Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Aς είμαστε αληθινοί επιτέλους!

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

# 41 στην 1/12/2004
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Βεβαιωνω

Παράθεση:
Originally posted by zoumeri

Φαντάσου να τον συναντήσουμε τελικά και να μην ασχολείται καθόλου με την κουζίνα ενώ εδώ μας έχει ξελογιάσει σαν ιδανικός άντρας για νοικοκυριό που ασχολείται με κατσαρολικά και με φλυτζανάκια του καφέ. Τι πρέπει να κάνουμε μετά; Να του πετάξουμε τα φλυτζανάκια στο κεφάλι μαζί με το όμποε;

καλη μου οτι μαγειρευει υπεροχα!

(βρε σεις οι υπολοιποι που δοκιμασατε γιατι δεν μιλατε?)

Ειδες ελιξακο? Φροντιζω εγω να βρεις νυφη.......
Υ. Γ Με συγχωρεις Ηλιε που στο μπαχαλεψα ετσι για να αλαφρυνει λιγο η ατμοσφαιρα..... θα συμφωνησω ομως απολυτα και με το υπολοιπο κειμενο της φιλτατης Ζουμερης

bianka

# 42 στην 1/12/2004
author
Γυναίκα / 59 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Κηφισιά
Θέματα: 25
Απαντήσεις: 895
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Originally posted by EPILEKTIKH_panidonistria

Παράθεση:
Originally posted by ILIOS
Γιατι να μην ειμαστε απλα οι ΕΑΥΤΟΙ ΜΑΣ και σε οποιον αρεσουμε,

Το ερώτημα είναι :

Πόσοι ξέρουν τον ΕΑΥΤΟ τους;;;; Κι αν δεν τον ξέρουν, δεν είναι φυσικό να συμπεριφέρονται αλλοπρόσαλλα;;;

Με άλλα λόγια, αναζητείστε τον Άνθρωπο που είναι σε αρμονική επαφή με το συναίσθημά του!

Μάθετε να "διαβάζετε" τη γλώσσα του σώματος, που είναι αλάνθαστο σημάδι γνησιότητας ή πλαστότητας και δεν θα νιώσετε ποτέ απογοητευμένοι!

Προσπεράστε τους υπόλοιπους!

Η Επιλεκτική

δε θα μπορουσα να το πω καλυτερα!!
πρεπει να δωσεις τελικα για να μπορεις να παρεις,αυτο που θα σε παει μακρυτερα απτους αλλους...

# 43 στην 1/12/2004
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

ψαλτου.. ισο

Η ΚΑΒΟΥΡΙΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ.

Η καβουρινα έλεγε στο καβουράκι να μην περπατάει λοξά ούτε να τρίβει τα πλευρά του σε υγρές πέτρες.
«μάνα , εσύ που μ ορμηνεύεις, περπάτα ίσια και βλέποντάς σε , θα σε μιμηθώ» απάντησε το καβουράκι..

εκ των μυθων του ΑΙΣΩΠΟΥ.
Γκιόνης και κουκουβάγια έλεγαν μια νυχτιά..
τι μαύρη τύχη είναι ετούτη που μας πολεμά.
Ευφραίνουμε τις νύχτες με την γλυκιά φωνή
κι όλοι παινούν τ αηδόνι που σαν εμάς λαλεί.
Συκοφαντία και φθόνος τον κόσμο κυβερνούν
μεγάλους ταπεινώνουν , μικρούς υμνολογούν.
Λοιπόν τους επαίνους μας ας ψάλλομε εμείς
γιατί να μας παινέσει δεν θα βρεθεί κανείς..

ΙΟΥΛΙΟΣ ΤΥΠΑΛΔΟΣ.
"Κι αν λαλώ τις γλώσσες όλων των ανθρώπων, ακόμα και των αγγέλων,
κυμβάλου αλαλαγμός οι λόγοι μου ακούγονται σαν η ζηλοφθονία φωλιάζει στην καρδιά μου.
Δεν κομπάζει ούτε περηφανεύεται ο φέρων καλοσύνη και ο μακρόθυμος.
Δεν είναι εγωιστής, ευερέθιστος ούτε μικρόψυχος.
Ευπρέπεια είναι το βήμα του..»

Τάδε εφη απόστολος Παύλος.

Οποιαδήποτε ομοιότητα με πρόσωπα και καταστάσεις.. ΔΕΝ είναι συμπτωματική. (αυτό δεν το είπε ο απόστολος Παύλος)

# 44 στην 1/12/2004
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Η σκοτεινή πλευρά του φεγγαριού

Ναι, ναι, ξέρω, το site συγκαταλέγεται σ' αυτά των γνωριμιών. Και όμως... Είμαστε πολλές αυτές που δεν ψάχνουμε γκόμενο εδώ μέσα. Προσέξτε: Δεν τον ψάχνουμε. Μπορεί να μας τύχει, μάλλον να μας πετύχει, αλλά αυτό δε σημαίνει ότι αυτός είναι ο στόχος μας.

Μπαίνεις λοιπόν στο chat να πεις καμιά σαχλαμάρα με τους υπόλοιπους να περάσει η ώρα. Και υπογείως σε σφυροκοπούν...
...τα πολλαπλά πρόσωπα ενός λιγούρη:

1.Ο φαντασιόπληκτος λιγούρης:
Αθεράπευτα ρομαντικός και χωρίς καμία δόση ρεαλισμού. Δεν πρέπει να το κάνει επίτηδες. Απλώς δεν έχει καμία αίσθηση της πραγματικότητας και εκλαμβάνει την ευγένεια, τη συμπάθεια, τη φιλική διάθεση ή το χιούμορ ως ανταπόκριση στο κάλεσμα του έρωτά του. Αν του πεις «Χάρηκα για τη γνωριμία» αυτός θα ακούσει «Ναι, θέλω να σε παντρευτώ». Την πρώτη συνομιλία τη θεωρεί το ξεκίνημα της σχέσης.

2.Ο μεμψίμοιρος λιγούρης...
Γκρίνια και ξερό ψωμί. Έχει πάντα πρόβλημα και θέλει να κλάψει στον ώμο σου. Δηλώνει συνέχεια την απογοήτευσή του με τρεις τελείες και είναι μονίμως απογοητευμένος είτε επειδή δεν τον θήλασε η μαμά του μικρό, είτε επειδή ο κόσμος είναι κακός και γεμάτος ψεύτες και αυτός το αγνό παιδί, είτε επειδή είναι πολύ άσχημος, είτε επειδή δεν έχει σπουδάσει, είτε επειδή δεν του αρέσει η δουλειά του. Νομίζει ότι μαυρίζοντάς σου την ψυχή από την κλάψα θα σου βγάλει στην επιφάνεια τα μητρικά αισθήματα και τελικά θα σε ρίξει.

3.Ο επιθετικός λιγούρης.
Η άγρια εκδοχή του φαντασιόπληκτου, θεωρεί δεδομένο ότι ψάχνεσαι και μεταφράζοντας το «χαίρω πολύ» σε «πόσο σε γουστάρω», όταν πια βιώνει την αποκάλυψη της αλήθειας το ρίχνει στα κεφαλαία και στις τελείες, βρίζει θεούς και δαίμονες και καταριέται την κακούργα κοινωνία που ρίχνει στο διάβα του πάντα άκαρδες και ψεύτρες γυναίκες.

4.Ο δουλοπρεπής λιγούρης:
Ο πολύ απελπισμένος. Ο θα-κάνω-τα-πάντα για να βρω γκόμενα, θα γίνω και χαλί να με πατάς αρκεί μία φορά να βγεις μαζί μου, φιλικά, ένα σινεμά, έτσι να γνωριστούμε, μα έλα, έλα, μόνο μια φορά, σε παρακαλώ, μα γιατί μου λες κάθε μέρα όχι, καλά, εγώ όμως θα σου το ξαναπώ και αύριο.

5.Ο υπερπροστατευτικός λιγούρης:
«Να προσέχεις!» «Τι να προσέχω...;;» «Γενικά, και εδώ μέσα, κυκλοφορούν πολλοί και πολύ επικίνδυνοι τύποι, θα στενοχωρηθώ αν πάθεις τίποτα!» Χωρίς να σε ξέρει. Αραδιάζει συμβουλές ως ένδειξη τρυφερότητας και ενδιαφέροντος από την πρώτη φορά που θα σου πει καληνύχτα. Να προσέχεις, να ντύνεσαι καλά, να πίνεις γάλα, να καθαρίζεις καλά το ψάρι κλπ. Αλλιώς και γκαντεμολιγούρης.

6.Ο καλόκαρδος-χαζοχαρούμενος λιγούρης!!!
Το γελαστό παιδί, ο χαχανούλης, ο χαμογελάτε είναι μεταδοτικό, ο αποδεκτός και πιο αγαπητός από όλους ανεξαιρέτως. Πάντα κέφι-κέφι-κέφι και τρελή χαρά, αθωότητα και αφέλεια, καλοσύνη και συζήτηση που ξεχειλίζει θαυμαστικά, σε σημείο που λες... να το χάψω, να μην το χάψω... Προτιμάς να είναι ψεύτης γιατί η άλλη εναλλακτική είναι να είναι βλάκας... Ή, το χειρότερο, και τα δύο...

7.Ο πολύ κομπλεξικός λιγούρης.
Αυτός μάλλον είναι η χειρότερη περίπτωση. Διαθέτει χαρακτηριστικά από όλες σχεδόν τις παραπάνω κατηγορίες. Σου εμφανίζεται πολύ γελαστός και καλόκαρδος αλλά εμβαθύνοντας στη συμπεριφορά του, ειδικά αν τύχει να τον συναντήσεις και από κοντά, το μόνο που βλέπεις είναι ένα πικρό χαμόγελο πηγάζον από την απόγνωση της μοναξιάς του. Σταδιακά, η πικρία του αυτή εξελίσσεται σε μένος, γιατί για μία ακόμα φορά δε γύρισε ο τροχός, και σε επίθεση εναντίον σου που τόλμησες να μην τον ερωτευτείς ή να είσαι ήδη δεσμευμένη. Στη φαντασία του, αθέτησες υποσχέσεις αγάπης που είχες καμουφλάρει πίσω από ένα «γεια σου, όλα καλά;». Πίσω από τα «όχι, δε θέλω να βγούμε» εκείνος έβλεπε μία ντροπαλή και ηθική κοπέλα που δεν ήθελε να εκδηλώσει τον έρωτά της αμέσως. Μοιραία, αποκαλύπτει το αληθινό του πρόσωπο και σου κόβει την καλημέρα.

elix_geo

# 45 στην 1/12/2004
author
Ανδρας / 69 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 277
Απαντήσεις: 8.590

Παράθεση:
Originally posted by MonaLisa
Μπαίνεις λοιπόν στο chat να πεις καμιά σαχλαμάρα με τους υπόλοιπους να περάσει η ώρα. Και υπογείως σε σφυροκοπούν...

Και συ Μόνα μου, τι τα θες τα υπόγεια; Και μπήκε και χειμώνας!
YES I DOES... Το μόνο που ζητάω είναι να μην προκαλεί και υποτιμάει τη νοημοσύνη μου ο οποιοσδήποτε ανεγκέφαλος, αριβίστας, διψασμένος για εξουσία έναντι οποιουδήποτε τιμήματος, λαϊκιστής πολιτικός! Θα συμμαχήσω και με το διάβολο, είχε πει κάποτε! Θέλουμε γκούλαγκ με αιρ κοντίσιον!

# 46 στην 1/12/2004
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
oluja,τι ειναι αυτα που γραφεις?
Γιατι δεν εισαι ο εαυτος σου?
Δεν μπορεις να τα γραψεις πιο απλα?
πιο κατανοητα?
πρεπει δηλαδη να μας εντυπωσιασεις με λογια ομορφα που στερουνται πραξεων? Εισαι κενος και υποκριτης!!
Και αυτοι οι τρεις, ο ΑΙΣΩΠΟΣ, ο ΙΟΥΛΙΟΣ ΤΥΠΑΛΔΟΣ και ο Απόστολος Παύλος..
τι ειναι αυτα που γραφουν?
Και κυριως στα φορουμ που ειναι γεματα εντυπωσιακα λογια γεματα φανφαρες και κορδολες!
Ομορφο περυτιλιγμα χωρις το περιεχομενο να ειναι εξισου αξιο!
Δεν ξερουν οτι Τα λογια εχουν αξια μονο συνοδειας πραξεων!?
Και αυτες δεν ερχονται ποτε!

Οι πρωτοι δύο, δεν ξερουν πως τα νικ νέιμς δεν πρεπει να τα γραφουν με κεφαλαια?
Γιατι το κανουν?
για να μας εντυπωσιασουν?

Και αυτος ο Αποστολος Παυλος.
Ειναι ψευτικος, υποκριτης και διπροσωπος! Δεν εχει αποφασισει ακομα αν τον λενε Αποστολο ή Παυλο.
Τα γραφομενα του τα εχω διαβασει και σε αλλο φορουμ.
Ομορφα λογια και γεματα υποσχεσεις.
Τα διαβαζεις και πιστευεις οτι οι αγγελοι τελικα δεν ειναι στο παραδεισο αλλα στη γη!
Μιλαει για αγαπη αλλα ειμαι σιγουρη πως αν του ζητησω να βγουμε θα μου τα γυρισει!

ας εισαστε επιτελους οι εαυτοι σας, και σταματηστε να με πληγωνετε!
Υ.Γ. δηλωνω υπευθυνα στους καλοθελητες που τρεχουν να σφυριξουν τα κουτσομπολια (δεν το ηξερα πως υπαρχουν, αλλα το εμαθα) πως δεν εχω δεσμο ουτε με τον oluja, ουτε με τον ΑΙΣΩΠΟΣ ουτε με τον ΙΟΥΛΙΟΣ ΤΥΠΑΛΔΟΣ ουτε με τον Αποστολος Παυλος.
Μια Ακομα (πληγωμενη)
Υ.Γ.2. MonaLisa, υπεροχο το κειμενακι σου! Αυτα καπου τα εχω ακουσει κι εγω...
Μου φαινονται τοσο ομοια με αυτα που εχω ακουσει μαλιστα, που εχω αρχισει να πιστευω πως τα λενε τα ιδια ατομα.
Λες αν αρχισουμε να ξερναμε ονοματα, να πεσουνε κεφαλια?? (πλακα κανω ασφαλως!)

περιττο να πω πως ουτε με τη MonaLisa εχω δεσμο
οποιος βρει προσβλητικα στοιχεια στα παραπανω, ας τα κρατησει!

# 47 στην 1/12/2004
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Σια κι αραξαμε!!!

Για σιγα δηλαδη ρε μορτες μου για να την ανθιστω τη φτειαξη καθοτι κομματακι ανασουσουμα τα μοστραρετε και μου ξεφευγει το "δια ταυτα"που λεει κι ο κυρ σαγγελεας!!
Τι σας χαλναει αδερφακια μου?
Οτι η καντε ερριξε τις "σπερες" της χιχιρησε κομματακι με το "εξυπνο" που της μοστραρατε (τωρα κατα ποσον "εξυπνον" το απο ετων σιτεμμενο και "τελλαρωμενο" και χρησιμοποιουμενο δια "πασαν νοσον και πασαν βασκανιαν" τσιτατο.....αυτο ειναι του βουδιστη παπα ευαγγελιο)....
Αντε το λοιπον και ξανασοροπιασε αμα κι αμολυσατε στεναγμο εξατμηση και λελουδα και πουλουδα και 12 φεγγαρια κι ανθια στα μαξιλαρια (καθοτι και ευαιστητος ψυχη...αλλα και γιατι σας το'πε κι ο κολλητος ο ποιητης ο Δυσσεας ο Πουνεντες οτι με πολυ λουλουδικο και αιστημα τρικλοποδιαζεται η γκομενα και χτυπαει κατω σα χταποδι κι εσεις τον Πουνεντε να πουμε τον εχετε οπως οι Κινεζοι το Μεγαλο Τιμονιερη το Μαο να πουμε).
Κι αντε λοιπον και ειπατε και δυο κουβεντες παραπανω "περι υγειας" και περι την "κακουργαν μεταναστευσις που τρωει τα παλληκαρια" και αλλα τετοια σοβαρα και βαρυγδουπα.....ομορφα....
και λοιπον μαχαλομαγκες μου?
Σαματις πογραψατε κανα συμβολαιο περι "μονιμου και αποκλειστικης απασχολησης " της εν λογω μανταμιτσας με την αφεντομουτσουναρα σας?
Τι ταγαρωμα ειναι κι αυτο αδερφε μου Σταυρακα δε μπορω να το σακκουλευτω!!!
Ομορφα και την αμολυσε οτι γουσταρει το "πιτσι-πιτσι" με
την παρτη σου....καλως!
Και στην πορεια κατι της φερνει καπακι την υποθα και σου ξηγιεται "αλαργα μορτη μου μην πιασουμε και καμηλοψειρες"...και παλι καλως και πουναι η μπαμπεσια ρε φιλε Σταυρακα?
Ρωτηξες την παρτη σου κυργιε aegean_sea μου,που το παιζεις και μορτης πορπατημενος και ξυπνιος μπας και σε πηρε χαμπαρι η καντε οτι "κυριε κρεοπωλα αλλο μου δειξατε κι αλλο μου βαλατε" και ξηγιεται "αποσων" καθοτι δε γουσταρει ματσαραγκες?
Κι οσο "γατονι" να περνας την παρτη σου κυργιε Αιγαιε μου παντα καποιο μεγαλυτερο γατονι απο σενα θα σακουλευεται οτι τον γεμιζεις αλογομυγες και θα "σπαει".
Αυτος/η ειναι το λοιπον ψευτρα ,σκαρτη,διπλομουτσουνη η εσυ ψιλοκαψουρικο κυριε Λιγουριδη που επειδη η αλλη/ος εννεκα ευγενεια σουριξε δυο καλησπερες κι ενα "γεια" παραπανω απο οτι στους αλλους μαχαλομαγκες και συ μες την παραζαλη να πουμε της αγαμιας σου και την με καργα αγωνια αναζητηση γκομενας κυριε Αιγαιε μου το πηρες "αρρεβωνα" και της εγινες "τσαμικος ταμπακος" ??
Θελω να πω αδερφακι μου Σταυρακα οτι ο αληθιανος ,αληθεια θα ριξει στο μπεζαχτα του οπως κι ο μουσαντος θα εισπραξει φυκια και μεταξωτες κορδελλες!!
Θυμασαι το φιλο τον Ρεστη που ειχε γινει ταγαρι σε μια απο δω μεσα και "κοψε και σφιξε" και "να βρεθουμε και να σε δω" και μαυρο τσιμπουρι της ειχε γινει και του ειπε η αλλη αντε μαζεψε τα σεα σου και σκασε μυτη στο νησι και μη μας τα πρηζεις αλλο να δουμε και τι καπνο φουμαρεις!
Και τα μαζευει που λες κι ο Ρεστης μες την καλη χαρα με τα μπογαλακια του και τα προφυλακτικα του (τοχε και σιγουρο οτι θα ....πριονισει καθοτι και την ειχε δει και μεγας γκομενος και ειχε σαξει και τετοιο προφιλ που ητουνα και σιγουρος οτι δεν ξεγλυστραγε με τιποτα η καντε)και κανει ντου στα μερη της αλλα με το που τον μπανικοζαρει η αλλη και αλλαζουνε και κατι κουβεντες και παιρνει γραμμη περι τινος μπροκολλου προκειται και οτι ειχε φαει "ποιημα" με το κανταρι την κανει μπραφ αυτη ( "με το μπαρδον δηλαδη αλλα μου πεσε βαρια η φανουροπιττα ") και γινεται της αναληψης.
Και μενει ξυλαρμενος ο Ρεστης και πειτε μου τωρα ποιος φταιει??
(Οχι παντως μια αλλη γνωστη του Ρεστη που της φορτωθηκε της κακομοιρας κι εκλαιγε στον ωμο της για τη νιλα που 'παθε κι αλλη απο ευγενεια καθοταν και τον ακουγε και δεν τονε γιαουρτωσε...)
Κι αμα λαχει να πουμε και ξηγηθουμε κι αληθιανα και μας παραμυθιασουνε ....ενταξει...δεν θα βαλουμε και πλερεζες!!!
Ο καθενας οπως γουσταρει ξηγιεται κι ας ανοιξουμε τα στραβα μας να κυαλαρουμε την κατασταση.
Δεν ειναι δικαιολογια το "ειμαι αγνη και αφελης ψυχη" και "καρδουλα ειλικρινης και ευαισθητος" και μου τη....φορεσατε μπαμπεσικα κι "ανευ σιελου".
Γιατι αμα και τη δεις ετσι τη δουλεια και το πιστεψεις κιολα ειναι να σε παιρνει η μαριδα στο "Οοοοοοααααα" καθοτι και μεγας αγαθιαρης και μονο για μπαταρελλα εισαι!!!

# 48 στις 2/12/2004
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by mia_akoma

Υ.Γ.2. MonaLisa, υπεροχο το κειμενακι σου!

περιττο να πω πως ουτε με τη MonaLisa εχω δεσμο

Μία_ακόμα...

αυτά που ήξερες εδώ μέσα να τα ξεχάσεις! Δεν περνάνε!!!

Σου άρεσε το κειμενάκι μου?? Άρα μ' αγαπάς!!! Τώρα μου τα γυρίζεις??? Άτιμη! Άπιστη! Ψεύτρα! Υποκρίτρια!

Γίνε επιτέλους ο εαυτός σου!!!

Και μου το έλεγε εμένα η μαμά μου.. ότι είμαι πολύ ευαίσθητη και να μην μπαίνω σ' αυτά τα διαβολικά sites... όλοι θα με γλεντήσουν και μετά θα με πετάξουν σαν στυμμένη λεμονόκουπα...

PROBLEM

# 49 στις 2/12/2004
author
Ανδρας / 53 / Παντρεμένος
Ν. Θεσσαλονίκης / Κουφάλια
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 1.851
Originally posted by mia_akoma
...περιττο να πω πως ουτε με τη MonaLisa εχω δεσμο....

Τίποτα δεν είναι περιττό, εάν είναι αλήθεια.

Λέγε, λέγε εσύ, στο τέλος θα το πιστέψεις....

Εν οιδα οτι ουδεν οιδα

ILIOS

# 50 στις 2/12/2004
author
Ανδρας / 46 / Παντρεμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 18
Απαντήσεις: 322

Παράθεση:
Originally posted by MonaLisa
Ναι, ναι, ξέρω, το site συγκαταλέγεται σ' αυτά των γνωριμιών. Και όμως... Είμαστε πολλές αυτές που δεν ψάχνουμε γκόμενο εδώ μέσα. Προσέξτε: Δεν τον ψάχνουμε. Μπορεί να μας τύχει, μάλλον να μας πετύχει, αλλά αυτό δε σημαίνει ότι αυτός είναι ο στόχος μας.

Xαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχχα

η αλλιως

Ειλικρινα γελασα πολυ!
Σε ευχαριστω πολυ!!!

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost