Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΘΕΛΕΙ!!!!

Σελίδα : 1

hollow2005

# 1 στις 24/5/2005
author
Ανδρας / 38 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2
'Aρεσαν+: 0%

Δεν ξερει τι θελει!!!

ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΕΔΩ ΚΑΙ 4 ΜΗΝΕΣ ΞΕΡΩ ΛΙΓΟ.ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΠΡΙΝ ΔΥΟ ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΕΝΩ ΤΑ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΧΩΡΙΣΟΥΜΕ. ΕΓΩ ΤΟ ΣΥΝΗΔΗΤΟΠΟΙΗΣΑ ΑΜΕΣΩΣ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΠΑΕΙ ΤΕΛΟΣ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ.
ΕΚΕΙΝΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΞΑΝΑΠΗΡΕ ΤΗΛ ΒΡΕΘΗΚΑΜΕ ΦΙΛΙΘΙΚΑΜΕ ΤΑ ΞΑΝΑΒΡΗΚΑΜΕ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΞΑΝΑΧΩΡΙΣΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΝΙΩΘΩ ΓΙ'ΑΥΤΗΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΣΙΓΟΥΡΟ.
ΠΡΤΟΧΤΕΣ ΜΕ ΞΑΝΑΠΗΡΕ ΒΓΗΚΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΡΩΤΑ ΕΓΩ ΑΡΝΗΘΗΚΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΟΗΜΑ.
ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΕΠΙΣΗΣ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΜΕ ΔΙΕΚΔΙΚΕΙ ΚΑΙ ΠΩΣ ΑΦΟΥ ΑΥΤΗ ΔΕ ΜΕ ΘΕΛΕΙ ΘΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΩ ΜΠΡΟΣΤΑ.ΕΚΕΙΝΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΧΙ ΚΑΙ ΝΕΥΡΙΑΣΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ.ΤΟ ΙΔΙΟ ΒΡΑΔΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΙΠΕ ΕΠΕΙΔΗ ΖΗΛΕΨΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΘΕΛΕΙ.ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΔΙΝΕΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΕ ΤΕΙ.ΕΓΩ ΤΙ ΝΑΚΑΝΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ Η ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ. ΤΙ ΘΕΛΩ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΠΡΙΤΣΙΟ ΤΗΣ.ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΚΡΥΓΟΡΙΑ.

gatoula_niaou

# 2 στις 10/11/2005
author
Γυναίκα / 33 / Σε σχέση
Κύπρος
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 26
ap' oti katalava i kopela den 3erei ti tis ginetai. niw8ei megali anasfaleia ap'oti fenetai. kai kata kapion tropo noiazetai g sena. an den noiazotan gia sena itan na afisei kapia alli na se parei. alla esu skeyou kala ti 8eleis prin pareis kapia apofasi.

teilor

# 3 στις 27/9/2006
author
Γυναίκα / 38 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Αγίος Ιωάννης Ρέντης
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1
Εαν την θες πραγματικα,διεκδικησέ την.για να κολλήσει μια τετοια γύναικα πρεπει να νιωσει ότι σε χανει.Δεν ξερω εαν όμως αξιζει την ταλαιπωρία.αυτό εσυ θα το κρίνεις.

depyy

# 4 στις 3/10/2006
author
Γυναίκα / 33 / Διαζευγμένη
Ν. Θεσσαλονίκης / Αμπελόκηποι
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 18

χαμοσ

το μονο σιγουρο ειναι οτι εχεισ αναγκη τισ γυναικεσ ενθουσιαζεσαι πολυ ευκολα και απο τον ενθουσιασμο σου δεν ξερεισ τι να πιστεψεισ.καλυτερα να αφησεισ την κοπελα η οποια σε παιζει και σε κανει οτι θελει γιατι απο ουι καυαλαβα ειναι αναποφασιστη και σιγουρα θα σε πληγωσει καποια στιγμη αν δεν το εχει κανει ακομα.η συμβουλη μου ειναι να μιλησεισ μαζι τησ να ξεκαθαρισεισ μαζι τησ την κατασταση.ξεκοψε απο αυτην πιστεψε μου δεν σου κανουν καλο οι συναναστροφες με ατομα που δεν ξερουν τι θελουν.προσπαθησε να βρεισ μια κοπελα η οποια θα ανταποκρινεται στα θελω και τα πιστευω σου.ελπιζω να σε βοηθησα αρκετα.

sviiiinnnn

# 5 στις 3/10/2006
author
Ανδρας / 59 / Σε σχέση
Ν. Γρεβενών / Σμίξη
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 975
το παρηγορο ειναι οτι προκειται,μαλλον,για το μοναδικο θεμα που εχει Μ.Ο ηλικιας,20.5 χρ...
να κοιτας εκει που θες να πας,αλλοιως θα πας εκει που κοιτας... αυτη ειν'η αποψη μου κι αν δεν σας αρεσει,εχω κι αλλες...

# 6 στις 4/10/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
24/05/05 12:31 πμ
απο τοτε μεχρι τωρα... 40 γκομενες και
γνωμες θα εχει αλλαξει.....

κοιτατε λιγο ρε παιδια και ημερομηνιες!!!

LLAFILOLOGY1

# 7 στις 14/10/2006
author
Γυναίκα / 34 / Διαζευγμένη
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 13
Η ΚΟΠΕΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΝΑΠΟΦΑΣΙΣΤΗ...ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ..ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ ΔΗΛΑΔΗ ΣΕ ΧΕΙ ΣΙΓΟΥΡΟ...ΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΦΤΥΝΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΔΙΑΦΟΡΕΙΣ;;AN MΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙ ΤΗΣ ΕΧΕΙ ΚΑΛΩΣ ΑΝ ΠΑΛΙ ΣΕ ΠΟΝΑΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΦΕΡΕΣΑΙ ΕΤΣΙ ΠΑΡΑΤΑ ΤΗΝ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΩΣ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΑΛΛΑ ΠΡΟΠΑΝΤΩΝ...ΤΟΝ ΠΟΝΟ...
Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΟΥ ΣΟΥ ΔΩΣΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΖΗΛΕΨΕ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΘΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ..ΟΤΑΝ ΕΙΔΕ ΟΤΙ ΚΑΤΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΑΣ ΝΑ ΤΗΝ ΑΠΟΡΡΙΨΕΙΣ ΤΟ ΓΥΡΗΣΕ ΑΛΛΙΩΣ ΟΤΙ ΔΗΘΕΝ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΣΕ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΤΑ ΔΩΣΕΣ ΟΛΑ ΠΑΛΙ ΤΗΣ ΨΙΝΙΖΕΣ...ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΦΤΥΣΕΙΣ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΦΟΡΑ...
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε