Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Αλήθεια ή Θάρος Ερώτηση 3

Σελίδα : 1

sovokai

# 1 στις 12/5/2003
author
Ανδρας / 46 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 25
Απαντήσεις: 173
'Aρεσαν+: 0%

Αλήθεια ή Θάρος Ερώτηση 3

Κάνατε ποτέ ζημιά σε άλλο αυτοκίνητο μηχανή και διακριτικά διακριτικά εξαφανιστήκατε γιατί δεν σας πρόσεξε κανείς???
I Still Havenβt Found What Iβm Looking For... (αν και νόμιζα ότι το είχα βρει...)

tabula_rasa

# 2 στις 12/5/2003
author
Ανδρας / 50 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 60
Απαντήσεις: 384
oxi kata lathos , epitides htan enas prwhn ths kopelas mou pou thn kinigage kai meta apo fasaria , tou ekana keraia kai mpogia kainouria ...
Den xerw an peianei?

An ebazes kai kamia erwthsoula gia kapoion sygkekrimena prin mou fygeis sov tha me ypoxrewnes ...

den htan aparaithto na apanthseis se oles alla den peirazei h apanthseis sou eixan poly gelio.

kswtiko

# 3 στις 12/5/2003
author
Γυναίκα / 53 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Περιστέρι
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 26
οχι αλλα πλακωσα στα μπινελικια μια κυρια που ηθελε να κανει κατι αντιστοιχο στο δικο μου αμαξι
Καλύτερα να κάνεις το σωστό με λάθος τρόπο παρά να κάνεις λάθος με το σωστό τρόπο!

SETH_7

# 4 στις 12/5/2003
author
Ανδρας / 55 / Παντρεμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 135
Ποτε γιατι μου εχει συμβει και τραβηξα πολυ λουκι μεχρι να τον βρω τον εξυπνακια που μου ειχε ξηλωσει τον προφυλακτηρα και επειδη εχω λοξα μεγαλη με αμαξια,μηχανες...ποτε δεν θα το εκανα...Ασε που μπορει να μαζευα τις κλωτσιες που μαζεψε και εκεινος οταν 'βρεθηκαμε'....

# 5 στις 12/5/2003
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Οχι αλλα οταν ημουνα πιτσιρικας με ενα φιλο μου κλεβαμε σηματα απο αμαξια και ειχαμε και γ*** τις συλλογες...ειχαμε ακομα και porsche!

kostas_1966

# 6 στις 13/5/2003
author
Ανδρας / 57 / Ελεύθερος
Ν. Αχαϊας / Λαμπίρι
Θέματα: 32
Απαντήσεις: 185

Παράθεση:
Originally posted by SETH_7
Ποτε γιατι μου εχει συμβει και τραβηξα πολυ λουκι μεχρι να τον βρω τον εξυπνακια που μου ειχε ξηλωσει τον προφυλακτηρα και επειδη εχω λοξα μεγαλη με αμαξια,μηχανες...ποτε δεν θα το εκανα...Ασε που μπορει να μαζευα τις κλωτσιες που μαζεψε και εκεινος οταν 'βρεθηκαμε'....

Αυτη η απαντηση με καλυπτει απολυτα.Και εσεις οι υπολοιποι παιρνετε μια γευση του τι μπορειτε ή τι θα μπορουσατε να παθετε με αυτες τις...γελοιοτητες.
Μη δειχνεις το δαχτυλο σου γιατι θα σου το φανε

PROBLEM

# 7 στην 1/3/2004
author
Ανδρας / 54 / Παντρεμένος
Ν. Θεσσαλονίκης / Κουφάλια
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 1.851
Originally posted by sovokai
Κάνατε ποτέ ζημιά σε άλλο αυτοκίνητο μηχανή και διακριτικά διακριτικά εξαφανιστήκατε γιατί δεν σας πρόσεξε κανείς???

Το έκανα πολλές φορές στην ζωή μου, όταν η ζημιά είναι απλή και επιφανειακή.
Αποκορύφωμα εξαφάνισης ήταν, όταν ήμουν φαντάρος, μια εβδομάδα πριν απολυθώ με το υπηρεσιακό τζιπ χτύπησα με την όπισθεν ένα παρκαρισμένο αυτοκίνητο στο φτερό, μικρή η ζημιά αλλά κανείς στον δρόμο... την έκανα με ελαφρύ πάτημα του γκαζιού.

Τώρα σε ότι αφορά την λόξα μου με τα αυτοκίνητα, όχι δεν έχω λόξα και έχει πάψει εδώ και έτη να με στεναχωρεί η λαμαρίνα των αυτοκινήτων, που είχα κατά καιρούς.

Το αυτοκίνητο μου είναι ένα εργαλείο, ένα μέσω μεταφοράς, όχι μπιμπελό.
Έχω πάρα πολλά χτυπήματα επάνω του, από άλλα αυτοκίνητα, μπορώ να πω ότι κάθε μέρα βρίσκω και ένα καινούριο.... αλλά την δουλειά του την κάνει και με τσαλακωμένο το φτερό ή με ξυσμένο τον προφυλακτήρα. Το αυτοκίνητο μου, είναι ένα αυτοκίνητο με προσωπικότητα.
Απόστολος.
Εν οιδα οτι ουδεν οιδα

Μυρτώ

# 8 στην 1/3/2004
author
Γυναίκα / 51 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Πετρούπολη
Θέματα: 972
Απαντήσεις: 16.744

Ποτε!!!

Και ...αν κανένας έκανε ζημιά στο δικό μου....και τον επιανα....θα του δάγκωνα το αυτί!!!!
Hereβs to the crazy ones. The rebels. The troublemakers. The ones who see things differently. While some may see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

# 9 στην 1/3/2004
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Αχμ.....μια φορά μόνο....
Την κοπάνησα γιατί βιαζόμουν για ένα δικαστήριο.......αλλά γύρισα πάλι στον τόπο του εγκλήματος....αλλά το θύμα είχε ήδη φύγει.......

womanbi

# 10 στις 2/3/2004
author
Γυναίκα / 44 / Σε σχέση
Ελλάδα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 332
Αχ τι μου θύμισες με αυτό το άρθρο!!!Θυμάμαι ακόμα το τι μου είχανε σούρει οι γνωστοί και φίλοι εκείνης της εποχής όταν το έιχα κάνει!!!(εποχή σχολείου)

Τι είχε γίνει?Ήμουν με το μηχανάκι μου και καταλάθος με όπισθεν ενώ πήγαινα να βγω γιατί με είχαν στριμώξει έσπασα ένα φανάρι ενός αυτοκινήτου.Τι έκανα?Έγραψα ένα σημείωμα και τους εξηγούσα ότι καταλάθος έσπασα το φανάρι τους ότι ονομάζομαι έτσι και ότι το τηλ μου έιναι αυτό.Πήγα στο σπίτι σκασμένη μιας και επειδή τα κινητά τότε δεν ήταν πολύ της μόδας είχα δώσει το τηλ του σπιτιού.Το λέω στην μητέρα μου,μου βάζει τις φωνές ξυπνάει ο πατέρας μου,μου βάζει και αυτός τις φωνές σκασμένη και κλαμένη εγώ περίμενα να πάρουν τηλ.Ηθικό δίδαγμα!!!!ναι μεν έκανα την καλή πράξη αλλά θα μπορούσα να το είχα αποφύγει γιατί δεν πήραν ποτέ τηλέφωνο και είχα φάει τιμωρία από τους δικούς μου
Ζω αρα υπαρχω!!!Αλλα αφου εσυ εισαι η πνοη μου...πως αντεχω???

PandoraS

# 11 στις 2/3/2004
author
Γυναίκα / 63 / Ελεύθερη
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 7
Πραγματικά θέλει θάρρος η αλήθεια, μα είναι τόσο μεγάλο ξαλάφρωμα που είναι προτιμότερη και από τη χειρότερη κατάσταση.
Ενα αστείο μικρό οικογενειακό περιστατικό: Η μικρή έχει καταλάβει ότι ο πατέρας της μέχρι να ανακαλύψει τον ένοχο κάποιας ζημιάς δεν ησυχάζει και μάλιστα ότι η τιμωρία είναι πολύ άσχημη όταν βρει μόνος του τον φταίχτη... οπότε μια μέρα που ρωτάει ο πατέρας της:"ποιος λέρωσε το κάθισμα του αυτοκινήτου;" πριν προλάβω να εξηγήσω τι έγινε, πετιέται από το πίσω κάθισμα και λέε: "εγώ το έκανα!!" Μου φάνηκε πολύ αστείο, αλλά ήταν και μια απόδειξη που έλεγε "εγώ το έκανα και μη μας τα ζαλίζετε..."

womanbi

# 12 στις 2/3/2004
author
Γυναίκα / 44 / Σε σχέση
Ελλάδα
Αχ καλέ ξέχασα το πιο σημαντικό!!!Όταν πρωτο πήρα το δίπλωμα οδήγησης έκανα ζημία στο αυτοκίνητο της μαμάς μου!!!
Ξημερώματα μεγαλης πέμπτης και το πρωί θα πήγαινα να κοινωνήσω!!!Αχ με τι ψυχή θα το έκανα?Κυρίος όταν σε ρωτάει η μαμά σου για το πως σου φαίνετε το αυτοκινητό της.Έφυγα με σκόπο να πάω να πάρω την θεία κοινωνία αλλά ήταν αδύνατο.Ξανά γύρισα σπίτι κάθησα απεναντί της και δίπλα από τον μπαμπά για συμπαράσταση και γυρνάω και της λέω.Μαμά τράκαρα το αυτοκινητό σου.Παγερή σιωπή.Με ρωτάει πολύ?Και σε αυτή την φάση βάζει τα γέλια ο πατέρας μου και μου λέει.Δεν πειράζει παιδί μου.Το είχαμε για φτιάξιμο.Ετσι πήγα και κοινώνισα

Σημείωση ότι της είχα γδάρει όλη την πλευρά του οδηγού!!!Είμαι καταστροφή σκέτη τι να κάνω

# 13 στις 2/3/2004
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by womanbi
Αχ καλέ ξέχασα το πιο σημαντικό!!!Όταν πρωτο πήρα το δίπλωμα οδήγησης έκανα ζημία στο αυτοκίνητο της μαμάς μου!!!
Ξημερώματα μεγαλης πέμπτης και το πρωί θα πήγαινα να κοινωνήσω!!!Αχ με τι ψυχή θα το έκανα?Κυρίος όταν σε ρωτάει η μαμά σου για το πως σου φαίνετε το αυτοκινητό της.Έφυγα με σκόπο να πάω να πάρω την θεία κοινωνία αλλά ήταν αδύνατο.Ξανά γύρισα σπίτι κάθησα απεναντί της και δίπλα από τον μπαμπά για συμπαράσταση και γυρνάω και της λέω.Μαμά τράκαρα το αυτοκινητό σου.Παγερή σιωπή.Με ρωτάει πολύ?Και σε αυτή την φάση βάζει τα γέλια ο πατέρας μου και μου λέει.Δεν πειράζει παιδί μου.Το είχαμε για φτιάξιμο.Ετσι πήγα και κοινώνισα

Σημείωση ότι της είχα γδάρει όλη την πλευρά του οδηγού!!!Είμαι καταστροφή σκέτη τι να κάνω

Womanbi
Κοπελλα μου εισαι ψυχουλα... και δεν εισαι καταστροφη...

-blond-amazona-

# 14 στις 2/3/2004
author
Γυναίκα / 46 / Ελεύθερη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 1.385
Το εχω κανει και μου το εχουν ανταποδοσει εις τριπλουν!
Εδω τωρα κολλαει το.......ΟΛΑ ΕΔΩ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ!!!
Το σπίτι μου το χτίσαν άλλοι για να κοιμάμαι ξέγνοιαστη τα βράδυα, τον εαυτό μου τον έχτισα εγώ για να μην μπορώ να ησυχάσω...

womanbi

# 15 στις 3/3/2004
author
Γυναίκα / 44 / Σε σχέση
Ελλάδα

Παράθεση:
Originally posted by diamanto

Παράθεση:
Originally posted by womanbi

Womanbi
Κοπελλα μου εισαι ψυχουλα... και δεν εισαι καταστροφη...

διαμαντούλα μου κρύβε λόγια
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε

Ο τρόπος λειτουργίας και οι κανόνες των forum του Sxeseis αλλάζουν!

Για λίγες ημέρες και μέχρι την ολοκλήρωση αυτών των αλλαγών η δυνατότητα αποστολής νέων θεμάτων και απαντήσεων δεν είναι θα δυνατή.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.