Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Eρωτικές Σχέσεις - Γυναίκες! - ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ

Σελίδα : 1

SITIA

# 1 στις 30/10/2004
author
Ανδρας / 40 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Μοσχάτο
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 103
'Aρεσαν+: 0%

EΡωτικές σχέσεις - γυναίκες! - Απαντηθηκε

Θελω την αποψη σας στην μικρη ιστορια που που θα διαβασετε αμεσως τωρα.......
Πριν απο 5 μηνες γνωρισα την πρωην κοπελα μου πολυ διαφορετικη σε προσωπικοτητα αλλα κυριως σε χαρακτηρα απο τις αλλες σχεσεις μου !
Οι αλλες σχεσεις μου (για να εχετε πληρη εικονα για να σχηματισετε αποψη) , η μια με παρουσιαζε ως φιλο της στην παρεα της , η αλλη πηγαινε στα μπαρακια και της ανοιγανε σαμπανιες στη μπαρα (εγω βεβαια ημουν απων) και οι τριτη ηταν αρραβωνιασμενη !!
Ταιριαζα μονο με την τελευταια απο αυτες !!
Παμε ς' αυτην που γινεται λογος να γραφω αυτα !..........
Ολα καλα , μια χαρα σε προσωπικοτητα & χαρακτηρα ,.............. , μεχρι (θα το δειτε σε λιγο , ειναι το κερασακι.......) .........!!
Ειχαμε μικρες διαφωνιες τις οποιες και καθησαμε ωστε να βρουμε ακρη για την επιλυση τους !!
Τα ειχε σχεδον ολα , δεν της ελλειπε τιποτα !!
Αυτες τις ημερς μαθαινω απο την ιδια οτι ειδε , λεει, εναν παλιο συμμαθητη της μετα απο 10 χρονια !! Και συνεχιζει να λεει , πριν απο 10 χρονια δεν σου εκανε αισθηση να τον κοιταξεις !(.........συνεχιζει ,) τωρα εχει μια σωματαρα ;!;! Εδω και 1,5 μηνα με πολιορκει (εγω ;... )
Μου ειπε εχθες οτι θελει να βγει μαζι του και εγω το αρνηθηκα φυσικα ! Το χειροτερο που μου ειπε ηταν ''ειμαι μπερδεμενη με τα feelings moy '' και να παραμεινουμε οπως ειμαστε (ζευγαρι) !!
Η απαντη σου μου ηταν , πηγαινε ς' αυτον , και χωρισαμε !!
............η ιστορια που διαβασατε τελειωσε !!

Για πειτε μου τωρα ποια πρεπει να ειναι η σταση μου απεναντι σε καθε γυναικα ;
Ειναι ολες το ιδιο ενω θελουν να διαφερουν μεταξυ τους βγαζωντας το ιδιο αποτελεσμα αλλα με αλλη πραξη ;

Δεκτες απαντησεις απο ολους !!

Υ.γ. : δεν εγινα , ουτε θα γινω μισογυνης !!
σιτια

Μυρτώ

# 2 στις 26/11/2004
author
Γυναίκα / 49 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Πετρούπολη
Θέματα: 972
Απαντήσεις: 16.744
'Aρεσαν+: 0%
Φίλε SITIA

Να με συγχωρέσεις για την καθυστερημένη απάντηση.

Με μπέρδεψες όμως λιγάκι...

Η κοπέλα που αναφέρεσαι είναι η κοπέλα που είναι αρραβωνιασμένη ; Γιατί αν είναι αρραβωνιασμένη και παίζει και με σένα και παίζει και με τον παλιό συμμαθητή...ειλικρινά δεν θα καταλάβαινα το λόγο να ασχοληθείς μαζί της.
Αλλά μάλλον δεν είναι αυτή , είναι η επόμενη από αυτήν...έτσι ;

Οι γυναίκες και ειδικότερα σε μικρότερες ηλικίες συχνά πυκνά έχουν προβλήματα αυτοπεποίθησης άρα και ανασφάλειας. Πως φαίνεται η ανασφάλεια ; Από την αναποφασιστικότητα. Όταν δεν ξέρεις τι θέλεις αρπάζεσαι από όποιον σου πει μια καλή κουβέντα ή σου δώσει λίγη σημασία. Προφανώς έχει και εσύ καταλάβει με αυτά που γράφεις ότι μια τέτοια στάση δε σε καλύπτει και γι αυτό χώρισες και μπράβο σου για τις ξεκαθαρισμένες απόψεις σου.

Όλες οι γυναίκες ΔΕΝ είναι έτσι. Είναι λιγάκι φιλάρεσκες που και που , λιγάκι μπερδεμένες , λιγάκι ανασφαλείς ανάλογα με την ηλικία που βρίσκονται , αλλά σίγουρα δεν είναι όλες έτσι. Μάλλον , θέλεις κάποιον να σου το επιβεβαιώσει για να νιώσεις και εσύ καλύτερα...έτσι δεν είναι ;

Μην απελπίζεσαι και μην απογοητεύεσαι...όταν θα βρεις τη γυναίκα που σου ταιριάζει να είσαι σίγουρος ότι θα το καταλάβεις από την πρώτη στιγμή...

Φιλικά
Μυρτώ

Hereβs to the crazy ones. The rebels. The troublemakers. The ones who see things differently. While some may see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost