Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Δε βγάζω άκρη...

Σελίδα : 1

noikokyris

# 1 στις 5/6/2005
author
Ανδρας / 46 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1
'Aρεσαν+: 0%

Δε βγάζω άκρη...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ. ΛΟΙΠΟΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ. ΠΡΙΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΓΝΩΡΙΣΑ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΕΣΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΣΕ ΣΟΒΑΡΗ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΣΧΕΣΗ ΕΠΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣΑΜΕ ΠΕΡΥΣΙ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ.
ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΜΑΣ:
1. ΕΓΩ 29 ΕΤΩΝ ΑΥΤΗ 28.
2. ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ.
3. ΘΑ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΖΟΜΑΣΤΑΝ ΦΕΤΟΣ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ.
4. ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΝΑ ΧΩΡΙΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΣ ΚΑΥΓΑΔΑΚΙ ΜΕΣΑ ΣΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ.
5. ΧΩΡΙΣΑΜΕ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΠΡΟΤΡΟΠΗ ΠΗΓΑΜΕ ΜΑΖΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΚΑΛΑ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.
6. ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΧΩΡΙΖΟΥΜΕ ΓΙΑ 2 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΓΙΑ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΙΟ. ΤΟ ΣΤΥΛ ΕΧΕΙ :"ΚΩΣΤΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ. ΑΝ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΝΟΙΩΘΩ ΕΝΤΑΞΕΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΩΡΙΣΟΥΜΕ ΟΡΙΣΤΙΚΑ". ΟΚ ΧΩΡΙΖΟΥΜΕ (ΔΙΚΗ ΤΗΣ ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΗ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΣ).
7. 31/12/05 ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΚΑΤΕΒΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΤΗΣ ΑΠΟ ΤΙΣ 5:00 ΤΟ ΠΡΩΙ, ΚΑΤΕΒΗΚΕ 7:20 ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΜΟΛΙΣ ΜΕ ΕΙΔΕ ΗΤΑΝ "ΨΥΧΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΑΓΩΣΕΣ.." ΚΑΙ ΜΕ ΠΗΡΕ ΑΓΚΑΛΙΑ. ΕΛΑ ΒΡΕ ΧΡΥΣΟ ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΒΡΟΥΜΕ "ΟΧΙ". ΕΝΤΑΞΕΙ.
8. ΒΡΑΔΥ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΣ ΜΕ ΚΑΛΕΙ Η ΚΟΛΛΗΤΗ ΤΗΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΓΙΑ ΡΕΒΕΓΙΟΝ ΕΝΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΕΚΕΙ. ΠΑΩ ΜΕ ΕΛΠΙΔΕΣ ΕΠΑΝΑΣΥΝΔΕΣΗΣ - ΦΕΥΓΩ ΣΟΥΡΩΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΤΟΥΣ ΤΑ ΕΨΑΛΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.
9. ΣΤΟ ΕΝΔΙΑΜΕΣΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΙΔΙΑ ΠΩΣ ΜΕ ΠΗΡΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΕ ΑΠΟΚΡΥΨΗ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ. ΠΡΩΤΟ ΔΕΚΑΗΜΕΡΟ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ - ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ.
10. ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΑ ΣΤΟΝ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΚΑΘΑΡΗ ΔΕΥΤΕΡΑ. ΧΑΛΙΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ.
11. 11/04/05 ΚΑΙ ΕΝΩ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟΦΑΣΗ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΜΟΥ.
12. ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΕΞΩ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑΒΕΡΝΑ ΚΑΤΑΛΗΓΟΥΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ - ΑΥΤΗ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΟΝ ΛΟΓΟ. ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΧΩΡΙΣΟΥΜΕ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ.
13. ΞΑΝΑΒΓΗΚΑΜΕ 3-4 ΦΟΡΕΣ. ΝΑ ΛΕΕΙ "ΑΓΚΑΛΙΑΣΕ ΜΕ" "ΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΕΝΑ ΦΙΛΙ" ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ. ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΕΓΩ ΕΛΕΓΑ "ΑΦΟΥ Μ ΑΓΑΠΑΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΥΡΑΝΝΑΣ ? ΕΛΑ ΝΑ ΤΑ ΒΡΟΥΜΕ" Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΗΤΑΝ "ΑΣΤΟ, ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΙΣΩΣ ΔΕΝ ΑΞΙΖΩ ΤΕΛΙΚΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ", ΧΑΖΟΜΑΡΕΣ...
14. ΕΝΩ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΧΩΡΙΣΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΜΗΝΕΣ.. ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΕΝΑ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ , ΤΩΡΑ ΑΡΧΕΣ ΜΑΙΟΥ, ΚΑΙ ΞΕΝΥΧΤΑΜΕ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 4:00, ΦΙΛΑΚΙΑ ΑΓΚΑΛΙΕΣ, ΧΟΥΦΤΩΜΑΤΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΖΕΥΓΑΡΙ. ΤΗΝ ΑΦΗΝΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ.. ΝΑ ΑΝΕΒΩ ΕΠΑΝΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΟΥΜΕ ΜΑΖΙ? "ΟΧΙ ΑΣΤΟ ΔΕΝ ΘΕΛΩ".
15. 21 ΜΑΙΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 18 ΜΑΙΟΥ ΤΗΣ ΛΕΩ.. ΑΝ ΔΕΝ ΜΕ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΛΕΦΩΝΟ Η ΔΕΝ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΜΗΝΥΜΑ ΕΩΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ..ΤΕΛΟΣ. ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΑΠΟΜΕΙΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΤΑΤΟΥΑΖ. ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΣΕ ΔΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΣΕ ΞΕΡΩ.. ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΣΠΑΣΑΝΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ. ΑΠΑΝΤΗΣΗ : "ΜΗΝ ΜΟΥ ΒΑΖΕΙΣ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΟΥΣ... ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΝΑ ΣΤΗ ΔΩΣΩ ΤΩΡΑ.. ΠΡΟΧΩΡΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΓΥΡΙΣΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟ".
16. ΔΕΝ ΠΗΡΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ.. ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΤΗΣ (ΟΧΙ ΚΟΛΛΗΤΗ ΤΗΣ) ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΜΗΝΥΜΑ.
17. ΠΑΩ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΗΣ, ΤΗΣ ΔΕΙΧΝΩ ΤΟ ΤΑΤΟΥΑΖ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΓΙ ΑΥΤΗΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΜΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΗΡΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΝΑ ΜΟΥ ΕΥΧΗΘΕΙ. ΕΓΩ ΜΟΥ ΛΕΕΙ "ΘΑ ΕΠΑΙΡΝΑ ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΩ, ΜΟΥ ΤΟ ΑΠΑΓΟΡΕΨΕΣ." ΚΑΓΚΕΛΟ ΕΓΩ. ΚΑΛΑ ΤΗΣ ΛΕΩ ΟΤΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΠΑΡΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ.

ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΝΟΝΤΑΣ ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ... ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙ ΑΜΕΤΡΗΤΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΔΩΡΑ... ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗΛΕΦΩΝΟ.. ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΛΕΕΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ. ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΚΑΜΙΑ 20αρια ΜΕΡΕΣ, ΑΚΟΜΑ ΕΧΕΙ ΤΑ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙΑ ΜΟΥ ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΗΣ, ΑΚΟΜΑ ΕΧΕΙ ΣΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ ΤΗΣ ΤΟ ΜΠΡΕΛΟΚ ΜΟΥ, ΑΚΟΜΑ ΒΑΖΕΙ ΤΑ ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΣΤΟ ΜΟΥΣΙΚΟ ΚΟΥΤΙ ΠΟΥ ΤΗΣ ΠΗΡΑ ΔΩΡΟ ΣΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΤΗΣ ΚΙ ΑΣ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΧΩΡΙΑ. ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΤΑ ΑΝΕΦΕΡΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΑΥΤΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕ "ΜΕ ΞΕΡΕΙΣ ΔΕΝ ΠΕΤΑΩ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ.. ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΠΕΤΑΞΩ ? ΝΑ ΣΤΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΩ?" ΑΣΕ ΛΕΩ ΚΡΑΤΑ ΤΑ .. ΔΕΝ ΤΑ ΘΕΛΩ ΚΑΝΤΑ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ..
ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΜΕ ΑΠΟΚΡΥΨΗ ΣΕ ΑΣΧΕΤΕΣ ΩΡΕΣ, ΤΗΝ ΜΙΑ ΣΤΙΣ 11:30 ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΣΤΙΣ 01:00, ΠΡΟΧΤΕΣ ΣΤΙΣ 04:40 , ΧΤΕΣ ΣΤΙΣ 03:24 ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΣΤΙΣ 04:00. ΔΕΝ ΜΙΛΑΝΕ ΜΟΥ ΤΟ ΚΛΕΙΝΟΥΝ. ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ "ΟΧΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΣΕ ΠΗΡΑ" --- ΝΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΕ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ 15 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΣΤΙΣ 31 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ ---.

ΕΡΩΤΗΣΗ:
1. ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΒΡΟΥΜΕ ΞΑΝΑ.
2. ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΗ ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΜΕ ΑΠΟΚΡΥΨΗ.
3. ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙΡΩ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΜΥΑΛΟ, ΚΙ ΑΣ ΜΗΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΕ ΞΑΝΑΔΕΙ ΜΕΤΑ ?

ΒΟΗΘΕΙΑ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΙ... ΚΟΝΤΕΥΩ ΝΑ ΦΛΙΠΑΡΩ, ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ ΚΑΙ Ο ΚΑΤΣΙΜΙΧΑΣ..

F2curious

# 2 στις 15/7/2005
author
Ανδρας / 41 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 27
Λοιπον θα τολμησω να δωσω συμβουλη σε καποιον πολυ μεγαλυτερο... Οντως μετα απο τετοια συμπεριφορα θα της αξιζε να μην σπαταλησεις λεπτο για χαρη της,αλλα το θεμα ειναι τι θελεις εσυ να κανεις,μετα απο τοσο καιρο προφανως δεν υπαρχουν ταμπου μεταξυ σας, αν νομιζεις οτι θελεις μια δευτερη ευκαιρια μαζι της ζητα το, αλλιιως απετησε να τελειωση αυτη η κατασταση...

# 3 στις 15/7/2005
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
lizzard
Bασ.Γεωργιου (δεν θυμαμαι νουμερο)
Παγκρατι

πολυ καλος στη δουλεια του!!
αν δεν καταφερει να στο σβυσει τελειως,μπορει να σου γραψει αλλο ονομα...

φερτε μου προβληματα τωρα που'μαι ζεστος!!!

dylanthomas

# 4 στις 15/7/2005
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Εδώ και δύο χρόνια δε βγάζεις άκρη. Πιστεύεις πως στα επόμενα δύο θα βγάλεις; Μάλλον από ανασφάλειες κι εσύ δεν πάς πίσω. Και άντε και σου λέει πως συναχίζεται η γνωριμία σας και βρίσκεστε μαζί, θα της έχεις εμπιστοσύνη; Σε δύο χρόνια είδες τι κουβαλάει. Αν δεν είσαι ψυχίατρος (που δεν είσαι), φύγε όσο είναι καιρός!!!

zoyla

# 5 στις 7/10/2005
author
Γυναίκα / 34 / Σε σχέση
Θέματα: 14
Απαντήσεις: 300

Εισαι καψουρησ

ΕΙΣΑΙ ΚΑΨΟΥΡΗΣ ΦΙΛΕ ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΟΝΟ ΜΕ ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ ΣΟΖΩΝΤΑΙ.ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ Κ ΕΓΩ ΑΥΤΑ.ΤΥΩΡΑ ΑΥΤΗ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΘΕΛΕΙ.ΓΡΑΨΕ ΤΗΝ ΓΙΑ ΛΙΓΙ ΚΑΙΡΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΜΩΣ Κ ΘΑ ΔΕΙ ΟΤΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ Κ ΘΑ ΤΗΣ ΛΗΨΕΙΣ Κ ΤΟΤΕ ΟΛΑ ΘΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ.ΑΚΟΥΣΕ ΜΕ...

karmai

# 6 στις 8/10/2005
author
Γυναίκα / 44 / Ελεύθερη
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 11

να κοιταξεις τον εαυτο σου πρωτα

Το τι σκεφτεται και το τι θελει εκεινη υστερα απο δυο χρονια που σε πουλαει και σε αγοραζει δεν θα επρεπε καθολου να σε νοιαζει.Παταει πανω στην αναγκη και στην καψουρα σου για εκεινη συνδιαζοντας και τα "λαφυρα"που παιρνει καθε φορα απο εσενα(δωτα ,λουλουδια κτλ).Ασε που σιγουρα αν γουσταρει και καποιον αλλον σε χρεισιμοποιει ως "αντιζηλο"για τον αλλον και παιρνει ποντους.Καλε μου κοιτα την ψυχουλα σου και σκεψου αν αξιζεις τετοια συμπεριφορα και τετοιο φτυσιμο .Ακομα και αν σε νοιαζεται γιατι να σε αγαπαει δεν το βλεπω η κοπελα ισως εχει διαφορα προβληματα,ψυχολογικα θα ελεγα και φερεται ετσι.Και αυτος να ειναι ο λογος παλι εσυ δεν μπορεις να κανεις τιποτα.Τωρα οσο αφορα τις ερωτησεις που κανεις ,και να σε ξαναπαρει μια απο τα ιδια δεν θα γινει πάλι??Το αν παιρνει με αποκρυψη ποιο πολυ σαν ελεγχο μου κανει για να δει τι κανει το "κτημα" της παρα οτι σε αγαπαει και τελος οχι μην την σπασεις στο ξύλο αλλα βρες μια αγαπη καινουργια που θα ξερει ακριβως τι θελει και πανω απο ολα θα θελει εσενα .Καλη τυχη και οταν κλεινει μια πορτα ανοιγει παντα να ξερεις ......ΜΙΑ ΜΠΑΛΚΟΝΟΠΟΡΤΑ!!!!

observer1

# 7 στις 9/10/2005
author
Ανδρας / 50 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Καλλιθέα
Θέματα: 74
Απαντήσεις: 3.742

Παράθεση:
Originally posted by noikokyris
ΕΡΩΤΗΣΗ:
........................
3. ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙΡΩ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΜΥΑΛΟ, ΚΙ ΑΣ ΜΗΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΕ ΞΑΝΑΔΕΙ ΜΕΤΑ ?

ΒΟΗΘΕΙΑ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΙ... ΚΟΝΤΕΥΩ ΝΑ ΦΛΙΠΑΡΩ, ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ ΚΑΙ Ο ΚΑΤΣΙΜΙΧΑΣ..

Για δοκίμασέ το....
Εγώ δεν έχω δείρει γυναίκα ακόμα, εκτός κι αν υπολογίζεται και η ξαδερφη μου η Σοφία όταν πήγαινα στο δημοτικό...(με το δίκιο μου πάντως, ήταν ρουφιάνα και με κάρφωνε στο Δάσκαλο)...
Αλλά κάποιος πρέπει να θυσιαστεί..
Για να μάθουμε και οι υπόλοιποι

Υ.Γ. Μην τη δείρεις στο πρόσωπο δεν θα σε συγχωρέσει ποτέ....(Ετσι έχω ακούσει)....
Πάλι καλά που υπάρχουν αυτές οι εκπομπές μαγειρικής και παίρνουμε καμιά ιδέα για κανένα νέο τατουάζ.
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε