Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Παντρεμένοι του σαιτ γιατι;

Επιλέξτε σελίδα: (1-7)
Σελίδες 1234567

# 121 στις 5/7/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Originally posted by Nikoula27
San poles diagrafes na geinane apo ta meli meta ap auto thema

Κόλλησες κι εσύ όπως φαίνεται

# 122 στις 6/7/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by hanadaril
Αν βρισκόταν ένας, μια φορά, που να' χει τη λεβεντιά και να μας πει. Ναι ρε, τα ξεπούλησα όλα.Και τα ιερά και τα όσια, όλα. Έτσι, γιατί το γούσταρα. Για να κάνω άνετα μπουρμπουλήθρες με το καλαμάκι στο νεσκαφέ μου. Για να με βλέπετε και να φωνάζετε ωσανά. Ας βρισκόταν ένας! Έτσι. Χωρίς να επικαλείται άλλοθι, θεωρίες, ιδεολογίες, αέρα κοπανιστό. Θα του βγαζα ευχαρίστως το καπέλο

Ναι, αλλά δεν θα έβγαζες το βρακί!

Και (δυστυχώς ή ευτυχώς) αυτό είναι το ζητούμενο...
Η ειλικρίνεια δεν νομίζω ότι εκτιμάται όσο θα έπρεπε...

lorna

# 123 στις 6/7/2006
author
Γυναίκα / 58 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γαλάτσι
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 446
'Aρεσαν+: 0%
Μηνύματα απο παντρεμένους:
Ειμαι παντρεμένος με πολλαπλές σχέσεις, ειδα το προφίλ σου και κατάλαβα ο,τι μπορούμε να τα βρούμε εμείς οι δυο, αν θέλεις στείλε μου μήνυμα

Κούκλα μου μου αρέσεις πολύ, ελπίζω να μη σε πειράζει που ειμαι παντρεμένος ειμαι όμως πολύ γεναιόδωρος και εχέμυθος!

Βλέποντας το προφίλ σου κατάλαβα οτι κρύβεις πλούσιο εσωτερικό κόσμο....

ΕΛΕΟΣ

Kimmy

# 124 στις 7/7/2006
author
Γυναίκα / 42 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηράκλειο
Θέματα: 8
Απαντήσεις: 862

Παράθεση:
Originally posted by tempelakos
Κορίτσι μου ο άντρας τον έρωτα τον έχει σαν ένα ωραίο γεύμα. Τον έχει ανάγκη βιολογικά ( καταραμένη φύση ) γευματίζει σπίτι του άλλα πηγαίνει και ταβερνάκι, η σχέση με την γυναίκα του δεν έχει σχέση με το θέμα άλλο το ένα άλλο και το άλλο, και μη μου πεις ότι αν κάνετε και εσείς το ίδιο αν θα μας αρέσει , η γυναίκα είναι πλασμένοι με άλλες εσωτερικές ανάγκες , αλλά αν το αισθάνεσαι θα το κάνεις όπως και πολλές ποίος θα σε εμποδίσει αλλά οι διαφορά της γυναίκας είναι ότι πρέπει να αισθάνεται και κάποια συμπάθια ας πούμε για τον άντρα αντίθετα με τον άντρα αρκεί να είναι κορμαρα και να τα δίνη όλα ( παναγιά μου).

Νομίζεις. Και για τη γυναίκα αρκεί να είναι κορμάρα και προσωπάρα ο άλλος. Και η γυναίκα έχει ανάγκες και όχι μόνο εσωτερικές. Και η γυναίκα έχει την τάση να απατήσει όταν βρίσκεται σε σχέση πολλών ετών. Αυτό το "η γυναίκα είναι πλασμένη για άλλες εσωτερικές ανάγκες" μπορεί να σας βολεύει αλλά η πραγματικότητα είναι ότι εμείς οι γυναίκες απλά κρυβόμαστε καλύτερα και είναι πολύ πιο δύσκολο να καταλάβεις πότε σε έχουμε απατήσει.

moi_cathrine

# 125 στις 27/7/2006
author
Γυναίκα / 35 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 13
αν εξαιρεσω καποιες περιπτωσεις γαμων που ειναι υπο καταταρρευση,περνανε μονιμη κριση κτλ κτλ...για μενα ειναι τουλαχιστον ανωριμο και εγωιστικο να ξενοπηδας ετσι..για ποικιλια...μαγκια ειναι να υπερασπιζεσαι τις επιλογες σου οσο επωδυνες κι αν ειναι αυτες...και να προσθεσω οτι οταν υπαρχουν και παιδια θα την πληρωσουν και αυτα ενδεχομενως καποια στιγμη που δε φταινε και σε τιποτα...

adamo

# 126 στις 27/7/2006
author
Ανδρας / 58 / Παντρεμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ιλιον
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 6

οι παντρεμενοι του τσατ

Κακο, πολυ κακό οι παντρεμένοι του τσατ να προσπαθούν να ξενοπηδηξουν .
Δυστυχώς ακόμα η εκκλησία της Ελλάδος δεν έχει φτιάξει ιστοσελίδα με Τσατ να διαβάζουμε προσευχές και να κάνουμε ολονυχτίες ( η μήπως έχει? ). Παντως να είσαι σίγουρη ότι ακόμα και εκεί κάποιες (-οιοι) θα προσφερόντουσαν να παίξουν τον "ακάθιστο σε σολο κλαρινο " .
Μα τι λες κοπέλλα μου Παντρεμενοι είναι οι άνθρωποι , όχι ανοργασμικοί οι ανέραστοι όυτε ευνούχοι .
Κι όπως είπε κάποιος με τις παροιμίες ¨το ξύδι του γείτονα γλυκο σαν μέλι ¨. Το να κάνει κάποιος δίαιτα δεν σημαίνει οτι δεν κοιτάει το μενού ούτε ότι δεν δοκιμάζει από το φαγητο του δίπλα "έτσι για τη γεύση " .
Τελικά ας μην του καθόσουν. Αν δεν το ηξερες και σε δούλεψε τοτε πρέπει να πηγαίνεις 1η η 2α Δημοτικού.
Δεν καταλάβαινες ότι κάποιες ωρες χάνεται , καποιες μερες δεν τον βρίσκεις πουθενά ?????? τιποτε !!!!!!.
Αν δεν συναίβενε κατι από όλα αυτά τότε στο είπε απλά και μόνο για να σε ξεφορτωθεί . Ας πρόσεχες

# 127 στις 8/7/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
ti na po to 8ema ayto 8elei koybenta . alla 8a ekfraso tin gnomi mou me liga logia. enas pantremenos antras pou eno einai akoma ston gamo tou alla zitaei kai peripetia milontas kai olas gia agepi kai louloudia(eleos poia) kai den exei ta kotsia na xorisi tin gynaika tou prin mpei se mia alli sxesei pragmatika einai gia gelia . einai i arxi na min xekinas kan dixnei dilos fobismenos kai den mporo tin dilia !! kai afoy to kanei stin gynaika tou pou koimate irema 8a to kanei kai se sena otan brei kapoia alli . kai tote den 8a exei ta kotsia na pei telos .

GAngeL

# 128 στις 13/2/2008
author
Ανδρας / 41 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Αγιος Αθανάσιος
Απαντήσεις: 29

Παράθεση:
Originally posted by moi_cathrine
αν εξαιρεσω καποιες περιπτωσεις γαμων που ειναι υπο καταταρρευση,περνανε μονιμη κριση κτλ κτλ...για μενα ειναι τουλαχιστον ανωριμο και εγωιστικο να ξενοπηδας ετσι..για ποικιλια...μαγκια ειναι να υπερασπιζεσαι τις επιλογες σου οσο επωδυνες κι αν ειναι αυτες...και να προσθεσω οτι οταν υπαρχουν και παιδια θα την πληρωσουν και αυτα ενδεχομενως καποια στιγμη που δε φταινε και σε τιποτα...

Με βρίσκεις σύμφωνω. moi_cathrine

Προσθέτω κατε εμέ οι "Ανδρες" και "Γυναίκες" που απατάνε οι μεν τους δεν είναι το λιγότερο για Ξύλο.
Δεν σε αρέσει η γυναίκα σου χώρισε την ρε μεγάλε; Tι κάθεσε και την κοροιδεύεις ;;.
Εκεί φαίνεται η Aντρίλα και τα Κότσια του άλλου.

Πρός
Ζουμερί λυπάμαι πάρα πολύ για τις απόψεις σου. Επλίζω μόνο να μην την παθεις και εσύ (δηλαδή να είσαι Παντρεμένη και να σου τον πάρει "άλλη" ) Τότε να σε δω εγώ "μαγκισσα".
Αυτα απο έναν Ελεύθερο.
@:->

GAngeL

# 129 στις 13/2/2008
author
Ανδρας / 41 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Αγιος Αθανάσιος
Απαντήσεις: 29

Παράθεση:
Originally posted by adamo
Κακο, πολυ κακό οι παντρεμένοι του τσατ να προσπαθούν να ξενοπηδηξουν .
Δυστυχώς ακόμα η εκκλησία της Ελλάδος δεν έχει φτιάξει ιστοσελίδα με Τσατ να διαβάζουμε προσευχές και να κάνουμε ολονυχτίες ( η μήπως έχει? ). Παντως να είσαι σίγουρη ότι ακόμα και εκεί κάποιες (-οιοι) θα προσφερόντουσαν να παίξουν τον "ακάθιστο σε σολο κλαρινο " .
Μα τι λες κοπέλλα μου Παντρεμενοι είναι οι άνθρωποι , όχι ανοργασμικοί οι ανέραστοι όυτε ευνούχοι .
Κι όπως είπε κάποιος με τις παροιμίες ¨το ξύδι του γείτονα γλυκο σαν μέλι ¨. Το να κάνει κάποιος δίαιτα δεν σημαίνει οτι δεν κοιτάει το μενού ούτε ότι δεν δοκιμάζει από το φαγητο του δίπλα "έτσι για τη γεύση " .
Τελικά ας μην του καθόσουν. Αν δεν το ηξερες και σε δούλεψε τοτε πρέπει να πηγαίνεις 1η η 2α Δημοτικού.
Δεν καταλάβαινες ότι κάποιες ωρες χάνεται , καποιες μερες δεν τον βρίσκεις πουθενά ?????? τιποτε !!!!!!.
Αν δεν συναίβενε κατι από όλα αυτά τότε στο είπε απλά και μόνο για να σε ξεφορτωθεί . Ας πρόσεχες

Eλεος ρε κύριε μου τί είναι αυτα που λέτε!!!!!
Δηλαδή όποιος αγαπάει και είναι πιστός στην γυναίκα του πρέπει να είναι ανοργασμικός η γκαγκάς αν μία άλλη κουνήσει την ουρά της και δεν την πηδήξει;Τί θα ακούσουμε άλλο δηλαδή!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Παράδειγμα

Έχω γυναίκα έτσι και με αρέσει κάποια άλλη
Xωρίζω με την γυναίκα μου ,χωρίζει και αυτή απο τον δικό της και τελείωσε η δουλειά.Αν έχω παιδιά δεν μπαίνω στην διαδικασία ούτε να με περάσει απο το μυαλό.
Απλό είναι τι θέμα.

Και δες το και αλλιώς είσαι 44 θα ήθελες να έρθω εγώ που λέμε είμαι όμορφος και νεος να πηδήξω την δικιά σου γυναίκα;;Oxi φυσικότατα.Θα μου έσπαγες την μάπα .Ε πως εσύ εστερνίζεσαι τέτοιες ιδέες!!!

Έλεος
@:->
Επιλέξτε σελίδα: (1-7)
Σελίδες 1234567
Δεν μπορείτε να απαντήσετε