Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Χωριςμός:Και μετά πως αντιμετωπίζω την κατάσταση ?

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

gallidoula

# 21 στην 1/2/2004
author
Γυναίκα / 38 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 37
Απαντήσεις: 646
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Originally posted by KaterinaPapa

Παράθεση:
Originally posted by gallidoula
Πως γίνεται ρε παιδιά ένα άτομο που μέχρι ένα διάστημα πριν δεν μπορούσε μακριά σου,ξαφνικά να τα τελειώνει όλα και να μην του καίγεται καρφάκι?

Αχ!!!...... Αυτή η αυθόρμητη και αθώα ερώτηση που όταν σου σφηνώνεται στο μυαλό (σαν τυρόπιτα) και ξεχνάς και επίπεδα και μόρφωση και όλες εκείνες τις όμορφες και σωστές συμβουλές που έδινες ως ειδήμων κατά καιρούς ... Θέλω και μένα να μου την εξηγήσει κάποιος έπιτέλους Γαλιδούλα μου! Άν και την ξέρω νομίζω την απάντηση: Απλώς δε σε αγαπούσε .Γιατί όταν αγαπάς αληθινά παίρνεις κι αυτό το καρφάκι και το καταπίνεις καθώς και όλα τα καρφιά από το σταυρό που σε κρέμασε και λες " Κύριε άφε αυτοίς ου γαρ όιδασοι τι ποιούσοί" και είσαι έτοιμη να ξαναριχτείς στο γολγοθά μαζί του! Με λίγα λόγια όποιος αγαπάει αληθινά βρίσκει μια καλή δικαιολογία για τον αγαπημένο-η του και είναι έτοιμος να συγχωρήσει ανά πάσα....πράξη.....

Σαν να βλέπω τον εαυτό μου... Δηλ αγαπάω πραγματικά??? Κι αυτός κάποτε υπέμενε,αλλά ξαφνικά...όλα τέρμα..
Κάθε τι που ζεις, είτε σε κάνει ευτυχισμένο, είτε δυστυχισμένο, είναι κέρδος... Χαμένος χρόνος, είναι τα διαστήματα που δεν έζησες κάτι...

Gnwsis_esti_dunamis

# 22 στις 27/12/2013
author
Γυναίκα / 35 / Σε διάσταση
Η.Π.Α.
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 3
'Aρεσαν+: 0%

χωρισμός.

Η κατάσταση θέλει νέες δραστηριότητες που να γεμίζουν τη μέρα, και να μην υπάρχει χρόνος για κάτι άλλο. Επίσης, είναι καλό να συζητάς με άτομα που είναι σε παρόμοια κατάσταση. προσωπικά χώρισα χθές -από επιλογή-, νοιώθω περίεργα και γι' αυτό είμαι εδώ..

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost