Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Kαλωσορίζουμε την Expert HLIAKTIDA - Βιογραφικό

Σελίδα : 1

Μυρτώ

# 1 στις 11/3/2005
author
Γυναίκα / 49 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Πετρούπολη
Θέματα: 972
Απαντήσεις: 16.744
'Aρεσαν+: 0%

Kαλωσορίζουμε την Expert HLIAKTIDA - Βιογραφικό

Με λένα Αννα και έχω δύο παιδιά, ένα αγόρι και ένα κορίτσι.

Μου αρέσει το διάβασμα, τα ταξίδια και η γυμναστική.

Δεν έχω κάποιο πτυχίο ψυχολογίας, αλλά η μέχρι τώρα, διαδρομή μου στη ζωή, η οποία με υποχρέωσε να αντιμετωπίσω ιδιαίτερα αντίξοες συνθήκες με επιτυχία, μου έχει δώσει την απαιτούμενη πείρα, την υπομονή και την κατανόηση, ώστε να μπορώ να σκύψω με αγάπη και πραγματικό ενδιαφέρον στο πρόβλημα σου, να σου συμπαρασταθώ και να προσπαθήσουμε μαζί να βρούμε μια λύση.

Θα είναι χαρά μου αν μπορέσω να προσφέρω την οποιαδήποτε βοήθεια.

Μου αρέσει να διαβάζω ψυχολογία και λογοτεχνία αλλά μπορεί να διαβάσω και οποιοδήποτε αξιόλογο βιβλίο βρεθεί μπροστά μου εκτός από θρίλερ.
Μου αρέσει πολύ να ταξιδεύω , όταν έχω την ευχέρεια δραπετεύω , αγαπώ την Θάλασσα αλλά μου αρέσει και η πεζοπορία στο βουνό!

Τα ταξίδια εκτός από την εμπειρία που σου προσφέρουν να γνωρίσεις τόπους ,ανθρώπους, και τρόπο ζωής , σου προσφέρουν και μία αλλαγή , σε βγάζουν από την καθημερινότητα και τα προβλήματα που πιθανόν αντιμετωπίζεις .

Οταν έχω καλή παρέα πηγαίνω στο θέατρο και τον κινηματογράφο .

Μου αρέσει να κάνω όνειρα για το μέλλον ,( πιστεύω ότι πάντα πρέπει να κάνουμε) γιατί έτσι μπορούμε και ελπίζουμε ότι δεν έχουν όλα τελειώσει ότι μπορεί να υπάρξει κάτι καλύτερο , κάτι που θα αλλάξει την ζωή μας και θα την κάνει καλύτερη

Φιλικά
HLIAKTIDA
Hereβs to the crazy ones. The rebels. The troublemakers. The ones who see things differently. While some may see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε