Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Εσεις γιατι παντρευτηκατε;;

Επιλέξτε σελίδα: (1-8)
Σελίδες 12345678

Dardana

# 141 στις 12/2/2009
author
Γυναίκα / 49 / Διαζευγμένη
Ουζμπεκιστάν
Θέματα: 414
Απαντήσεις: 64.651
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Originally posted by elix_geo

Παράθεση:
Originally posted by Dardana

περιμενουμε τα αποτελεσματα του DNA...

Δε νομίζω να χρειάζεται!

Φως φανάρι το πράγμα!!!

[IMG]http://img14.imageshack.us/img14/3348/darbbp0.jpg[/IMG]
Το Ζαν ντ΄Αρντάκι !!!

βρε Ελιξ...
οτι ειναι δικο ΜΟΥ παιδι το ξερουμε....
του δαρδανου δεν ξερουμε αν ειναι!!
υ.γ. εκεινο το πραμα που του κρεμεται στο πλαϊ, τι ειναι;;
Tα πράγματα δεν είναι τόσο άσχημα όσο φαίνονται... είναι χειρότερα...

blue3275

# 142 στις 12/2/2009
author
Γυναίκα / 46 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αλιμος
Θέματα: 10
Απαντήσεις: 3.409

Παράθεση:
Originally posted by elix_geo

Παράθεση:

περιμενουμε τα αποτελεσματα του DNA...

Δε νομίζω να χρειάζεται!

Φως φανάρι το πράγμα!!!

[IMG]http://img14.imageshack.us/img14/3348/darbbp0.jpg[/IMG]
Το Ζαν ντ΄Αρντάκι !!!

ΘΕΙΚΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

loosinet

# 143 στις 12/2/2009
author
Γυναίκα / 39 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 15
Απαντήσεις: 223

Παράθεση:

Παράθεση:
Originally posted by loosinet

Παράθεση:
Μπορει να ακουγεται εκ πρωτης οψεως ως χαζη ερωτηση, αλλα πιστεψτε με, δεν ειναι. Αν εχετε την καλοσυνη, συνδραμετε στο προσωπικο μου γκαλοπ.

Θα ηθελα να μου πειτε πώς και πότε πηρατε την αποφαση και γιατι. Αν ηταν συνειδητη αποφαση ή κατι αλλο.
ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΤΟ 2000 ΜΑΖΙ!!!!ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕς ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΥς ΓΟΝΕΙς ΤΟΥ ΤΟΥς ΔΙΚΟΥς ΜΟΥ,,ΑΛΛΑ ΣΤΑΘΗΚΑΜΕ ΕΝΩΜΕΝΟΙ!!!ΤΟ 2004 ΠΗΡΑΜΕ ΤΗ ΑΠΟΦΑΣΗ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΟΥΜΕ ΗΜΑΣΤΑΝ ΕΤΟΙΜΟΙ ΚΑΙ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΜΕΝΟΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑΝΑΙ ΕΥΚΟΛΑ,ΑΛΛΑ ΜΑΖΙ ΕΝΟΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΕΡΝΟΥΣΑΝ!!!!ΠΑΡΟΛΟ ΤΗ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΤΩΝ ΓΟΝΕΩΝ ΤΟΥ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑΜΕ,,ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΩΡΑ!!!1
Οσοι ειστε ηδη καποια χρονια παντρεμενοι, θα ηθελα να ξερω αν εκπληρωθηκαν οι προσδοκιες σας ή οχι.

ΣΑΝ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΜΕ ΟΝΕΙΡΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΔΟΚΙΕς ΑΛΛΕς ΕΧΟΥΝ ΕΚΠΛΗΡΩΘΕΙ ΚΙ ΑΛΛΕς ΟΧΙ.ΤΙ ΝΑ ΛΕΕΙ????ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΟΠΩΣ ΤΑ ΘΕΛΟΥΜΕ,,,ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΛΩΣ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ
Κι οσοι τυχον χωρισατε, θα ηθελα να μου πειτε το γιατι - αν εχετε τη διαθεση βεβαιως.
Τρεις ερωτησεις δηλαδη που θα ηθελα αν γινεται να απαντησετε απλα και περιληπτικα.

Σας ευχαριστω εκ των προτερων και αδημονω.

βλεπω το ξεθαψατε κι αυτο

Λουσυ μου, δηλαδη αν καταλαβα...απο το 2004 που παντρευτηκες, εκανες 3 παιδια μεσα σε 4 χρονια;; μωρ' μπραβο...χαρα στο κουραγιο...

ΝΑΙΙΙΙΙΙΙ,ΚΑΛΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕς!4 ΧΡΟΝΙΑ ΓΑΜΟΥ 3 ΠΑΙΔΙΑ!!!!!!!ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΙΟ ΜΕΤΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!

elix_geo

# 144 στις 12/2/2009
author
Ανδρας / 68 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 277
Απαντήσεις: 8.590

Παράθεση:

βρε Ελιξ...
οτι ειναι δικο ΜΟΥ παιδι το ξερουμε....
του δαρδανου δεν ξερουμε αν ειναι!!

υ.γ. εκεινο το πραμα που του κρεμεται στο πλαϊ, τι ειναι;;

α. Έχεις δίκιο, έσφαλα, ας περιμένουμε λοιπόν το DNA.

β. Αυτό που κρέμεται στο πλάι δεν είναι πάνα, είναι η σακούλα που έφερε το μωρό ο πελαργός και την άφησε μήπως και χρειαστεί να το ξαναπάρει πίσω αν το DNA αποδειχτεί πως δεν είναι DRDNA (εξ ου και DARDANOS )!!!
YES I DOES... Το μόνο που ζητάω είναι να μην προκαλεί και υποτιμάει τη νοημοσύνη μου ο οποιοσδήποτε ανεγκέφαλος, αριβίστας, διψασμένος για εξουσία έναντι οποιουδήποτε τιμήματος, λαϊκιστής πολιτικός! Θα συμμαχήσω και με το διάβολο, είχε πει κάποτε! Θέλουμε γκούλαγκ με αιρ κοντίσιον!

# 145 στις 12/2/2009
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Βλεπω το θεμα σας και λεω -σας- γιατι ειδα ωραια μελη ναπαντουν, θα ελεγα,τα παλια καλα μελη χωρις να τους γνωριζω ολους... κριμα που δε συμμετεχετε και πολυ πλεον, ισως ειναι ωρα να ρθει φρεσκο αιμα?? τι να πω...

ειμαι ελευθερη αλλα ειχα μεγαλες σχεσεις, η τελευταια ηταν καμποσα χρονακια, εκανα ονειρα αλλα... ενταξει το ξεπερασα, ,μικρη λεω ομως ειμαι, ειναι μαλλον ωρα αναζητησης κι οχι γαμου...

νομιζω θα παντρευομουν με καποιον που δε ξερω ισως ενστικτωδως ενιωθα πως τον θελω τοσο μα τοσο οχι ομως απλα να τον θελω. τελοσπαντων δεν μπορω να το εξηγησω, απλα το νιωθω.

αγαπαω πολυ τα παιδια και θα ηθελα δικα μου αλλα αυτα ειναι και καπως τυχερα. δεν πιστευω ναναι επιλογη, θαθελα να παντρευτω απο ερωτα και πολλη αγαπη. ακομα κι αν αργησω.. αν δε τυχει ενταξει, κατι θα βρω να κανω να συνεχισω να ζω καλα κι δημιουργικα.. παντως θα το ηθελα να κανω οικογενεια..

αυτα

παντως μια χαρη στους -μεγαλους- του φορουμ, παψτε να λετε στις εγγονες σας, στις ανηψιες σας, στις κορες σας, στις μικρες σας τελοσπαντων- και στα δικα τους- γιατι ειναι εκνευριστικο και μας κανει να μη θελουμε να ξαναπαμε σε γαμο και απειλω οσους μου το ξαναπουν πως αν παω σε κηδεια θα τους πω- αντε και στα δικα σας!!!-

# 146 στις 7/5/2009
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Πάντως για τελείως διαφορετικούς λόγους ο καθένας.Εγώ γιατί ήμουν πολύ ερωτευμένη μαζί του και ήθελα να είμαι συνεχώς πλάι του, και εκείνος γιατί ήθελε οικογένεια-παιδιά. Είναι πολύ μεγάλο λάθος να κάνεις αυτο το βήμα αν δεν θέλεις τα ίδια πράγματα με τον σύντροφό σου.Με μαθηματική ακρίβεια τα προβλήματα τα εμφανιστούν μετά.
Επιλέξτε σελίδα: (1-8)
Σελίδες 12345678
Δεν μπορείτε να απαντήσετε