Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

<< Του φευγάτου η μάννα, δεν έκλαψε ποτέ>>

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

blur_28

# 21 στις 18/5/2003
author
Ανδρας / 49 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Αρτέμιδα
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 197
'Aρεσαν+: 0%

Ερωτική προπόνηση με το σάκο του μποξ!

Θα ήθελα αν δεν σας πειράζει, να επαναφέρω λίγο την κουβέντα στο χαβαλέ! Θα σας πω μια..."εξτρίμ" ιδέα!

Θα δάγκωνα λοιπόν τη γλώσσα μου και....σαν να μην τρέχει τίποτα, cool & sensual, θα της έδινα ένα φιλάκι στο μαγουλάκι (μπλιαχ!), θα την κοίταζα ερωτικά στα μάτια και με βαθιά, σέξυ φωνή θα της έλεγα: "Πάμε να κάτσουμε κάπου!"

Θα την έπαιρνα απ'το χεράκι και....γοργά-γοργά στην καφετέρια! Θα της μίλαγα για μένα, τα όνειρά μου, τις "πνευματικές" μου αναζητήσεις και δεν θα παρέλειπα να την κολακεύσω για κάτι 'όμορφο' που έχει πάνω της! Δεν μπορεί κάτι θα'χει!

Για παράδειγμα: "Άχουυυυ, τι όμορφο που είναι αυτό το κοκαλάκι που έχεις στα μαλλιά.....γλυκούλα σε κάνει!!!!"

Μετά θα την προσκαλούσα για ένα ποτό στο....σπίτι μου! Θα έχτιζα την πιο όμορφη, ερωτική ατμόσφαιρα! Μουσικούλα, κεράκια, κόκκινο κρασί "Cabernet Savignon", και σιγά σιγά, θα την έφερνα όλο και πιο κοντά μου (με κλειστά μάτια όμως!)

Χαδάκια, χαδάκια, λογάκια, χαδάκια και άναμα, ξάναμα, παράναμα, κι'άλλο, κι'άλλο, ξανά και ξανά.... και στο τέλος....

"Σα μωρή μπουχέσα"!!!!!!!!!!

# 22 στις 18/5/2003
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Originally posted by asterias
οι περισσοτεροι απο εμας στο νετ εχουν συνομιλησει με καποιους αλλους και ενδιαφερονται να τους γνωρισουν απο κοντα. Η γνωριμια δεν ειναι απαραιτητο να ακολουθειται απο σεξουαλικη επαφη. Ομως, οταν καποιος σου παρουσιαστει και ειναι κατι εντελως διαφορετικο απο αυτο που σου εχει πει οτι ειναι, σημαινει οτι δεν ειναι ειλικρινης απεναντι σου... σημαινει πως δεν μπορεις να του εχεις εμπιστοσυνη... αρα δεν εχεις τιποτα μα πεις με ενα ατομο που δεν μπορεις να του εχεις εστω και μια σχετικη εμπιστοσυνη.... Δεν ειναι τα τεχνικα χαρακτηριστικα (καλουπι) του συνομιλητη σου, δηλαδη εαν ειναι χοντρος η λεπτος, ψηλος η κοντος... ειναι οτι σε κοροϊδεψε...
επειδη μου ετυχαν δυστυχως τετοιες περιπτωσεις, μετα το ραντεβου και αφου ηπια εναν καφε βιαστικα βιαστικα, ακολουθησα την αναφερομενη παροιμια. εκανα Block kai delete το ατομο αυτο, και <<εις αλλα με υγεια>>

Το άρθρο που ξεκίνησες ήταν άκρως χιουμοριστικό. Κάποια στιγμή στην πορεία σοβάρεψε και χωρίς καμμία διάθεση να προσβάλλω ή να αμφισβητήσω εσένα είπα μ ια γενική εικόνα που αντιμετωπίζω τα 3 χρόνια που ασχολούμαι με IRC...
Έτσι πιστεύω ότι ανάλογα σε ποια σημεία ψάχνεις και τι ακριβώς ψάχνεις ο γενικός κανόνας είναι ότι θα βρεις αν όχι αυτό ακριβώς που ψάχνεις κάτι ανάλογο..
Όμως κακά τα ψέμματα όταν διαβάζεις ένα προφίλ με τέλειες αναλογίες, κι ένα με όχι τόσο καλές, πιστεύω ότι ανάμεσα στους χίλιους ένας (με δυσκολία) να είναι η εξαίρεση. (Εξάλλου εσύ ο ίδιος ανέφερες ότι σου έκανε ψιλοκλικ το παραθυράκι με την ψηλή....ξανθιά..κλπ....)
Αυτό πιστεύω ότι το αλλάζει η κουβέντα όμως. Η συζήτηση. Η ανταλλαγή ιδεών. Κι όταν αυτό προχωρήσει τότε αρχίζει και η κατάθεση ψυχής.
Φυσικά και δεν συμφωνώ το ότι σε κορόϊδεψε. Όμως είναι φαύλος κύκλος αυτός, δεν νομίζεις;

asterias

# 23 στις 19/5/2003
author
Ανδρας / 61 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 31

Ξεχασεw το Brie...

Παράθεση:
Originally posted by blur_28
Θα ήθελα αν δεν σας πειράζει, να επαναφέρω λίγο την κουβέντα στο χαβαλέ! Θα σας πω μια..."εξτρίμ" ιδέα!

Θα δάγκωνα λοιπόν τη γλώσσα μου και....σαν να μην τρέχει τίποτα, cool & sensual, θα της έδινα ένα φιλάκι στο μαγουλάκι (μπλιαχ!), θα την κοίταζα ερωτικά στα μάτια και με βαθιά, σέξυ φωνή θα της έλεγα: "Πάμε να κάτσουμε κάπου!"

Θα την έπαιρνα απ'το χεράκι και....γοργά-γοργά στην καφετέρια! Θα της μίλαγα για μένα, τα όνειρά μου, τις "πνευματικές" μου αναζητήσεις και δεν θα παρέλειπα να την κολακεύσω για κάτι 'όμορφο' που έχει πάνω της! Δεν μπορεί κάτι θα'χει!

Για παράδειγμα: "Άχουυυυ, τι όμορφο που είναι αυτό το κοκαλάκι που έχεις στα μαλλιά.....γλυκούλα σε κάνει!!!!"

Μετά θα την προσκαλούσα για ένα ποτό στο....σπίτι μου! Θα έχτιζα την πιο όμορφη, ερωτική ατμόσφαιρα! Μουσικούλα, κεράκια, κόκκινο κρασί "Cabernet Savignon", και σιγά σιγά, θα την έφερνα όλο και πιο κοντά μου (με κλειστά μάτια όμως!)

Χαδάκια, χαδάκια, λογάκια, χαδάκια και άναμα, ξάναμα, παράναμα, κι'άλλο, κι'άλλο, ξανά και ξανά.... και στο τέλος....

"Σα μωρή μπουχέσα"!!!!!!!!!!

To Brie ζεστο γεματο απο επανω με μαρμελαδα αγριο βατομουρο.... το οποιο η μπουρουχα θα το καταβροχθιζε με μια μπουκια μαζι και το πιατακι της μαννας σου !!
1- τι σου φταιει το πιατακι..
2- κριμα το τυρακι
3-τοσα πολλα για να της πεις ΟΥΣΤ?

nikos_mc

# 24 στις 19/5/2003
author
Ανδρας / 43 / Ελεύθερος
Ν. Πέλλας / Γιαννιτσά
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 3
ti mporei na keneis ? trexeis kai den ftaneis ? road runer bi. bi .bi
ante geia kai an me ksanantei na moy steilie kai e-mail

the_moonlight_girl

# 25 στις 26/4/2004
author
Γυναίκα / 37 / Ελεύθερη
Ν. Αχαϊας / Πάτρα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 71

χαχαχα

To κείμενο διαγράφηκε διότι ήταν γραμμένο με κεφαλαία.

# 26 στις 26/4/2004
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Το ραντεβού στα ΤΥΦΛΑ και στά ΚΟΥΦΑ έχει επιπτώσεις,ρίχνεις ζαριά και ότι κάτση!!!!!!!!!!!!

Θέλεις να παίξεις,αλλά δέν σου βγαίνει αυτό που ονειρεύτηκες,ξαναδοκίμασε κάτι θα βγεί.

Το ερώτημα είναι μήπως υπάρχει ερωτική πείνα και ψάχνεσαι;,ή ελπίζεις στο μεγάλο έρωτα μέσα από το site;.

Συνέχισε να ρίχνεις ζαριές.

Chris_Rea

# 27 στις 26/4/2004
author
Ανδρας / 48 / Παντρεμένος
Ν. Αττικής (Δυτική) / Οινόη
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 74
τι θα ελεγα??

THIS IS THE ROAD TO HELL!!

θελο ενα κορμη αθικτο

womanbi

# 28 στις 26/4/2004
author
Γυναίκα / 43 / Σε σχέση
Ελλάδα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 332
Χμμμ....

Τι θα έκανα?Δεν μου έχει τύχει για να πω την αλήθεια μου γιατί συνήθως με αυτούς που συναναστρέφομαι τους γνωρίζω μετά από πολύ πολύ καιρό εκτός νετ!!!
Παρόμοιο γεγονός όμως έτυχε σε μία φίλη μου!!!Μιλούσε με κάποιο παλικάρι στο νετ για δυο βδομάδες περίπου!!Είχαν ανταλάξει φωτογραφίες άρεσε ο ένας στον άλλο και αποφάσισαν να συναντηθούνε!!!Μόνο που ο κύριος της είχε στείλει μια φώτο πέντε χρόνων πριν που πραγματικά ήταν κούκλος!!!Το αποτέλεσμα?Είδε έναν χοντρομπαλά μπροστά της και απογοητεύτηκε!!!
Η απογοήτευση όμως ξέρεις που κολάει?Στο ότι τον είχε πλάσει τόσο όμορφα στο μυαλό της και αυτό του το ψέμα την διέλυσε!!!Γιατί το θέμα δεν ήταν στο ότι ο άνθρωπος με βάση την φωτογραφία που είχε στείλει ήταν 20 κιλά παραπάνω αλλά το ότι της είπε ψέματα!!!
Η αντίδραση πάντος πολύ κομψή και όμορφη!!!Πήγαν για ποτό για φαγητό και στο τέλος της βραδυάς του είπε ότι δεν είναι αυτό που ψάχνει!!!Πολύ όμορφα πολιτισμένα και με ωραίο τρόπο!
Το να συμπερηφερθεί κάποιος άσχημα και με το ίδιο νόμισμα δεν νομίζω ότι είναι το καλύτερο!!!Για μένα ορθός έπραξε τότε....
Ζω αρα υπαρχω!!!Αλλα αφου εσυ εισαι η πνοη μου...πως αντεχω???
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε