Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

kollhma enos etous

Σελίδα : 1

klarabel

# 1 στις 5/5/2005
author
Γυναίκα / 35 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2
'Aρεσαν+: 0%

κολλημα ενος ετουσ

eimastan mazi 4.5 mhnes. pernousame arketa kala alla efyge foithths k mou zhthse na xwrisoyme,vevaia yphrxan k alloi logoi ektos apo afton alla polu geloioi.vrethikame mia fora k kaname fasi 2 mhnes afotou xwrisame.meta apo kairo tou steila minima k tou pa ti aisthanomai kai aftos eipe na ta poume apo konta kalutera otan erthei.vrethikame k mou eipe oti den borei na pei oti den niwthei tipota alla den niwthei osa eniwthe kai oti den boroume na maste mazi logw apostasis.meta xasame kathe epafi k ton ksanasinantisa to vradi tis anastasis sta bouzoukia.htan sourwmenos.me peiraze sinexeia, me tsibouse,me agaliaze k me filouse.ton rotousa epi posin ora ti niwthei k den apantouse, wspou mia stigmi apanthse se goustarw k ti tha ginei?gia poso? k pote tha se vlepw?mia fora to dimhno?afotou efuga pige mia koinh filh k ton rwthse an mou eipe oti me goustarei k aftos eipe oxi.enw meta tin epefte se mia prwhn tou.thn epomenh mera enw mou yposxethike na mou steilei sms na vrethoume afou ksesourwsei, den ekane tipota,kai thn methepomenh me sinanthse, den me xairethse kan k ekatse se allo trapezi plati.ti na kanw? ti simainoun ola afta?ti borei na niwthei k ti borei na symvei sto mellon?

adult

# 2 στις 6/5/2005
author
Ανδρας / 56 / Παντρεμένος
Ηνωμένο Βασίλειο UK
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 157

???

Αν και το διάβασα δύσκολα λόγω greeklish δεν μπορώ να καταλάβω την απορία σου . Ο φίλος δεν ενδιαφέρεται για σεένα σαν άτομο απλά όταν του κάνει κου-κου το "πουλάκι" κάπου θέλει να το εκτονώσει , τώρα το τι θα κάνεις εσύ αυτό είναι δικό σου θέμα και μόνο , κρίμα που δεν τον έχεις καταλάβει για να τον στείλεις στον αγύριστο και κάθεσαι και προβληματίζεσαι με το λαλάκα.
sorry αλλά έτσι είναι τα πράγματα και αν δεν τα κατανοήσεις τότε θα έχεις πρόβλημα και στο άμεσο αλλά και στο απώτερο μέλλον.

Καλή δύναμη

ΥΓ. Α, και που είσαι καλό θα ήταν να μην ξαναγίνει "φάσι"

klarabel

# 3 στις 7/5/2005
author
Γυναίκα / 35 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2
ΣΕΒΟΜΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ Κ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.ΟΜΩΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΚΑΤΙ.ΣΤΟΥΣ 4,5 ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΤΑ ΕΙΧΑΜΕ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΗ ΕΠΑΦΗ ΚΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ! ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΜΕ ΚΕΡΑΤΩΣΕ ΠΟΤΕ. Κ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΕΩ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΣΙΓΟΥΡΙΑ.ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΣΟΥΡΩΜΕΝΟΣ ΛΕΣ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΔΙΑΥΓΕΙΑ?ΕΠΙΣΗΣ ΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΛΗΓΩΣΩ ΠΟΛΥ?

Υ.Γ. ΧΘΕΣ ΗΜΑΣΤΑΝ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΜΑΓΑΖΙ ΑΥΤΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ Κ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΣΧΕΣΗ.Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΤΑ ΕΧΩ ΜΕ ΑΛΛΟΝ.ΟΛΟΙ ΜΕ ΚΟΙΤΟΥΣΑΝ ΚΑΠΩΣ Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΟΝ ΠΡΟΣΕΞΑ ΣΥΧΝΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΤΕΒΑΣΜΕΝΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ Κ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΣΤΟ ΑΥΤΙ ΤΟΥ ΚΟΛΛΗΤΟΥ ΤΟΥ ΔΙΑΡΚΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΓΚΑΛΙΑΖΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΥΝΗΘΙΖΕΙ.ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ?

# 4 στις 7/5/2005
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Originally posted by klarabel
ΕΠΙΣΗΣ ΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΛΗΓΩΣΩ ΠΟΛΥ?

H καλύτερη εκδίκηση είναι η ΠΛΗΡΗΣ ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ.
Να μη σε ενδιαφέρει καν τι κάνει και πού κοιτάει.
Φτύσιμο.

Πιάνει πάντα.

Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε