Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Είναι απιστία;

Σελίδα : 1

Vlvet_girl

# 1 στις 26/4/2005
author
Γυναίκα / 33 / Σε σχέση
Ν. Τρικάλων / Οιχαλία
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 440
'Aρεσαν+: 0%

Είναι απιστία;

Με το αγόρι μου είμαστε μαζί περίπου δύο χρόνια. Μου είπε σήμερα πως τα Χριστούγεννα που έλειπα στο εξωτερικό, είχε μεθύσει πάρα πολύ ένα βράδυ και παραλίγο να γίνει κάτι με μια κοπέλα. Του είπανε οι φίλοι του ότι έφυγε από το μαγαζί μαζί της και η ίδια η κοπέλα του είπε την επόμενη μέρα ότι "όντως φύγαμε μαζί από το μαγαζί αλλά δεν κάναμε τίποτα ιδιαίτερο τελικά γιατί αποφάσισα να μην σου κάτσω". Αυτός μου είπε ότι το μόνο που θυμάται είναι ότι γύρισε στο σπίτι του και άρχισε να κάνει εμετό επειδή ήταν πολύ μεθυσμένος... Δεν θυμάται λέει απολύτως τίποτα... Άραγε να μου λέει αλήθεια? Πρέπει να τον συγχωρήσω η να διαλύσω τη σχέση μου?? Τον αγαπάω να πάρει η ευχή αλλά η απιστία είναι ό,τι χειρότερο.... Ποια είναι η γνώμη σας?? Ευχαριστώ εκ των προτέρων...

# 2 στις 27/4/2005
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Δές τί σου λέει η καρδιά σου..εγώ έχω διαλύσει σχέση εξ αιτίας ενός ακριβώς ίδιου γεγονότος.Ήταν το κερασάκι στη τούρτα?Δέν ξέρω..αλλα για μένα σήμαινε ότι τα θεμέλια κατέρευσαν.-

Η εμπιστοσύνη μου μπήκε σε κρίση..και όταν χάνεται η εμπιστοσύνη σε εμένα προσωπικά δέν ξανακερδίζεται..δέν μπορούσα να ζώ μέσα στο "μήπως το ξανακάνει..¨"..Δέν ήθελα να μπώ στη διαδικασία.

ftou-xeleftheria

# 3 στις 29/4/2005
author
Γυναίκα / 46 / Διαζευγμένη
Ν. Λέσβου / Μυτιλήνη
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 23

τί σου λέει το ένστικτό σου για αυτόν;

Αχ, τί κάνει το ρημάδι το αλκοόλ....
Θα σου πω πώς θα σκεφτόμουν αν ήμουν στη θέση σου...στην αρχή θα σοκαριζόμουν φέρνοντας όλο αυτό σαν εικόνα στο μυαλό μου..Όμως, για σκέψου....αν δεν σου το έλεγε, αν δεν ήταν τόσο ειλικρινής μαζί σου, ίσως και να μη το μάθαινες ποτέ....ή μπορεί να σου το "σφύριζε" κάποιος άλλος και τότε θα έχανες τον κόσμο κάτω από τα πόδια σου, ξέροντας ότι σου κρύβει πολλά...
Εκείνος όμως επέλεξε να είναι ειλικρινής μαζί σου...προφανώς νιώθει πολύ ένοχος απέναντί σου και αυτο δείχνει ότι έχει συναισθήματα για σένα...θέλει να είναι σωστός...αυτό είναι (νομίζω) καλό σημάδι για τον χαρακτήρα του και τη σχέση σας.
Άποψή μου; Νομίζω ότι θα πρέπει να του το συγχωρέσεις....ξεκαθάρισέ του όμως ότι την επόμενη φορά που θα κάνει κάποιο παρόμοιο λάθος...θα εξαφανιστείς από τη ζωή του χωρίς δεύτερη κουβέντα.!

uncle_death

# 4 στις 29/4/2005
author
Ανδρας / 40 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 111
Άν όντως το έκανε δεν νομίζω να είχε το θράσος ή το θάρρος να σου το έλεγε.
Το γεγονός οτι ήταν ειλικρινής μαζί σου πιστεύω είναι αρκετά ελαφρυντικό στοιχείο.
Πιστεύω οτι θα πρέπει να τον συγχωρέσεις για πρώτη και τελευταία φορά όπως επίσης να του δώσεις να καταλάβει οτι το κάνεις για πρώτη και τελευταία φορά καθώς και τους υπόλοιπους λόγους.
I am your anti-Christ, I will destroy mankind Born of the beast and flames I will devour, I will divide Hellfire rages in my eyes Blood will fall like rain this night The coming curse, the anti-Christ, I am the Watcher's eye I vindicate and cleanse the Earth of all mankind

veronica

# 5 στις 30/4/2005
author
Γυναίκα / 39 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 603

Καλά η ειλικρίνια αλλά...

Μήπως βλέπει τη σχέση σας λιγότερο σοβαρά απ' ότι εσύ;;;;;

Εξάλλου γιατί να καθυστερήσει 4 μήνες να σου το πει;;;;;;

Σε μια σχέση πρέπει να λέγονται τα πάντα όσο σοβαρά κι αν είναι, αλλιώς χάνεται η επικοινωνία και μετά από καιρό συνειδητοποιείς πως τα πράγματα δεν ήταν όπως τα νόμιζες. Πρέπει να είσαι πιο υποψιασμένη
Η ζωή είναι εκεί έξω...αρπάξτε την απ'τα...μαλλιά!
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε