Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Αλήθεια ή Θάρος Ερώτηση 2

Σελίδα : 1

sovokai

# 1 στις 12/5/2003
author
Ανδρας / 46 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 25
Απαντήσεις: 173
'Aρεσαν+: 0%

Αλήθεια ή Θάρος Ερώτηση 2

Εγώ θα κάνω την προσπάθεια μουνα το οργανώσω όπως μπορώ(εγωιστικό μου ακούγεται.... λες και είναι δικό μου το sxeseis.gr xaxaxa)

APO TABOULA_RASA:
sou kanw erwthsh...
Mesa apo to sxeseis me poia kopela tha htheles na exeis thn eykereia na peraseis ena romantiko brady , kai ti se trabixe se aythn?
I Still Havenβt Found What Iβm Looking For... (αν και νόμιζα ότι το είχα βρει...)

sovokai

# 2 στις 12/5/2003
author
Ανδρας / 46 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 25
Απαντήσεις: 173

μμμ

Αυτό και αν είναι ερώτηση θάρους...
χαχα λοιπόν Taboula_Rasa... Να η απάντηση.

Λοιπόν ρομαντική βραδυά... Μμμμ καμία... συγνώμη κορίτσια αλλά ελάχιστες γράφεται σε φορουμ και ακόμα πιο λίγες έχεται φωτογραφία...
Θα ήθελα όμως όπως γνώρισα πολλούς από εδω μέσα να γνωρίσω την Rantaplan αλλά και τον Zappnk.. Ακόμα καλύτερα? Και τους 2 ταυτόχρονα!!!!
Μπορεί να μην ήταν ρομαντική η βραδιά αλλά σίγουρα θα είχε πολύ γέλιο!!!

Θυμίσου Taboula_Rasa ομως ότι πρότεινα όποιος κάνει την ερώτηση αργά η γρήγορα να την απαντάει και ο ίδιος!!!!
I Still Havenβt Found What Iβm Looking For... (αν και νόμιζα ότι το είχα βρει...)

tabula_rasa

# 3 στις 12/5/2003
author
Ανδρας / 50 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 60
Απαντήσεις: 384

Παράθεση:
Originally posted by sovokai

Λοιπόν ρομαντική βραδυά... Μμμμ καμία... συγνώμη κορίτσια αλλά ελάχιστες γράφεται σε φορουμ και ακόμα πιο λίγες έχεται φωτογραφία...

peismatarh nomizw oti etsi xanomaste prepei na se psaxnw...alla ydroxoos sa kai mena eisai ti perimeneis...

To wraio einai na bazeis mia erwthsh se kapoion kai na prepei n apanthsei se ayto pou rwtas oxi se oti tou aresei.

pes mou se ti thes na sou apanthsw kai tha to kanw...

me mia omws symfwnia tha baleis kai mia erwthsh se opoion theleis kai se mas tous anorganwtous ...otan tha grafw sto diko sou (opws aneferes prohgoumenws), mou lhpei to xioumor sou kai tha thela re file na se blepw na paizeis mazi mas kai as eimaste anorganotoi...
Yparxei mia kopela edw mesa h eirhnh pou grafei poly omorfa (exei allo nick gi ayto mh trwgeste na mathete) kai an kai ths to proteina , mallon fobithike kai thn ekane...

mpou xou xou
An bebaia kanoniseis ayto me rati kai zppnk, eimai kai egw mesa... oxi oti tha einai romantiko, psilosadomazoxistiko to kobw.

ante rixe sto psaxno perimenw erwthsh
kai sto allo

sto allo sou arthro pou afora thn exodo ths pareas , rixe mia matia sou symplhrwsa kati

SETH_7

# 4 στις 12/5/2003
author
Ανδρας / 55 / Παντρεμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 135
απο οσες εχω γνωρισει μεσω των γραπτων τους και απο συζητησεις στην pareα ..θα ελεγα χωρις σειρα προτιμησης βεβαια...κswtiko,theia_lena,paros1999,nastassia,rantaplan...Αυτες εχω 'γνωρισει' απο εδω...Εξυπνες με αισθηση χιουμορ εκλεπτυσμενη..πραγμα πολυ γοητευτικο για γυναικες

Rantanplan

# 5 στις 12/5/2003
author
Γυναίκα / 53 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ζωγράφου
Θέματα: 11
Απαντήσεις: 78

σοβοκαι,και ταβυλα

na sas kopsoume kai eisitirio manaria moy?
ego,pantos,maytoys poy thelo-os tora- na vretho,to exo idi kanonisei,...opote...einai periti i apokalypsi.

kostas_1966

# 6 στις 13/5/2003
author
Ανδρας / 57 / Ελεύθερος
Ν. Αχαϊας / Λαμπίρι
Θέματα: 32
Απαντήσεις: 185

φορυμ βς ψηατ

Παράθεση:
Originally posted by tabula_rasa

Παράθεση:
Originally posted by sovokai

peismatarh nomizw oti etsi xanomaste prepei na se psaxnw...alla ydroxoos sa kai mena eisai ti perimeneis...

To wraio einai na bazeis mia erwthsh se kapoion kai na prepei n apanthsei se ayto pou rwtas oxi se oti tou aresei.

pes mou se ti thes na sou apanthsw kai tha to kanw...

me mia omws symfwnia tha baleis kai mia erwthsh se opoion theleis kai se mas tous anorganwtous ...otan tha grafw sto diko sou (opws aneferes prohgoumenws), mou lhpei to xioumor sou kai tha thela re file na se blepw na paizeis mazi mas kai as eimaste anorganotoi...
Yparxei mia kopela edw mesa h eirhnh pou grafei poly omorfa (exei allo nick gi ayto mh trwgeste na mathete) kai an kai ths to proteina , mallon fobithike kai thn ekane...

mpou xou xou
An bebaia kanoniseis ayto me rati kai zppnk, eimai kai egw mesa... oxi oti tha einai romantiko, psilosadomazoxistiko to kobw.

ante rixe sto psaxno perimenw erwthsh
kai sto allo

sto allo sou arthro pou afora thn exodo ths pareas , rixe mia matia sou symplhrwsa kati

Παιδια,βλεπω διαλεγετε οχι μονο το θεμα,αλλά και ποιος θα απαντησει σε αυτο.Μηπως ομως μπερδευετε το forum με το chat?
Μη δειχνεις το δαχτυλο σου γιατι θα σου το φανε

Rantanplan

# 7 στις 14/5/2003
author
Γυναίκα / 53 / Ελεύθερη

1966

Se ena allo forum,xaraktirisate ayta poy legane,kai kanane...geloiotites.
Se allo,yponoisate oti eseis seveste to site,eno emeis,oxi.
Kala kanete kai pairnete ton eayto sas sovara giati kanenas allos den to kanei.

bikate tora edo,DEN apantate,kai os synithos to paizete lykeiarxis,babas(oyte kai go ksero ti),kai idioktitis toy site....

Παιδια,βλεπω διαλεγετε οχι μονο το θεμα,αλλά και ποιος θα απαντησει σε αυτο.Μηπως ομως μπερδευετε το forum με το chat?

...............mipos mas ta prizete?

Μυρτώ

# 8 στις 14/5/2003
author
Γυναίκα / 51 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Πετρούπολη
Θέματα: 972
Απαντήσεις: 16.744

ρανταπλαν...

αν υπάρχει οποιοδήποτε πρόβλημα με τον τρόπο που οι administrators και οι moderators χειρίζονται το sxeseis.gr ....

θα σε παρακαλούσα όσους προβληματίζονται να περάσουν από το ταμείο να πάρουν τα λεφτά τους πίσω!!!

Θα ξαναπώ αυτό που είπα χιλιάδες φορές : Κανείς δεν αναγκάζει κανένα να παίζει με τους κανόνες που το site αυτό έχει!Οποιος θέλει το κάνει οικειοθελώς!

Και όσο αυτό το site φέρει το όνομα μου και αυτό του Αλέξανδρου...και κανόνες θα υπάρχουν και σοβαρό θα παραμείνει!

Τώρα όσο αφορά το ποιος μας παίρνει στα σοβαρά αγαπητή μου Rantaplan (δεν έχω πραγματικά ξεκαθαρίσει που αναφέρεσαι!)επέτρεψε μου να σου πω πως πραγματικά δεν πιστεύω πως είναι κανείς σε θέση να το κρίνει γιατί αφενώς δεν μας γνωρίζει και αφετέρου δεν νομίζω ότι περιμένουμε να αναγνωριστούμε σαν άτομα μέσα από το internet! Δεν έχουμε τέτοιου είδους συμπλέγματα!

Μπορεί να σας τα πρήζουμε αλλά....λυπάμαι το site αυτό δεν θα καταντήσει ούτε dating club ούτε ένα site που να ντρεπόμαστε γι αυτό!
Το site αυτό...πάνω από όλα ΣΕΒΕΤΑΙ ΤΗΝ ΥΠΑΡΞΗ ΤΟΥ! O Aλέξανδρος και εγώ έχουμε κουραστεί αφάνταστα για να το κρατάμε ΄στον αέρα ΄και δεν θα επιτρέψουμε σε κανένα να το μετατρέψει σε κάτι διαφορετικό από αυτό που ονειρευτήκαμε. Οι εισηγήσεις όλων είναι πάντα καλοδεχούμενες , αλλά η απόφαση παραμένει πάντα στην δική μας κρίση. Τώρα αν η κρίση μας διαφωνεί με την κρίση κάποιον άλλων από εδώ...τι να κάνουμε ; Λογικό το βρίσκω! Είμαστε όλοι διαφορετικοί άνθρωποι δεν μπορούμε να συμφωνούμε παντού!

Πάνω από όλα....σεβόμαστε τον κόπο και το όνειρο μας!

Αυτά από μένα...που πραγματικά έχω αρχίσει να κουράζομαι με την στάση μερικών και την ευκολία που έχουν στο να μειώνουν άτομα , ιδέες και καταστάσεις.

Δεν το παίζω ούτε λυκειάρχης , ούτε μπαμπάς....αλλά σαν συνιδιοκτήτρια αυτού του site...πιστεύω ότι έχω κάθε δυνατότητα να κρίνω και να αποφασίζω (μαζί πάντα με τον Αλέξανδρο) τι θα εμφανίζεται και τι όχι σε μια ιστοσελίδα που φέρει την υπογραφή μας και συντηρείται αποκλειστικά από τον κόπο και τα χρήματα μας!
Hereβs to the crazy ones. The rebels. The troublemakers. The ones who see things differently. While some may see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Rantanplan

# 9 στις 14/5/2003
author
Γυναίκα / 53 / Ελεύθερη

μυρτο

Ola oraia kai kala....
Alla dystyxos den anaferomoun se sena,ston Aleksandro,i stoys moderators...
Den eixa KANENAN logo na kano to eksis sxolio SE SAS....

Ta ypoloipa soy ta leo prive,kati poy tha eixa ektimisei na to eixes kanei kai sy,...alla apo tin alli itan mia eykairia na ksekathariseis tis theseis sas mia kai gnorizo oti antimetopizete polla...

Apla eyxomai na min eixe ginei pano stis dikes moy plates....

Μυρτώ

# 10 στις 14/5/2003
author
Γυναίκα / 51 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Πετρούπολη
Θέματα: 972
Απαντήσεις: 16.744

ρανταπλαν

Δεν νομίζω να έγινε κάτι πάνω στις δικές σου πλάτες! Εσύ δεν έγραψες ότι 'σας πρήζουμε' ή κάνω λάθος ?

Η απάντηση μου δεν αναφερόταν σε σένα προσωπικά , ότι εσύ φταίς , εσύ είπες , εσύ έκανες...αλλά αφορμούμενη από α δικά σου σχόλια έπρεπε να πω τι αισθανόμαστε και εμείς πια και δεν στο κρύβω ότι με όλα αυτά που συμβαίνουν καθημερινά η απογοήτευση μας έχει φτάσει στα ύψη!

Γι αυτό και δεν σου έγραψα προσωπικα....
δεν είχα λόγο ! Πρώτη από όλους εδώ μέσα , προσπαθώ να συμπεριφερθώ και με λεπτότητα και με κατανόηση σε όλους σας και δεν δέχομαι κατ ουδένα λόγω υπόνοιες περί της ευγένειας ή της ακαιραιότητας μου σαν άνθρωπος.

Αυτά , και για μένα το θέμα έληξε εδώ!

Θα παρακαλούσα να ηρεμήσετε όλοι γενικώς και να μην ψάχνετε αφορμή για καυγά με το παραμικρό γιατί και εμείς άνθρωποι και είμαστε και έχουμε και τα όρια μας , όπως όλοι σας!

Hereβs to the crazy ones. The rebels. The troublemakers. The ones who see things differently. While some may see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε

Ο τρόπος λειτουργίας και οι κανόνες των forum του Sxeseis αλλάζουν!

Για λίγες ημέρες και μέχρι την ολοκλήρωση αυτών των αλλαγών η δυνατότητα αποστολής νέων θεμάτων και απαντήσεων δεν είναι θα δυνατή.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.