Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!
ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΨΥΧΗΣ

Σελίδα : 1

triantafillia

# 1 στις 16/5/2003
author
Γυναίκα / 45 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αιγάλεω
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 6
'Aρεσαν+: 0%

Καταθεση ψυχησ

Ίσως να είναι περίεργα αυτά που γράφω όμως είναι ότι υπάρχει στην καρδία μου.
Η σχέση που είχα εδώ και 7 χρόνια διαλύθηκε πριν 7 μήνες ξαφνικά απο εκείνον γιατί απλά κουράστηκε.Δεν άντεχε άλλο ούτε την σχέση μας ούτε και εμένα κατά συνέπεια.
Λίγο πρίν χωρίσουμε το φερσημό του ήταν απαίσιο.Πάντα ηταν οξύθυμος άνθρωπος και μερικές φορές μίλαγε άσχημα,αλλά τον καιρό εκείνο ήταν σαν να μου έλεγε κάθε μέρα" σε σιχάθηκα".
Εκείνη την νύχτα του Σεπτεμβρίου με έδιωξε απο το σπίτι(ζουσαμε μαζί 6 χρόνια) με τέτοιο τρόπο που δεν θα ήθελα ποτέ μου να ξαναζήσω,και στην ουσία δεν υπήρχε και κάποιος λόγος σοβαρός.Το μόνο που έλεγε ήταν "φύγε,σε βαρέθηκα δεν αντέχω ούτε να σε βλέπω.
Πήρα κάποια πραγματά μου,εναν φίλο μου τηλέφωνο γιατί ήταν 3 τα ξημερώματα και πήγα στην μητέρα μου.
Τέτοιο πόνο στην ζωή μου δεν είχα νιώσει ποτέ πρίν.Δεν μπορούσα να κοιμηθώ,να φάω,να μιλήσω,να βγώ έξω τίποτα.Σταμάτησα την δουλεία,γενικά είμουν μια ζωντανή-νεκρή.Σκεφτόμουν " γιατί ? τι του έκανα?"Το ξέρω πως δεν είμαι άγια και πώς σίγουρα φταίω και εγώ που είχαμε καταλήξει έτσι,με την συμπεριφορά μου,τα λόγια μου ίσως τον είχα τρελάνει.Εξάλλου πάντα έλεγε" Εσύ φταίς που σου φέρομαι έτσι"
Δεν είμουν ποτέ εκείνο που αυτό ήθελε ,η καλή νοικοκυρά αυτή που θα ακολουθούσε τους τύπους και τους κανόνες του.Αντιδρούσα....
Αυτό είναι αλήθεια,όταν φέυγεις απο το σπίτι στις 8 το πρωί και γυρνάς στις 8 το βράδυ είναι δύσκολο να ανταπεξέλθεις σε αυτά που ο κάθε άντρας θέλει ,όμως προσπαθούσα να κάνω ότι μπορώ και ας μην τα πήγαινα καλά στα του νοικοκυριού.Πάντα είμουν δίπλα του σε ότι χρειάστηκε,πάντα έκανα υπομονή,όπως και αυτός βέβαια σε πολλά και ιδιαίτερα στην ευαισθησία μου που τον ενοχλούσε αφάνταστα.
Υπήρχαν προβλήματα αλλά πιστέυω ότι τα πάντα λύνονται όταν υπάρχει αγάπη.

Αυτούς τους 7 μήνες αποφάσισα να πάρω την ζωή στα χέρια μου και όχι μόνο γιατί έλεγα εκείνος ότι είμαι ανάξια και δεν εχω την δύναμη μέσα μου να ζήσω μόνη μου αλλά και για τον ίδιο μου τον εαυτό.Γιατί κατάλαβα πως στην ζωή είσαι πάντα μόνος.
Άρχισα να δουλέυω σκλήρα ,πήρα την απόφαση και έμεινα μόνη μου, άρχισα να κοιτάω τον εαυτό μου που τον εία ξεχάσει για αρκετά χρόνια ,και είδα πως δεν είμουν το φοβισμένο σκυλάκι που έλεγε εκείνος.
Βέβαια πάντα υπόφερα για εκείνον,τον έπαιρνα τηλέφωνο,έκλαιγα,απλά τώρα τελευταία το ξεπέρναγα και αυτό.Όχι πως δεν τον αγάπάω,τον λατρέυω,αλλα ξαφνικά βρήκα τη δύναμη να αγαπώ και τον εαυτό μου,απέκτησα αξιοπρέπεια και εγωισμό.Ποιά ? εγώ? αν μου το λέγανε πριν ενα χρόνο θα γελούσα!

Και ενώ όλη μου η ζωή κύλαγε ήρεμα,ενα απόγευμα χτύπησε το τηλέφωνο ήταν εκείνος! Ήθελε να μου μιλήσει.Συναντηθήκαμε ανταλλάξαμε κάποια λόγια όχι τόσο άσχημα όσο σκλήρά.Τελικά η συζήτηση κατέληξε στο ότι με αγαπάει,θέλει να είμαστε μαζί,έκανε λάθος δεν μπορούσε χωρίς εμένα και ότι θα προσπαθήσει όσο μπορεί αν προσπαθήσω και εγώ.

Τώρα εγώ τον αγαπάω ακόμα κα πιστέυω πως αξίζει να προσπαθήσουμε ξάνα,κάθε άνθρωπος χρειάζεται μια δέυτερη ευκαιρία πόσο μια σχέση 7 ετών και ενας άνθρωπος που ήταν κα είναι το μεγαλύτερο κομμάτι της ζωής σου.
Απλά φοβάμαι ,φοβάμαι πολύ,δεν θέλω να ξαναβρεθώ στην ίδια θέση.Ίσως τώρα που έχω αλλάξει να μπορέσω να κάνω μια καινούργια αρχή ,και αυτός να με καταλάβει,να με σεβαστεί και να με θαυμάσει για την δύναμη που έκρυβα μέσα μου.
Μου μίλησε για γάμο,για μια όλόκληρη ζωή.Και το ξέρω πως έγω θα είμαι αυτή που θα αποφασίσω,απλά ήθελα να ανοίξω την καρδία μου και ίσως να πάρω κάποίες πολύτιμες συμβουλές.Ίσως να υπάρχουν κάποιοι άνθρωποι που να έχουν νοιώσει όπως εγώ.

Σύγνώμη αν σας ζάλισα αλλά το είχα ανάγκη....

# 2 στις 16/5/2003
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Που το προβλημα λοιπον;

ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΚΑΠΟΙΑ ΚΡΙΣΗ ΑΣΧΗΜΗ,ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΥΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ,ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΘΕΙ Η ΕΠΑΝΑΣΥΝΔΕΣΗ,ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΥΝΟΔΕΥΟΜΕΝΗ ΑΠΟ "ΠΡΟΤΑΣΗ ΖΩΗΣ"!
ΤΟ ΛΟΓΟ ΕΧΕΙ Η ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ,Η ΣΚΕΨΗ, ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΔΥΟ.
ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟ ΑΝ ΣΥΜΦΩΝΕΙΣ,Η ΟΧΙ.
ΓΝΩΡΙΖΕΣΤΕ ΚΑΛΑ,ΑΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΥΛΟΠΟΙΗΣΕΤΕ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΗ ΣΩΣΤΗ!

evans

# 3 στις 16/5/2003
author
Ανδρας / 58 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγιος Δημήτριος
Θέματα: 75
Απαντήσεις: 3.828
ΠΡΙΝ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΡΑΓΙΣΕ ΤΟ ΤΖΑΜΙ ΤΟΥ ΠΑΡΑΘΥΡΟΥ ΜΟΥ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΤΟ ΚΟΛΗΣΩ;
ΠΡΟΣΕΞΤΕ ! ΟΧΙ ΝΑ ΤΟ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΗΣΩ
ΜΕΡΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΑ , ΤΑ ΖΕΙΣ , ΤΑ ΒΙΩΝΕΙΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΦΟΡΑ (ΑΧ ΚΑΙ ΝΑΧΑΜΕ ΜΙΑ ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ)
"ΕΠΕΝΔΥΣΕΣ" 7 ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ Σ' ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ (ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ ) ΚΑΙ ΕΧΑΣΕΣ .
ΑΝΑΡΩΤΙΕΣΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ "ΞΑΝΑΕΠΕΝΔΥΣΕΙΣ" .
ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ Σ' ΑΥΤΟ ΣΚΕΨΟΥ ΑΝ ΑΝΤΕΧΕΙΣ ΝΑ ΧΑΡΑΜΙΣΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΠΟΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΜΑΖΙ ΤΟΥ.
ΤΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΘΑ ΣΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΜΕΙΝΕΙ ΑΜΑ ΞΑΝΑΠΕΡΑΣΕΙΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ, ΟΤΑΝ ΣΕ ΞΑΝΑΠΕΤΑΞΕΙ ΑΠ' ΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΣΧΕΣΗΣ ΚΙ ΑΝ ΒΡΙΣΚΟΣΑΣΤΕ .
ΝΑ ΖΕΙΣ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΣΕ ΠΕΤΑΞΕ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΟΤΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΔΕΣΠΟΤΑ ΣΚΥΛΑΚΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΦΕΡΕΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΜΗ ΜΠΟΡΟΝΤΑΣ ΝΑ Τ' ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΚΛΑΨΟΥΡΙΖΟΥΝ ΣΤΗ ΒΡΟΧΗ ....
ΠΡΟΤΑΣΗ ΜΟΥ : KEEP WALKING !

diskoz

# 4 στις 16/5/2003
author
Ανδρας / 48 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 20

και εγώ τα έχω κάνει αυτά

Εγώ είμαι ένα παρόμοιο παράδειγμα του φίλου σου. Τα είχα 6 χρόνια, και φερόμουν με τον ίδιο τρόπο. Χώρισα, τα ξαναβρήκα, ξαναχώρισα τα ξαναβρήκα.

Ο άνθρωπος ξέρεις, αλλάζει. Δεν είναι τζάμι, ούτε τα συναισθήματα του είναι κόλλα για αποτύχει η επανασύνδεση. Εγώ πάντως βγήκα κάπως πιο ώριμος από αυτή τη φάση. Και να σου πω γιατί συμβαίνουν όλα αυτά? Γιατί η τελειοθηρία μας έχει φτάσει στο ύψιστο σημείο. Οταν σου λείπει κάτι νιώθεις ανασφάλεια (η καλή νοικοκυρά, η σεξουάλα, η όμορφη, η καλή). Αν μπορέσεις να του δείξεις πως το τέλειο δεν υπάρχει, αλλά υπάρχει το βάθος και το συναίσθημα του κάθε ανθρώπου, καθώς επίσης πως υπάρχουν άνθρωποι που υποχωρούν και αγαπούν τον άλλο, τότε θα κερδίσεις την καρδιά του και όλα τα καλά του.

Αυτά όλα δεν είναι συμβουλές για να τα ξαναβρείς. Και εγώ διαφέρω με αυτόν και όλοι μεταξύ μας. Είναι ρίσκο. Κρίνε τον σταδιακά. Βάλε τα στάνταρ σου και συζήτησε τα με το φίλο σου. Αν μετά κερδίζεις κάτι και νιώθεις καλά, τότε ίσως αλλάξει κάτι. Αν δεις πως δεν βγαίνει κάτι καλό, κράτα μόνο την ανεβασμένη σου αυτοπεποίθηση.

diskoz

# 5 στις 17/5/2003
author
Ανδρας / 48 / Σε σχέση
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 20

Rantanplan έχεις τις δικές σου εμπειρίες..

Ο καθένας έχει τις δικές του εμπειρίες. Αυτά που λες είναι σωστά. Μεγάλη του μαλακ*α αυτά που έκανε. Δεν τον δικαιολογώ. Απλά δεν μου αρέσουν τα απόλυτα.

Εγώ προσωπικά στη ζωή μου έχω αλλάξει βλέποντας κάποια πράγματα. Μπορεί να μην έχω αλλάξει 100%, αλλά εκτιμώ αυτούς που έχουν να μου δώσουν κάτι. Καμία πρόταση δεν κάνω στη φίλη μας.

Αν θέλει να το συνεχίσει όμως, πρέπει να συζητήσει ήρεμα, αληθινά και ντόμπρα μαζί του. Γιατί μόνο τότε μπορεί να καταλάβει κάποιος (ειδικά αν είναι κόπανος). Αυτό ήταν όλο μου το νόημα. Τώρα αν νιώθει κάποια πως γίνεται κυρίως μαμά και δεν έχει νόημα, σημαίνει πως δεν βγαίνει άκρη..

Σε καμία περίπτωση όμως δεν πρέπει να γίνει θύμα και να χάσει την αυτοπεποίθηση της.

sovokai

# 6 στις 17/5/2003
author
Ανδρας / 45 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 25
Απαντήσεις: 173

Όλα καλά??

Αν λοιπόν Triantafillia κατάλαβες τα λάθη σου, κατάλαβες γιατί σου φέρθηκε άσχημα, ΑΝ και αυτός κατάλαβε τα λάθη του, και κατάλαβε ότι σου φέρθηκε πιο σκληρά απόσο θα έπρεπε...
Τότε το μόνο που πρέπει να κάνετε για μένα είναι να δείτε αν μπορείτε να διορθώσετε τα λάθη σας...
Το δύσκολο τις περισσότερες φορές είναι να καταλάβεις το λάθος σου και όχι να το διορθώσεις...
Εγώ νομίζω ότι με μια μικρή προσπάθεια όλα θα φτιάξουν.
Πολύ συμαντικό είναι και αυτό που είπε η Rantaplan... """""Κιουτε προκειται να τον συγχωρησεις κατα βαθος,Στην 1η μα****α,θα τα θυμηθεις,και θα νιωθεις οτι σου χρωσταει...
Κι αν το νιωσει κιαυτος.....αστα....""""
Αν είστε σίγουροι ότι διορθώσατε τα λάθη σας, θα είστε καλύτεροι τότε σιγά σιγά θα πρεπει να ξεπεράσετε και το σκηνικό που έγινε... Κάτι όσο και τόσο εύκολο!!!
Καλή τύχη ότι και αν κάνεις...
I Still Havenβt Found What Iβm Looking For... (αν και νόμιζα ότι το είχα βρει...)

blur_28

# 7 στις 17/5/2003
author
Ανδρας / 49 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Αρτέμιδα
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 197
Καλή μου Τριανταφυλλιά!

Έκανες πολύ καλά που 'κατέθεσες' την ψυχή σου μαζί μας! Μόνο που....μην ακούς και πολύ τι σου λέμε εμείς! Ο καθένας τα βλέπει διαφορετικά. Εσείς πρέπει να δεις την περίπτωσή σου...με την δική σου καρδιά και μόνο! Το ερώτημα είναι αν είσαι σε θέση να δεις....καθαρά!

Τι εννοώ; Είσαι απ'ότι πρόσεξα 26 χρονών και έχεις 7 χρόνια δεσμό! Δηλαδή... τον γνώρισες στα 19! Πως ήσουν τότε και πως είσαι τώρα; Το'χεις σκεφτεί αυτό;
Η μητέρα μου ήταν πολύ όμορφη στα νιάτα της και παντρεύτηκε στα 19! Ο δε πατέρας μου όχι ότι είναι κακός άνθρωπος (κάθε άλλο) αλλά δεν ήξερε πως να εκφράζεται με τρυφερότητα μαζί της! Ήταν πολύ...σκληρός στα νιάτα του (είχε Οιδιπόδειο Σύμπλεγμα με τη μαμά του!) Τώρα η μάνα μου στα 55, είναι άσχημη, 120 κιλά, νευρωτική και έχει 'βαρέσει' διάλυση που λέμε!

Πρόσεξε λοιπόν! Οι άνθρωποι δεν αλλάζουν εύκολα! Πρόσεξε μη φας και συνεχίζεις να τρως το ίδιο φαγητό! Με βάση την δική μου κρίση, μετά απ'όλα αυτά, δεν ήταν ώριμη η αντίδρασή του να σου προτείνει γάμο! Τουλάχιστον σου εξήγησε γιατί θέλει να σε παντρευτεί; (μη μου πεις γιατί σ'αγαπάει!) Μήπως έτσι θέλει να σε 'δέσει' ακόμα πιο πολύ;

Μη βιαστείς να απαντήσεις! Καλύτερα να χωρίσετε για ένα διάστημα ακόμα! Κάνε τη ζωή σου, κάνε καινούργιους φίλους, γίνε όσο πιο γοητευτική μπορείς και άσε τους άνδρες να σε φλερτάρουν! Αν όμως τον 'λατρεύεις' τόσο πολύ, βάλε νόμους στη σχέση σας, πάτα πόδι που λένε και σε καμιά περίπτωση μην εγκαταλείψεις το δικό σου ερωτισμό για χάρη του!

Ο χρόνος θα μιλήσει από μόνος του....! Καλή τύχη!

# 8 στις 17/5/2003
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Έκανες ένα ταξίδι μακριά του...κι ίσως αυτό ήταν που μετράει περισσότερο..
Γράφεις κάπου ότι "δεν ήμουν το φοβισμένο σκυλάκι....."... Ίσως να μην το είχες καταλάβει από μόνη σου..
Ξέρω τι σημαίνει να λες "δεν μπορώ να ζήσω χωρίς αυτόν" έμαθα στην πορεία όμως ότι αυτό είναι μια παράφραση της πραγματικότητα "δεν θέλω να μπορώ χωρίς αυτόν.." Έκανες το ταξίδι σου, έμαθες τι μπορείς και τι όχι, αποφορτίστηκες και πάλεψες για σένα...Ίσως να ήταν η πρώτη σου φορά που το έκανες αυτό. Πήρες τις εμπειρίες σου, έβγαλες αποφάσεις, άλλαξες κάποιες άλλες..
Τώρα εκείνος γύρισε, λες. Λες ότι τον αγαπάς..Που λοιπόν το πρόβλημα; Όπως εσύ δεν είσαι αυτή που ήσουν πριν 7 μήνες ίσως δεν είναι κι εκείνος. Όλοι έχουν το δικαίωμα σε μια δεύτερη ευκαιρία. Εξάλλου τώρα ξέρεις τι είσαι δυνατή να κάνεις.
Τότε έπεσες στα βαθιά και δεν ήξερες καν τι σημαίνει κολύμπι..
Τώρα που μοιάζεις πρωταθλητής στο άθλημα, εγώ προσωπικά δεν σε φοβάμαι.
Καλή τύχη σου εύχομαι....

# 9 στις 20/5/2003
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Σε καταλαβαίνω απόλυτα!!!

Οταν ενας απο τους 2 λειπει απο το σπίτι οσες ωρες....ειναι φυσικό να υπαρχουν προβλήματα...Συνήθως ενας ειναι ο "μαλακος" και παντα υποχωρεί! Κατι αναλογο...αλλα οχι σε τετοια εκταση αντιμετωπίζζω κι εγώ....αλλα με πιο ηπιους τονους...εχω ακούσει διαφορα...παρα πολλά...εχουν φτάσει πολλές φορές τα πράγματα σε ασημο επίπεδο...αλλα ξερω τι ανθρωπο εχω διπλα μου...και δεν τον παρεξηγώ σε οτι κι αν μου πεί...Μεχρι καποια στιγμή που πήρε και βαλίτσες να φθγει απο το σπίτι...αλλα εγω αταραχος...της ειπα...οτι οπου και να πάς εδώ θα γυρίσεις...Το θεμα δεν ειναι πως φτάνουν τα πράγματα σε ακραία σημεία...αλλα το μετά!!! να μπορέσει να καταλάβει ο αλλος....πως για πραγματα μικρά...δεν αξίζει το κοπο..να χωρίζουν ετσι οι ανθρωποι..παντα πρέπει να δινουμε μια δευτερη ευκαιρία στους ανθρώπους...και ειμαι της γνώμης...οτι
"ΑΝ ΑΓΑΠΑΣ ΚΑΤΙ...ΑΣΤΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ!! ΜΗ ΤΟ ΚΑΤΑΠΙΕΖΕΙΣ.....ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΜΟΝΟ ΑΝ ΣΟΥ ΑΝΗΚΕΙ...ΓΙΑΤΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΣΟΥ...ΜΟΝΟ ΑΝ ΧΑΣΕΙΣ ΚΑΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΤΟΥ"

gallidoula

# 10 στις 21/5/2003
author
Γυναίκα / 39 / Σε σχέση
Θέματα: 37
Απαντήσεις: 646
Εγώ,πάνω σ'αυτό το θέμα περί 2ης ευκαιρίας...Αν ο σύντροφός σας,σας απατούσε,θα του δίνατε 2η ευκαιρία?
Κάθε τι που ζεις, είτε σε κάνει ευτυχισμένο, είτε δυστυχισμένο, είναι κέρδος... Χαμένος χρόνος, είναι τα διαστήματα που δεν έζησες κάτι...

quite

# 11 στις 22/5/2003
author
Ανδρας / 57 / Παντρεμένος
Ν. Θεσσαλονίκης / Πυλαία
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 719

Συμβουλη;

ειναι μεγαλη ευθυνη οι συμβουλες.
η διαισθηση μου λεει να φυγεις μακρια.
δεν ειμαι αλανθαστος δυστηχως.
μονο αυτο ,ελπιζω να κανω λαθος.
Σελίδα : 1

Η απάντησή σας

Τίτλος :
(Προαιρετικά)
Μεταφορά σε εξέλιξη...
Παρακαλούμε περιμένετε
Επισύναψη αρχείου
1 συνημμένο αρχείο
Υπάρχουν τα παρακάτω προβλήματα:

Δεν έχετε επιλέξει την Kατηγορία του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει τον Τίτλο του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει το Κείμενο του θέματος σας
Η απάντηση σας έχει δημοσιευτεί!
Πιέστε [Εμφάνιση] για να μεταφερθείτε στην απάντησή σας, ή [Νέα Απάντηση] για να συνεχίσετε.
Το θέμα σας έχει αποσταλεί για έγκριση.
Θα δημοσιευτεί μόλις έγκριθεί από την ομάδα διαχείρησης του Sxeseis.gr.
Υπήρξε κάποιο πρόβλημα με την αποστολή του θέματος σας.
Παρακαλούμε δοκιμάστε πάλι. Σε περίπτωση που το πρόβλημα παραμένει παρακαλούμε επικοινωνήστε με την υποστήριξη του Sxeseis.gr.
lastpost