Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Α.Τ.Ι.Α Μύθος ή πραγματικότητα?

Σελίδα : 1

Paadron

# 1 στις 20/4/2003
author
Ανδρας / 47 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 11
Απαντήσεις: 57
'Aρεσαν+: 0%

Α.Τ.Ι.Α μύθος ή πραγματικότητα?

Αλήθεια πιστεύετε στην εξωγήινη νοημοσήνη?
Πολλές οι μαρτυρίες,πολλές οι αναφορές για στενές επαφές 1ου,2ου,3ου,ακόμη και 4ου τύπου.Άνθρωποι εξαφανισμένοι,άνθρωποι λογικοί ή ψυχωτικοί??
Αποδείξεις? καμία απολύτως.Τα αρνούμαστε όλα.Μυστικότητα απο στρατό και κυβερνήσεις πάνω στο θέμα.
Μήπως ζούν ανάμεσα μας??
Είναι μια αλήθεια τελικά? μήπως μας προετοιμάζουν για κάτι που πρόκειται να γίνει? ή απλώς θέλουν να μας ελέγχουν με μια μέθοδο σχεδόν αλάνθαστη? αυτή του φόβου,ξέρετε.
εσείς τι πιστεύετε?

mandy

# 2 στις 21/4/2003
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Πιστευω οτι υπάρχουν.
Οσο για την αιτιολόγηση του πιστεύω μου,την εχει καλύψει ήδη η moo.

triferos22

# 3 στις 21/5/2003
author
Ανδρας / 43 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Φιλαδέλφεια
Θέματα: 10
Απαντήσεις: 42
ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΔΕΙ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΠΟ ΜΑΣ.ΑΠΛΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΣΥΝΥΔΥΤΟΠΟΙΗΜΕΝΟΙ.ΜΗΝ ΜΕ ΠΕΡΝΑΤΕ ΓΙΑ ΤΡΕΛΟ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΕΓΙΝΕ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΟΤΑΝ ΦΙΛΑΓΑ ΣΚΟΠΙΑ ΣΕ ΕΝΑ ΔΑΣΟΣ ΤΟΥ ΕΒΡΟΥ.ΜΙΛΑΜΕ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΟΝΤΑΒΑ ΝΑ ΠΑΘΩ ΚΑΡΔΙΑ.
ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΙ ΘΑ ΜΕ ΠΟΥΝΕ ΤΡΕΛΟ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟ ΕΛΕΓΑ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟ ΑΚΟΜΑ ΜΕΣΑ ΘΑ ΕΙΜΟΥΝ.

ΦΙΛΙΚΑ ΑΡΓΥΡΗΣ

triferos22

# 4 στις 22/5/2003
author
Ανδρας / 43 / Ελεύθερος

Ευχαριστως...

htan giro stis 2:30 eixa skopia 2 me 4 sinithos skopia kaname se ena apomonomeno dasos to opoio legane oti ginontoysan perierga gegonota,alloi legane oti itan stoixiomeno kai alloi otan blepane eksogiinoys,ego pisteua oti ta legane gia na fobisoune osous pigenane skopia kai fisika to eperna sta asteia,legane oti kata tis 2:30 epefte omixli kai bgenane perierga onta,fimame eixa pethanei sto gelio kai tous eipa ilithious.Otan ksipnisa na pao stin skopia pira to radiaki mou na perasei i ora kai piga sto daso s na filakso ekei pou eixa araksi se ena dentro ksafnika..............peftei omixli kai perierga fota pezane,arxiza kai idrona apo pano os kato oplizo to oplo mou kai perimeno ,ksafnika blepo 4 atoma giro sta dio metra lepta kai gymna me megalitera matia apo mas kai pikno trixoma sto prosop[o tous kai me mia ble stoli,mou eipan na min anisixo kai oti paliotera zousane edo kai apla efigan gia na eksereunisoun to simban
den me piraksane minane giro sta 10 lepta legontas mou oti iparxoun kai ipirxan kai tha iparxoun gia oso tha iparxoume kai emis kai oti zoun mazi mas.

Einai trelo paidia alla pistepste to egine

perimeno apantisis!

sovokai

# 5 στις 22/5/2003
author
Ανδρας / 46 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 25
Απαντήσεις: 173

Συγνώμη αλλά...

θα συμφωνήσω με την αρχική άποψη της moo...
Όσο για αυτά που γράφεις φίλε τρυφερέ... Λυπάμαι αλλά είμαι από αυτούς που δεν τα πιστεύουν.
δεν θέλω να πώ ότι λές ψέματα απλά το μόνο που έχω να πώ είναι ότι το μυαλό παίζει πολλά παιχνίδια. Πολύ περισσότερα παιχνίδια παίζει όταν είσαι κουρασμένος, όταν ξυπνάς μέσα στη νύχτα, και όταν έχεις ήδη ακούσει ιστορίες πιο πριν....

Με λίγα λόγια... οι περισσότεροι στρατιώτες έχουν δει οράματα από την έλλειψη ύπνου, τα οράματα αυτά σχετίζονται συνήθως με τις δραστηριότητες της ημέρας.

Εγώ προσωπικά θυμάμαι ότι έβλεπα αρκετές φορές το σκυλί του στρατοπέδου να με πλησιάζει, μόλις πλησίαζε και πήγαινα να το χαίδέψω δεν το έβλεπα πουθενα... !!!!
I Still Havenβt Found What Iβm Looking For... (αν και νόμιζα ότι το είχα βρει...)

triferos22

# 6 στις 22/5/2003
author
Ανδρας / 43 / Ελεύθερος
file mou den itan oyte parestiseis oute paixnidia tou mialou itan pragmatikotita kai ayto giati mou edosan kati san simbolo etsi gia na to thimamai ,to exo kai tora kai skeftomai auto pou ezisa.eimoun epifilaktikos se auti tin empiria kai gia auto fobifika na tin mirasto.

perimeno apantisis
min me perasete gia trelo.ksero poli kala ti mou ginete.

sovokai

# 7 στις 22/5/2003
author
Ανδρας / 46 / Ελεύθερος

Παραμένω απιφυλακτικός

Πίστευα ότι θα νευρίαζες με αυτά που σου έγραψα στο προηγούμενο post.
χαίρομαι που δεν ήσουν επιθετικός...
Αυτό όμως δεν με κάνει να αλλάξω γνώμη...
Παραμένω πολύ επιφυλακτικός σε αυτά που γράφεις...
I Still Havenβt Found What Iβm Looking For... (αν και νόμιζα ότι το είχα βρει...)

triferos22

# 8 στις 23/5/2003
author
Ανδρας / 43 / Ελεύθερος

σεβομαι την γνομη σου

φιλε sovokai γιατι να γινω επιθετικος ?ειπες την γνωμη σου και εγω την σεβαστικα,σου απαντησα ευπρεπως.Παντα σεβομαι και ακουω οτι λεει ο αλλος ακομα και αν ειναι αντιθετος.Παντως αγαπητε μου φιλε χωρις αποδειξεις δεν θα ελεγα τιποτα.

Να εισαι καλα και ευχαριστω για την γνωμη σου

ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ
ΑΡΓΥΡΗΣ

# 9 στις 25/5/2003
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Κι εγώ πιστεύω...

Κι εγώ πιστεύω ότι υπάρχουν εξωγήινοι... Εννοείται! Δεν υπάρχει καμία αμφιβολία γι αυτό, διατηρώ όμως τις αμφιβολίες μου στο κατά πόσο ζουν ανάμεσά μας. Δεν νομίζω ότι ζουν ανάμεσά μας. Μπορεί να μας επισκέπτονται, ... δεν ξέρω.

Πάντως, προσωπικά, πάνε κάποια χρόνια τώρα, που είχα δει στον ουρανό κάτι πολύ περίεργο.! Ήταν καλοκαίρι και στην Σύρο όπου μένω ακόμη, σε ένα παραθαλάσσιο χωριό, βλέπω στον ουρανό (ήταν βράδυ) ένα φως σαν αστέρι να πέφτει και είπα στον εαυτό μου να κάνω μια ευχή μήπως και πιάσει... Το αστέρι όμως έπεφτε ασυνήθιστα αργά, ώσπου στο τέλος σε ένα σημείο ... σταμάτησε. Εκεί τα έπαιξα!Σκέφτηκα από μέσα μου θα είναι κάποιος δορυφόρος... αλλά μετά από λίγα λεπτά, πλησίασαν και άλλα δύο "αστέρια" και σχημάτισαν τελικά ένα τρίγωνο.

Δεν νομίζω να ήταν αεροπλάνα, ούτε δορυφόροι... κάτι άλλο ήταν σίγουρα!

triferos22

# 10 στις 26/5/2003
author
Ανδρας / 43 / Ελεύθερος

και ομος...

agapiti moo63 eimoun se mia tetia monada giro stous teseris mines kai skopos mas itan na silambanoume lathrometanastes,den einai kai ligo kathe bradi na akous fantarous trelemenous na lene bgalte mas apo edo.Sto sigkekrimeno skiniko eimai sigouros oti itan eksogiinoi logo tou oti eida to skafos tous kai logo tou oti milousan mia periergi glosa kaimeta mou ta metafrazane.Se apodiksi exo ena san mentagion pou einai san olograma kai dixni to iliako sistioma,to diko mas kai to diko tous.

perimeno kai ales apantisis

sovokai

# 11 στις 26/5/2003
author
Ανδρας / 46 / Ελεύθερος

Ερωτήσεις...

Αγαπητέ τρυφερέ θα παίξω τον δικηγόρο του διαβόλου δικαιολογώντας την επιφυλακτικότητα μου....
(Παρεπιπτόντως moo693 πολύ έξυπνα και εύστοχα αυτά που έγραψες)

Είσαι σε μια μονάδα 4 μήνες.
Σκοπός ήταν να πιάνεις λαθρομετανάστες...
Υποθέτω ότι η υπηρεσία δεν θα ήταν και η καλύτερη και ότι θα είχες κάνει πάρα πολλές ώρες σκοπιάς.
Κατι που σε κάνει αυτόματα καλό σε αυτό που έκανες... Τυπικά πράγματα δηλαδή... Ένα "ΑΛΤ ΕΙΣ ΕΙ" (δεν ξέρω αν το έγραψα σωστά) κτλ.
Εσύ ησουν ακόμα πιο ψύχραιμος γιατί αν και σε έλουσε ιδρώτας όπλισες το όπλο... (σύμφωνα πάντα με τα λεγόμενα σου)
Αναρωτιέμαι αν είπες ΑΛΤ ΕΙΣ ΕΙ και τι σου απάντησαν?
Αναρωτιέμαι όταν τους είδες να έρχονται προσ τα εσένα (ανεξάρτητα με το αν τους είπες αλτ εισ ει ) και ήσουν φοβισμένος (προφανώς για τη ζωή σου) γιατί δεν χρησιμοποιήσες το όπλο σου?
Εγώ προσωπικά αν είχα την ΄ψυχραιμία να οπλίσω το όπλο στην αρχή και τον φόβο για τη ζωή μου σίγουρα θα το έκανα... πολύ περισσότερο αν είχα και την εμπειρία σου την οποία περιγράφεις στο άρθρο σου "Στρατός" τα παρακάτω """""ΝΑ ΣΥΛΑΜΒΑΝΟΥΜΕ ΛΑΘΡΟΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΡΙΞΑ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΟΥΡΚΩΝ ΦΑΝΤΑΡΩΝ ΠΟΥ ΚΑΝΑΝΕ ΠΑΡΑΝΟΜΙΑ ΠΕΡΙΠΟΛΙΑ""""
Και αν δεν στόχευα κανέναν θα πυροβόλαγα στον αέρα. Αν πυροβόλησες στον αέρα όπως όφειλες μετά το 3 αλτ εισ ει γιατί δεν ήρθε αμέσως το περίπολο? Είπες ότι οι τύποι σου πιάσανε κουβέντα, σου δώσανε και δώρα κτλ. Αρκετός χρόνος.

Ανα ρωτιέμαι γιατί δεν κάλεσες αμέσως σε βοήθεια?

ΣΟυ υπενθυμίζω ότι στο παρών φόρουμ μπορείς να επισυνάψεις και φωτογραφίες.... οπότε περιμένω το μενταγιόν...

triferos22

# 12 στις 27/5/2003
author
Ανδρας / 43 / Ελεύθερος

Μην ξεχνας...

ΑΓΑΠΗΤΕ ΦΙΛΕ

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΑΝ ΡΙΞΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ(ΔΗΛΑΔΗ ΟΤΑΝ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕΤΡΗΣΟΥΝ ΤΙΣ ΣΦΑΙΡΕΣ ΚΑΙ ΔΟΥΝ ΟΤΙ ΛΕΙΠΟΥΝ Η ΠΟΙΝΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΡΑΤΟΔΙΚΕΙΟ)ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΟΥ ΦΥΛΑΓΑ ΣΚΟΠΙΑ Ο ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΣΚΟΠΟΣ ΗΤΑΝ ΣΕ ΕΚΤΙΝΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΟΥ.ΗΤΑΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΥΡΟΜΑΧΙΚΩΝ.ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΕΜΕΙΝΑΝ ΠΕΡΙΠΟΥ ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ,ΥΠΟΛΟΓΙΣΕ ΟΤΙ Η ΠΕΡΙΠΟΛΟΣ ΕΚΑΝΕ ΜΙΑ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 4 ΧΙΛΟΜΕΤΡΑ ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΣΕ 4 ΩΡΕΣ ΣΚΟΠΙΑΣ ΠΕΡΝΑΓΑΝΕ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ.ΔΕΝ ΔΙΑΚΙΝΔΙΝΕΥΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΣΤΡΑΤΟΔΙΚΕΙΟ,ΟΥΤΕ ΝΑ ΜΕ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΣΕ ΚΑΝΑ ΣΤΡΑΤΙΟΤΙΚΟ ΨΥΧΙΑΤΡΕΙΟ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΟΥ ΠΙΑΝΑΜΕ ΛΑΘΡΟΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ ΛΕΓΟΤΑΝ ΕΝΕΔΡΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ 5ΜΕΛΗΣ ΟΜΑΔΑ.ΤΟΤΕ ΕΓΩ ΦΥΛΑΓΑ ΣΚΟΠΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΜΙΑ ΕΠΙΟΚΙΝΩΝΙΑ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΤΟ ΟΠΛΟ ΜΟΥ.ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΒΑΛΩ ΦΟΤΟ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΜΕ ΠΕΡΝΑΤΕ ΓΙΑ ΤΡΕΛΟ ΟΚ?

ΦΙΛΕ SOVOKAI ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΥΨΑ.
Η ΜΟΝΑΔΑ ΠΟΥ ΥΠΗΡΕΤΟΥΣΑ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΣ ΤΟΥ ΕΒΡΟΥ,ΕΧΟΥΝ ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΟΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΦΕΥΓΑΝΕ ΓΙΑ ΚΟΣΟΒΟ ΓΙΑ ΝΑ ΓΛΥΤΩΣΟΥΝ

ΠΑΝΤΑ ΜΙΛΑΩ ΜΕ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ.

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ

# 13 στις 27/5/2003
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Kάθε πρωί που αναγκαστικά βλέπω την φάτσα μου στον καθρέφτη, γίνομαι ολοένα και πιο σίγουρος......

Ναι φίλοι μου, τα ufo υπάρχουν...........!

musicwoman18

# 14 στις 7/6/2003
author
Γυναίκα / 39 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Κορυδαλλός
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 12
Αγαπητε Αργυρη,το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν σε περναμε για τρελλο!Απλα οταν ακους κατι τελειως ξενο για σενα ειναι δυσκολο να το δεχτεις και να το πιστεψεις!Αλλωστε ειμαι οπαδος της φρασης "απ'αυτα που βλεπεις τα μισα να πιστευεις κι απ'αυτα που ακους τιποτα!"θα συμφωνησω λοιπον με την μοο και τον sovokai κρατωντας παντα τις επιφυλαξεις μου!
Οσο για το θεμα των UFO κι εγω πιστευω οτι υπαρχουν ,οχι τοσο για λογους εγωιστικους,απλα θεωρω αδυνατον να δωθηκε μονο σε μας αυτο το δωρο της ζωης!Εξαλλου το συμπαν ειναι απειρο!Καπου θα υπαρχουν κι αλλοι!ιωαννα

BARON

# 15 στις 3/8/2003
author
Ανδρας / 47 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Καλλιθέα
Θέματα: 14
Απαντήσεις: 69

Τρυφερε

Περιμενω εναγωνιως τη φωτογραφια με το μενταγιον.Μηπως εχει και μαγικες ιδιοτητες?
Οσο για τα Α.Τ.Ι.Α. που κατα καιρους πολλοι απο σας εχουν δει,δεν ειναι αλλο παρα αντιγραφα που εχουν κανει οι αμερικανοι απο τα αληθινα.
Στον Αρη υπαρχουν εξωγηινες εγκαταστασεις που μετα την επισκεψη μας ξαναρχισαν να λειτουργουν.Αυτες οι εγκαταστασεις εχουν δημιουργηθει απο ενα νοημονα πολιτισμο ο οποιος προερχεται απο τον δωδεκατο πλανητη.
Αυτος ο πλανητης Χ ειναι η αιτια της υπαρξης μας.
Αιμα,στεμμα,σπερμα. *** Βαρον ***
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε

Ο τρόπος λειτουργίας και οι κανόνες των forum του Sxeseis αλλάζουν!

Για λίγες ημέρες και μέχρι την ολοκλήρωση αυτών των αλλαγών η δυνατότητα αποστολής νέων θεμάτων και απαντήσεων δεν είναι θα δυνατή.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.

lastpost