Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Eίμαι καθηστερυμενη;

Σελίδα : 1

makeup

# 1 στις 7/8/2005
author
Γυναίκα / 40 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1
'Aρεσαν+: 0%

είμαι καθηστερυμενη;

Γεια, το προβλημά μου είναι το εξής : πήγα για σπουδές στο εξωτερικό, οντας 20 χρονων και παρθένα (τώρα ειμαι 25). Εκει, ολες μα ολες που γνωρισα (οι ελληνιδες) ηταν οχι μονο "εμπειρες" αλλα έκανα απιστευτη καζουρα μαζι μου σε σημειο να θελουν να με ξεπαρθενέψει ενας τουρκος. Η συμπεριφορά τους ήταν αισχρη σε σημειο να διακοψω καθε φιλικοτητα και να κοιταω τη δουλεια μου. Οταν γυρισα Αθηνα και συνεχισα τις σπουδες μου, δεν ετυχε να "γινει" αν και βγηκα εξω καποιες φορες (χωλαινω και στο θεμα ραντεβου) και τώρα ειμαι ακομα παρθενα, αλλα οχι επειδη φοβαμαι αλλα επειδή απλα δεν βρηκα καποιον να εμπιστευτω αρκετά. Η αληθεια ειναι οτι απο 11 χρονων εχω αλλαξει 100 γειτονιες, και οποτε πηγαινε να γινει κατι ρομαντικο, φευγαμε για αλλού. Αυτα, να σημειώσω οτι και στο πανεπιστημιο αθηνα υπαρχουν μικροτερες μου που με κοροιδευουν. Φυσικα δεν λεω στον καθενα οτι ειμαι παρθενα, αλλα το ειπα σε μια 18αχρονη συμφοιτητρια που το επαιζε "φιλη" και εγινε βουκινο την αλλη μερα. Η τρελη φαση ειναι οτι νομιζουν οτι ΔΕΝ ειμαι παρθενα, και μου ζητουν συμβουλες στο σεξ, επειδη εχω καλο παρουσιαστικο. Καθε φορα αναγκαζομαι να εξηγησω οτι δεν εχω να δωσω συμβουλες στο θεμα. κανω καλα? ή να λεω ψεματα να τελειωνει η μαλακια?Απλα δε νιωθω οτι ειμαι καθυστερημενη γιατι τους λογους που εξηγησα παραπανω.
Ποια ειναι η γνωμη σας?

# 2 στις 15/8/2005
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

μην ανησυχείς...

Δεν είμαι expert και δεν ξέρω αν έχω δικαίωμα να απαντήσω (αν όχι, ας με συγχωρήσουν οι υπεύθυνοι toy site...), θα ήθελα όμως να δώσω μια απάντηση στο πρόβλημα που σε απασχολεί.
Δεν υπάρχει "προκαθορισμένη" ηλικία της πρώτης φοράς... Δεν είναι ντροπή να είσαι παρθένα στην ηλικία σου, ούτε πρέπει να νιώθεις καθυστερημένη. Θα ήταν καλύτερο δηλαδή, να έκανες σεξ με κάποιον ψυχαναγκαστικά, μόνο και μόνο για να μην είσαι παρθένα και για να γίνεις "in"? Όχι βέβαια. Καλά έκανες που ξέκοψες τότε από τις "δήθεν φίλες" σου στο εξωτερικό, πραγματικά αισχρή η συμπεριφορά τους...
Το σε ποια ηλικία θα ξεκινήσει μια γυναίκα την σεξουαλική της ζωή είναι κάτι που αφορά την ίδια και κανέναν άλλο. Η γυναίκα θα κάνει για πρώτη φορά έρωτα όταν νιώθει άνετα μ' έναν άντρα, τον εμπιστεύεται και τρέφει γι αυτόν έντονα συναισθήματα (έρωτα ή/και αγάπη) και κυρίως όταν αισθάνεται έτοιμη. Ζούμε βέβαια σε μια εποχή "σεξισμού" τα πάντα σχεδόν περιστρέφονται γύρω από το σεξ κι αυτό έχει σαν αποτέλεσμα οι όμορφες ερωτικές σχέσεις συντροφικότητας να είναι σπάνιες (δυστυχώς)... Επίσης υπάρχει διαφορά όχι μόνο λεκτική αλλά και ουσιαστική ανάμεσα στο "κάνω σεξ" με κάποιον το "κάνω έρωτα" με το σύντροφό μου μέσα σε μια σχέση αγάπης έρωτα κι αλληλοσεβασμού ... Τη σημερινή εποχή επικρατεί ακατάσχετη σεξομανία οι πιο πολλοί κάνουν μόνο σεξ (το σεξ για το σεξ), αυτό το κανουν και τα ζώα, αλλά εμείς είμαστε άνθρωποι με συναισθήματα....Φυσικά και δεν χρειάζεται να δίνεις λογαριασμό στους άλλους για το αν είσαι παρθένα, μίλησε για αυτό μόνο σε όσους νιώθεις άνετα, τους εμπιστεύεσαι και το αποδέχονται, διαφορετικά, αν δεν σε αποδέχονται για αυτό που είσαι και σε χλευάζουν, δεν είναι φίλοι σου και καλά θα κάνεις να τους απομακρύνεις ( σαν την επίσης "δήθεν φίλη" σου που σε έκανε βούκινο)... Τέλος για όσους σου ζητάνε συμβουλές για τη σεξουαλική τους ζωή επειδή νομίζουν ότι είσαι έμπειρη, πες πολύ απλά ότι δε νιώθεις άνετα να συζητάς για αυτό, χωρίς όμως να δώσεις περαιτέρω εξηγήσεις... Σου εύχομαι λοιπόν σύντομα να γνωρίσεις κάποιον άντρα που θα τον ερωτευτείς, θα δημιουργήσετε μια όμορφη σχέση κι όλα τα άλλα θα έρθουν μόνα τους...

galazio

# 3 στις 26/8/2005
author
Γυναίκα / 42 / Σε σχέση
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 12
Καλή μου,

Θα σου πω την προσωπική μου εμπειρία ...

Εγώ δεν είμαι απο τις όμορφες ... είμαι απο τις γλυκοφατσούλες που κάνουν καλή παρέα ...

Το "always a bridesmade never a bride" ίσχυε για μένα ανέκαθεν ... Οι "φίλες" μου πάντα βρίσκονταν μπροστά σε όλα (το πρώτο φιλί, το πρώτο χούφτωμα, η πρώτη ολοκλήρωση κ.α.) ... και ναι ζήλευα ... αλλά περίμενα! (άσε που είχα μεγαλώσει με τα ρομαντικά παραμυθάκια και φοβόμουν τρομερά τους πόνους)

Οι "σχέσεις" πέρναγαν και προσπέρναγαν σαν τα τρένα ... αλλά τελικά ήρθε εκείνη η ώρα ... που κάποιος με έκανε να νοιώσω έτοιμη (μετά τα 22 σίγουρα - μην με ρωτήσεις πότε δεν θυμάμαι πια)! Και έγινε ... και δεν πόνεσα ... και δεν ήταν το 8 θαύμα του κόσμου ... και δεν με άλλαξε ως γυναίκα ...

Το μόνο που θα ήθελα να σου πω είναι ότι ξέρω απο πρώτο χέρι ότι οι άνδρες δεν προτιμούν τις παρθένες (θέλουν κάποιος άλλος να έχει κάνει την δουλειά) ίσως γιατί είναι μια λεπτή περίπτωση ... οπότε μην βιαστείς ... βρες το κατάλληλο άτομο και ... απόλαυσε το!

# 4 στις 26/8/2005
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Αγαπημενη μου φίλη-άγνωστη,

Ούτε εγω ειμαι η ειδική για να σου δώσω Σωστή Απάντηση στο πολύ προσωπικό σου θέμα, αλλα θα ηθελα να σου πω κι εγω σαν κοπελα, οτι δεν ειναι το ΠΑΝ να εισαι ή να μην εισαι παρθενα? Δεν χρειαζετε να ανυσιχεις τοσο πολυ και ντρεπεσαι για τον ευατο σου γιατι εισαι ακομη Παρθενα! Δεν καταλαβα δηλ. τα κορίτσια που ειναι ακομη Παρθενα σημαινει οτι ειναι και...καθηστερημενα??? (οπως το εθεσες κι εσυ). Επειδι δεν ετυχε ακόμη σε καποιο κοριτσι να εχει ερωτική επαφή με καποιο αγορι, πρεπει να το κοροϊδευουν και να το κανουν βούκινο?

Στην κοινωνια που φτάσαμε και ζούμε ολοι πιστευουν οτι Εκσυγχρονίστηκαν και τα ΕΜΑΘΑΝ ΟΛΑ ή οτι Πρεπει να εκσυγχρονιστούν και ΝΑ τα μαθουν ΟΛΑ! Ομως πιστευω δεν πρεπει να ειναι ετσι! Ο καθενας κανει κουμαντο στην δική του ζωη και τις δικες του πραξεις και δεν ενδιαφερει ΚΑΝΕΝΑΝ ποτε εσυ θα ξεπαρθενευτείς ή ποτε θα πας με καποιον αντρα και σε ποια ηλικια! Υπαρχουν παρα πολλες κοπελες και που ξερω και ειναι σε καποια ηλικια, που δεν εχασαν την παρθενια τους ακομη (μπορει να τους ετυχαν πολλες περιπτωσεις αλλα κατι να συνέβαινε και να μην γινοταν ή να μην εσπαζε ο παρθενικος υμενας...) και οι κοπελες δεν εχουν κανενα προβλήμα και ουτε στεναχωριούνται ή νιωθουν καθηστεριμενες για αυτο! Με τους αντρες τα πανε πολυ καλητερα απο εμας που έχουμε ξεπαρθενέψει! Εμεις που δεν ειμαστε παρθενες νομιζεις ζουμε καλητερη ζωη απο σενα, ή οτι εχουμε περισσότερους συντροφους από σενα? Μαλακιες!!!! Ολες ειμαστε το ιδιο!

Και οι αντρες που δεν πηγαινουν με γυναικες που ειναι παρθενες, το κανουν γιατι νομιζεις? Μονο και μονο γιατι θελουν μια εμπειρη για να τους ικανοποιησει και τιποτα αλλο. Δεν ξερουν ομως οτι οταν μια απειρη κοπελα που δεν εχει ξανακανει σεξ, εαν διαβασει καποια περιοδικα ή βιβλια ή να μιλησει με καποιες κοπελες ή και αντρες εαν γίνετε, εμπειρες/ους σχετικα με το θεμα, θα μαθουν πολυ και πολλα πραγματα απο μια που πηγε και το εκανε πανω απο 100 φορες στην ζωη της!

Εγω εχασα την παρθενια μου απο εναν αντρα που δεν τον ηθελα, δεν το αγαπησα ποτε μου και με το ζορι!Δηλ. δεν υπηρχε ερωτικη ελξη (σαν μικρο βιασμος)! Μετα απο αυτο που εγινε μισησα και ντρεπομουνα για το ευατο μου! Γιατι την πρωτη μου φορα ηθελα να την κανω με καποιον που να με καθοδηγουσε και να με βοηθησει, στο τι να κανω και τα λοιπα. Μετα εγω αφου εχασα την περαθενια μου, δεν ειμουνα ο τυπος της κοπελας που αφού ειχε χασει την παρθενια της θα πηγαινε με οποιον λαχει και με τους πρωτους τυχοντες! Απλα ηθελα να νιωσω ετοιμη και μια ελξη δυνατη για να παω με καποιον αντρα ξανα! Ετσι εκανα καποια χρονια απο την πρωτη μου φορα να κανω σεξ! Ομως εγω επερνα καποια γυναικεια περιοδικα, που ειχαν καποιες ιδεες ή συμβουλες για το πως να κανετε ωραιο σεξ, πως να ικανοποιησετε καποιον αντρα, κτλ κτλ , και με αυτον τον τροπο εμαθα πολλα πραγματα γύρω απο το σεξ, χωρις να τα κανω στην πραξη! Οταν ηρθε λοιπον καποιος αντρα στην ζωη μου, και αφού ειδα πως ειναι ο τυπος μου (ας το πω ετσι), αποφασισα να κανω την... δευτερη μου σεξουαλικη επαφη! Ετσι κι εγινε! Αυτος ο αντρας ειχε παρα πολλες επαφες (σεξουαλικες) με πολλες γυναικες, (οπως ολοι οι αντρες) και ηταν παρα πολυ εμπειρος σε αυτο το θεμα! Εγω δεν του ειχα πει (φυσικα) πως ειναι η δευτερη φορα που κανω σεξ στην ζωη μου, οχι γιατι ντρεπομουνα απλα δεν ηθελα να του το πω, ηθελα να ειναι το δικο μου μυστικο. Κι ομως μετα την επαφη που ειχαμε, είχε μεινει πολυ ευχαριστημενος και ενθουσιασμενος μαζι μου! Κι εγω μετα απο καποιες μερες του ειχα αποκαλύψει το μυστικο μου, ότι ητανε ο δευτερος αντρας που είχα σεξουαλική επαφή μαζι του! Εκεινος δεν το πιστεψε και ούτε με πιστεψε ποτε του, πιστευε οτι ειχα παει με παρα πολλους αντρες! Φυσικα με αυτον τον ανθρωπο χωρισαμε!

Για αυτο φιλη μου θελω να σου πω να μην ντρεπεσαι και να μην στεναχωριεσε που εισαι παρθενα, εγω ξερω οτι εσυ ξερεις πολυ περισσοτερα απο τις φιλες σου που εχουν ξεπαρθενεψει απο παρα παρα πολυ καιρο πριν!!!!

Καποια μερα πιστευω θα ρθει και σε σενα η μεγαλη μερα που θα βρεις εναν αντρα (σοβαρο πανω απο ολα και εμπειρο) και ολα οσα σκεφτεσαι και πικρένεσε τωρα, μετα θα ειναι πια Παρελθον. Αλλα πρωτα απο όλα ΜΗΝ ΒΙΑΣΤΕΙΣ και να εισαι προσεχτική με τον αντρα που θα διαλεξεις... ΟΚ?
Ελπίζω να σε εκανα να νιώσεις καλητερα...

Φιλακια πολλα...

observer1

# 5 στις 26/8/2005
author
Ανδρας / 49 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Καλλιθέα
Θέματα: 74
Απαντήσεις: 3.742

Ιδού η απορία...

Αγαπητή makeup...
Οσο αισχρό και κακοπροαίρετο κι αν με θεωρήσεις...
Και φυσικά ανεξαρτήτως του αν διεκδικείς το ΤΕΡΠΝΟΝ ή το ΩΦΕΛΙΜΟΝ θα σου πω (γράψω) τα κάτωθι:

Από τα Σαιξπηρικά χρόνια κιόλας ένα είναι το συμπέρασμα:
Η παρθενία είναι σαν την ζωή...
Οταν την χάνεις πας στην Κόλλαση ή στον Παράδεισο
Αρα: To loose it or not to loose it??? So near... so far away
Το ρίσκο αποκλειστικά (και μόνο) δικό σου

Υ.Γ. Κάτι μου λέει (και δεν ειρωνεύομαι) πως απόψε η θυρίδα προσωπικών μηνυμάτων σου θα έχει τράφικ εισερχομένων
Πάλι καλά που υπάρχουν αυτές οι εκπομπές μαγειρικής και παίρνουμε καμιά ιδέα για κανένα νέο τατουάζ.

# 6 στις 26/8/2005
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

χμμμ( πολυ πικραμενο αυτο το...χμμμ)

τι μου εφερες στο νου τωρα με το θεμα σου και αγχωθηκα και μελαγχολησα και μετα απο καιρο εβαλα τα κλαματα γμτ!

Εχω ενα πολυ δικο μου ατομο, πολυ μα πολυ δικο μου ατομο... πιο δικο μου δεν γινεται..... μια γυναικα 40 χρονων σχεδον, εμφανισημη, κοινωνικη ,μορφωμενη, καλο παιδι, χωρις ταμπου θα ελεγα, ισως λιγο περισσοτερο επιλεκτικη στις συναναστροφες της μα.....μια χαρα γυναικα!

Ειναι παρθενα!

Σ αυτη την ηλικια θα μου πειτε?
Ναι σ αυτην την ηλικια θα σας πω....!.
Ειναι τραγικο θα μου πειτε....!
Ειναι θα σας πω......και ειναι πολλες οι νυχτες εκεινες που μενω ξαγρυπνη για αυτο το θεμα!

Μεγαλωσε σε μια μικροαστικη οικογενεια....με υπεροχους γονεις...αλλα οχι τελειους...γονεις που θεωρουσαν την παρθενια σημαντικη μεν αλλα μεχρι να φτασει στα δεκαοκτω της καταφεραν να προσαρμοστουν στα νεα δεδομενα της εποχης...ειχε ελευθερια.....σπουδασε βγηκε στο εξωτερικο για μεταπτυχιακα και διδακτορικο....ειχε παρεες....πηγαινε εκδρομες.....ερωτευτηκε...και ο τυπος πανω στην κρισημη στιγμη της αποκαλυψε πως προτιμαει τα αγορακια.( τι αντρας τι αρσενικο ειπα οταν τον ειδα ξεροντας ηδη τις προτιμησεις του και δεν μπορουσα να το πιστεψω).....ετσι το ρομαντζο εγινε δραμα και δεν ολοκληρωθηκε η σχεση.......ηταν τοτε γυρω στα 22 η γυναικα της ιστοριας μου...μετα.....μαζεψε τα κοματια της και προχωρησε......νεο ρομαντζο με ενα συμφοιτητη της...και την δεδομενη στιγμη της ολοκληρωσης ......νεο βατερλω......ο τυπος δεν.....ολικη ανικανοτητα......ουτε μεγαλη Παρασκευη να ειχε γεννηθει.....ειχε πιασει τα 25 πια.....μια κοπελα σαν και αυτη αφηνε την εντυπωση οτι ειναι αντικειμενο ερωτικης ελξης και οτι εχει «ολοκληρωθει» σαν γυναικα......οι φιλες της στις γυναικοκουβεντες ελεγαν τα διαφορα που λεγονται μεταξυ φιλων για τα σεξουαλικα τους.....αρχισε να νοιωθει αβολα.....φρεναρε καθε νεα γνωριμια απο φοβο μηπως ο ανδρας που εδειχνε ενδιαφερον λακισει την στιγμη που θα ανακαλυπτε οτι ειναι παρθενα...και με αυτο τον φοβο και με δεδομενο οτι δεν βρισκεις και τον ανθρωπο που θα υπαρξει κοινο ενδιαφερον στα γαριδακια...με τουτα και με κεινα περναγαν τα χρονια...και καθε χρονος που περναγε....την κραταγε πιο μακρυα απο μια πιθανη σχεση και ολοκληρωση γιατι ο φοβος γινοταν θεριο..... και εφτασε στα σαραντα....

Μερες ολοκληρες το συζηταμε, χρονια......ποσο με ποναει καθε φορα....ποσο με ματωνει.....οταν βλεπω στα ματια της αυτο που βλεπω....οταν βλεπω ποσο προσπαθει να κρυψει οτι το εχει ξεπερασει που ποτε δεν ενοιωσε οτι καθε φυσιολογικος ανθρωπος νοιωθει οταν το σωμα του σμιγει με το σωμα ενος αλλου, οτι δεν την νοιαζει και το εχει παρει αποφαση οτι ποτε δεν θα εχει εναν συντροφο ποτε δεν θα κανει οικογενεια και παιδια.....

Οσο και αν προσπαθησα δεν καταφερα να μαλακωσω τον φοβο της να την σπρωξω να αφεθει και να τολμησει.....ναι ξερω θα μου πειτε υπαρχουν και οι ψυχολογοι...παει και σκαει ενα περιδρομο λεφτα καθε εβδομαδα μα......

Λιγους μηνες πριν μετακομισε στο διπλανο απ το δικο της διαμερισμα ενας ανδρας, ενας γιατρος......γνωριστηκαν....αρχισαν να κανουν παρεα......τι ποιο φυσικο να θελει κατι παραπανω αυτος ο ανδρας απο μια φιλικη παρεα μαζι της......?

Τι να κανω!???? μου ειπε απεγνωσμενα...
πως να του πω οτι σαραντα χρονων ειμαι παρθενα!????

Τι να κανω? Να βρω εναν ...κατι αντιστοιχο με τις γυναικες που εκδιδονται να τον πληρωσω να με ξεπαρθενιασει?
Να πεθανω ετσι?

Δεν ειναι κακο κοριτσι μου που δεν εχει γινει ακομα αυτο που αλλες κανουν απ τα 12 προσεχε ομως....προσεχε να χαρεις...προσεχε μην βρεθεις εδω που βρισκετε η.....η γυναικα αυτη που σας λεω.......

δεν παει στο διαβολο και το μαγειρεμα σημερα.......

# 7 στις 21/12/2005
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by makeup
Γεια, το προβλημά μου είναι το εξής : πήγα για σπουδές στο εξωτερικό, οντας 20 χρονων και παρθένα (τώρα ειμαι 25). Εκει, ολες μα ολες που γνωρισα (οι ελληνιδες) ηταν οχι μονο "εμπειρες" αλλα έκανα απιστευτη καζουρα μαζι μου σε σημειο να θελουν να με ξεπαρθενέψει ενας τουρκος. Η συμπεριφορά τους ήταν αισχρη σε σημειο να διακοψω καθε φιλικοτητα και να κοιταω τη δουλεια μου. Οταν γυρισα Αθηνα και συνεχισα τις σπουδες μου, δεν ετυχε να "γινει" αν και βγηκα εξω καποιες φορες (χωλαινω και στο θεμα ραντεβου) και τώρα ειμαι ακομα παρθενα, αλλα οχι επειδη φοβαμαι αλλα επειδή απλα δεν βρηκα καποιον να εμπιστευτω αρκετά. Η αληθεια ειναι οτι απο 11 χρονων εχω αλλαξει 100 γειτονιες, και οποτε πηγαινε να γινει κατι ρομαντικο, φευγαμε για αλλού. Αυτα, να σημειώσω οτι και στο πανεπιστημιο αθηνα υπαρχουν μικροτερες μου που με κοροιδευουν. Φυσικα δεν λεω στον καθενα οτι ειμαι παρθενα, αλλα το ειπα σε μια 18αχρονη συμφοιτητρια που το επαιζε "φιλη" και εγινε βουκινο την αλλη μερα. Η τρελη φαση ειναι οτι νομιζουν οτι ΔΕΝ ειμαι παρθενα, και μου ζητουν συμβουλες στο σεξ, επειδη εχω καλο παρουσιαστικο. Καθε φορα αναγκαζομαι να εξηγησω οτι δεν εχω να δωσω συμβουλες στο θεμα. κανω καλα? ή να λεω ψεματα να τελειωνει η μαλακια?Απλα δε νιωθω οτι ειμαι καθυστερημενη γιατι τους λογους που εξηγησα παραπανω.
Ποια ειναι η γνωμη σας?

# 8 στις 21/12/2005
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Ποια ειναι η γνωμη σας?

αν είσαι καθυστερημένη ??
ΟΥΧΙ !

οι άλλες ??
ΠΙΘΑΝΟΝ !

# 9 στις 21/12/2005
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by patraboy1
αν είσαι καθυστερημένη ??
ΟΥΧΙ !

οι άλλες ??
ΠΙΘΑΝΟΝ !

δεν ξερω αν οι αλλες ειναι καθυστερημενες,αλλα εσεις σιγουρα ναι!!
makeup

Δημοσιεύτηκε 06/08/05 22:39

# 10 στις 18/6/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

παρθενια

η θρησκεια μας λεει, πως η παρθενα γυναικα θα ειναι παρα πολλη κοντα στον θεο.
ειναι κατι που τιμητε , και θα πρεπει να ΕΣΥ να δωσεις στους αλλους να καταλαβουν ,οτι με τις ακροβασιες και τις κτηνοδιες δεν κανουν τιποτα αλλο παρα να μολυνουν το σωμα και τιν ψυχη τους.
ο κυριος μας εδωσε την ηδονη για να κανουμε παιδια.
μακαρι να ημουν και εγω.

elix_geo

# 11 στις 19/6/2006
author
Ανδρας / 67 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 277
Απαντήσεις: 8.590

Παράθεση:
Originally posted by spyross1
ειναι κατι που τιμητε , και θα πρεπει να ΕΣΥ να δωσεις στους αλλους να καταλαβουν ,οτι με τις ακροβασιες και τις κτηνοδιες δεν κανουν τιποτα αλλο παρα να μολυνουν το σωμα και τιν ψυχη τους.
μακαρι να ημουν και εγω.

Δεν κατάλαβα βρε Σπύρο τι εννοείς;
Τι να ήσουν;
Κύριος;
Παιδί;
Παρθένος;

Define please !
YES I DOES... Το μόνο που ζητάω είναι να μην προκαλεί και υποτιμάει τη νοημοσύνη μου ο οποιοσδήποτε ανεγκέφαλος, αριβίστας, διψασμένος για εξουσία έναντι οποιουδήποτε τιμήματος, λαϊκιστής πολιτικός! Θα συμμαχήσω και με το διάβολο, είχε πει κάποτε! Θέλουμε γκούλαγκ με αιρ κοντίσιον!

# 12 στις 19/6/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by elix_geo
Τι να ήσουν;
Κύριος;
Παιδί;
Παρθένος;

Define please !

οχι ρε Ελικα..
καθυστερημενος εννοει...

Dardana

# 13 στις 19/6/2006
author
Γυναίκα / 48 / Διαζευγμένη
Ουζμπεκιστάν
Θέματα: 414
Απαντήσεις: 64.651

Παράθεση:

Παράθεση:
μακαρι να ημουν και εγω.

Τι να ήσουν;
Κύριος;
Παιδί;
Παρθένος;

Define please !

Νομιζω πως εννοουσε μακαρι να ηταν κι εκεινος καθυστερημενος.
Tα πράγματα δεν είναι τόσο άσχημα όσο φαίνονται... είναι χειρότερα...

# 14 στις 19/6/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
μακαρι να ημουν και εγω.

κουνια που σε κουναγε... αν εφτανε μονο η παρθενια φιλε κου για να ειναι μια γυναικα κοντα στον θεο.... αλιμονο μας!!!!
Μια κακοψυχη, γλωσσου, κουτσομπολα, κακια παρθενα νομιζω ουδε μια σχεση εχει με τον θεο και με το να ειναι κοντα του!!! τον δικο σας θεο ετσι...
σορυ παιδες αλλα εμενα αυτο που ακολουθω λεει οτι μπορεις να κανεις σεξ οποτε θελεις, φτανει να το θες πραγματικα!!!! (μην ρωτησετε τι και πως... δεν θα απαντησω!!!)

μας εδωσε την ηδονη για να απολαμβανουμε... για να δενομαστε... για να νιωθουμε... τα ζωα μονο κανουν σεξ για τεκνοποιηση!!!

# 15 στις 21/6/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by sviiiinnn

Παράθεση:
Τι να ήσουν;
Κύριος;
Παιδί;
Παρθένος;

Define please !

malon den boris na katalawis.
οχι ρε Ελικα..
καθυστερημενος εννοει...

# 16 στις 21/6/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by sviiiinnn

Παράθεση:
Τι να ήσουν;
Κύριος;
Παιδί;
Παρθένος;

Define please !

malon den boris na katalawis.
οχι ρε Ελικα..
καθυστερημενος εννοει...

justtt_me

# 17 στις 3/7/2006
author
Γυναίκα / 33 / Ελεύθερη
Θέματα: 11
Απαντήσεις: 55

Παράθεση:
Ποια ειναι η γνωμη σας?

Κάνε ότι θέλεις εσύ καί μην ακούς κανέναν.Αυτό είναι αποκλειστικά δική σου επιλογή.-

girl191989

# 18 στις 30/6/2007
author
Γυναίκα / 31 / Ελεύθερη
Ν. Έβρου / Αλεξανδρούπολη
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 3
Μην έχεις τέτοια εντύπωση για τον εαυτό σου.Κάνεις μεγάλο λάθος.Απλά πρώτον μην ανοίγεσαι τόσο εύκολα στην κάθε μια που το παίζει φίλη.Για να δημιουγρηθεί μια φιλία πρέπει να μάθεις τον αλλο πολύ καλά.Οσο για το "sex" bδεν νομίζω ότι είναι αναγκαστικό να "ξεπαρθενιαστείς" μικρή.Είναι επιλογη σου και δικαιωμά σου.Ετσι δεν είναι?Μην ανυσυχείς και μην βιάζεσαι να βρείς κάποιον για να το κάνεις αυτό.Θα έρθει από μόνο του.Απλά απόφευγε να το λές αν και για μένα δεν είναι κάτι το κακό.Αν έχεις και άλλα προβλήματα μην διστάσεις να με ρωτάς.

AGIOOROS

# 19 στις 19/11/2010
author
Ανδρας / 54 / Ελεύθερος
Ν. Δωδεκανήσου / Αγαθονήσι
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1
ΟΙ ΣΧΕΣΕΙΣ ΠΡΙΝ ΤΟ ΓΑΜΟ ΟΙ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΜΑΡΤΙΑ ΣΤΙΣ ΔΕΚΑ ΕΝΤΟΛΕΣ ΤΙ ΛΕΕΙ ΠΑΙΔΙΑ!!!
Η ΠΙΣΤΕΥΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗΡΟΥΜΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ Ο ΧΡΙΣΤΟΣ Η ΟΧΙ. ΚΑΙ ΜΗ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΓΙΑΤΙ ΚΡΗΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ Ο ΘΕΟΣ. ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΑΜΑΡΤΙΑ Η ΚΑΤΑΚΡΙΣΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΑΝ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΕΚΡΙΝΕ,ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΑΜΡΤΙΕΣ;; ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΔΟΚΑΡΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΤΟ ΣΕΞ ΤΑ ΖΩΔΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ. ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕΝΟΥΜΕ ΠΑΡΘΕΝΟΙ ΕΩΣ ΤΟ ΓΑΜΟ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΕΙΠΕ Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΑΞΙΑ, ΝΑ ΕΞΟΜΟΛΟΓΟΥΜΑΣΤΕ ΤΑΚΤΙΚΑ ΟΠΟΤΕ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΜΑΡΤΙΕΣ. ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΣ ΚΟΙΤΑΜΕ ΤΙ ΘΑ ΦΟΡΕΣΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΠΡΟΚΑΛΕΣΟΥΜΕ Κ.Τ.Π. Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ. ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΣΑΣ ΤΑ ΛΕΩ.

Gianniskev1977

# 20 στις 6/1/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Εχεις αυτο που δεν εχει καμια τους

Μια χαρα το πας.. Σε εποχες που εχουν ξευτελιστει τα παντα, ξεχωριζεις, καλο ειναι να μην παρασυρεσαι κ να κρατας τη σταση που εσυ θες. Πρεπει να γινει κάποια στιγμη, να ερωτευτεις κ να το ζησεις πριν αρχισουν οι παραξενιες.. Καλη σου τυχη..
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost