Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

απαιτησεις

Σελίδα : 1

phanes

# 1 στις 3/9/2005
author
Ανδρας / 49 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Κερατέα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 4
'Aρεσαν+: 0%

απαιτησεις

τι κανετε εαν το αφεντικο σας ζηταει πραματα στα οποια δεν μπορειτε να ανταπεξελθετε? ειμαι ολοκαινουργιος σε αυτο το μερος και το αφεντικο εχει τις ιδιες απαιτησεις οπως και με τους παλιους. Μακαρι να μπορουσα θελω και προσπαθω, νομιζω οτι θα με απολυσει με την πρωτη ευκαιρια εαν δεν βγει η δουλεια τωρα, και λογικο θα ειναι. 'αφου δεν μπορεις..γεια χαρα' Μ αρεσει η εδω και μαθαινω πολλα, αλλα μου ζηταει να του βγαλω δουλεια εικοσι ημερων σε πεντε μερες. δουλευω μερα νυχτα σε σπιτι και σε γραφειο. θα μου πεις τι γυρευεις εδω και δεν βαζεις τον πωπό σου κατω να τα βγαλεις. Απλως εχω αγανακτησει με τον εαυτο μου. δεν ξερω εαν ειμαι σωστος γιατι τετοιο φορτο δεν εχω ξανασυναντησει, δεν μπορω να του πω οχι, δεν τον ξερω τον ανθρωπο, φαινεται καλος αλλα με ζοριζει, θελω να μεινω στην δουλεψη του. Φανταζομαι ολοι θα εχετε καποια παρομοια ιστορια. Τα παντα στην αρχη ειναι δυσκολα . τελοσπαντων τα κεφαλια μεσα τωρα.

# 2 στις 3/9/2005
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
απο την στιγμη που ειναι ηλιου φαεινοτερον οτι δεν γινεται αυτη η δουλεια να βγει στα περιθωρια που σου δινει,εγω θα προτεινα μια κατ'ιδιαν συναντηση για να του εξηγησεις οτι το επιθετο σου δεν ειναι Ναζωραιος και δεν εχεις καλη τεχνικη στα θαυματα..

ειναι ενα κλασσικο τρυκ των αφενταδων να σε πιεζουν για να δουν τις αντοχες σου,τις αντιδρασεις σου και τις ικανοτητες σου να τα διαχειριζεσαι...

ακου με που σου λεω...αφεντας ειμαι..!!

Apetaksamin

# 3 στις 3/9/2005
author
Γυναίκα / 51 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 62
'Aρεσαν+: 0%
κάνε αυτό που σου ζητάνε και την επόμενη φορά...
....απλώς θα σου διπλασιάσουνε τη δουλειά!
Η σωστή μέθοδος είναι η εξής:

Κάνεις τ' αδύνατα - δυνατά, (εννοείται πως βρίσκεις δυσκολίες γιατί δεν είναι όλο το κομμάτι της δουλειάς στο χέρι σου...), προβάλεις τις δυσκολίες μόστρα, και όλο αθωότητα λες: Εγώ;;; Οι άλλοι!!!!

Στο πυρ το κσώττερο...
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε