Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟ

Σελίδα : 1

MIKE35

# 1 στις 24/6/2005
author
Ανδρας / 51 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 3
'Aρεσαν+: 0%

Σχεση με παντρεμενο

ειμαι παντρεμενοσ 7 χρονια και ειμασρε μαζι απο το 1988.εχω κανει αρκετεσ παρανομεσ σχεσεισ οπωσ τισ λεμε,και παντα την αρχη την εκανα εγω,ψαχνομουν.παντα επιλεκτικα ατομα που ξεχωριζαν για μενα,συμφωνα με τα δικα μου κριτιρια .απλα θα σασ αναφερω πωσ μπαινω σε αυτη τη διαδικασια και τη θελω απο μια τετοια σχεση.παντα ειναι η πρωτη εντυπωση ο τροποσ που μιλαει φυσικα και η εξωτερικη εμφανιση αλλα περισοτερο το πρωτο.η επικοινωνια η συζητηση και αν υπαρχει και η χημεια του ερωτα τοτε τα πραγματα γινοντε πιο σοβαρα.ενδιαφερομε πολλη γινομε πιεστικοσ για το ποτε θα βρεθω μαζι τησ που ειναι τη κανει και ολα αυτα ,σαν να μην ειμαι παντρεμενοσ,και απλα εχω βρει κατι που μου αρεσει πολλη.παντα γνωριζουν οτι ειμαι παντρεμενοσκαι οτι εχω 2 παιδια.απολητη ειλικρινια σε ολο τισ το μεγαλειο.αυτοσ που δεν ξερει τιποτα ειναι η γυναικα μου.ποτε δεν τησ εχω δωσει αφορμη να υποψιαστη κατι,ειμαι πολλη διακριτικοσ σε ολε τισ κινισεισ μου.αυτεσ η σχεσεισ μου δεινουν και πονο ,αλλα περισσοτερο ευχαριστηση σε ολα τα θεματα.το περιεργο που δεν μπορω να καταλαβωειναι οτι οταν εχω μια τετοια σχεση ,ειμαι πολλη καλα και με την γυναικα μου και στο ερωτικο κομματι και στο επικοινωνιακο και σε ολα .αισθανομαι πιο ολοκληρομενωσ και συμπεριφερομε το ιδιο και στισ 2 εξισου καλα.τα πραγματα χαλανε οταν η ερωμενη μου να το πω ετσι χωρισ παρεξηγηση αρχιζει να καταλαβενει οτι δεν υπαρχει περιπτωση να χωρισο με την γυναικα μου με αποτελεσμα παντα να διακοπτουμε την σχεση μασ μετα απο καιρο (10-12 μηνεσ) και να συναιχιζουμε να ειμαστε πολλη καλη φιλοι χωρισ να εχουμε ερωτικη επαφη,αφου μετα απο λιγο καιρο ουτοσ η αλλωσ με καποια αλλη παλι θα ειμαι.μη με βριζετε ξερω τη θα λετε,δεν εσθανομε καθολου ασχημα για αυτα που κανω ,ειμαι πολλη καλα και λατρευω την γυναικα μου οπωσ και στην αρχη τησ σχεσεισ μασ,ειμαι ερωτευμενοσ μαζι τησ ακομα περναμε πολλη καλα και ζουμε ευτιχισμενα μεχρι και σημερα.
δεν ξερω σασ ξαναλεω πωσ γινετε αυτο και πωσ λειτουργει,αλλα μετισ παρανωμεσ σχεσεισ μου δεν ειναι απλα ενα καλο κρεββατι και τιποτα αλλο,οχι σε καμια περιπτωση .ειμαι παντα παρον σε οτι μου ζητησουν η εχουν αναγκη και δε μιλω για υλικα αγαθα μονο.μου αρεσει να προσεχω τουσ ανθρωπουσ που εχω μια σχεσει να τουσ ακουω να τουσ προστατευω να ειμαι καλοσ φιλοσ καλοσ εραστησ και γενικοτερα σε ολα τα επιπεδα θελω να ειμαι οσο γινετε περισσοτερο καλοσ μαζι τουσ,και παντα απολυτα ειλικρινησ.πιστευω οτι μπορει να υπαρχει σχεσει αναμεσα σε παντρεμενο/νη μα αλλο ατομο και τελικα δεν ειναι κακο αρκει να ξερεισ τη θελεισ και τη μπορεισ να δωσεισ σε μια τετοια σχεση ,η οποια ποτε κανεισ δε μπορει να ξερει η να φανταστη που μπορει να οδηγηση.τα παντα ειναι δυνατον να γινουν.απλα δεν πρεπει πιστευω να εκμεταλευομαστε τουσ ανθρωπουσ που εχουμε διπλα μασ.θα μου πειτε δεν ειναι εκμεταλευση αυτο που κανω στη γυναικα μου;οχι δεν ειναι σασ απαντω γιατι πολλη απλα την ΑΓΑΠΩ ΤΗΝ ΘΕΛΩ ΕΙΜΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ ΜΑΖΙ ΤΗΣ αλλα θελω και το κατι αλλο το οποιο δεν εχω καταλαβει τη ειναι αλλα δεν υπαρχει και εξηγηση οσο και αν το εχω ψαξει.μια ειναι η απαντηση: λατρευω το γυναικιο φυλλο.
συγνωμη αν εγινα κουραστικοσ απλα ηθελα να σασ πω πωσ εχει μια κατασταση ,και συγνωμη για τα ορθογραφηκα μου λαθοι

KAPIOSA

# 2 στις 29/1/2006
author
Γυναίκα / 44 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 6
Αγαπώ σημαίνει σέβομαι τον άλλο. Εσύ΄φίλε δεν πιστεύω ότι αγαπάς την γυναίκα σου. Μάλλον φοβάσαι το διαζύγιο μήπως και χάσεις την καλοπέραση που έχεις τώρα. Είναι εύκολο να έχεις κάποιον να σε φροντίζει, να σου μαγειρεύει, να σου πλαίνει τα ρούχα σου και να φροντίζει την υπόλοιπη οικογένεια (π.χ. παιδιά). ΄Ολα άυτά όμως μερικές φορές όταν τα έχει έτοιμα σε κάνουν να ξεχνάς πως είναι όταν σου λείψουν.

Πιστεύω ότι ο μόνος τρόπος για να διορθωθείς είναι να σου λείψουν.

selini

# 3 στις 29/1/2006
author
Γυναίκα / 50 / Παντρεμένη
Ν. Καβάλας / Καβάλα
Θέματα: 142
Απαντήσεις: 5.733
ειπα κι εγω....
δεν θα... ξαναχτυπησει;;;;;;;;;
Η προδοσία μου αρχίζει και πάλι: "όλα πάνε καλά..."

# 4 στις 29/1/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Μετα να μην λεμε οτι ολες οι γυναικες ειναι πουτ[email protected]@@...νες
Υπαρχουν και οι αντρες πουτ[email protected]@@...νοι......

Απλα εισαι μια συνηθισμενη ιστορια...........αναξια σχολιασμου σε post.......

αντε και πολλα Kbyte..........εκαψα ......για αυτο το post..........

selini

# 5 στις 29/1/2006
author
Γυναίκα / 50 / Παντρεμένη
Ν. Καβάλας / Καβάλα
Θέματα: 142
Απαντήσεις: 5.733

Παράθεση:
Originally posted by Flymoon

αντε και πολλα Kbyte..........εκαψα ......για αυτο το post..........

μα, τί λες;

ο ανθρωπος ειναι εντος κλιματος εποχης!

ξερεις τί θραυση κανει τελευταια η... τριγωνικη πωληση;
Η προδοσία μου αρχίζει και πάλι: "όλα πάνε καλά..."

# 6 στις 29/1/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Μα κι εσύ, πού πας και τα γράφεις αυτά;

Στο άντρο της ηθικής;

Εδώ είμαστε όλοι αναμάρτητοι, άσπιλοι και αμόλυντοι.

Αν εξαιρέσεις κάποιες πατσουρόγριες που ψάχνουν για τεκνά
Κάποιους παντρεμένους που ξενοπηδάνε κρυφά
Κάποια ζευγάρια που κάνουν αλλαξοκολιές
Κάποιους νεαρούς με σχέση που το παίζουν ζιγκολό στις μεγαλύτερες γυναίκες
Κάποιες νεαρές που κολλάνε στα χοντρά πορτοφόλια από έρωτα
Κάποιους που πουλάνε παραμύθι για να πηδήξουν
Κάποιες που δεν θέλουν παραμύθι για να πηδηχτούν
Και κάποιους άλλους που δεν λένε δημόσια τι θέλουν και τι κάνουν
ε, όλοι οι υπόλοιποι είμαστε καλά παιδιά και δεν μας αρέσει να διαβάζουμε σε ένα ηθικό φόρουμ τέτοια θέματα.

BIBOYLA

# 7 στις 31/1/2006
author
Γυναίκα / 38 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Περιστέρι
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 53
"ειμαι παντα παρον σε οτι μου ζητησουν η εχουν αναγκη και δε μιλω για υλικα αγαθα μονο.μου αρεσει να προσεχω τουσ ανθρωπουσ που εχω μια σχεσει να τουσ ακουω να τουσ προστατευω να ειμαι καλοσ φιλοσ καλοσ εραστησ και γενικοτερα σε ολα τα επιπεδα θελω να ειμαι οσο γινετε περισσοτερο καλοσ μαζι τουσ,και παντα απολυτα ειλικρινησ."
μας κοροιδευεις? αν ησουν οντως ετσι δε θα απατουσες τη γυναικα σου. αν σε απατουσε η γυναικα σου πως θα αντιδρουσες? αν το κανει να ξερεις οτι σου αξιζε! παντα ενας ανδρας οταν εχει παραλληλη σχεση προσπαθει να τα πηγαινει καλα και με τη γυναικα του απο τυψεις και μονο.
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost