο άλλος ... τότε , ας αφήσει εντελώς , τα γράμματα , της ελληνικής αλφαβήτου ,..και ας πάει , στην αγγλική ...οπου το μοναδικό σίγουρο γράμμα , είναι το ...,.το ..,..το ,... μαντεψτε  ποιο  ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 12 από alisida

Λοιπόν: 

Χωρίζεις άμεσα,τώρα,σήμερα τον φουκαρα τον Θ 

Και ρισκάρεις να πλησιάσεις  ξανά τον Κ 

Εάν βγει, καλώς 

Εάν δεν βγει , πας για το επόμενο γράμμα ..

Δηλ για το επόμενο αγόρι 

Αυτά 

Κατάλαβες ? 

Qwerty____55

# 23 στις 23/10/2022
author

Το μυστικό , ...ειναι , το πως να διαχειριστείς , το μυαλό μιας γυναίκας ...

Ουτε τα λεφτά , μετράνε , ... ούτε η ομορφιά μετράει  ,..ουτε το αθλητικό σώμα μετράει ,...ουτε  ...ουτε ...ουτε ..

Αυτο που γράφω ,  οι περισσότερες γυναίκες , ..το γνωρίζουν ...και πολύ λίγοι αντρες , μετρημένοι στα δάχτυλα , του ενός χεριού ...

...Q...

Παράθεση:
Σχόλιο # 13 από alisida

Αυτό θα πει αυτοπεποίθηση 

Εύγε Q ! 

alisida

# 24 στις 23/10/2022
author
Γυναίκα / 53 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 37
Απαντήσεις: 9.937

Φίλε Q, 

Εάν στοχεύεις στο να διαχειριστείς το μυαλό μιας γυναίκας για  να την κερδίσεις,

τότε δεν κερδίζεις τη γυναίκα,αλλά κάτι που εσύ διαχειρίζεσαι,δηλαδή εσένα 

σορι κι όλας, αλλά πιστεύω ότι αν επιδιώκεις αυτό, κάνεις μια τρύπα στο νερό

Παράθεση:
Σχόλιο # 23 από Qwerty___55

Το μυστικό , ...ειναι , το πως να διαχειριστείς , το μυαλό μιας γυναίκας ...

Ουτε τα λεφτά , μετράνε , ... ούτε η ομορφιά μετράει  ,..ουτε το αθλητικό σώμα μετράει ,...ουτε  ...ουτε ...ουτε ..

Αυτο που γράφω ,  οι περισσότερες γυναίκες , ..το γνωρίζουν ...και πολύ λίγοι αντρες , μετρημένοι στα δάχτυλα , του ενός χεριού ...

...Q...

Αρέσει στα μέλη paranomos, Persefoni__ και σε ακόμα 3 μέλη.

alexandriani1

# 25 στις 23/10/2022
author
Γυναίκα / 60 / Διαζευγμένη
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 1.806

Yπάρχει

βέβαια και η μέθοδος της εξόντωσης: Δηλαδή διαχειρίζεσαι το μυαλό της γυναίκας (ως εξής: Την ταράζεις στην μπουρδολογία και της κάνεις το μυαλό κιμά.

Οπότε μετά δεν μπορεί να αντισταθεί γιατί έτσι κι αλλιώς ...έχει παραλύσει!Το θέμα είναι ότι παίρνει και τους υπόλοιπους σβάρνα η κατάσταση. Ανδρες και γυναίκες. Τέζα όλοι.
Αρέσει στα μέλη paranomos, NightWsh και σε ακόμα 4 μέλη.

Qwerty____55

# 26 στις 23/10/2022
author

Ειναι αρκετός ο καιρός , που , διαβάζεις , τον ...Q..., κι ακόμα δεν έχεις καταλάβει , τις ατάκες του , ..αλλα και σε ποιόν απευθύνεται ...!!

Η τοποθετηση , του , ...Q...,  δεν αφορά το συγκεκριμένο άτομο , .. αλλά όλους τους εδω ..φίλους  που με τον δικό του τρόπο , ο καθένας , θα σπεύσει να  σχολιάσει , ..τα γραφόμενα του ..., ώστε να δωθεί , ..μια ζωντάνια , στην συζήτηση , ...και ισως , να έχασες για λίγο , το χιούμορ σου ...

Φιλικά ...Q...

Παράθεση:
Σχόλιο # 19 από squirrel-b1968
Q,ελεος,.24 δηλώνει το κοριτσάκι.

Αρέσει στο μέλος alisida

Qwerty____55

# 27 στις 23/10/2022
author

Αν μια γυναίκα , δεν νοιώσει οτι , ενας αντρας , ...της δημιουργεί , μια εγκεφαλική , ανάταση ... διέγερση  , ... αναστάτωση ... τότε η γυναίκα αυτη , ..θα ψάχνει ,  διαρκώς τριγύρω , μέχρι να , της συμβεί ...και ειναι οτι ποιο όμορφο και δυνατό , θα υπάρξει , στους δυο , αυτούς ανθρώπους ...

Επισης , η έκφραση ... διαχείριση , του μυαλού , μιας γυναίκας , .. δεν αποσκοπεί , στο ,  να την κερδίσεις , ...αλλα , για να γίνει πιο ισχυρός αυτός ο δεσμός ...

Για να την κερδίσεις , υπάρχουν , πολλοί μέθοδοι ,.. αλλα και τρόποι ...που δεν έχουν να κάνουν με , την διαχείριση ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 24 από alisida

Φίλε Q, 

Εάν στοχεύεις στο να διαχειριστείς το μυαλό μιας γυναίκας για  να την κερδίσεις,

τότε δεν κερδίζεις τη γυναίκα,αλλά κάτι που εσύ διαχειρίζεσαι,δηλαδή εσένα 

σορι κι όλας, αλλά πιστεύω ότι αν επιδιώκεις αυτό, κάνεις μια τρύπα στο νερό

Joie_De_Vivre

# 28 στις 23/10/2022
author
Ανδρας / 58 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Ραφήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 260

Δε νομίζω να έγραψε κάτι τέτοιο. Είπε να μην κάνεις σχέση καπάκι, τη στιγμή που δεν έχεις ξεπεράσει τον προηγούμενο.

Ακόμα και ψυχολόγοι το λένε πως πρέπει να περάσει ένα άλφα χρονικό διάστημα πένθους (περίπου 6μηνο ) για έναν απλό χωρισμό.

Ακόμα και για να μάθεις να "ζεις με αυτό" όπως γράφεις, χρειάζεσαι ένα διάστημα αποστασιοποίησης.

Χρειάζεται να "χωνέψεις" μία κατάσταση πριν ξαναβάλεις μπουκιά στο στόμα. 

Παράθεση:
Σχόλιο # 15 από tzoulia59

δεν ειμαι καθολου μ αυτην την αποψη ..

αν καθε φορα που χωριζαμε μέναμε 3-4 χρόνια στη μοναξιά και στο κλαμα να πενθησουμε και να ξεπερασουμε εναν πρωην ,,και ,που δεν τον ξεπερναμε ,

στο τελος η ζωη μας θα ηταν μαυρη κι αραχνη χωρις χαρα κι ελπιδα,,, και πανε τα χρονακια μας ,,

τους δυνατους ερωτες δεν τους ξεπερναμε ποτε ,,ΠΟΤΕ ,,απλα μαθαινουμε να ζουμε χωρις αυτους ..

ο χωρισμος μ αυτον που αγαπας ,,ειναι ενας μικρος θανατος ,,,αν σε καθε θανατο πονας και μαθαινεις να ζεις 

με την ελλειψη 

κατι παρομοιο ειναι κι αυτο 

τους φωλιαζεις μεσα στην καρδια σου και πας παρακατω ,,

τι νοημα εχει να φας τα χρονακια σου ,,ως που να συνηθισεις την απωλεια??κανενα ,

παιζει να βρεις πιο κατω καποιον που θα σε κανει να ξεχασεις  ..και δεν δινεις  την ευκαιρια ,

η καθε σχεση εχει την τυχη της ..κι ολοι δοκιμαζομασθε ,

,το κακο ειναι οτι ειναι αποψη ειδικων .αυτη και .ψυχολογων ,,,

εχω χασει την μανα μου 8 χρονια ,,καθε φορα που μιλαω γι αυτην με πιανουν κλαματα ,,

ολα τα σταδια τα περασα ,,αλλα την απωλεια της δεν την ξεπερασα ...απλα εμαθα να ζω χωρις αυτην ,,,

αν  πω για τους ερωτες μου δε  ,,,θα κλαψουμε , ,και μ  αυτους ,

οταν τις  προσπαθειες  σου ,,τις  εξαντλεις μεσα στην σχεση ,,τι να περιμενεις ??  κλεινεις πισω την πορτα με κροτο ,,και χανεσαι στο πληθος ,.

ομως  δεν τους ξεχνας ,,απλα   θα ηθελες να ηταν αλλιως ,

καλα εκανες και προχωρησες παρακατω .σιγα μην μονασεις κι ολας στα 20 ,,

,.η ενσταση μου ειναι γιατι συνεχιζεις να μενεις μ εναν ανθρωπο ,, που δεν σου βγαζει την ανατροπη .,.

και ναι αυτο το δικαιωμα δεν το εχεις να εισαι  με καποιον  που δεν νιωθεις δυνατα συναισθηματα .

αυτο λεγεται κοροιδια ,,

και παιζεις με τον αλλον ,, ,,

οι ανθρωποι δενονται και  πονανε ,,,..

μην πω τωρα για το με ποσους θα δοκιμασεις ..παρακατω ,,με οσους χρειαστει 

και δεν μας   λες  καθολου τους λογους  που χωρισατε ??

λες,,, εμαθα οτι βρηκε καποια αλλη ,,αυτο τωρα δηλαδη το θεωρεις λιγο ??

αντι να σε ξαναδιεκδικησει  3 χρονια  που χωρισατε ,,βρηκε αλλη και δεν γυρισε ??

αν του αντρα χρυσο μου δεν του εισαι απαραιτητη και δεν του λειπεις ,,

και αντι να σε ψαξει παει και βρισκει αλλη ,,

τι να τον κανεις?? ..

χωρισε ,,με το παιδι που εισαι τωρα ,και τραβα παρακατω ,,

αλλα  αν θελεις τοσο πολυ να στειλεις στειλε ,,,μην σου μεινει και μαραζι ..

ετσι απο περιεργεια 

αλλα να εισαι ετοιμη για την σουπα ..

ισως τον απομυθοποιησεις κι ολας ,

ειναι σιγουρο οτι δεν θα βγει τιποτα ,,εγω το ξερω ,

εσυ  δεν το ξερεις .

στειλε λοιπον να το διαπιστωσεις κι εσυ ,

Αρέσει στα μέλη girl_aloud, Persefoni__ και σε ακόμα 4 μέλη.

Enikos

# 29 στις 23/10/2022
author
Ανδρας / 79 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 30.102

Εχουμε ξεχασει την βασικοτερη προυποθεση...

Να...εχει...

Αρέσει στα μέλη NightWsh, alexandriani1

MiltosRNLI1930

# 30 στις 23/10/2022
author
Ανδρας / 62 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Γλυκά Νερά
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 6.582

Η επιτομη των απαντησεων ,σε ολα τα Θεματα ! 

Παράθεση:
Σχόλιο # 2 από NightWsh

Προτεινόυμε..

όταν συμπληρωθούν όλα τα γράμματα του αλφαβητου 

να μας ξαναγραψετε για να έχουμε μια ολοκληρωμένη εικόνα...

Έναν καφέ την Κυριακή με ησυχία...ποτέ!

Παράθεση:
Σχόλιο # 2 από NightWsh

Προτεινόυμε..

όταν συμπληρωθούν όλα τα γράμματα του αλφαβητου 

να μας ξαναγραψετε για να έχουμε μια ολοκληρωμένη εικόνα...

Έναν καφέ την Κυριακή με ησυχία...ποτέ!

Αρέσει στα μέλη NightWsh, alexandriani1

MiltosRNLI1930

# 31 στις 23/10/2022
author
Ανδρας / 62 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Γλυκά Νερά
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 6.582

Δεν γινεται ! Θα αρχισω παλι να διαβαζω Καζαμια !

Αρέσει στα μέλη alisida, NightWsh και σε ακόμα 3 μέλη.

Iraklis_pouaro

# 32 στις 23/10/2022
author
Γυναίκα / 52 / Ελεύθερη
Απαντήσεις: 197

Μήπως βγαίνει και σε έμπλαστρο?

Παράθεση:
Σχόλιο # 5 από Qwerty___55

Μόλις γνωρίσεις , ..τον ...Q.. , είναι μαθηματικά αποδεδειγμένο , οτι  και οι δυο , θα ειναι ... παρελθόν πια για σένα  για σενα .. !!!

...Q ..

Αρέσει στα μέλη paranomos, Qwerty____55 και σε ακόμα 4 μέλη.

Qwerty____55

# 33 στις 24/10/2022
author

Σωστά το μαντεψες αγαπητέ , Iraklis, ..οτι βγαίνει και σε , εμπλαστρο...

Ειναι ακριβώς ιδιο με αυτό που μέχρι τώρα ,  χρησιμοποιούν οι περισσότεροι , οπως και εσύ ...και θα μείνεις πολύ ευχαριστημένος ..

Παράθεση:
Σχόλιο # 32 από Iraklis_pouaro

Αρέσει στο μέλος Enikos

Qwerty____55

# 34 στις 24/10/2022
author

Ειναι έτσι , οπως ακριβώς τα περιγράφεις ..και είναι σπουδαίο που και εσύ ,  το έχεις ζήσει , ...και την εμπειρία σου , και τις συμβουλές σου ,  θα πρέπει να  ακούσουν  , ..και να  ..  ακολουθήσουν αρκετές γυναίκες ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 25 από alexandriani1

Yπάρχει

βέβαια και η μέθοδος της εξόντωσης: Δηλαδή διαχειρίζεσαι το μυαλό της γυναίκας (ως εξής: Την ταράζεις στην μπουρδολογία και της κάνεις το μυαλό κιμά.

Οπότε μετά δεν μπορεί να αντισταθεί γιατί έτσι κι αλλιώς ...έχει παραλύσει!Το θέμα είναι ότι παίρνει και τους υπόλοιπους σβάρνα η κατάσταση. Ανδρες και γυναίκες. Τέζα όλοι.

alexandriani1

# 35 στις 24/10/2022
author
Γυναίκα / 60 / Διαζευγμένη
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 1.806

Παράθεση:
Σχόλιο # 32 από Iraklis_pouaro

Oxaman

# 36 στις 24/10/2022
author
Γυναίκα / 78 / Χήρα
Χιλή
Απαντήσεις: 390
Καβάτζωσε τον πρώην. . και όταν γίνει νυν ξαναγυρνάς στον νυν που έγινε πρώην .Απλά πράγματααα χαχαχαχα Άλλοοοςςς
Αρέσει στα μέλη paranomos, Kristina_ και σε ακόμα 4 μέλη.

alisida

# 37 στις 24/10/2022
author
Γυναίκα / 53 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 37
Απαντήσεις: 9.937

Εν μέρει θα συμφωνήσω στο ότι αρκετοί άνθρωποι αναζητούν την εγκεφαλική διέγερση.

Θα διαφωνήσω ότι η σωστή διαχείριση για τη διέγερση είναι ο "έλεγχος", όπως δηλ το έθεσες.

Αντιπροτεινω τη σύνδεση μέσω της επικοινωνίας κατανόησης αποδοχης διαφορετικότητας, που κατά τη γνώμη μου ανοίγει περισσότερους νεους ορίζοντες  

Παράθεση:
Σχόλιο # 27 από Qwerty___55

Αν μια γυναίκα , δεν νοιώσει οτι , ενας αντρας , ...της δημιουργεί , μια εγκεφαλική , ανάταση ... διέγερση  , ... αναστάτωση ... τότε η γυναίκα αυτη , ..θα ψάχνει ,  διαρκώς τριγύρω , μέχρι να , της συμβεί ...και ειναι οτι ποιο όμορφο και δυνατό , θα υπάρξει , στους δυο , αυτούς ανθρώπους ...

Επισης , η έκφραση ... διαχείριση , του μυαλού , μιας γυναίκας , .. δεν αποσκοπεί , στο ,  να την κερδίσεις , ...αλλα , για να γίνει πιο ισχυρός αυτός ο δεσμός ...

Για να την κερδίσεις , υπάρχουν , πολλοί μέθοδοι ,.. αλλα και τρόποι ...που δεν έχουν να κάνουν με , την διαχείριση ...

Αρέσει στα μέλη Persefoni__, Qwerty____55

sissy108

# 38 στις 24/10/2022
author
Γυναίκα / 41 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 621
Γενικά πολύ συνηθισμένο αυτό που γράφει η θεμστοθετρια ...μπορεί να το ξαναπροσεγγισει αν τον σκέφτεται...δεν έχει να χάσει τίποτα...παρόλαυτα εγώ προσωπικά δεν το καταλαβαίνω κι ούτε μου είχε τύχει ποτέ να σκέφτομαι κάποιον που έχω χωρίσει κλπ..ιδίως όταν ειχα καινούριο αγόρι...πιστεύω ότι αυτό γίνεται γιατί οι περισσότεροι βρίσκουν ανθρώπους και κάνουν σχέσεις για να λένε ότι έχουν κάποιον αλλά δεν τους θέλουν στην ουσία...μόνο για κοινωνικούς λόγους..για αυτό το μυαλό τους πάει στα παλιά...εκεί έχω καταλήξει...!!
Αρέσει στα μέλη paranomos, girl_aloud

paranomos

# 39 στις 24/10/2022
author
Ανδρας / 50 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1.519

Παράθεση:
Σχόλιο # 38 από sissy108
Γενικά πολύ συνηθισμένο αυτό που γράφει η θεμστοθετρια ...μπορεί να το ξαναπροσεγγισει αν τον σκέφτεται...δεν έχει να χάσει τίποτα...παρόλαυτα εγώ προσωπικά δεν το καταλαβαίνω κι ούτε μου είχε τύχει ποτέ να σκέφτομαι κάποιον που έχω χωρίσει κλπ..ιδίως όταν ειχα καινούριο αγόρι...πιστεύω ότι αυτό γίνεται γιατί οι περισσότεροι βρίσκουν ανθρώπους και κάνουν σχέσεις για να λένε ότι έχουν κάποιον αλλά δεν τους θέλουν στην ουσία...μόνο για κοινωνικούς λόγους..για αυτό το μυαλό τους πάει στα παλιά...εκεί έχω καταλήξει...!!

Συμφωνω σισσυ.

Αν και δεν ειναι μονο κοινωνικοι οι λογοι..

Στην ουσια κανουν σχεση με αυτους που τις θελουν...και οχι με αυτους που θελουν.

Μαλλον..τον παλιο τον ηθελε!

Αρέσει στα μέλη girl_aloud, sissy108

apolitiii

# 40 στις 24/10/2022
author
Γυναίκα / 77 / Σε σχέση
Ηνωμένο Βασίλειο UK
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 1.112

Και 100 φορές να προσπαθησεις αν δεν σε θέλει  ο Κ αδικος κοπος ..

Αν δεν έχει τα ίδια συναισθήματα με σένα, που φαίνεται πως δεν αισθανεται τιποτα για σένα αφού δεν 

επικοινωνεί μαζί σου...το μόνο που θα καταφέρεις ειναι να φυγει ταχιστα και ο νυν και να γινει κι αυτος 

πρωην...

Και που να μην ειχατε σοβαρό σκοπό με τον νυν...

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Christina_65

Τον σκέφτομαι ακόμα μετά από χρόνια

Καλημέρα σε όλους. Η ιστορία μου συνοπτικά έχει ως εξής: Έχω χωρίσει με τον πρώην μου (ας τον πούμε Κ) εδώ και περίπου 3 χρόνια, αλλά στο διάστημα αυτό είμαι σε σχέση με κάποιον άλλον (ας τον πούμε Θ) και γενικά το πάμε σοβαρά. Ωστόσο, ο,τι είχα με τον Κ δεν μου έχει τελειώσει πλήρως, αν και έτσι πίστευα για κάποιο διάστημα. Τον τελευταίο χρόνο όμως, έχω αρχίσει να σκέφτομαι πιο έντονα τον πρώην μου, σε κατάσταση που μπορεί να τον βλέπω συχνά στον ύπνο μου. Πληροφοριακά, χωρίσαμε γιατί εγώ θεωρώ πως είχε βαρεθεί ή είχε βρει κάτι καλύτερο, αλλά officially, δεν υπήρξε συγκεκριμένος λόγος. Περνούσαμε πολύ καλά με τον Κ, όπως περνάω εξίσου καλά και με τον Θ, οπότε δεν τίθεται θέμα σύγκρισης. Αισθάνομαι πολύ άσχημα για όλα αυτά, γιατί ναι μεν αγαπάω τον τωρινό μου σύντροφο, αλλά το αίσθημα που είχα με τον πρώην μου δεν το απέκτησα με κανέναν άλλον. Πρόσφατα μου ήρθε η ιδέα να κάνω μια κίνηση και να του στείλω αίτημα ακολούθησης, κι από εκεί και πέρα να δω τι θα γίνει, αλλά δεν θέλω να φανώ τελείως stalker. Απλά πιστεύω πως δεν θα φύγει ποτε αυτό το αίσθημα, εάν έστω δεν προσπαθήσω άλλη μια φορά. Εσείς τι προτείνετε;

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε

Ο τρόπος λειτουργίας και οι κανόνες των forum του Sxeseis αλλάζουν!

Για λίγες ημέρες και μέχρι την ολοκλήρωση αυτών των αλλαγών η δυνατότητα αποστολής νέων θεμάτων και απαντήσεων δεν είναι θα δυνατή.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.