Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Πεθερικά.....

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

ranran

# 1 στις 17/2/2005
author
Γυναίκα / 42 / Παντρεμένη
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 20
Απαντήσεις: 634
'Aρεσαν+: 0%

Πεθερικά...

Έχω μια απορία... Γιατί όταν τα αγόρια γνωρίζουν μια γυναίκα και φεύγουν απο το σπίτι οι μαμάδες αισθάνονται ότι χάνουν τα αγόρια τους???? Γιατί δεν καταλαβαίνουν ότι ΕΦΥΓΑΝ...??? Βλέπω τη δική μου πεθερά! Μένουμε μαζί εδώ και σχεδόν 3 χρόνια. Μαγειρεύω κάθε μέρα, κάνω γλυκά κλπ. Ο αρραβωνιαστικός μου λατρεύει τη μαγειρική μου. Κάθε μέρα του τηλεφωνεί και τον ρωτάει τι θα φάει, κάθε φορά που τον βλέπει του λέει ότι αδυνάτησε(έχει βάλει 6 κιλά τα τελευταία 2 χρόνια....), συνέχεια του λέει να πάει να φάει σπίτι.... . Στέλνει φαγητά, λιχουδιές για τον γιοκα της...Αισθάνομαι άσχημα... Είναι σα να μου λέει ότι δεν είμαι νοικοκυρά, ότι δεν προσέχω τον άντρα μου... Του λέει πότε πρέπει να ψωνίσει ρούχα, τι παπούτσια πρέπει να αγοράσει, ακόμα και τι γάλα πρέπει να πάρουμε.... Φυσικά ούτε σπίτι πηγαίνει να φάει, ούτε ακολουθεί αυτά που του λέει, εμένα όμως μ' ενοχλεί αυτή η παρέμβαση.... Προσπάθησα να της το δείξω με καλό τρόπο, μου λέει όμως ότι το κάνει απο ενδιαφέρον....

Summerwine

# 2 στις 17/2/2005
author
Ανδρας / 57 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πέραμα
Θέματα: 30
Απαντήσεις: 4.463

Καλέ...

Παράθεση:
Originally posted by ranran
Έχω μια απορία... Γιατί όταν τα αγόρια γνωρίζουν μια γυναίκα και φεύγουν απο το σπίτι οι μαμάδες αισθάνονται ότι χάνουν τα αγόρια τους???? Γιατί δεν καταλαβαίνουν ότι ΕΦΥΓΑΝ...??? Βλέπω τη δική μου πεθερά! Μένουμε μαζί εδώ και σχεδόν 3 χρόνια. Μαγειρεύω κάθε μέρα, κάνω γλυκά κλπ. Ο αρραβωνιαστικός μου λατρεύει τη μαγειρική μου. Κάθε μέρα του τηλεφωνεί και τον ρωτάει τι θα φάει, κάθε φορά που τον βλέπει του λέει ότι αδυνάτησε(έχει βάλει 6 κιλά τα τελευταία 2 χρόνια....), συνέχεια του λέει να πάει να φάει σπίτι.... . Στέλνει φαγητά, λιχουδιές για τον γιοκα της...Αισθάνομαι άσχημα... Είναι σα να μου λέει ότι δεν είμαι νοικοκυρά, ότι δεν προσέχω τον άντρα μου... Του λέει πότε πρέπει να ψωνίσει ρούχα, τι παπούτσια πρέπει να αγοράσει, ακόμα και τι γάλα πρέπει να πάρουμε.... Φυσικά ούτε σπίτι πηγαίνει να φάει, ούτε ακολουθεί αυτά που του λέει, εμένα όμως μ' ενοχλεί αυτή η παρέμβαση.... Προσπάθησα να της το δείξω με καλό τρόπο, μου λέει όμως ότι το κάνει απο ενδιαφέρον....

... μη δίνεις σημασία!
( ειδικά αφού ο "δικός σου" δεν τσιμπάει )
Εξ' άλλου, μην ξεχνάς πως κινδυνεύεις
να βρεθείς κάποτε στη θέση της
- και να κάνεις τα ίδια και χειρότερα!
... ό,τι πεις... :)

clearsea

# 3 στις 18/2/2005
author
Γυναίκα / 39 / Σε σχέση
Κύπρος
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 2
Parolo pou i pethera su mila mazi tou auta pou leei aforoun emmesa esena kai katalambainw giati enoxlise.

Auto sinebi kai se mena polles fores. kai pnigomoun kai den iksera ti na kanw kai kathe fora pou ginotan kati tetio, eniwtha oti eprepe na tis apodiksw oti ta pragmata den ine etsi.

Ola auta wspou mia mera katalaba oti to simantiko einai na kserw egw ti mporw kai ti den mporw na kanw kai an eimai eutuxismeni i oxi me ton antra mou.

an o antras sou ki esi iste eutuxismenoi tote astin na leei. min spataleis to xrono sou se kati tetia.

egw otan ginete kati pou me enoxli anti na prospathw na dw ti eipe kai ti ennouse kai giati ktl, auto pou kanweinai na afierwsw auto ton allwte xameno xrono, sto ti tha kanw simera na kanw pio wraia ti sxesi mou.
ama to skeftis etsi kataligis na kanis polla apla kathimerina omorfa pragmata gia ton anthrwpo sou kai niwthis ki esi poli wraia.

i alithia einai oti kammia fora den ta katafernw na min skeftw autes tis simperifores giati polla pragmata me enoxloun poli. prospathw omws na to kseperasw giati kserw oti den tha me bgali pouthena to na asxoloume me arnitikes kathara koubentes tis petheras mou.
pragmatika katalambainw pws niwthis.

mas euxome na ta kataferoume kai na min mas epireazoun pleon tetoies simperifores.

Αδραξε τη μερα

# 4 στις 19/2/2005
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

καπου υπαρχει η χρυση τομη...

δυστυχως πολλοι γονεις θεωρουν τα παιδια τους "παιδια" ακομα και αν φτασουν 50 χρονων και τα θεωρουν ιδιοκτησια.

Απ την αλλη αν δεν υπαρχουν σοβαρες και ουσιαστικες παρεμβασεις το να στειλει ενα γλυκο η ενα φαγητο η "πεθερα" δεν ειναι κατ αναγκη παρεμβαση και υποτιμηση των ικανοτητων της νυφης..... ειναι και μια ενδειξη αγαπης φροντιδας και ενδιαφεροντος....( εγω στον γιο δεν στελνω μα στελνω σπανακοπιτα και ντολμαδακια στην νυφη που ειναι στας Αγγλιας οχι απο παρεμβαση αλλα απο αγαπη αφου ξερω οτι τρελαινεται )

Δες το πιο χαλαρα θα ελεγα.....ο καθενας μεγαλωνει με διαφορετικο τροπο και αντιλαμβανεται διαφορετικα καποια πραγματα και ειναι δυσκολο αν ειναι και μιας ηλικιας να αλλαξει.....βαλε τα ορια σου αλλα ασε να δειχνει και το ενδιαφερον της.
Δεν ξερω τι ηλικια εχεις φανταζομαι οτι εισαι νεαρη κοπελα....θα ελεγα οτι τα νεαρα κοριτσια σαν πιο ανοιχτα μυαλα πια καλο ειναι να ξεφευγουν απο εκεινη την αχρηστη και στειρα αντιπαλοτητα "νυφης- πεθερας" κανοντας το πρωτο βημα.

Και...σκεψου και το αλλο....μετα απο καποια ηλικια ακομα και ατομα που εχουν ενεργη συμμετοχη στη ζωη εχοντας δημιουργησει και εχοντας κατακτησει στοχους υπαρχουν στιγμες που νοιωθουν οτι εχουν φτασει στο τελος του δρομου, οχι βιολογικα, και τοτε ασυνειδητα εχουν "παρεμβατικες συμπεριφορες" σε οικεια προσωπα, νοιωθουν ετσι οτι η υπαρξη τους εχει μια ουσιαστικη χρησημοτητα

Summerwine

# 5 στις 19/2/2005
author
Ανδρας / 57 / Σε σχέση

Και σκέψου, ακόμα, πως...

... όλα τα παραπάνω τα λέει - τώρα! - η Τραλαλώ (!),
η οποία δεν είχε και την καλύτερη ζωή ως νύφη!

# 6 στις 19/2/2005
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

ναι εχεις δικιο κρασακι μου εσυ ξερεις

μεσες ακρες, σκεφτομαι οτι αμα πω εγω τι περασα με λεπτομεριες....τυφλα να εχει ο Φωσκολος...τον εφαγα λαχανο...αλλα....και τοτε ειχα την ιδια μετριοπαθη σταση απεναντι της και δεν μπορω να μην αναγνωρισω οτι τουλαχιστον απο κεινη εμαθα πολλα ακομα και μεσα απο την απαραδεκτη συμπεριφορα της και τελικα η χαμενη απο ολα αυτα ηταν εκεινη και οχι εγω.....αλλα εμαθα και κατι συνταγες.....αλλο πραγμα!
Αδικο θα ηταν να μην της το αναγνωρισω!

Τωρα μπορω να μιλαω και απο την θεση της νυφης και απο την θεση της ...πεθερας.....

Summerwine

# 7 στις 19/2/2005
author
Ανδρας / 57 / Σε σχέση

Ναι, αλλά όμως...

Παράθεση:
Originally posted by TRALALO
εμαθα και κατι συνταγες.....αλλο πραγμα!

... μόνο στη νύφη στέλνεις...

# 8 στις 19/2/2005
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

κρασακι μου μην παραπονιεσαι...

θα σου στειλω και εσενα!

Μαλλον θα κανονισω να μαζευτουμε να δοκιμασεις και εσυ γιατι οι αλλοι ειχαν την....ατυχια

Summerwine

# 9 στις 19/2/2005
author
Ανδρας / 57 / Σε σχέση

Σιγά μη σταματήσω να...

Παράθεση:
Originally posted by TRALALO
θα σου στειλω και εσενα!

Μαλλον θα κανονισω να μαζευτουμε να δοκιμασεις και εσυ γιατι οι αλλοι ειχαν την....ατυχια

... παραπονιέμαι!
( φατσούλα που της τρέχουν τα σάλια δεν έχει, γμτ;;; )

# 10 στις 19/2/2005
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by ranran
Αισθάνομαι άσχημα... Είναι σα να μου λέει ότι δεν είμαι νοικοκυρά, ότι δεν προσέχω τον άντρα μου...

Kατ αρχήν, γιατί ο τίτλος της καλής νοικοκυράς πρέπει να στολίζει τη σημερινή γυναίκα ;
Ακόμα εκεί βρισκόμαστε; Δικαίωμά σου να είσαι ό,τι νοικοκυρά θέλεις.

Δεύτερον, μη φορτώνεσαι με ενοχές. Μάθετε (εσύ αλλά και οι νεότερες γυναίκες) να μη μπαίνετε στη θέση του θύματος ή του ελεγχόμενου. Κι εμένα μου πήρε αρκετά χρόνια για να το καταφέρω.

Ο κάθε άνθρωπος κουβαλάει συμπλέγματα που τα βγάζει πάνω σε άλλους. Δείτε τον άνθρωπο αυτό σαν άτομο με αδυναμίες, αποδεχτείτε τον όπως είναι και συγχωρέστε τον για τις περιορισμένες δυνατότητες αντιληψης ή εξέλιξής του. Μέχρι εκεί μπορεί , μέχρι εκεί φτάνει.
Ετσι ούτε θα θίγεστε , ούτε θα θυμώνετε με τη συμπεριφορά του.

giot620

# 11 στις 20/2/2005
author
Γυναίκα / 58 / Παντρεμένη
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 24
Η πεθερα σου μαλλον υποφερει απο το συνδρομο της αδειας φωλιας και οσο να ναι ακομα δεν εχει συνηδητοποιηση οτι ο γιος εφυγε και ζει με μια αλλη γυναικα Η ενοια για εναν ανθρωπο δεν σταματα ειδικα οταν προκειται για γιο, σιγα σιγα θα καταλαβη Το προβλημα ειναι οταν ο αντρας δεν ξεπερναει αυτη τη σχεση και εχει την εντυπωση πως παντρευτηκε την μαμα του
Να σαλταρω η' να σαλπαρω??

triada

# 12 στις 21/2/2005
author
Γυναίκα / 43 / Ελεύθερη
Ν. Ημαθίας / Βέροια
Απαντήσεις: 80

Ολεσοι πεθερες ιδιεσ

ΑΛΛΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΝΕΙ
ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΝΕ
ΓΙΑ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΦΑΙ
ΓΙΑ ΡΟΥΧΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΩΣ ΝΑ ΤΟΥ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΕΤΑΙ ΣΑΝ ΜΩΡΟ

lizard_king

# 13 στις 21/2/2005
author
Ανδρας / 51 / Παντρεμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ζωγράφου
Απαντήσεις: 11
Λόγω εμπειρίας: Είναι κάτι που δεν μπορείς να κάνεις τίποτε εσύ για να το σταματήσεις, αλλά μόνο ο αρραβωνιαστικός σου. Δεν ξέρω αν του έχεις μιλήσει ότι η συγκεκριμένη συμπεριφορά σε ενοχλέι. Αν όχι πρέπει να το κάνεις μια και η "παρέμβαση" αυτή μόνο κακό θα κάνει κυρίως στο μέλλον.

EPILEKTIKH_panidonistria

# 14 στις 21/2/2005
author
Γυναίκα / 68 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Παρασκευή
Θέματα: 40
Απαντήσεις: 1.714

Παράθεση:
Originally posted by lizard_king
Λόγω εμπειρίας: Είναι κάτι που δεν μπορείς να κάνεις τίποτε εσύ για να το σταματήσεις, αλλά μόνο ο αρραβωνιαστικός σου. Δεν ξέρω αν του έχεις μιλήσει ότι η συγκεκριμένη συμπεριφορά σε ενοχλέι. Αν όχι πρέπει να το κάνεις μια και η "παρέμβαση" αυτή μόνο κακό θα κάνει κυρίως στο μέλλον.

Φίλε, Βασιλική Σαυρίτσα, άντρες των οποίων οι μαμάδες εκδηλώνουν αυτό το υπερβολικό ενδιαφέρον, είναι αδύνατοι χαρακτήρες. Άγονται και φέρονται απ' τη μαμά τους και δύσκολα θα βγουν απ' αυτή την εγκληματική ανοχή των γονεϊκών παρεμβατισμών. Λάθος πόρτα θα χτυπήσει η κοπέλα αν μιλήσει στον αρραβωνιαστικό της, με σκοπό να σταματήσει εκείνος τη μαμά του! Θα του μιλήσει μόνο για να του ανακοινώσει πώς αισθάνεται η ίδια. Αλλά η λύση δεν έγκειται σ' εκείνον!

Η λύση βρίσκεται μόνο με τη δική της αδιαφορία, στο ενδιαφέρον της "μαμάς"! Να το παίζει, δηλαδή, "Κυρία Δεν Με Μέλλει"! Όσο περισσότερο αδιαφορεί γι' αυτά τα μικρά κι ασήμαντα, τόσο περισσότερο θα έρχεται κοντά της ο αρραβωνιαστικός της. Κάποια μέρα, μόνος του θα έχει συνειδητοποιήσει πως ξέρει, σχεδόν αυτόματα, να βάζει τα "όριά" του και να μην επηρεάζεται απ' τη μαμά του. (κάτι ξέρω κι εγώ που ο άντρας μου είναι "κλασικό" μοναχοπαίδι !!

Μόνον όταν η "μαμά" επιδιώξει παρεμβατισμό σε θέματα ΟΥΣΙΑΣ ανάμεσα στο ζευγάρι, μόνον τότε είναι αναγκαία η τοποθέτηση σαφών "ορίων", εκ μέρους της κοπέλας. Αλλιώς, λεσέ πασέ!!!!

Η Επιλεκτική

Ό,τι μάθαμε για να επιβιώσουμε, μας είναι άχρηστο για να ΖΗΣΟΥΜΕ! Εδώ http://sxeseis.gr/viewthread.php?tid=1662&page=3 βρίσκεται η αιτιολόγηση του ψευδωνύμου μου.

educator

# 15 στις 21/2/2005
author
Γυναίκα / 50 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Σμύρνη
Θέματα: 15
Απαντήσεις: 783

Δεν είναι η πρώτη φορά...

...που γράφω για τα πεθερικά μου σε αυτό το φόρουμ.

Οι γονείς δυστυχώς κρέμονται από τα παιδιά τους και δεν τα διευκολύνουν να κόψουν τον ομφάλιο λώρο.

Όταν δε αποφάσισα να τους προκαλέσω να έχουμε μία ανοιχτή συζήτηση γιατί είναι άσχημο να έχουμε τον γιο/αδελφό τους (η κουνιάδα μου είναι η χειρότερη) στη μέση και να τον ταλαιπορούμε ναι μεν έφαγα πόρτα αλλά κατάφερα να ξυπνήσω τον άντρα μου και να πάρει θέση.
This is an extraordinary day, like any other. A day crammed full of the unspoken of love stories, unacknowledged grievances and the unwitnessed triumphs. jon mcgregor, if nobody speaks of remarkable things (one of my favourite novels)

Dardana

# 16 στις 21/2/2005
author
Γυναίκα / 49 / Διαζευγμένη
Ουζμπεκιστάν
Θέματα: 414
Απαντήσεις: 64.651
Δυστυχως αυτο το "συνδρομο του ομφαλιου λωρου" δεν λεει να εξαλειφθει απο την ελληνικη κουλτουρα! Ειτε οι μαμαδες δεν λενε να κοψουν τον ομφαλιο λωρο, ειτε τα παιδια ειτε και οι δυο!

Το ευχαριστο ειναι που ο αντρας σου δεν ειναι κολλημενος στην ποδια της. Θα σε συμβουλευα απλα να μην δινεις σημασια. Παιξε τον κινεζο τουριστα:Ρ
Με ολα αυτα που κανει μαλλον θελει απλα να νιωθει οτι ο γιοκας της δεν την "εγκατελειψε". Ασε την να λεει και να κανει. Αμα εσυ κι ο αντρας σου ειστε καλα μεταξυ σας και δεν επηρεαζεστε εις βαρος της σχεσης σας, δεν υπαρχει λογος να το σκαλιζεις.
Και προσεξε μην γινεις εσυ καποτε σαν την πεθερα σου...

(τελικα ειμαι πολυ τυχερη....η πεθερα μου ειναι σε αλλη χωρα:ΡΡ)

aprovlepti_40

# 17 στις 21/2/2005
author
Γυναίκα / 57 / Παντρεμένη
Ν. Θεσσαλονίκης / Καλαμαριά
Απαντήσεις: 28
Π ε θ ε ρ α
Θα κανω μια Γενικη Τοποθετηση....
Γιατι τη βλέπετε σαν μανα του αντρα σας
που νομιζετε ο,τι τον διεκδικει και δεν βλέπετε απεναντι μια Γυναικα?
Μελετηστε λιγο τη ζωη αυτης της Γυναικας... ισως σας φερει πιο κοντα ... ισως να την νοιωσετε καλυτερα... ισως ν αρχισετε να χαμογελατε με τις "μικροπαρεμβασεις...
και μην ξεχνατε οτι αυτη σας τον εφερε στην ζωη.... και ισως να επαιξε και βασικο ρολο στην διαμορφωση του χαρακτηρα που εσεις αγαπησατε... ισως και να μαθετε να "χειριζεστε" καλυτερα τις καταστασεις

ΥΓ Λετε να γινω "κακια" πεθερα?

educator

# 18 στις 22/2/2005
author
Γυναίκα / 50 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Σμύρνη
Θέματα: 15
Απαντήσεις: 783

απροβλεπτι

Εγώ την είδα σαν μητέρα μου αλλά η ίδια με αποκάλεσε ξένη.

Οπότε μην τα ψάχνεις.

This is an extraordinary day, like any other. A day crammed full of the unspoken of love stories, unacknowledged grievances and the unwitnessed triumphs. jon mcgregor, if nobody speaks of remarkable things (one of my favourite novels)

ranran

# 19 στις 22/2/2005
author
Γυναίκα / 42 / Παντρεμένη
Θέματα: 20
Απαντήσεις: 634

Παράθεση:
Originally posted by aprovlepti_40
Π ε θ ε ρ α
Θα κανω μια Γενικη Τοποθετηση....
Γιατι τη βλέπετε σαν μανα του αντρα σας
που νομιζετε ο,τι τον διεκδικει και δεν βλέπετε απεναντι μια Γυναικα?
Μελετηστε λιγο τη ζωη αυτης της Γυναικας... ισως σας φερει πιο κοντα ... ισως να την νοιωσετε καλυτερα... ισως ν αρχισετε να χαμογελατε με τις "μικροπαρεμβασεις...
και μην ξεχνατε οτι αυτη σας τον εφερε στην ζωη.... και ισως να επαιξε και βασικο ρολο στην διαμορφωση του χαρακτηρα που εσεις αγαπησατε... ισως και να μαθετε να "χειριζεστε" καλυτερα τις καταστασεις

ΥΓ Λετε να γινω "κακια" πεθερα?

Είχα και έχω μια καλή σχέση με την πεθερά μου. Ποτέ δεν την είδα σαν την "κακιά πεθερά".Δεν μπορώ όμως να παραβλέπω συνέχεια αυτά που κάνει.... Προσωπικά τα βλέπω σαν παρέμβαση στην οικογένειά μου. Στην αρχή είπα ότι δεν συνειδητοποίησε ότι ο γιός της έφυγε, μετά άντε είχαμε πολλά έξοδα και λέω οτι θεωρεί πως έτσι μας βοηθάει, με κούρασε όμως όλη αυτή η κατάσταση. Είναι σα να έχω και τρίτο άτομο σπίτι μου. ...

# 20 στις 22/2/2005
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Συμπασχω!!Συμπασχω!!!

Αντε να το αντιγραψω γιατι βαριεμαι να το καινουργιογραφω παλι...ποναει και το χερι μου απο την λαβη τζουντο που μου'κανε ο θυλικος Σουγκλακος!!!

"Πριμο σεγοντο με καταχεριαζαν η γυναικα μου και η μανουλα της!!!
Τακτικοτατος πελατης στο ΚΑΤ με δικο μου κρεββατι στην εντατικη και νοσοκομες και γιατρους με το μικρο τους ονομα!!
Τα ραμματα συνολικα κανουν το γυρο της Ομονοιας!!!
Ξυλο μετα μουσικης σου λεω!!!
Το τραγουδι "Τα δυο σου χερια πηρανε βεργουλες και με δειρανε" το ξερεις?
Αυτο βαζανε στο κασσετοφωνο οταν προετοιμαζοταν να με τουλουμιασουνε!!!
Τωρα το ακουω σε κεντρο και παιρνω το 166 να ερθει να με μαζεψει!!Τετοι σοκ!
Τι ιπταμενο πασουμακι!Τι τηγανι τεφαλ στο δοξα πατρι!Τρεις πλαστες ειχαν σπασει πανω μου!Και μετα με εβαζαν να παω να παρω καινουργιο γιατι δεν ειχαν να ανοιξουν φυλλο!Αλλα το αγαπημενο τους ηταν η εκπαραθυρωση !! ειχαν ταλεντο σε αυτο!
Με πιανανε χερια ποδια εεε!!!ωωωωπ!!! και με περναγανε ψαρακι απο το παραθυρο στον κηπο απο τον δευτερο οροφο!!
Δυο φορες με κατεβασε η πυροσβεστικη απο την κωλωνα της ΔΕΗ που κρεμαστηκα σα γατι!!!
Ενα δραμα σου λεω!!!"

Βρε ωραιο πραμα η πεθερα!!!
Γι αυτον που δεν εχει..............

Ο πεθεροπληκτος!!!

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε