Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Όταν εσυ θες....και τρως πόρτα τι κάνεις???

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

# 41 στις 27/5/2005
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Περιμένεις να ξανανοίξει.. αν ανοιξει! Απ την μια, στο χέρι σου είναι.. κάνοντας διάφορα καινούρια πραγματάκια.. Ας πούμε (τί είχα κάνει εγώ όταν μου την έδωσε που την έφαγα στην μάπα).. ρίχνεις έναν καλό καβγά 9να ξεδώσεις.. χωρίς καντίλια βέβαια) και μετά την αράζεις στην βεράντα (στεναχωρημένη που γίνατε κώλος.. ήρθε και το καλοκαίρι.. super είναι τώρα).. πέρνεις και ένα μπουκαλάκι κρασί, 2 ποτηράκια και τον προσκαλείς στην παρέα σου.. (άφού έχουν ηρεμήσει κάπως τα πράγματα).. συζητάτε κοιτάζοντας τ' αστέρια (ή έστω την απέναντι οικοδομή) και θυμάστε τα παλιά.. μετά κάνετε όνειρα και σχεδιάζζεται που θα πάτε φέτος διακοπούλες!!! Τόσο ωραία!!! .. Έρχονται και οι διακοπούλες.. εφοδιάζεσαι εσί με καινούρια εσωρουχάκια.. και πάει λέγοντας!! Τα άλλα τα ξέρεις..

# 42 στις 30/5/2005
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

απαντηση

οι γυναικες κατα 99,9% δεν τρωνε χυλοπιτα. ριχνουν χυλοπιτα γιατι ο ανδρας ειναι αυτος που κανει την προταση. οι μονες περιπτωσεις να φαει χυλοπιπτα ειναι οταν πανε σε πλουσιους, διευθυντες, διασημους τραγουδιστες, μοντελα κτλ κτλ. γιατι σε αυτες μονο τις περιτωσεις οι γυναικες ριχνοντε. γενικος οπου υπαρχει χρημα, ισχυη και συμφερον.

CAPONE

# 43 στην 1/6/2005
author
Ανδρας / 59 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 82
'Aρεσαν+: 0%
καλημερα
εμεις οι αντρες λεμε καμια φορα πισω απο γυναικες και απο λεωφορεια μην τρεχεις,κατσε στην σταση θα περασουν αλλα/λλες.αντιστρεψε τους ορους και θα βγαλεις αποτελεσμα!! επισης λεμε οτι οι γυναικες ειναι σαν τα γραμματοσημα οσο περισσοτερο τα φτυνεις τοσο περισσοτερο κολανε.τελος παντων μην στεναχωριεσαι αγαπητη φιλη σε οσους αρεσουμε για τους αλλους δεν θα μπορεσουμε.
ψαπονε.

# 44 στην 1/6/2005
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
εγω ειπα καποια πραγματα τωρα οποιος τα διαβασε και τα καταλαβε θα καταλαβε.

# 45 στις 26/7/2005
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
ΑΠΛΟ ΑΠΛΟΥΣΤΑΤΟ/ ΠΑΜΕ ΓΙ ΑΛΛΑ

pagman

# 46 στην 1/9/2005
author
Ανδρας / 51 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13

Παράθεση:
Originally posted by papi1

Απλά πάς αλλού και πίνεις και μια σουμάδα για χώνεψη. Αλίμονο να ήταν όλες οι πόρτες ανοιχτές !!! Ανάλογα βέβαια και πώς θές και τι κάνεις για να μην φας την πόρτα. Για το πρακτικό υπάρχει και η 2η ευκαιρία, οκ ;
Βλεπε - ακου - σωπα.

pagman

# 47 στην 1/9/2005
author
Ανδρας / 51 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13

Παράθεση:
Originally posted by papi1

Απλά πάς αλλού και πίνεις και μια σουμάδα για χώνεψη. Αλίμονο να ήταν όλες οι πόρτες ανοιχτές !!! Ανάλογα βέβαια και πώς θές και τι κάνεις για να μην φας την πόρτα. Για το πρακτικό υπάρχει και η 2η ευκαιρία, οκ ;
Βλεπε - ακου - σωπα.
Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost