Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

σχεση με τοξικομανη

Σελίδα : 1

afrula

# 1 στις 6/6/2005
author
Γυναίκα / 38 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1
'Aρεσαν+: 0%

σχεση με τοξικομανη

ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΣΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΓΕΝΑΡΗ,2 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΑ ΦΤΙΑΞΑΜΕ.ΕΙΜΑΙ 22 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ 26.ΚΟΥΚΛΟΣ,ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΠΑΛΗΚΑΡΙ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ 8 ΠΕΡΙΠΟΥ ΜΕΡΕΣ ΣΧΕΣΗΣ ΜΟΥ ΕΞΟΜΟΛΟΓΗΘΗΚΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΑ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ!!!ΕΠΑΘΑ ΣΟΚ ΤΑ 5 ΠΡΩΤΑ ΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΝ ΒΟΗΘΗΣΩ ΜΕ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΝΑ ΞΕΚΟΨΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΑΥΤΕΣ!ΜΕΡΩΤΕΥΤΗΚΕ ΤΡΕΛΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΠΙΣΗΣ ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑΑΡΧΕΣ ΑΠΡΙΛΗ ΜΠΗΚΕ ΣΕ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΠΕΞΑΡΤΗΣΗΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ 2 ΜΗΝΕΣ.ΠΟΤΕ ΔΕ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΟΤΙ ΘΑ ΓΝΩΡΙΣΩ ΤΕΤΟΙΟ ΑΤΟΜΟ ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΝΑ ΕΡΩΤΕΥΤΩ ΤΡΕΛΛΑ!!!TextΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΣΑΣ ,ΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!!ΘΑ ΞΕΚΟΨΕΙ,ΜΗΠΩΣ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΞΑΝΑΜΠΛΕΞΕΙ?ΜΕ ΗΡΩΙΝΗ ΕΜΠΛΕΞΕ,ΔΥΣΤΥΧΩΣ!ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ?ΘΑ ΑΝΤΕΞΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ?ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ,ΠΑΙΔΙΑ???ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ...ΦΙΛΑΚΙΑ

alzheimer

# 2 στις 8/6/2005
author
Γυναίκα / 39 / Ελεύθερη
Απαντήσεις: 5
3 e k o b e ... h hrwinh xorhgeitai kai endoflebia...kai oi to3ikomaneis den exun panta new syrigges... mhn kollhseis kai tipota kopela mu... ase pu h hrwinh den einai kai kana soft drug... an peseis ekei mesa , dyskola 3emplekeis..kai na 8eleis ec o idios , de 8a s afhsun ta kyklwmata.stribe prin se eidopoihsun kamia mera gia tipota pio dysaresto kai plhgw8eis xeirotera.de sw8hkan oi antres!i know , i m cruel, alla that s my opinion...

kiska

# 3 στις 8/6/2005
author
Γυναίκα / 39 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Σταυρούπολη
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 30
γειά σου ...
είμαι 24 χρονών και μπορεί να μην είχα ποτέ σχέση με τοξικομανή αλλά ΕΙΧΑ πολλούς φίλους.Θέλω μόνο ένα να σου πω "ο κολλητός μου κόντεψε κάποια στιγμή μες τη nirvana του να με σκοτώσει με σουγιά".Τον τελευταίο φίλο από αυτούς τον έχασα πριν 3 μήνες από πειραγμένη δόση, καθαρή ηρωίνη που του προμήθευσαν κάποιοι όντας 4 μήνες καθαρος. Να ξέρεις οτι βάζεις τον εαυτό σου σε μεγάλο κίνδυνο και τρελή ταλαιπωρία.Οι πιθανότητες να ξεφύγει μια για πάντα είναι δυστυχώς πολύ μικρές και απαιτούν ΄κάποιον να είναι συνεχώς μαζί του(από την ώρα που σηκώνετε απ' το κρεβάτι μέχρι και την ώρα που ξαναπέφτει).Αν διατίθεσε να κάνεις όλες αυτές τις θυσίες, που σε πληροφορώ πως δεν είναι εύκολο, μες απ' την καρδιά μου σου εύχομαι να κερδίσεις τον θυσαυρό που αναζητάς και όλα να σας πάνε καλά!

# 4 στις 8/6/2005
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Για τί ζητάς απαντήσεις εδώ?Τί περιμένεις να ακούσεις?Αυτά που ήδη ξέρεις?

Αφού το ξέρεις κατα βάθος τί πρέπει να κάνεις και πιό είναι το σωστό..

Πάνω απο όλα τον εαυτό σου να προσέχεις και την υγεία σου(σωματική και ψυχική)

Ένα ολόκληρο χρόνο μοιράστηκα το ίδιο σπίτι με ένα άτομο που είχε ανάλογα προβλήματα.Τους τελευταίους μήνες αναγκάστικα να το αφήσω το σπίτι.Με φιλοξένησε μία φίλη μου.

Όπως ξέρω κι εγώ έτσι ξέρεις κι εσύ σέ τί τρυπάκι πάς να μπείς.

Μήπως το παίρνεις λίγο ελαφριά το θέμα?

Τήν υγεία σου κοπελιά να προσέχεις σάν τα μάτια σου..εμείς θα πρέπει να στα πούμε αυτά?Σκέψου λίγο..χρησιμοποίησε τη λογική και αυτη θα σου δώσει τις απαντήσεις που ήδη έχεις μέσα σου.
Φιλικά.

# 5 στις 8/6/2005
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Δεν εχω να σου δωσω συμβουλη ρε Αφρουλα.....η ψυχη σου θα σε οδηγησει ....ειναι και η γμν η αγαπη που κυβερναει τις πραξεις σου...και η επιθυμια να σταθεις διπλα σε καποιον που αγαπας και να τον βοηθησεις να βγει απο το λουκι....
Μονο να σκεφετεις καποια πραγματα....
Αμα μπλεξει καποιος με την "παραμυθα" δεν καθαριζει ευκολα.
Μαλλον δεν καθαριζει ποτε.
Ειναι σαν τα χελιδονια....παντα ξαναγυριζουν....κι αν καποτε δε γυρισουν ειναι σιγουρο οτι εχουν πεθανει.
Θα τελειωσει το προγραμμα και θα βγει....θα τον βοηθησει και η μεθαδονη...για ποσο ομως?
Μεχρι να ξαναβρεθει καποιος παλιος απο το κυκλωμα....μεχρι μια εντονη στιγμη....και θα ξανακυλησει μεχρι να αρπαξει καμμια "καθαρη" να τελειωσει.
Και μεχρι τοτε....μια ζωη μαρτυριο....για εκεινον και τους γυρω του....
Ενας φαυλος κυκλος.Η ασπρη ειναι ακριβη...θελει χρημα ...κι αμα πινεις δεν δουλευεις ...δεν μπορεις...και θελεις χρηματα....
Εκει ειναι και ο Γολγοθας των γυρω....η στερηση ποναει...και δεν μπορεις να βλεπεις καποιον που αγαπας να ποναει.
Και μπαινεις κι εσυ στο παιχνιδι.Να του δωσεις χρηματα να βρει να μην ποναει...εξαθλιωση τελικα!
Ζωη χαμενη!
Κανε οτι σε φωτισει ο Θεος....ο θεος που καμμια φορα αδιαφορει για τα πλασματα Του.

VASILIKOYLA

# 6 στις 22/8/2005
author
Γυναίκα / 42 / Σε σχέση
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 204
το θεμα σου με γυρισε αρκετα χρονια πισω.. η πρωτη μου σχεση ηταν με τοξικομανη. ηταν εθισμενος αλλα στα αρχικα σταδια ακομη.. μπηκα λοιπον στη διαδικασια να τον βοηθησω αλλα μονο στην περιπτωση που ηθελε να κοψει πραγματικα οπως του ξεκαθαρισα τοτε.. και ηθελε. την απεξαρτηση την εκανε μονος του λοιπον στους πρωτους 2 μηνες της σχεσης μας και ηταν αλλος ανθρωπος! αγαπηθηκαμε πολυ, παραμειναμε μαζι για 2 χρονια σχεδον χωρις να αγγιξει ποτε καμια ουσια.. μεχρι και το τσιγαρο προσπαθουσε να κοψει.. βεβαια οπως συμβαινει συνηθως στην πρωτη μας σχεση, εκανε το κυκλο της και εληξε.. τοτε συνειδοτοποιησα οτι ολο αυτο το διαστημα ηταν γατζωμενος επανω μου και με το περασμα καποιον μηνων απο τον χωρισμο μας καταλαβαινεις πως αντεδρασε: επεσε με τα μουτρα στην ηρωινη μαλιστα κοινος γνωστος μου ειπε οτι τον ειδε χωρις φλεβες στα χερια και σε αθλια κατασταση.. οποτε το μονο που κατορθωσα ηταν να τον καθηστερησω για λιγο, να παρει φορα και να πεσει με τα μουτρα ξανα εκει. τοτε καταλαβα οτι στην πραγματικοτητα δεν ηταν ο εαυτος του το διαστημα που ηταν μαζι μου, δεν του ταιριαζε αυτη η αρμονικη ζωη, ηθελε τον κινδυνο να τρεχει στο αιμα του ΗΘΕΛΕ να ξαναγυρισει εκει και το εκανε με την πρωτη ευκαιρια.

τα συμπερασματα δικα σου... οποια αποφαση και να παρεις εγω ειμαι μαζι σου το εζησα και στις δυο οψεις.

να εισαι καλα
Το καράβι είναι πιο ασφαλές στο λιμάνι, όμως τα πλοία δεν είναι φτιαγμένα γι'αυτό.

iren_af

# 7 στις 6/9/2005
author
Γυναίκα / 44 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 11
KAPOTE EIXA KAI EGO MIA TETOIA SXESH.EGO DEN THA SOU PO KSEKOPSE, ALLA THA SOU PO POS PREPEI NA EXEIS PARA POLU MEGALH DUNAMH, KOURAGIO, KAI NA THES ALITHINA AUTON TON ANTHROPO.EPISHS NA EXEIS STO NOU SOU, POS DEN MPOREIS PANTA NA EXEIS TO APOTELESMA POU THES.MPOREI NA TON BOITHISEIS MEXRI AHDIAS,ALLA MHN KSEXNAS POS TO PROBLHMA KSEKINA APO AUTON KAI THA KATALLIKSEI SE AUTON!KOINOS,AMA THELEI THA TA KOPSEI,ALLIOS TO MONO POU MPOREIS NA KANEIS EINAI NA APOMAKRINTHEIS PRIN SE TSAKISEI AUTH H PSUXOLOGIKH BIA!
EPISHS PREPEI NA KSEREIS KAI KATI BASIKO..MPOREI NA SE EXEI EROTEUTEI TRELA OPOS LES, ALLA KANE UPOMONH NA TO DEIS EMPRAKTA MOLIS EINAI KATHAROS (ME TO KALO).STO LEO EPEIDI SUNITHOS AUTA TA ATOMA PSAXNOUN PSUXOLOGIKES AITIES NA KRATITHOUN APO KAPOU. POIA PSUXOLOGIKH AITIA, EINAI MEGALUTERH APO TON EROTA? KAMIA!
SOU EUXOMAI KALH EPITIXIA KAI NA KANEIS ALITHINA AUTO POU LEEI H KARDIA SOU!

janis

# 8 στις 6/9/2005
author
Ανδρας / 50 / Ελεύθερος
Ν. Αχαϊας / Πάτρα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 25
μια απαντηση υπαρχει ...........εκεινοι εχουν τον δικο τους κοσμο και ποτε δεν γυρνουν πισω.Αν και με πονα αυτο που λεω γιατι υπαρχει καποιος στο στενο κυκλο μου δυστιχως δεν μπορει να γινει τιποτα οσο και αν προσπαθουμε χρονια τωρα.

μπορει να ακουγεται αχημο αλλα πραγματικα δεν αξιζει να σχολεισαι μαζι τους ασε τους ειδικους να το κανουν.

με λιγα λογια ΜΑΚΡΙΑααα........

karmai

# 9 στις 7/9/2005
author
Γυναίκα / 44 / Ελεύθερη
Απαντήσεις: 11

Εσυ πρεπει να δεις γιατι επελεξες αυτην την σχεση

ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΣΕ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΘΕΣ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙΣ ΔΙΠΛΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΕΠΕΛΕΞΕΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ "ΜΗΤΕΡΑ ΤΕΡΕΖΑ".ΔΕΝ ΣΕ ΚΑΤΗΓΟΡΩ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΠΑΙΖΩ ΥΠΕΡ ΑΝΩ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ ΛΙΓΟ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ Η ΑΝΑΓΚΗ ΠΟΥ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΘΕΣ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΔΥΝΑΤΗ ΣΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ.ΕΙΝΑΙ ΨΥΧΡΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ .ΣΑΦΩΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΑΥΤΟΥ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ,ΟΜΩΣ ΠΙΣΤΕΨΕΜΕ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΝ Ο ΙΔΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΕΙ .ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΜΠΛΕΚΟΝΤΑΣ ΜΕ ΕΝΑΝ ΕΞΑΡΤΗΜΕΝΟ ΑΝΘΡΩΠΟ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙΣ ΑΝΑΛΟΓΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ Η ΟΜΑΔΕΣ ΓΙΑ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΕΜΠΛΕΚΟΝΤΑΙ ΣΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ.ΟΤΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΕΙΔΙΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΕΚΕΙΝΟΝ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΕΤ ΗΝ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΖΩΗ?ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΣΥΝΗΘΩΣ ΑΤΟΜΑ ΕΞΑΡΤΗΜΕΝΑ ΜΠΛΕΚΟΥΝ ΜΕ ΑΝΤΙΣΟΙΧΑ ΑΤΟΜΑ,ΟΠΟΤΕ ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΕΝΑΝ ΕΙΔΙΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΕΞΑΡΤΗΣΗ ΚΑΙ ΤΙ ΣΕ ΣΥΝΔΕΕΙ ΜΕ ΕΚΕΙΝΟΝ.ΜΗΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙΣ ΙΣΧΥΡΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΧΑΜΗΛΑ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ?ΜΗΠΩΣ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΕΤΑΦΡΑΖΕΙΣ ΣΕ ΕΡΩΤΑ?ΓΙΝΕ ΠΡΩΤΑ ΕΣΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ.ΣΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΣΤΑΘΕΡΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΑΨΟΥΡΑ ΚΑΙ ΕΡΩΤΑΣ .ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!!

koyla

# 10 στις 23/6/2006
author
Γυναίκα / 37 / Ελεύθερη
Ν. Ιωαννίνων / Ανατολή
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1
lipon eixa kai ego mia paromia empiria...as to poyme etsi mexrikai prin dio evdomades eixa sxesh me ena tetio atomo.megali kacoyra h sxesh krathse sxedon 1xrono toys protoys 6mines den gnoriza tipota giatoprovlima ,evlepa parakseni simperifora poy den mproysa na eksigiso apla prospathyse na me dioksi giati den ithele na me vali mesa sto provlima toy.eno me agapoyse toylaxiston ayto martiroyse i simperifora toy,mexri poy otanide pos den tha ta paratoysa toso eykola kai den tha ton afina etsi moy milise kai moy ipeoli tin istoria toy...stin arxi sokaristika alla ton agapoysa poli gia na figo mono gia yto to logo. pisteya se ayton opos pisteyo akoma oyi mporei na ksefigei an,< pragmatika to theli>ayto einai kai to pio simantiko seteties ipothesis i thelisi.anyway toy stathika oso denexo stathi se kanenan me kindino pollesfores kai tis idias moy tis eleytherias ,,den soy leo gia perivalon giatiaytoeinai kai to ligotero mprosta se alles katastaseispoy anagazese na ziseis me tetia atoma prospathisepolles fores na to kocei monostoy .allamatea panta girnaei ekei sto diko toy kosmo sto diko toyPARAMITHI.efiga polles fores alla girnoysa giati den mporoysa na ton vlepo na ta pernaei ola ayta monos toy,me ponoyse pio poli apo oti ekinon na ton vlepo kathe mera na xanete xanomoyn kai ego mazi toy...exana tin iremia moy den mporoysa na doylepso na diaskedaso na kimitho kai alla tetia psixologika....ase to oikonomiko doyleya sxedon gia ekinon tipota alomono ayto stin teliki edina ta panta kai den eperna tipota kai den milame gia treles apetiseis ta pio apla pragmata poy kanei ena zeygari:erota.peripao gia kafe,agkalies tipota ayth i sxesi me epnige mera me ti mera to iksera pos me agapaei kai pos an itan kala tha me frontize alla den itan kai oyte tha einai an den to parei apofasi monos toy ayta katalava kai efiga......alla na soy po kai kati teleyteo akoma den ksero an ekana to sosto an mporoysa na kano kati akoma kai den to ekana apla an emena tha trelenomoyn einai dikia soy apofasi apla an mineis na kseris oti theli megali ipomoni kai dinami na anteksis ciao
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost