Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Ερωτικές Σχέσεις - Ενας 30αρης αποτελεί αντικείμενο πόθου για μια 17άρα; ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ

Σελίδα : 1

k_g_alex

# 1 στις 29/10/2004
author
Ανδρας / 45 / Σε σχέση
Ν. Δράμας / Δράμα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 2
'Aρεσαν+: 0%

Ερωτικές σχέσεις - ενας 30αρης αποτελεί αντικείμενο πόθου για μια 17άρα; Απαντηθηκε

Είμαι 30 χρονών όπως μου έχουν πει και μου λένε πάρα πολλοί μoιάζω
με 20 ή 22 χρονών.Μου την πέφτουν αρκετές εμφανiσιμες κοπέλες
22-25 χρονών.Δεν μου αρέσει ο τρόπος που μου την πέφτουν. Τέτοιες
κοπέλες μου προκαλούν αποστροφή και απομακρίνομε ευγενικά
δίχως να τις προσβάλω. Γιατί πρώτα κοιτούν να γα**θούν και μετά
αγάπες κτλ.
Πρόσφατα γνώρισα μία μικρούλα την Τασία από τη γειτονιά μου αν και μικρή
στην ηλικία , 17 χρονών , μου φένεται συμπαθέστατη.Κολάω κάπως να της τα
ρίξω .Άραγε είναι φυσιολογικό αυτό που αισθάνομαι γιαυτήν.Άραγε πως βλέπει
μία 17 χρονη έναν 30άρη ;Αποτελεί άραγε ένας 30άρης ποτέ αντικείμενο πόθου
για μιά 17χρονη.Πάντως εγώ εχω βαρέσει καψούρα με την ΤΑΣΙΑ.Από τη αλλή
δεν μου πάει η καρδιά να της πω ψέματα οτι είμαι 19 χρονών.
Αποτελεί άραγε ένας 30άρης ποτέ αντικείμενο πόθου
για μιά 17χρονη.Κάτι τέτοιο μηπώς είναι πάρα πολύ απίθανο.

Μυρτώ

# 2 στις 31/10/2004
author
Γυναίκα / 49 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Πετρούπολη
Θέματα: 972
Απαντήσεις: 16.744
'Aρεσαν+: 0%
Φίλε μου ,

κατ αρχή δεν νομίζω το ότι έχει σημασία το αν είσαι 30 και φαίνεσαι 22! Και 15 να φαινόσουνα δεν παύεις να είσαι 30.
Το θέμα είναι εάν αισθάνεσαι 30.

Είσαι όσο ώριμος θα έπρεπε για την ηλικία σου ;
Εχεις καταλήξει στο τι ζητάς από μια γυναίκα ή μια σχέση ;
Σε ενδιαφέρει να κάνεις πολλές σεξουαλικές σχέσεις εφήμερες ; Δηλαδή , με λίγα λόγια ψάχνεσαι ακόμα και πειραματίζεσαι ;

Η μήπως θέλεις να κάνεις μια σχέση που εκτός από το σεξουαλικό της κομμάτι να έχει και άλλες πλευρές , όπως αυτή της συντροφοκότητας , της επικοινωνίας , της τρυφερότητας κλπ ;

Η κοπέλλα για την οποία μιλάς είναι ανήλικη , αυτό μη το ξεχνάς και σε περίπτωση που εμπλακείς μαζί της να είσαι έτοιμος να αναλάβεις και τις πιθανές ευθύνες που θα προκύψουν από την πράξη σου.

Τώρα , το να είσαι ερωτευμένος μαζί της , είναι φυσιολογικό και εντελώς ανθρώπινο. Το να αποτελείς αντικείμενο πόθου όπως λές για μια 17άρα προσωπικά δε μου φαίνεται παράλογο. Τα κοριτσάκια σε αυτή την ηλικία εντυπωσιάζονται από τους μεγαλύτερους , από την ωριμότητα τους σε σχέση με τα αγόρια της ηλικίας τους , την εμπειρία τους , την ευκολία τους να τις κυκλοφορούν σε ωραία μαγαζιά κλπ.

Το θέμα για μένα δεν είναι το αν αποτελεί ένας 30άρης αντικείμενο πόθου για μια 17χρονη. Αυτό το θεωρώ δεδομένο!

Το θέμα για μένα είναι το τι ζητάς εσύ από μια 17χρονη ;

Για ποιά πράγματα τα συζητάτε ; Τι εχετε κοινό ; Εσύ έφυγες από το σχολείο εδώ και 12 χρόνια...μπορείς να ξαναμπείς σε εκείνη τη νοοτροπία ;

Μήπως θα έπρεπε να το σκεφτείς λιγάκι...;

Φιλικά
Μυρτώ
Hereβs to the crazy ones. The rebels. The troublemakers. The ones who see things differently. While some may see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε