Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Δουλεια απο το σπιτι

Σελίδα : 1

kostas_1966

# 1 στις 17/5/2003
author
Ανδρας / 53 / Ελεύθερος
Ν. Αχαϊας / Λαμπίρι
Θέματα: 32
Απαντήσεις: 185
'Aρεσαν+: 0%

Δουλεια απο το σπιτι

Στην περιπλανηση μου στο internet κατα καιρους βρισκω καποια sites τα οποια διαφημιζουν δουλεια απο το σπιτι με τρελα κερδη μαλιστα.
Τωρα αρχισαν να ξεφυτρωνουν ολο και περισσοτερα ελληνικα sites για αυτο το θεμα.
Τι λετε?Εχει κανενας ασχοληθει καθολου με αυτο το θεμα?Αξιζει τον κοπο να ασχοληθουμε?
Μη δειχνεις το δαχτυλο σου γιατι θα σου το φανε

# 2 στις 19/5/2003
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Δεν ξερω τι παιζεται!

ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΚΩΣΤΑ,ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΕΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΑ ΠΟΣΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΟΝΤΑΙ (ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ ΠΑΝΤΑ)ΣΑΝ ΑΜΟΙΒΗ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΦΑ!ΚΑΤΙ ΣΕ "ΠΥΡΑΜΙΔΕΣ" ΜΕ ΠΑΝΕ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ,ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΠΙΣΗΜΑΝΩ ΟΤΙ ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΙΝΗΤΑ,ΑΠΡΟΣΩΠΑ! ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΠΟΛΥΕΧΟΥΜΕ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ.
ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΕΤΣΙ;

melique

# 3 στις 21/5/2003
author
Γυναίκα / 44 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 69
Απαντήσεις: 412
'Aρεσαν+: 0%
Τα περισσότερα είναι όντως "Πυραμίδες" και κατα κανόνα σε βάζουν να εκμεταλευτείς ότι φίλους και γνωστούς έχεις.

Στην ουσία τίποτα δεν σου δίδεται χωρίς ανταλλάγματα, χώρια τα χρηματικά ποσά που απαιτούνται για "να σε εμπιστευτούν"!!! για το ξεκίνημά σου.

Υποσχέσεις και πολλές πολλές φαμφάρες, με αναμφίβολη κατάληξη πραγμάτων...

Και το αποκορύφωμα; "The American Concept"!!! We are the champrions my friend....

Προσοχή λοιπόν...συχνά πικνά ο λάκος είναι πολύ πολύ μεγαλύτερος από την φάβα!

(ΥΣ: Δυστυχώς μέχρι τώρα δεν έχω συναντήσει τις εξαιρέσεις...αλλά ελπίζω πάντα πως υπάρχουν)
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost