Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Οταν υπάρχει ήδη άλλος.

Σελίδα : 1

epizoitis

# 1 στις 8/7/2005
author
Ανδρας / 50 / Ελεύθερος
Ν. Χανίων / Χανιά
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 3
'Aρεσαν+: 0%

Οταν υπάρχει ήδη άλλος.

ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΓΝΩΡΙΣΑ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ. ΕΙΝΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ.
ΕΜΑΘΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΛΛΟΝ ΚΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΕΙΜΑΙ ΣΥΓΚΡΑΤΗΜΕΝΟΣ ΜΕΝ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΤΗΣ ΟΠΟΤΕ ΤΗ ΣΥΝΑΝΤΩ (ΠΑΝΤΑ ΣΕ ΧΩΡΟ ΕΡΓΑΣΙΑΣ) ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ. ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΠΩΣ ΤΗΝ ΑΓΑΠΩ. ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΧΑ ΠΟΤΕ ΕΛΠΙΔΕΣ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΝΑ 'ΡΘΕΙ ΣΕ ΜΕΝΑ. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΞΕΧΑΣΩ;

Matilnda

# 2 στις 8/7/2005
author
Γυναίκα / 43 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηράκλειο
Θέματα: 19
Απαντήσεις: 140
Φίλε να ρωτήσω κάτι;
Eίχες κάτι μαζί της;Δηλαδή σχέση;Γιατί αν δεν είχες πως κατάλαβες ότι είναι η γυναίκα της ζωής σου;

Στη θέση σου θα κράταγα αποσταση πραγματικά και όχι φαινομενικά.
Αφησε τη να ξεκαθαρίσει τι αισθάνετε (αν αισθάνεται κάτι για σένα)και μετά βλέπεις τι θα κάνεις.

Μια γυναίκα που σου λέει ότι έχει άλλο , ή αλήθεια έχει και δεν ενδιαφέρεται και θέλει να σε απομακρύνει ή σε κρατά στην αναμονή για να δεί ποιός από τους δυο της κάνει.Οπότε αυτό ΔΕΝ ειναι καλό για σένα σε καμία περίπτωση

Πως να τη ξεχάσεις;Φύγε διακοπές.Βγές με φίλους και μη δίνεις τόση σημασία στο τι κάνει ή που είναι αυτή.Και στο γραφείο απόφευγε την.
Απασχολήσου με κάτι άλλο,βρες ένα χόμπυ και ρίξε τις σκέψεις σου αλλου.Ολα θα πάνε καλά.Δώσε χρόνο και θα ξεχάσεις.
The pursuit of happiness is a most ridiculous phrase: If you pursue happiness you'll never find!

# 3 στις 8/7/2005
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Originally posted by epizoitis
ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΓΝΩΡΙΣΑ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ.

ΕΙΝΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ.

ΔΕΝ ΠΕΡΝΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ.

ΤΗΝ ΑΓΑΠΩ.

Διάβασε τι γράφεις.
Μήπως είσαι λιγάκι υπερβολικός;
Πριν λίγο καιρό τη γνώρισες και την αγάπησες κιόλας και είναι η γυναίκα της ζωής σου;

Ενθουσιασμός είναι.
Θα περάσει.

zoyla

# 4 στις 7/10/2005
author
Γυναίκα / 34 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 14
Απαντήσεις: 300

Τιποτα...

ΤΙΠΟΤΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ..ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ..ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΜΗΝ ΑΚΟΥΣ ΚΑΨΟΥΡΟΤΡΑΓΟΥΔΑ Κ ΖΗΣΕ ΤΗΝ ΖΩΟΥΛΑ ΣΟΥ...ΚΑΝΕ ΦΙΛΟΥΣ Κ ΒΓΑΙΝΕ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ..ΕΞΑΛΛΟΥ ΤΡΕΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟΥΝ ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑ...ΟΠΟΤΕ ΚΑΠΟΙΑ ΘΑ ΒΡΕΘΕΙ Κ ΓΙΑ ΣΕΝΑ Κ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ....

karmai

# 5 στις 2/11/2005
author
Γυναίκα / 44 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 11
Σύνελθε καλέ μου !!!Γυναίκα και άντρας της ζωής μας είναι οι άνθρωποι που αν και μπορεί να μην έχουν παραμείνει δίπλα μας έχουμε όμως ζήσει πράγματα και καταστάσεις μαζί τους .Όλοι οι άλλοι είναι απλώς το ¨"πέρασμα" ή η "στάση"που κάνουμε μέχρι να βρούμε αυτό που μας 'ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ".Ξεκίνα και κοίτα γύρω σου γιατί ίσως υπάρχει αυτή που είναι για εσένα και απλα δεν την βλέπεις.Καλή επιτυχία!~~~~~
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost