Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Τώρα "κόλλησα"

Σελίδα : 1

mariosm

# 1 στις 19/6/2005
author
Ανδρας / 55 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 8
'Aρεσαν+: 0%

Τώρα "κόλλησα"

Πήρα την απόφαση να σας μεταφερω το προβλημα μου για να δω μια γνωμη διαφορετικη που δεν μπορω να τη σκευτώ γιατι πραγματικα εχω "κολλήσει".
Εχω χωρισει με τη γυναικα μου εδω και εναμισι χρονο και εχω κρατησει τα παιδια που ειναι τρια και πεντε χρονων. Το προβλημα ειναι οτι απο τη μερα του χωρισμου δεν εχει ξαναδει τα παιδια ουτε και στο τηλεφωνο εχει μιλησει μαζι τους. Την πρωτη φορα που με ρωτησανε για τη μαμα τους τους ειπα " Η μαμα πηγε στη μαμα της και τωρα δεν την αφηνει να γυρισει πισω αλλα καποια στιγμη θα ερθει". Απο τοτε δεν με ρωτανε συχνα για τη μαμα τους αλλα οποτε με ρωτανε δεν τους λεω απολυτως τιποτα, απλα κανω πως δεν ακουσα και αλλαζω αμεσως θεμα. Ζω καθε μερα με τη σκεψη για το τι θα πρεπει να τους πω για το θεμα αυτο και δεν μπορω να σκευτω τιποτα.

MIKE35

# 2 στις 24/6/2005
author
Ανδρας / 51 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 3
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Originally posted by mariosm
Πήρα την απόφαση να σας μεταφερω το προβλημα μου για να δω μια γνωμη διαφορετικη που δεν μπορω να τη σκευτώ γιατι πραγματικα εχω "κολλήσει".
Εχω χωρισει με τη γυναικα μου εδω και εναμισι χρονο και εχω κρατησει τα παιδια που ειναι τρια και πεντε χρονων. Το προβλημα ειναι οτι απο τη μερα του χωρισμου δεν εχει ξαναδει τα παιδια ουτε και στο τηλεφωνο εχει μιλησει μαζι τους. Την πρωτη φορα που με ρωτησανε για τη μαμα τους τους ειπα " Η μαμα πηγε στη μαμα της και τωρα δεν την αφηνει να γυρισει πισω αλλα καποια στιγμη θα ερθει". Απο τοτε δεν με ρωτανε συχνα για τη μαμα τους αλλα οποτε με ρωτανε δεν τους λεω απολυτως τιποτα, απλα κανω πως δεν ακουσα και αλλαζω αμεσως θεμα. Ζω καθε μερα με τη σκεψη για το τι θα πρεπει να τους πω για το θεμα αυτο και δεν μπορω να σκευτω τιποτα.

# 3 στις 31/8/2005
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Υπομονη,και προσοχη

TextΚαλε μου φιλε διαβασα το μηνυμα σου ,και η γνωμη μου ειναι,επειδη τα παιδια ειναι αρκετα μικρα,και τους δινεις διαφορες δικαιολογιες,το καλυτερο ειναι να ερθεις μεσον δικηγορου σου σε επαφη ,να το συζητησεις το θεμα ,και αυτος θα πρεπει να ορισει καποιες μερες που να βλεπει τα παιδια,δεν επιτρεπεται ετσι να τα πληγωνει οσες διαφορες και αν εχετε μεταξυ σας.Φιλε καλο κουραγιο και αν θες συμβουλες ,και μια καλη κουβεντα μπορεις να λες τα προβληματα σου ,γιατι πιστευω ειναι πολυ ευαισθητο θεμα αυτο ,που περνας ,ειδικα στα παιδια ,στην διαθεση σου ,και οτι θες θα προσπαθω ,να το συζηταμε και να ακολουθεις καποια πορεια αρκει να πληγωνονται αυτα τα αγγελλουδια που δεν φταινε σε τιποτε.
Φιλικα Αννα
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε