Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Λογια....

Σελίδα : 1

Latinos__

# 1 στην 1/12/2004
author
Ανδρας / 43 / Ελεύθερος
Ν. Γρεβενών / Κνίδη
Θέματα: 88
Απαντήσεις: 168
'Aρεσαν+: 0%

Λογια...

se koitao kardia moy .................ma tiflonomai apo tin lampsi ston mation sou pou zografizoun ston oyrano to iliovasilema ton louloudion tis kardias soy...den anteksa ...espasa .....egina xilia kommatia stin zesti sou anasa pou xarakse sto kormi moy mia vathia pligi tis lismonias pou mou prosferes toso kairo.

se koitao kardia moy ..................na fotizeis tin lampsi ton asterion na dineis dinami stin floga tou iliou ..........eisai gia mena ta panta ......

min me aggikseis oyte ego tha to kano fovamai na aggikso tin omorfia pou kinite eleythera ston xoro tis kardia mas
anarotiemai ......eisai alithini?
(afieromeno stis omorfies toy sxeseis)

# 2 στην 1/12/2004
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

αν το εγραφες και ελληνικα

θα μπορουσα να το διαβασω........

οπως και αρκετοι αλλοι φανταζομαι.....

# 3 στην 1/12/2004
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by TRALALO
θα μπορουσα να το διαβασω........

οπως και αρκετοι αλλοι φανταζομαι.....

Πέστα καλή μου !!!
Γιατί στο τέλος φοβάμαι πως θα καταντήσω γραφική ...με το να λέω μόνο εγώ ότι τα γκρικλις ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ

# 4 στην 1/12/2004
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Το διαβάσατε το κείμενο?...το καταλάβατε?..μην κολάτε ρε παιδιά τόσο πολύ με τον τρόπο..καμμιά φορά τυχαίνει και ούτε πιστεύω πως εσκεμμένα κάποιοι χρησιμοποιούν λατινικούς χαρακτήρες..και ούτως ή άλλως.."Latinos" είναι..λατινικούς χαρακτήρες χρησιμοποιεί!!

Tsouknidompoumpoukaki

# 5 στην 1/12/2004
author
Γυναίκα / 62 / Σε διάσταση
Γαλλία
Θέματα: 81
Απαντήσεις: 1.024

Εισαι ερωτευμενοσ

ή αδίκως ΖΗΛΕΥΩ ?
Ωρες-ώρες ... μαρέσω!

bianka

# 6 στην 1/12/2004
author
Γυναίκα / 59 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Κηφισιά
Θέματα: 25
Απαντήσεις: 895
σε οτι χαρακτηρα και να εχουν γραφτει τα λογια καρδιας ειναι παντα ομορφα!
πρεπει να δωσεις τελικα για να μπορεις να παρεις,αυτο που θα σε παει μακρυτερα απτους αλλους...

kavalarisa

# 7 στην 1/12/2004
author
Γυναίκα / 55 / Παντρεμένη
Ν. Καβάλας / Καβάλα
Θέματα: 18
Απαντήσεις: 521

Παράθεση:
Originally posted by Majenda
Το διαβάσατε το κείμενο?...το καταλάβατε?..μην κολάτε ρε παιδιά τόσο πολύ με τον τρόπο..καμμιά φορά τυχαίνει και ούτε πιστεύω πως εσκεμμένα κάποιοι χρησιμοποιούν λατινικούς χαρακτήρες..και ούτως ή άλλως.."Latinos" είναι..λατινικούς χαρακτήρες χρησιμοποιεί!!

Ναι όλα καλά.... αλλά φαντάζεσαι να έγραφε τα *άντερά του*??? Αλλοι γράφουν ολόκληρες σελίδες σκέψεων, αν έγραφαν Greeklisch ποιός θα τους διάβαζε?
οχι σκουπιδια οχι καποτες σε θαλλασες και ακτεσ

selini

# 8 στην 1/12/2004
author
Γυναίκα / 51 / Παντρεμένη
Ν. Καβάλας / Καβάλα
Θέματα: 142
Απαντήσεις: 5.733
τα λογια ποτε αερας, ποτε τσουζουν, ειχε πει ο Παλαμας.

λογια που τα σταματησε μια δειλη σιωπη στο βαθος μιας στιγμης αφου τα προλαβε το ρολοϊ του τοιχου...
κι αλλοτε ενας κομπος στο λαιμο ή ενας λυγμος.

λογια μεθυστικα αναζητουσαν την προσδοκια, που οταν ειπωθηκαν, ο χρονος σταματησε και η γη επαψε να γυριζει... ωσπου η ψυχη βρηκε επιτελους προορισμο.
νατος ο ερωτας...
Η προδοσία μου αρχίζει και πάλι: "όλα πάνε καλά..."

Latinos__

# 9 στην 1/12/2004
author
Ανδρας / 43 / Ελεύθερος
Ν. Γρεβενών / Κνίδη
Θέματα: 88
Απαντήσεις: 168

μετάφραση

Σε κοιτάω καρδιά μου......... μα τυφλώνομαι από την λάμψη των ματιών σου που ζωγραφίζουν στον ουρανό το ηλιοβασίλεμα των λουλουδιών της καρδιάς σου..........δεν άντεξα .........έσπασα........έγινα χιλια κομμάτια στην ζεστή σου ανάσα που χάραξε στο κορμί μου μια βαθια πληγή της λησμονιάς που μου πρόσφερες τόσο καιρό....

Σε κοίταω καρδιά μου..............να φωτίζεις την την λάμψη των αστεριών να δίνεις δύναμη στην φλόγα του ήλιου...................είσαι για μένα τα πάντα............

Μην με αγγίξεις ούτε εγώ θα το κάνω φοβάμαι να αγγίξω την ομορφιά που κινείτε ελεύθερα στον χορό της καρδιάς μας

Αναρωτιέμαι είσαι αληθινή....;

(αφιερωμενο στις ομορφιες του σχεσεις)
σορρυ για τα <<greeklish>>

lianna

# 10 στην 1/12/2004
author
Γυναίκα / 69 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγιος Δημήτριος
Θέματα: 10
Απαντήσεις: 3.055
αν αγγιξουμε την ομορφια με σεβασμο μαλλον δεν χαλαει δεν χανεται απλα λαμπει φωτιζει και ζεσταινει περισσοτερο.νασαι παντα καλα να βλεπεις μονο τις ομορφιες

# 11 στις 2/12/2004
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

το προηγουμενο οχι δεν καταφεραμε

να το διαβασουμε....

το γραμμενο στα ελληνικα ναι το διαβασαμε!

Προσωπικα ειναι αδυνατον να διαβασω πανω απο δυο λεξεις στην ..."μπασταρδογλωσσα" και ειναι κριμα να κουραζεται κανεις και να μην διαβαζεται για αυτο τον λογο.

tea_77

# 12 στις 2/12/2004
author
Γυναίκα / 45 / Ελεύθερη
Ιταλία
Θέματα: 8
Απαντήσεις: 280
Βρε παιδια,δικιο εχετε κι εσεις που δε μπορειτε να διαβασετε λατινικους χαρακτηρες(μαζι σας κι εγω,με κουραζει να διαβαζω τα αρθρα οταν δεν ειναι γραμμενα με ελληνικους χαρακτηρες),αλλα σκεφτειτε οτι πολλες φορες μεσα στην εξαψη μας να γραψουμε αυτο που αισθανομαστε,δεν παρατηρουμε πως τα γραφουμε(ή μπορει να τυχει-οπως μου ετυχε-να μπλοκαρει ο υπολογιστης και να μην αλλαζει τη γλωσσα...Αποτελεσμα;Πολλες σκεψεις μου για καποια αρθρα χαθηκαν,μια που δε μπορουσα ν'απαντησω εκεινη την ωρα που το ηθελα.Οταν μετα απο μερες-γιατι πραγματικα ειχε "μουλαρωσει" ο υπολογιστης μου και δεν αλλαζε στα ελληνικα-μπηκα να απαντησω σ'εκεινα τα αρθρα,δυστηχως ειχε φυγει η εξαψη της στιγμης,ειχε φυγει ο αυθορμητισμος μου,με αποτελεσμα να μην απαντησω ποτε σ'εκεινα τα αρθρα...Αραγε,τι ειναι πιο σημαντικο απο τα δυο; )
Καλο ειναι να κανουμε την παρατηρηση,μια που ειναι ενας απο τους κανονισμους του site,ας μην το παρατραβαμε ομως.....
Οσον αφορα το αρθρο τωρα.....

Λατινε,πολυ γλυκο,πολυ ρομαντικο το αρθρο σου.....
Η ομορφια ομως,αν δεν την αγγιξεις,παλι χαλαει στο δρομο της μοναξιας.......

Πολυ πιθανο να επανελθω,γιατι μου αρεσε πολυ το αρθρο.....
Αν σκεφτεις κατι και τελικα κανεις λαθος,τοτε ισως να ηταν λαθος σου που σκεφτηκες...
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost