Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!
ΚΑΙ ΜΕΤΑ???........."ΦΙΛΟΙ"

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

andromeda

# 1 στις 4/5/2003
author
Γυναίκα / 52 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 10
'Aρεσαν+: 0%

Και μετα???..."Φιλοι"

Πιστεύετε πως όταν δύο άτομα που έχουν μια σχέση και χωρίσουν, μπορούν να παραμείνουνε ΦΙΛΟΙ:::

# 2 στις 4/5/2003
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Δύσκολο αλλά...

.....όχι αδύνατο.

Μόνο σε μια περίπτωση, κατά τη γνώμη μου, μπορούν δυό άνθρωποι που υπήρξαν ζευγάρι, να παραμείνουν φίλοι μετά το χωρισμό.

Όταν έχουν ξεπεράσει πραγματικά την μεταξύ τους ερωτική επιθυμία και αν ο χωρισμός τους, ήταν κοινή απόφαση.

Σε οποιαδήποτε άλλη περίπτωση και εφόσον υποβόσκει ερωτισμός....δεν πρέπει να μιλάμε για φιλία.

Νομίζω?

nastazia

# 3 στις 5/5/2003
author
Γυναίκα / 40 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγιοι Ανάργυροι
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 13

εξαρταται

An kai einai polu duskolo mporei kai na neinoun.Stis perissoteres omws periptwseis einai adunaton.Ki an prospathisoun na to kanoun kapoios pao tous duo isws na krivei ta sunaisthimata tou.Gi ' auto telos mia kai kalh.

SETH_7

# 4 στις 5/5/2003
author
Ανδρας / 54 / Παντρεμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 135
φιλοι?...πολυ δυσκολο εως ακατορθωτο να μεινουν 'μονο' φιλοι...Ο ερωτας και η αγαπη δεν χανονται ευκολα..θα παραμεινουν σε λανθανουσα κατασταση ισως και για χρονια...Ομως υποσυνειδητα τι γινεται?....σαν τα ηφαιστεια που φαινομενικα ηρεμα για αιωνες και ξαφνικα το ΜΠΑΜ....

# 5 στις 5/5/2003
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Δεν νομίζω..Το βρίσκω δύσκολο μια και όταν χαλάει μια σχέση, κάποιος μένει πάντα πίσω να θυμάται...

andromeda

# 6 στις 5/5/2003
author
Γυναίκα / 52 / Ελεύθερη

Και η δικη μου αποψη...

Συμφωνώ απόλυτα με όλους σας πως είναι δύσκολο εως αδύνατο αλλά σπάνια μη ακατόρθωτο κάτι τέτοιο.

Όμως πολλές σχέσεις τελειώνουν μ αυτή την υπόσχεση. "Εντάξει, μπορούμε να είμαστε φίλοι. Να τα λέμε ΦΙΛΙΚΑ..."

Μπορεί δύο άτομα σε μια σχέση να είναι πάνω απ όλα φίλοι και να τα συζητάνε όλα μεταξύ τους, και αυτό είναι όμορφο σίγουρα, αλλά αυτό που δεν συζητάνε είναι τα ερωτικά τους γιατί αυτά υφίστανται....Μετά τη σχέση όμως εφ΄ όσον θα είναι φίλοι θα πρέπει να αναφέρονται και σ αυτό το ζήτημα....Και πόσο εύκολο είναι να συζητάς με τον/την πρώην τα του/της νυν????

sovokai

# 7 στις 5/5/2003
author
Ανδρας / 45 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 25
Απαντήσεις: 173

Κι όμως

Όπως είχα αναφέρει ξανά σε παλαιότερο post η καλύτερη μου φίλη είναι μια κοπέλα που τα είχαμε φτιάξει πριν από 9 χρόνια και τα είχαμε κρατήσει 3.
Δεν λέω πως είναι εύκολο αλλά ούτε και ότι συμβαίνει σε κάθε σχέση.
Γίνεται όμως, αν εκτιμάς έναν άνθρωπο για αυτό που είναι και δεν σε ελκύει εξωτερικά γιατί να μη κάνεις παρέα μαζί του?
Ο SETH_7 έχει δίκιο πως ο έρωτας και η αγάπη δεν χάνονται εύκολα. Η αγάπη όμως μπορεί να αλλάξει μορφή. Όσο για τα ηφαίστεια? αν λίγο πριν σιγάσουν για τελευταία φορά κάνουν μερικά μπουμ τότε εξατμίζεται οριστικά αυτή η συσσωρευμένη ενέργεια...

Και κάτι ακόμα αν καταφέρεις και έρθεις σε ένα πολύ καλό επίπεδο φιλίας με τον άλλο τότε είναι ο καλύτερος άνθρωπος για να του μιλησεις για τον/την νυν γιατί σε ξέρει καλύτερα από όλους τους φίλους/φίλες...

bella

# 8 στις 5/5/2003
author
Γυναίκα / 40 / Ελεύθερη
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 7
Πολλές φορές είναι δύσκολο να κρατήσεις ακόμα και τυπικές σχέσεις με τον/την πρώην αγαπημένο/νη σου, πόσο μάλιστα να διατηρήσεις μία φιλία. Δεν νομίζω ότι είναι ακατόρθωτο αλλά δυστηχώς σπάνια συμβαίνει. Όσες φορές προσπάθησα να κρατήσω φιλική στάση απέναντι σε κάποιον πρώην μου, μικρής ή μεγάλης δειάρκειας σχέση, οι προθέσεις μου περαξηγούντο. Μία φιλία είναι εφικτή μόνο εαν υπάρχει σεβασμός και αγάπη χωρίς συμφέρον και εφόσον και τα δύο πρόσωπα θέλουν αυτή την φιλία γιατί πραγματικά την χρειάζονται και όχι γιατί έτσι πρέπει...

spy26

# 9 στις 5/5/2003
author
Ανδρας / 45 / Ελεύθερος
Αλλη χώρα
Θέματα: 33
Απαντήσεις: 416
ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ, ΕΝΩ ΗΔΗ ΒΡΙΣΚΟΜΟΥΝ ΣΕ ΣΧΕΣΗ, ΓΙΑ ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ ΤΟΤΕ ΛΟΓΟΥΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ...ΚΡΥΦΗ,ΠΙΟ LIGHT,ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΠΑΙΤΗΤΤΙΚΗ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΩΡΙΜΗ!
ΣΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΩ ΠΩΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΣΧΕΣΗ ΠΟΥ ΠΑΡΕΜΕΙΝΑ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ...ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΧΩΡΙΣΕΙ,ΔΕΝ ΑΝΤΑΛΑΣΟΥΜΕ ΟΥΤΕ ΚΑΛΗΜΕΡΑ,ΕΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ...ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΜΑΖΙ ΜΟΝΑΧΑ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ, ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΑΠΤΥΞΕΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΙΣΧΥΡΗ ΦΙΛΙΑ, ΠΟΥ ΕΩΣ ΤΩΡΑ ΑΝΤΕΧΕΙ ΣΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ!!!
ΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ; ΟΤΙ Η ΦΙΛΙΑ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΔΥΟ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΥΝΗΠΑΡΞΕΙ ΚΑΙ ΣΑΝ ΖΕΥΓΑΡΙ, ΕΞΑΡΤΑΤΕ ΜΟΝΑΧΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΝΤΙΛΗΨΕΙΣ ΠΟΥ ''ΦΕΡΕΙ'' ΜΕΣΑ ΤΟΥ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ!
ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΤΕ...ΠΙΣΤΕΥΑ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΤΕ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΦΙΛΙΑ, ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΥΠΑΡΞΕΙ ''ΚΡΕΒΑΤΙ'' , ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥ Η ΖΩΗ ΜΕ ΔΙΕΨΕΥΣΕ ΜΕ ΤΟΝ ΠΙΟ ΚΑΤΗΓΟΡΗΜΑΤΙΚΟ ΤΡΟΠΟ!
ΤΩΡΑ ΠΙΑ...ΕΧΩ ΠΕΙΣΤΕΙ ΠΩΣ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΟΙΧΤΟ ΜΥΑΛΟ,ΘΕΤΙΚΗ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΤΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΚΥΡΙΑΡΧΙΑ,ΤΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΤΟ ΑΚΑΤΟΡΘΟΤΟ. ΝΑΙ, ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΦΙΛΙΑ ΜΕΤΑΞΗ ΔΥΟ ΠΡΩΗΝ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΩΝ ΣΥΝΤΡΟΦΩΝ, ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΗ ΑΠΟ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΗ! ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΛΟΓΟ...ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΠΑΨΕΙ ΠΙΑ ΝΑ ΥΦΙΣΤΑΤΕ ΑΥΤΗ Η ΕΡΩΤΙΚΗ ΑΠΟΡΙΑ...ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ! ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΓΕΥΤΕΙ,ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ...ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΛΕΟΝ!!
ΥΓ: ΚΑΙ ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ,ΠΩΣ ΜΕ ΤΗΝ/ΤΟΝ ΦΙΛΗ/Ο ΣΑΣ, ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΥΤΗ Η ΕΡΩΤΙΚΗ ΑΠΟΡΙΑ...ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΗΤΑΝ...ΑΝ...

andromeda

# 10 στις 5/5/2003
author
Γυναίκα / 52 / Ελεύθερη

Προσωπικα...

.....Αν και ποτέ δεν είχα πρόβλημα να έχω επικοινωνία και μετά τη λήξη της σχέσης, ποτέ δεν κατάφερα να κρατήσω "φιλία"....Υπήρξαν μερικές συναντήσεις που στο βάθος έκρυβαν επιθυμία επαναπροσέγγισης, είτε απο μεριάς μου είτε απο μεριά του άλλου προσώπου, ή συναντήσεις που έμοιαζαν με "κύκνειο άσμα" και οδηγούσαν στην τελική και οριστική απομάκρυνση.....

blur_28

# 11 στις 6/5/2003
author
Ανδρας / 49 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Αρτέμιδα
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 197

Εχθρός ναι...Φίλος ποτε!

Να βάλω μια καινούργια διάσταση στο θέμα;

Για ποιο λόγο να κρατήσω φιλία μετά από σχέση;

Δεν έχω άλλες καλές φίλες; Γυναίκες που πάντα τις έβλεπα φιλικά για τον Α ή Β λόγο; Αν πάλεψα για τη σχέση μου, αν δεν έφταιγα ή δεν ήθελα να χωρίσω τότε....εχθρός γίνομαι, φίλος ΠΟΤΕ!!!!!

Δεν το δέχομαι γιατί καταστρέφει ότι με κόπο προσπάθησα να δημιουργήσω! Την απόλυτη ερωτική ατμόσφαιρα! Τόση δουλειά....τζάμπα! Τόσος αγώνας, τόσα όνειρα, τόση οδύνη, για να μείνω στο τέλος ο....καλούλης φίλος! Βρε άντε από δω!!!!!!
Αρέσει στο μέλος manolhs40

# 12 στις 6/5/2003
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Απο ερωτικη σε φιλικη...Κι αντιστροφα...

ΠΑΝΤΑ ΣΕ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΠΟΥ ΥΠΗΡΞΕ ΕΡΩΤΙΚΗ..ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ...ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ ΦΙΛΙΚΗ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ ΠΑΛΙ ΤΟ ΕΡΩΤΙΚΟ ΣΤΟΙΧΕΙΟ! ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΡΟΜΠΟΤ...ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΟΥΜΕ ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΔΥΝΑΜΙΕΣ...ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟ ΕΡΩΤΙΚΟ ΣΤΟΙΧΕΙΟ ΘΑ ΑΝΑΒΛΥΘΕΙ ΑΠΟ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΣΧΕΣΗ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΕ ΣΑΝ ΕΡΩΤΙΚΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΠΙΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΑΣ ΣΤΟ ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ ΦΙΛΙΚΗ.....ΕΔΩ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΦΙΛΙΚΑ ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ ΦΙΛΙΚΗ ΜΕΤΑΞΥ ΑΝΔΡΑ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑΣ (ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΡΩΤΙΚΗ)...ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΟ...ΚΑΙ ΜΗ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΧΕΣΕΙΣ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΟΥ ΠΑΡΑΜΕΝΟΥΝ ΦΙΛΙΚΕΣ...ΕΝΩ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΣΑΝ ΦΙΛΙΚΕΣ....ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΕΤΟΙΑ ΣΧΕΣΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΙΑ...ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ "ΓΝΩΣΤΟΙ". ΦΙΛΙΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΝΑ ΣΚΥΨΕΙΣ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟΥ ΟΤΑΝ ΑΥΤΟΣ ΕΧΕΙ ΝΑ ΤΟΝ "ΠΟΝΕΣΕΙΣ" ΝΑ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΕΙΣ..ΝΑ ΑΓΑΠΗΣΕΙΣ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΣΟΥ...ΚΙ ΕΚΕΙ ΟΛΟΙ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΩΣ ΜΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΦΟΡΑ.....ΣΕ ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΑΔΥΝΑΜΙΑΣ....ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΝ ΚΙ ΕΡΩΤΙΚΑ....

FALCON

# 13 στις 6/5/2003
author
Ανδρας / 55 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Μαρούσι
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 113
ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ.......... ΜΠΟΡΟΥΝ.
ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΠΙΘΥΜΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΛΕΝΕ:

Α) ΜΕΣΩ ΑΛΛΗΛΟΓΡΑΦΙΑΣ ΔΙΑΝΟΜΕΑΣ ΑΥΤΗΣ ΤΑ.............ΕΛΤΑ!!!!

Β)ΜΕΣΩ ΜΗΝΥΜΑΤΩΝ ΚΑΘΕ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΟΥΝ ΤΑ 20 ΠΡΩΤΑ ΛΕΠΤΑ!!!!

Γ) ΜΕΣΩ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΕΚΠΟΜΠΩΝ
( ΠΑΡΑΘΥΡΑ)!!!

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!!!!!!!!!!

dancer

# 14 στις 6/5/2003
author
Γυναίκα / 52 / Ελεύθερη
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 345

φιλοι - φιλοι..

Παράθεση:
Originally posted by OneWay
υποβόσκει ερωτισμός....

emmesws, gi ayto diateirei kaneis th 'filia' dioti ypovoskei o erwtismos kai elpizei se mia synevresh.. filikh...
τελικα ειναι ωραιο να εισαι ο εαυτός μου...

# 15 στις 6/5/2003
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

ναι

μπορούν σίγουρα....αλλά μετά από χρόνια πλήρους απουσίας.

andromeda

# 16 στις 6/5/2003
author
Γυναίκα / 52 / Ελεύθερη

Τελικα...

.......μάλλον πρόκειται για πρόφαση το να ζητά το τέως έτερον ήμισι, να μείνουν ΦΙΛΟΙ με το άλλο μισό.....Και σίγουρα αναζητά ευκαιρίες για τακτές ΦΙΛΙΚΕΣ πάντα συναντήσεις....γιατί πάνω απ΄ όλα η ΦΙΛΙΑ ενταξει???? Τώρα για τον ερωτισμό που υποβόσκει.....καποια στιγμή θα κάνει κι αυτός την επανάστασή του....

kostas_1966

# 17 στις 15/5/2003
author
Ανδρας / 56 / Ελεύθερος
Ν. Αχαϊας / Λαμπίρι
Θέματα: 32
Απαντήσεις: 185

Παράθεση:
Originally posted by andromeda
Πιστεύετε πως όταν δύο άτομα που έχουν μια σχέση και χωρίσουν, μπορούν να παραμείνουνε ΦΙΛΟΙ:::

Μονο αν εχουν χωρισει ηρεμα απο τη φθορα του χρονου ή απο ελλειψη παθους.Αλλα παλι σε καποιον θαναι βαρος ακομα και η φιλια.
Μη δειχνεις το δαχτυλο σου γιατι θα σου το φανε

BARON

# 18 στις 16/5/2003
author
Ανδρας / 46 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Καλλιθέα
Θέματα: 14
Απαντήσεις: 69
Μια σχεση δεν μπορει να διαλυθει απο κοινου.Στις περισσοτερες περιπτωσεις η μια πλευρα θελει να τη διαλυσει.Οπότε παντα ο ενας θα βλεπει ερωτικα τον αλλον.Αρα για ποια φιλια μιλαμε?
Αιμα,στεμμα,σπερμα. *** Βαρον ***

evans

# 19 στις 16/5/2003
author
Ανδρας / 58 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγιος Δημήτριος
Θέματα: 75
Απαντήσεις: 3.828
ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΑΣ , ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΑΝΑΡΩΤΗΘΟΥΜΕ (ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΕΧΟΥΜΕ ΔΩΣΕΙ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΗ ΕΡΩΤΗΣΗ) ΥΠΑΡΧΕΙ ΦΙΛΙΑ ΜΕΤΑΞΥ ΑΝΤΡΑΣ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ????
ΣΕ ΕΝΑ ΧΩΡΙΣΜΟ ΠΟΛΥ ΣΠΑΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΙΝΗ Η ΑΠΟΦΑΣΗ , ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΤΟΝ ΧΩΡΙΣΜΟ , ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΕΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΦΙΛΙΚΑ....

# 20 στις 16/5/2003
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Και μετα απο μακρια.

ΑΥΤΟ ΝΟΜΙΖΩ ΤΑ ΛΕΕΙ ΟΛΑ.
Η ΦΙΛΙΑ ΜΕΤΑΞΥ ΔΥΟ ΠΡΩΗΝ ΕΡΩΤΙΚΩΝ ΣΥΝΤΡΟΦΩΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟΠΟ ΜΑΧΑΙΡΙ,ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΕΛΕΓΧΕΤΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΠ' ΤΟΥΣ ΔΥΟ.
ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ "ΜΕΤΑ"ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ,ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ,ΓΙΑΤΙ "ΜΕΤΑ",Η ΑΝΑΠΟΛΗΣΗ ΤΩΝ ΣΤΙΓΜΩΝ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΟΥΝ ΞΕΠΕΡΑΣΤΕΙ ΟΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΠΡΩΗΝ ΖΕΥΓΑΡΙΟΥ,ΣΤΟ ΒΑΘΟΣ ΠΟΝΑΕΙ,ΚΑΙ ΘΑ ΠΟΝΑΕΙ!
ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ "ΓΙΑΤΙ Ο ΑΛΛΟΣ -Η ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΓΩ",ΠΡΑΓΜΑ ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΟ ΒΕΒΑΙΑ.
ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΟ, ΑΛΛΑ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ.
ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΤΟ "ΒΑΘΟΣ",ΕΞΕΛΙΣΣΟΝΤΑΙ ΣΕ ΝΕΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ.
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Η απάντησή σας

Τίτλος :
(Προαιρετικά)
Μεταφορά σε εξέλιξη...
Παρακαλούμε περιμένετε
Επισύναψη αρχείου
1 συνημμένο αρχείο
Υπάρχουν τα παρακάτω προβλήματα:

Δεν έχετε επιλέξει την Kατηγορία του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει τον Τίτλο του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει το Κείμενο του θέματος σας
Η απάντηση σας έχει δημοσιευτεί!
Πιέστε [Εμφάνιση] για να μεταφερθείτε στην απάντησή σας, ή [Νέα Απάντηση] για να συνεχίσετε.
Το θέμα σας έχει αποσταλεί για έγκριση.
Θα δημοσιευτεί μόλις έγκριθεί από την ομάδα διαχείρησης του Sxeseis.gr.
Υπήρξε κάποιο πρόβλημα με την αποστολή του θέματος σας.
Παρακαλούμε δοκιμάστε πάλι. Σε περίπτωση που το πρόβλημα παραμένει παρακαλούμε επικοινωνήστε με την υποστήριξη του Sxeseis.gr.