Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!
ΟΧΙ ΣΕΧ ΜΟΝΟ ΦΙΛΟΙ

Σελίδα : 1

addiction

# 1 στις 13/5/2003
author
Γυναίκα / 46 / Ελεύθερη
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 3
'Aρεσαν+: 0%

Οχι σεχ μονο φιλοι

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΣΤΟ ΕΞΗΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ
ΠΡΙΝ ΑΠΟ 4 ΜΗΝΕΣ ΓΝΩΡΙΣΑ ΕΝΑ ΑΓΟΡΙ ,ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ,ΒΓΗΚΑΜΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΠΑΡΕΑ.ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΠΡΟΘΥΜΟΣ ΝΑ ΜΕ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ, ΣΤΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΤΟΥ Κ.Τ.Λ..... (ΟΛΑ ΚΑΛΑ).ΜΕ ΚΑΛΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ, ΜΙΛΟΥΣΑΜΕ ΜΙΛΟΥΣΑΜΕ ...ΩΡΕΣ! ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΝΑ ΤΟΝ...ΠΛΗΣΙΑΣΩ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΕΚΕΙΝΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ "ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΝΙΩΘΕΙ,ΟΤΙ ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΣΕ ΚΑΚΗ ΦΑΣΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΘΑ ΠΑΕΙ ΦΑΝΤΑΡΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΠΙΣΩ" ΚΑΙ ΤΟ ΑΦΗΣΑΜΕ ΕΚΕΙ.
ΕΠΕΙΔΗ ΟΜΩΣ ΕΓΩ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΕΡΩΤΕΥΟΜΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΑΥΤΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ,ΤΟΥ ΜΙΛΗΣΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΕΤΣΙ ΟΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΣΑΝ ΦΙΛΟ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΒΛΕΠΟΜΑΣΤΕ.Κ.Τ.Λ.
ΕΚΕΙΝΟΣ ΑΝΤΕΔΡΑΣΕ ΕΝΤΟΝΑ ΜΕ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΕΓΩΙΣΤΡΙΑ, ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ Η ΜΑΥΡΟ Η ΑΣΠΡΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΟΥ ΒΑΖΩ "Χ" ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ, ΟΤΙ ΤΑ ΘΕΛΩ ΟΛΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ!Κ.Τ.Λ
ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΕΠΟΙΚΗΝΩΝΙΑ,ΩΣΠΟΥ ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΕΙ ΜΗΝΥΜΑ...ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΠΑΛΥ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΠΟΙΚΗΝΩΝΙΑ.(ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΕΧΕΙ ΦΥΓΕΙ ΓΙΑ ΦΑΝΤΑΡΟΣ)
ΤΟ ΘΕΜΑ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΙΔΙΑ ΜΗΝ ΠΩ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ!ΔΗΛΑΔΗ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΑΝΤΗΘΕΙ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΣΑΝ "ΦΙΛΟΙ" ΚΑΙ ΟΙ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΓΥΡΟ ΑΠΟ "ΑΝΩΔΥΝΑ¨" ΘΕΜΑΤΑ ,ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΑΜΗΧΑΝΙΑ.
ΤΙ ΛΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ????????(ΕΥΧΑΡΗΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΑΣ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ)

SETH_7

# 2 στις 13/5/2003
author
Ανδρας / 54 / Παντρεμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 135
Νομιζω οτι μονο εσυ μπορεις να βοηθησεις τον εαυτο σου....Πρωτα απο ολα σκεψου αν εισαι οντως ερωτευμενη ή μηπως απλα αυτη του η σταση σου κεντρισε την προσοχη ...Μηπως το οτι δεν ζητουσε κατι περισσοτερο απο εσενα ηταν αυτο που σε εκανε να νοιωσεις ετσι?...Αν δεν σου εχει τυχει αλλη φορα ανδρας να σε βλεπει μονο σαν φιλη και αυτη ειναι η πρωτη φορα μπορει να 'κλονιστηκε' η ταση που εχουμε ολοι να θελουμε να νοιωθουμε οτι ειμαστε ποθητοι απο το αλλο 'φυλο'...Μην απελπιζεσε για το τιποτα και ξαναεξετασε αυτο το μικροξεσπασμα που ειχε....Ισως οντως να μην νοιωθει ετοιμος να δωσει σε μια σχεση τιποτα οποτε καλα κανει και το ξεκαθαριζει...Μην ξεχνας οτι το μεγαλυτερο ποσοστο απο ανδρες ειμαστε σε συγκριση με μια γυναικα συνομιληκη μας αρκετα πιο ανωριμοι....και επιπολαιοι..
Ποσο μαλλον ο φιλος σου που αν δεν κανω λαθος αφου θα παει τωρα φανταρος πρεπει να ειναι μικροτερος σου σχετικα...
Ασχετα ομως με αυτο το τελευταιο μην πεφτεις στην παγιδα της απορριψης που σε τρελλαινει...Εσυ μιλησες..εξηγηθηκες τελος...Ξερει τι νοιωθεις...ξερει πως τον βλεπεις ..εχει το ''μπαλακι'' στα χερια του...
Μην σκοτιζεσαι αλλο...γιατι υπαρχουν καταστασεις πολυ πιο πολυπλοκες που δεν αξιζει για κατι τετοιο να στεναχωριεσαι...

SETH_7

# 3 στις 13/5/2003
author
Ανδρας / 54 / Παντρεμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 135
...ξεχασα να σου πω΄΄Υπεροχο το ονοματακι σου ''ΕΘΙΣΜΟΣ''......

sovokai

# 4 στις 13/5/2003
author
Ανδρας / 45 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 25
Απαντήσεις: 173

Στρατός

Εγώ θα κολλήσω λίγο στο γεγονός ότι πάει Φαντάρος...
Επειδή σε 13 μέρες απολύομαι οι αναμνήσεις είναι πιο πρόσφατες.
Θα ήθελα λοιπόν να σε ρωωτήσω αν είχες ξανά σχέση με φάντάρο ή όχι.
Μέσα στους 14 μήνες που υπηρετούσα γνώρισα πολλούς με μικρές ή μεγάλες σχέσεις οι οποίοι κάποια στιγμή χωρίσανε.
Οι λόγοι πάρα μα πάρα πολλοί. Το ποσοστό αυτών που τα κρατήσανε ήταν 1 στους 10!!!!

Μη μπαίνεις σε αυτή τη διαδικασία... Είναι πολύ δύσκολο και για σένα και γιαυτόν μια σχέση σε αυτή τη περίοδο.
Κάνε του παρέα (γιατί θα υπάρχουν στιγμές που θα αισθανθεί απίστευτη μοναξιά) , γίνε ο άνθρωπος που θα τον βοηθήσει να περάσει μια δύσκολη φάση της ζωής του.

Και κάποια στιγμή που οι καταστάσεις θα είναι καλύτερες ότι είναι να έρθει θα έρθει από μόνο του...
I Still Havenβt Found What Iβm Looking For... (αν και νόμιζα ότι το είχα βρει...)

evans

# 5 στις 13/5/2003
author
Ανδρας / 58 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγιος Δημήτριος
Θέματα: 75
Απαντήσεις: 3.828
ΑΝ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Ο ΣΤΡΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΣΟΒΑΡΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΕΝΟΣ ΑΝΤΡΑ.
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΚΙ ΑΝ ΘΕΣ ΕΧΘΡΙΚΟ , ΚΑΤ' ΑΝΑΓΚΗ , ΠΕΡΙΒΑΛΟΝ ΑΛΛΑ Η ΑΛΛΑΓΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣΠΟΥ ΜΕΤΑΤΡΕΠΕΙ ΕΝΑ ΑΓΟΡΙ ΣΕ ΑΝΤΡΑ (ΜΑ ΚΑΛΑ ΠΩΣ ΜΙΛΑΩ ΕΤΣΙ)
ΕΙΝΑΙ Η ΕΠΙΒΙΩΣΗ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΝΕΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΟΥ (ΕΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΤΗΣ ΘΗΤΕΙΑΣ).
ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΑ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΙ ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ ΥΠΗΡΕΤΗΣΑΜΕ...
ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΟ ΜΑΡΤΥΡΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΡΙΣΚΕΣΑΙ ΣΤΗ ΣΚΟΠΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΝΕ ΧΙΛΙΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ,ΚΑΛΕΣ Η ΚΑΚΕΣ , ΑΠ' ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ.
ΦΕΥΓΟΝΤΑΣ ΦΑΝΤΑΡΟΣ ΔΙΕΚΟΨΑ ΤΟΝ ΤΟΤΕ ΔΕΣΜΟ ΜΟΥ, ΟΙ ΛΟΓΟΙ ;
ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΠΟΥ ΗΜΑΣΤΑΝ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΥΠΗΡΧΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΞΕΛΙΞΗΣ ΤΟΥ ΔΕΣΜΟΥ ΣΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.
ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΤΗΝ ΑΠΟΔΕΣΜΕΥΣΩ ΑΠΟ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΦΥΛΑΚΙΖΕ Η ΘΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΡΙΖΕ.
ΣΚΕΨΟΥ ΣΤΗ ΑΣΧΗΜΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ , ΛΟΓΩ ΘΗΤΕΙΑΣ , ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΜΑΚΡΙΝΗ ΜΕΤΑΘΕΣΗ , ΚΑΚΗ ΜΟΝΑΔΑ , ΜΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΗΜΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ , ΠΟΛΛΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΙ ΑΓΚΑΡΙΕΣ ΚΑΙ ΚΑΠΑΚΙ ΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑ Η ΕΝΑ ΜΥΝΗΜΑ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟΥ ΖΗΤΑ ΝΑ ΔΙΑΚΟΨΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ...
ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΝΑ ΥΠΗΡΕΤΗΣΩ ΣΑΝ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΘΗΤΕΙΑ , ΠΗΓΑ ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΟΝ ΕΒΡΟ , ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΣΧΕΔΟΝ ΤΟ ΙΔΙΟ , Η ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΦΑΝΤΑΡΟΥΣ.
ΛΟΓΩ ΘΕΣΗΣ ΕΙΧΑ ΠΟΛΛΕΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ ΦΑΝΤΑΡΟΥΣ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΜΕΤΕΦΕΡΑΝ ΣΧΕΔΟΝ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ...
ΝΑ ΞΕΡΑΤΕ ΜΟΝΑΧΑ ΔΕΣΠΟΙΝΙΔΕΣ ΜΟΥ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΒΡΗΚΑ ΣΕ ΕΦΟΔΟΥΣ ΜΟΥ ΦΑΝΤΑΡΟΥΣ , ΝΑ ΦΥΛΑΝΕ ΣΚΟΠΙΑ ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΤΟΥΡΚΙΑ , ΔΑΚΡΥΣΜΕΝΟΥΣ , ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΠΕΣΜΕΝΟΥΣ ,ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΤΟΝ ΑΝΔΡΩΠΟ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΣ...
ΓΙ' ΑΥΤΟ ΜΗΝ ΤΟΝ ΚΡΙΝΟΥΜΕ .
ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΑΝ ΣΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕΙΝΕ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ , ΕΤΣΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΑΟΡΙΣΤΑ Σ' ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ , ΞΕΡΟΝΤΑΣ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΣΚΟΠΙΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΛΕΠΕΤΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΟΥΡΑΝΟ...
Σελίδα : 1

Η απάντησή σας

Τίτλος :
(Προαιρετικά)
Μεταφορά σε εξέλιξη...
Παρακαλούμε περιμένετε
Επισύναψη αρχείου
1 συνημμένο αρχείο
Υπάρχουν τα παρακάτω προβλήματα:

Δεν έχετε επιλέξει την Kατηγορία του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει τον Τίτλο του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει το Κείμενο του θέματος σας
Η απάντηση σας έχει δημοσιευτεί!
Πιέστε [Εμφάνιση] για να μεταφερθείτε στην απάντησή σας, ή [Νέα Απάντηση] για να συνεχίσετε.
Το θέμα σας έχει αποσταλεί για έγκριση.
Θα δημοσιευτεί μόλις έγκριθεί από την ομάδα διαχείρησης του Sxeseis.gr.
Υπήρξε κάποιο πρόβλημα με την αποστολή του θέματος σας.
Παρακαλούμε δοκιμάστε πάλι. Σε περίπτωση που το πρόβλημα παραμένει παρακαλούμε επικοινωνήστε με την υποστήριξη του Sxeseis.gr.